FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 21-03-2010, 19:47   #61
atiger
Nowicjusz

Domyślnie

Nawet ekstraklasa to za dużo powiedziane )))
atiger jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:50   #62
atiger
Nowicjusz

Domyślnie

jeszcze tylko jedno pytanie, czy nie dało by się zrobić tak aby komentarz był po daną drużynę którą gramy? Bo np. gram Polską reprezentacją a tu Szpakowicz wyjeżdza mi z gadką dlaczego Ci Niemcy nam nie strzelili w tak dogodnej sytuacji....
atiger jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:54   #63
mark132
Zorientowany

Domyślnie

A tak mniej/więcej kiedy patchmakerzy zakładają premierę patcha???
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:57   #64
Lechista
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

spójrz na powyższe posty !!! wiadomo że nie wiadomo ...
Lechista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:57   #65
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Mnie zaciekawił wątek dotyczący 1 Ligi w grze FIFA. Nigdy chyba nie zrozumiem w jakim celu w FIFIE jest tyle Lig Angielskich. Poza najwyższą klasą rozgrywkową są trzy lub cztery niższe. EA powinna byś konsekwentna. Jeśli dla Hiszpani, Francji, Niemiec robią Najwyższą Klase i Drugą Lige.. to tak samo powinno być z każdym innym krajem. Co do II i IV Polskiej Ligi to pewnie by było to ciekawym doświadczeniem. Trafić w Pucharze Polski np. na Konstantynów : ) lub ŁKS II. Ale na stworzenie tylu klubów..stadionów.. itd potrzeba pewnie naprawde wiele czasu.. . Myslę, że można by było zrobić taki naprawde MEGA Patch.. jeśli FIFASERWIS miałby o wiele więcej osób do roboty. Mnie się udało przed chwilą znaleźć przekierowanie na strone, w której jest opisane jakich osób FIFASerwis szuka do pracy. Poczytajcie.. może znajdziecie coś dla siebie.

http://www.fifaserwis.com/?serwis=ma...=news&id=12356
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:57   #66
mark132
Zorientowany

Domyślnie

A no tak Sorki
stare 21-03-2010, 19:58   #67
Domino
Gość

Domyślnie

Komentarz jest najgorszą rzeczą do modyfikacji, żeby powiedzieć że niemożliwą Mam bardzo niewielkie pole manewru Mark o premierze już wspomniałem, czytaj moje posty, poprzednia strona
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 20:04   #68
Munta2007
Pogoń Szczecin - Nowogard

Domyślnie

Cytat:
Napisał mark132 Zobacz post
I róbcie tylko zaplecze Ekstraklasy w żadnym wypadku niższe ligi. Niemcy, Hiszpanie, Włosi, mają tylko drugie ligi w FIFIE więc po co nam w dodatku II i IV liga polska tym bardziej że są one podzielone na regiony i województwa. W ogóle prezes Lato powinien coś zrobić z tymi nazwami bo są debilne jak można drugą ligę nazywać pierwszą a trzecią nazywać drugą bezsensu tylko u nas mogą być takie numery. Powinna być Ekstraklasa i II liga. A potocznie może ktoś sobie na Ekstraklasę mówić ,,pierwsza liga''.
Prezes Listkiewicz, a potem Lato naoglądali się na Canal + Ligi Angielskiej, a potem wpisali do Wikipedii Premier League i wyskoczyło im, że są jeszcze inne ligi w Anglii Cytując dr House`a - małpa widzi i powtarza. Z PZPN jest dokładnie to samo tylko poziom piłki angielskiej i polskiej jest o krztynę inny. A co do tych innych lig to w FIFA można grać w nawet w IV lidze (Championship League Two - oprócz tego jest Championship i Championshp One)
Munta2007 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 20:08   #69
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Dobrze, że Lato nie poszedł na całość i nie nazwał naszej najwyższej klasy rozgrywkowej.. Premier League
stare 21-03-2010, 20:09   #70
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Munta2007 Zobacz post
Prezes Listkiewicz, a potem Lato naoglądali się na Canal + Ligi Angielskiej, a potem wpisali do Wikipedii Premier League i wyskoczyło im, że są jeszcze inne ligi w Anglii Cytując dr House`a - małpa widzi i powtarza. Z PZPN jest dokładnie to samo tylko poziom piłki angielskiej i polskiej jest o krztynę inny. A co do tych innych lig to w FIFA można grać w nawet w IV lidze (Championship League Two - oprócz tego jest Championship i Championshp One)
No w Anglii tak ale po co nam one jak dla mnie to oni też niepotrzebnie je robią bo i tak nikt w nie nie gra zamiast tej 3 i 4 ligi angielskiej lepiej by zrobili ligę Grecką.
stare 21-03-2010, 20:09   #71
Lechista
Banned

Domyślnie

bez przesady .... komentarz. zmieniać

a mam pytanie co do butów w najnowszym patchu wgracie jakieś? czy samemu trzeba bd przez creation master 10 .

i czy wszytskie zespoły esktra,i 1 ligi mają stadiony...

jeżeli te informacje są w podsumowaniu to sorki .,
stare 21-03-2010, 20:10   #72
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
Komentarz jest najgorszą rzeczą do modyfikacji, żeby powiedzieć że niemożliwą Mam bardzo niewielkie pole manewru Mark o premierze już wspomniałem, czytaj moje posty, poprzednia strona
Jeżeli chodzi o komentowanie piłkarzy, można chyba ściągnąć z poprzednich edycji FIFY. Przykład Rockiego. W 09 grał w Legii, teraz w Podbeskidziu. Z drużynami tak samo. Ale to tylko tyle, chyba, że się złożymy i zaprosimy Szpakowskiego i Szaranowicza na nagranie nowych komentarzy

@up
Cytat:
stadiony drużyn Ekstraklasy i pierwszoligowych
Tylko tyle my, biedni userzy, wiemy Ale wątpie aby były wszystkie pierwszoligowe, co najwyżej możliwe jest aby były wszystkie z Ekstraklasy.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte

Ostatnio edytowane przez Lucas. ; 21-03-2010 o 20:13
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 20:12   #73
Lechista
Banned

Domyślnie

lepsze by były przyśpiewki ... nie w patchu bo chyba nie da rady . ale może jakiś addon po premierze . ?
stare 21-03-2010, 20:14   #74
Domino
Gość

Domyślnie

Śpiewy mają być, nie wiem czy od razu, ale jeśli nie to w addonie, ale ogólnie są przewidziane
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 20:19   #75
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał plusminusbrutto Zobacz post
Mnie zaciekawił wątek dotyczący 1 Ligi w grze FIFA. Nigdy chyba nie zrozumiem w jakim celu w FIFIE jest tyle Lig Angielskich. Poza najwyższą klasą rozgrywkową są trzy lub cztery niższe. EA powinna byś konsekwentna. Jeśli dla Hiszpani, Francji, Niemiec robią Najwyższą Klase i Drugą Lige.. to tak samo powinno być z każdym innym krajem. Co do II i IV Polskiej Ligi to pewnie by było to ciekawym doświadczeniem. Trafić w Pucharze Polski np. na Konstantynów : ) lub ŁKS II. Ale na stworzenie tylu klubów..stadionów.. itd potrzeba pewnie naprawde wiele czasu.. . Myslę, że można by było zrobić taki naprawde MEGA Patch.. jeśli FIFASERWIS miałby o wiele więcej osób do roboty. Mnie się udało przed chwilą znaleźć przekierowanie na strone, w której jest opisane jakich osób FIFASerwis szuka do pracy. Poczytajcie.. może znajdziecie coś dla siebie.

http://www.fifaserwis.com/?serwis=ma...=news&id=12356
Jakby były IV ligi to ten Puchar Polski by się ciągnął jak flaki z olejem bez sensu. Zgadzam się natomiast z pierwszą częścią wypowiedzi, najwyższa klasa rozgrywkowa i druga liga i status qvo dla wszystkich lig. Ale pewnie i tak fifa będzie robiła 4 ligi angielskie. No i błagam nie zmieniajcie ceny 7zł jest w sam raz na moją studencką kieszeń
stare 21-03-2010, 20:21   #76
Lechista
Banned

Domyślnie

o ile mi wiadomo to ta cena jest stała bo płaci się za transfer 7,32 czy jakoś tak ...
Lechista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 21-03-2010, 20:30   #77
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

A mógłby mi ktoś powiedzieć jak pozbyć się ze swojej Fify F** 10? reinstalka gry nie pomaga :(
stare 21-03-2010, 20:32   #78
Domino
Gość

Domyślnie

Zapewne mówisz o innym dodatku Nie wiem, nie ściągałem go, ale najlepiej jak zapytasz na forum serwisu z którego ściągałeś Ale teoretycznie powinien być plik do deinstalacji dodatku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 20:34   #79
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Hmmmm.... Pewnie format jak reinstalka nie pomaga, miałem podobny problem rok temu z tym Mega patchem09 gdy chciałem go usunąć. Ale nie z powodu że nie działał, tylko z tego powodu że nie było switchera by przejść na EASO, a przynajmniej ja go nie zauważyłem. A wszystko przez to że chciałem grać online
stare 21-03-2010, 20:36   #80
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

W folderze, który był pobrany ze strony jest tylko plik instalacyjny i dokument tekstowy. I to by bylo na tyle co mają do zaoferowania. Formata przeciez nie bede robil.. a na maile mi nie odpisuja..
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania