FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 30-03-2010, 20:09   #21
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Jestem już po pierwszym meczu z MPPL 2010 . Jestem zachwycony ! Naprawde odwaliliście kawał solidnej roboty i warto było czekać. Pamiętam jak pierwszy raz zagrałem w FIFE 10.. to pierwsze co mi się rzuciło w oczy to dosyć wyrazista murawa. W MPPL 2010 pierwsze co rzuciło mi się w oczy to te paski, na których są naziwska zawodników podczas meczu
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 20:09   #22
Mocarny Knur
Zorientowany

Domyślnie

super dodatek warto było czekać Wielkie Dzięki ;] szacun
Mocarny Knur jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 21:39   #23
szymek18
Nowicjusz

Domyślnie ha

10 min i pykam ;d
szymek18 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-03-2010, 23:54   #24
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Dlaczego mój post został usunięty? Zapytałem o to, czy.. bo w przerwie meczu i na koniec spotkania pokazywane jest poza nazwami drużyn.. wynik meczu oraz kto zdobył ostatnią bramke. Czy był to taki zamysł? czy mieli być pokazani wszyscy strzelcy tylko coś nie wyszło?
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 00:04   #25
Domino
Gość

Domyślnie

Nie usunięty, a przeniesiony, patrzcie trochę na to co piszę w Waszych profilach, do pytań mamy osobny temat, tam przeniosłem post i dałem odpowiedź...

http://forum.fifaserwis.com/showthre...823#post605823
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 01:35   #26
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shaberts Zobacz post
Jest! Jupi! Jupi! Hurraaaa! Ale faza! Dzięki! News roku! Wylałem herbatę! Hurra! Jeszcze raz dzięki! Świetny patch!
żałosne. oni się jarają MPPL a ty się jarasz Guetta i to jest na tej samej zasadzie więc?
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 10:18   #27
mark132
Zorientowany

Domyślnie

No Panowie muszę powiedzieć kawał dobrej roboty <spoko>. Właściwie jedyną rzeczą do której mógłbym się przyczepić to wyświetlanie nazwisk piłkarzy i wyniku. Mianowicie chodzi o to że niepotrzebnie jest to zrobione na białym tle i przez co jest mało wyraziste. No ale poza tym naprawdę extra!!!
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 16:44   #28
VSP
Nowicjusz

Domyślnie Co z tym Patchem

Witam! Sciagnolem Patcha do fify 2010 a on mi jakies pierdoly pociska
Wszyscy admini proszę o pomoc bo sie wywodze z biednej rodziny i koszt 7.32 mnie przerasta za tlye bym kłupil bym bulki i mleko.
Ponizej umieszczam zdjecie z moim problemem.Adminow prosze nie lekcewazenie mojego postu poniewaz jestm naprawde wkurwi. i nie wiem co mam robic wiec prosze o pomoc jak najszybciej.Pozdrawim wszystkich Adminow i i tych co maja konto
VSP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 16:48   #29
Domino
Gość

Domyślnie

Napisz mi najpierw na jaki inny nick Ci zmienić Twój obecny, bo jest niestosowny A patcha pobierz drugi raz z tym samym kodem który dostałeś, bo najprawdopodobniej nie ściągnął się MPPL poprawnie, do końca. Plik instalacyjny powinien mieć 197mb, a Twój zapewne źle się pobrał i stąd ten błąd.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 16:50   #30
VSP
Nowicjusz

Domyślnie

Czesc! Moj nick mozes zmienic na VSP przepraszam za wulgarnry nick i moj plik wynosie 197 MB (bajtów: 206*966*784)
VSP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 16:54   #31
Domino
Gość

Domyślnie

Nicka zaraz zmienię, ale patch pobierz jeszcze raz z tym samym kodem, bo tak jak napisałem, musiał się źle pobrać, pomimo poprawnej wagi
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 18:03   #32
wojtek21i1
Nowicjusz

Domyślnie

szczerze powiem jestem troche zawiedziony potym co zobaczylem. Kiedy przypomne sobie poprzednie MPPL-e np 09 no to ten nie dorasta mu do piet.
P.S Sobolewski z Wisly jest czarny
wojtek21i1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 18:06   #33
Domino
Gość

Domyślnie

Heh, a może źle zainstalowałeś? Rozwiń swoją wypowiedź, bo może coś źle zrobiłeś i nawet o tym nie wiesz i twierdzisz tak a nie inaczej Grę wywala do Windy, stadiony znikają, koszulki są nie odpowiednie, zawodnicy znikają czy mają kolorowe twarze?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 18:10   #34
wojtek21i1
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Heh, a może źle zainstalowałeś? Rozwiń swoją wypowiedź, bo może coś źle zrobiłeś i nawet o tym nie wiesz i twierdzisz tak a nie inaczej Grę wywala do Windy, stadiony znikają, koszulki są nie odpowiednie, zawodnicy znikają czy mają kolorowe twarze?
nie tylko ten sobolewski z tego co zdazylem zobaczyc a komentarze podczas meczy tez nie ma
gdzie mozna po zamknieciu okna instalacyjnego zobaczyc bledy?
wojtek21i1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 18:16   #35
Domino
Gość

Domyślnie

Komentarz to jest już wina Twoja a nie MPPL, bo masz pirata Mało tego, pirata który ma komentarz z FIFY 09 i stąd ten problem, jakbyś miał oryginał to byłoby ok A okien dosowych nie wyłączałeś przypadkiem podczas instalacji? Innych dodatków nie ma? Bo u mnie Sobolewski jest biały, więc wierz mi, że to już nie jest wina MPPL czy niedopracowania, tylko Twojej gry lub nieprawidłowej instalacji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 18:59   #36
piotr615
Nowicjusz

Thumbs down Komentarz do bani

Komentarz mówi przez chwile i przestaję Do BANI !!!!!!!!!!!!!!!! Panowie nie dopracowaliście komentarza
piotr615 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 19:03   #37
Piesfilemon
Zdezorientowany

Wyślij wiadomość na gg do Piesfilemon
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtek21i1 Zobacz post
P.S Sobolewski z Wisly jest czarny

Ja miałem tak z Brożkiem. W jednym meczu był czarny, a w drugim był już normalnego koloru.
Piesfilemon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 19:09   #38
Domino
Gość

Domyślnie

Panie Piotrze, doczytaj Pan mój post, który napisałem przed Tobą Jak się ma pirata to potem są takie skutki, komentarz jest bardzo w porządku, ale to już Ty masz problem, a nie my Zdecydowana większość użytkowników, która ma piracką wersję gry FIFA 10 będzie miała problem z komentarzem! Pirackie wersje mają wycięty komentarz z FIFY 09 i dlatego nie działa on poprawnie! Tylko oryginalna gra bądź oryginalny komentarz z FIFY 10 mogą rozwiązać Wasz problem, tyle w tym temacie

Ostatnio edytowane przez Domino ; 31-03-2010 o 19:16
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 20:05   #39
piotr615
Nowicjusz

Domyślnie Domino

spolszczenie do fifa 10 a poza tym straciłem 7,32 na innych portalach są za darmo czekam na PLP tam przynajmniej jest za darmo i II liga polska oraz 16 drużyn słabszych z innych polskich lig na innym patchu działał
komentarz ale mi łaskę zrobiliście czekałem parę miesięcy na tego MPPL a to
takie głupie

Ostatnio edytowane przez piotr615 ; 31-03-2010 o 20:09
piotr615 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-03-2010, 20:22   #40
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał piotr615 Zobacz post
spolszczenie do fifa 10 a poza tym straciłem 7,32 na innych portalach są za darmo czekam na PLP tam przynajmniej jest za darmo i II liga polska oraz 16 drużyn słabszych z innych polskich lig na innym patchu działał
komentarz ale mi łaskę zrobiliście czekałem parę miesięcy na tego MPPL a to
takie głupie
Skoro nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to masz rację, czekaj na PLP, będziesz miał za darmo, będzie I liga oraz 16 ogórasów z innych lig
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania