FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 21-03-2010, 20:38   #81
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Dobrze że ja ściągnęłem to i mi winrar wykrył błąd CRC , dzięki temu nie doszło do instalacji. Podejrzewam że musisz jakieś save i wszystkie składniki fify jakie masz usunąć. Najlepiej jakbyś wszedł w start i poszukał za pomocą ,,szukaj'' potem wpisujesz w nim fifa 10 i to ci znajdzie wszystko co do tego pasuje. No i potem usuwasz to wszystko ale nie gwarantuje, że po tym wszystko będzie ok.

Ostatnio edytowane przez mark132 ; 21-03-2010 o 20:44
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 20:48   #82
atiger
Nowicjusz

Domyślnie

Panie Redaktorze, a jeszcze jedno pytanie ponieważ nie jestem patchmakerem proszę mi wybaczyć te pytanie. Czy stadion który zrobicie dla jakiejś z drużyn nie można by było mieć możliwości rozbudowywania tak jak podczas normalnego grania w Fife bez dodaktów?
atiger jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 21:18   #83
wislaza
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

a ja mam pyt. bo nie ma tu dosłownej odpowiedzi

czy patch bd ,,prawdopodobnie'' w tym tygodniu czy jak

proszę o odp
TAK lub NIE

tyle gadania o patch który nie wiadomo kiedy wyjdzie ...

wykupiłem transfer a patcha nie ma kto odda kase ?

powtarzam pytanie patch w tym tygodniu ?

Ostatnio edytowane przez Domino ; 21-03-2010 o 21:43
wislaza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 21:22   #84
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Z tego co ja zrozumiałem po dzisiejszym dniu to sytuacja wygląda tak : Patch wyjdzie jak skończą się nad nim prace. Jeśli nie będzie żadnych problemów to można spodziewać się go niedługo. Jeśli jednak podczas testowania napotka się jakieś problemy to będzie trzeba je naprawić. Nikt Ci na chwile obecną nie poda dnia ani godziny. Ale żyj ze świadomością, że z każdym dniem coraz bliżej
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2010, 22:35   #85
klops
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Domyślnie

Boże jaka żenada że tego patcha jeszcze nie ma, wezcie sie nie osmieszajcie i sobie odpuscie za rok takie mętne robienie czegoś, co i tak da satysfakcje na 3 miechy grania, sie ogarnijcie ludzi wiecej skolujcie a nie siedziecie w 7 osob i klepiecie jakas lipe.

Niepotrzebne usunąłem, bo chyba kulturalniej można, czytaj regulamin bo na publicznym forum się wypowiadasz!

Ostatnio edytowane przez Domino ; 23-03-2010 o 07:56
klops jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2010, 23:35   #86
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Musze przyznać, że dosyć ostro skomentowałeś..
Nie wiem jak inni..ale ja wole poczekać i mieć satysfakcje przez trzy miechy niż jej w ogóle nie mieć. Poza tym FIFA 10 zniechęciła mnie do zakupu FIFY 11 i prawdopodobnie Patch dla FIFA 10 będzie mi służył przez ponad rok. Jeśli wczytałeś się dokładnie we wszystkie komentarze to pewnie zauważyłeś fragment, w którym jest napisane, że Oni robią ten Patch z własnej woli bez żadnych korzyści. Ktoś robi coś abyś m.in. Ty mógł przez jakiś czas cieszyć się m.in. Polskimi dodatkami w grze. Wyzywanie od świń? pospieszanie? Weź pięciu kolegów i stwórzcie.. (za darmo, dla innych, tracąc swój czas każdego dnia..) stadiony, drużyny, twarze itd w bardzo krótkim czasie. Jestem ciekaw jak Wam wyjdzie . Jest już taki jeden Patch, który wyszedł w połowie lutego i jest beznadziejny. Patch tworzy teraz tylko sześć osób. Nie mogą nikogo zmusić aby do nich dołączył i im pomógł. Jasne, że dodatkowe osoby by były mile widziane.. ale nic nie poradzisz, że nie ma osób, które czują się na siłach by pomóc w tworzeniu Patcha. Zastanów się, czy słusznie robisz tak negatywnie komentując..
stare 23-03-2010, 07:36   #87
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał klops Zobacz post
Boże jaka żenada że tego patcha jeszcze nie ma, wezcie sie nie osmieszajcie i sobie odpuscie za rok takie mętne robienie czegoś, co i tak da satysfakcje na 3 miechy grania, sie ogarnijcie ludzi wiecej skolujcie a nie siedziecie w 7 osob i klepiecie jakas lipe.
Człowieku, weź się zastanów. Jeżeli tak uważasz to zostaw dla siebie takie opinie. Dobra nie podoba Ci się patch, ale jak mówi kolega u góry, sam spróbuj zrobić choćby jedną twarz czy koszulkę, która nie odbiega niczym od realnej. Poza tym po co pośpieszasz kogoś, jeżeli uważasz, że i tak robota którą wykonują jest lipa?!
Ilość postów na forum wskazuje chyba Twój iloraz inteligencji ... <nowa emota- co za idiota>

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Domino ; 23-03-2010 o 07:57
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 14:16   #88
hasiee1
Nowicjusz

Domyślnie kiedy będzie można ....

mam pytanie wie ktoś kiedy będzie do ściagnięcia ten patch ???
hasiee1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 15:48   #89
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Pyta pewnie z ciekawości. Nie ma się czemu dziwić. Każdy chciałby poznać date wydania. Zamiast się unosić wystarczyło napisać, że nie wiadomo kiedy Patch będzie możliwy do pobrania.. .
stare 23-03-2010, 17:44   #90
hasiee1
Nowicjusz

Domyślnie po warnie to ...

se daj koledze z podwórka . Zapytałem z kulturą bez takiej gadki nie umiesz facet normalnie odpisać ? co stresy masz jakies ? jak ty nerwusie chcesz zarobić na tym patchu jak ludzi besztasz jak zapytają ? za kilka dni każdy będzie miał .... ten dodatek i tak na tym wyjdziesz . Koles z kulturą jak pytają . Bo w warne mogą dać robie a nie ty komus przez kable . pozdrawiam
stare 23-03-2010, 18:18   #91
Piesfilemon
Zdezorientowany

Wyślij wiadomość na gg do Piesfilemon
Domyślnie

A czy wyjazdowy strój reprezentacji Polski będzie w barwach, w których graliśmy z Bułgarami, czy tradycyjnych czerwonych?
Piesfilemon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 18:21   #92
hasiee1
Nowicjusz

Domyślnie

będą trzy komplety haha
stare 23-03-2010, 18:24   #93
Domino
Gość

Domyślnie

Będzie komplet biało-czerwony, słynny obsydian z meczu z Bułgarami i ten nowy bramkarski w którym grał Kuszczak
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 18:30   #94
Piesfilemon
Zdezorientowany

Domyślnie

Czyli ten zestaw

http://www.fifaserwis.com/index.php?...e=plik&id=3769
? A nie możecie tak na szybko dorobić trzeciego - czerwonego? Jeśli nie, to trudno, nie będę płakał.
stare 23-03-2010, 18:35   #95
Domino
Gość

Domyślnie

Tak, dokładnie ten, a czerwonego nie będzie, bo nie był oficjalnie prezentowany, tylko właśnie ten obsydian jako wyjazdówka, biały to standard, czyli home. Niestety NAJK nie postarał się o czerwony kits
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 18:41   #96
daniels105
FC Barcelona

Domyślnie

A jak tam idą prace nad Patchem? Są jakieś większe błędy? Coraz większy dreszczyk emocji przed Premierą MPPL bo wiem żę napewno będzie super! Pozdrawiam!
daniels105 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 18:43   #97
Piesfilemon
Zdezorientowany

Domyślnie

Dobra, dzięki. Mam nadzieję, że nie wyskoczą z tym obsydianem czy co to tam jest na EŁRO. xD
stare 23-03-2010, 19:02   #98
Munta2007
Pogoń Szczecin - Nowogard

Domyślnie

PZPN, a właściwie Sporfive mógł podpisać kontrakt na stroje z Adidasem to mielibyśmy normalne stroje. Niemcy nigdy nie kombinują i mają świetne stroje. Tylko Polacy mają zawsze problemy z tym "NAJK" - Pogoń też gra z tą durną łyżą
Munta2007 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-03-2010, 19:17   #99
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Z tego co ja czytałem po meczu Polska : Bułgaria, to Prezes PZPN powiedział, że stroje w kolorze obybudyniu (czy jakoś tak) były tylko na próbe i nie będzie to Nasz strój wyjazdowy. Podobno mamy wrócić do klasycznych barw.. ale nie jestem pewiem czy te informacje były na 1oo% prawdziwe..
stare 23-03-2010, 19:19   #100
daw1
Zorientowany

Domyślnie

mi sie stroje podobaly
daw1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania