FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 21-03-2010, 17:34   #41
Lechista
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie rozumiem ..

rozumiem rozumiem ... proszę tylko o jedno ORIENTACYJNĄ DATE WYDANIA !
czy w tym tygodniu ?
w następnym?
aby użykownicy nie wchodzili codzień i znów rozczarowanie ...

nie mówie o dacie co ,,do dnia '' ale taką mniej więcej ?>

czy to tak dużo ?>
Lechista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 17:45   #42
Domino
Gość

Domyślnie

Rozczarowanie to byłoby właśnie wtedy, gdym podał jakąkolwiek datę wydania MPPL Jesteśmy w fazie testów. Przykładowo powiem, że patch wyjdzie we wtorek. W międzyczasie napotkamy jakiś problem z dodatkiem, który trzeba wyeliminować i opóźni on datę premiery, a Wy wyrozumiali userzy znów nas nawyzywacie od najgorszych, bo patch miał być tego dnia, a nie ma jesteśmy tylko ludźmi, a nie robotami od robienia patchy. Staramy się jak możemy, zdaję sobie sprawę, że premiera w tym roku będzie troszkę później, ale trudno się pracuje w tak małej ekipie Zarówno dodatku mogłoby nie być wcale, niejedna osoba zniechęciła by się na wieść o tym, że tak duży projekt robimy w 6-8 osób...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 17:51   #43
atiger
Nowicjusz

Domyślnie niby tak niby nie...

Wszyscy macie racje. Ci co go robią i Ci co czekają. Szczerze mówiąc podziwiam Was patchmakerzy za tak duży projekt jakim jest MEGA PATCH 10, ale może właśnie się zastanowić czy jest sens robić go wogóle skoro rzeczywiście niedługo możemy się spodziewać Fify 11, także sam osobiście czekam na Wasz patch ale z drugiej strony to wszystko jest na prawdę za długo.
atiger jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 17:59   #44
Domino
Gość

Domyślnie

Ale tym sposobem kółko się zamyka, bo jak jest więcej osób w redakcji to userzy mają większe wymagania. Chcą więcej nowości etc i wraz wyjdzie na to samo, że dodatek wyjdzie później, bo ma być w nim więcej drużyn, lig itp. Mówcie co chcecie, ale ja sam dopóki nie spróbowałem patchmakerki i nie zacząłem współtworzyć MPPL, to nie byłem świadom, ile czasu na to potrzeba. A teraz wiem i szkoda że nie każdy jest w stanie to zrozumieć, no ale już kolejny rok z rzędu to przechodzę/przechodzimy. Zawsze jest tak samo, zawsze znajdzie się parę osób, którym nie zależy na dodatku, a obrzuceniu błotem patchmakerów, którzy robią MPPL. Zrozumiał bym, gdyby to były jeszcze osoby młode i niedojrzałe, ale jak takich spraw nie jest w stanie zrozumieć młoda osoba w wieku lat 16-18 czy starsze, to mija się z celem...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 18:13   #45
Lechista
Banned

Domyślnie sądze że

po 1 mogliście zrobic samą esktraklase i unibet 1 liga .
po co reprezentacje? albo kluby eropejskie którycj nie było , to patch o polskiej lidze tylko powinnien być . wtedy może trochę szybciej to poszło .
z własnego doświadczenia wiem i od innych uzytkowników ze grają głownie w polską loge a pozostałe zmiany które marnują czas są zbędne ...
stare 21-03-2010, 18:21   #46
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Piszesz o tym, że chcemy więc lig. W podsumowaniu jasno było określone, że poza aktualizacją Ekstraklasy będzie dodana 1 Liga. Niższych lig nie będzie. Tak jak przed rokiem. Gdzie więc tutaj więcej lig? Może i czepiam się szczegółów.. ale jednak warto zwracać uwage na każde słowo. Poza tym, pewnie nie od dziś było wiadome ile osób będzie zajmowało się Patchem. Moim skromnym zdaniem dla Waszego serwisu naprawde dobrym rozwiązaniem by było zaklepanie jednej daty i co roku się do niej dostosować. Piszecie raz, że Patchy u Was wychodzą 1 kwietnia (to tylko przykład) i co roku każdy wie kiedy się może spodziewać. Jeśli jest Was więcej do roboty i macie Patch gotowy wcześniej.. zostaje Wam więcej czasu na przetestowanie itd. Poza tym wrzucenie Patcha wcześniej też by nie było niczym złym ; ) . Jeśli tak jak teraz jest Was mniejsza liczba to wiecie, że na 1 kwietnia to powinno być. Jeśli będziecie potrzebować kilku dodatkowych dni.. wystarczyłoby wrzucić Newsa, że w 'Patch będzie opóźniony o 3-4 dni ale nie później'. I każdy ma sytuacje jasną i nie ma żadnych pretensji. Obecnie wrzuciliście tylko kilka Newsów na temat prac nad Patchem. Potem długa cisza.. aż w końcu podsumowanie.. i nadal nic. Wyjaśniłeś mi, że opłata idzie za serwer itd.. ok. Teraz już wiem, że w poprzedniej wypowiedzi na temat opłaty się pomylilem. Przyznaje się do tego. Nie słusznie oskarżyłem i przepraszam. A co do rozgoryczenia mojego i pewnie wielu innych użytkowników.. to najnowsza FIFA strasznie nas olała. Do tej pory EA nie wydało żadnego oficjalnego Patchu dla FIFA 10 na PC. Dlatego chyba tak bardzo zależy nam by ten Patch był jak najszybciej. Ja przestałem grać w FIFE 10 w styczniu. I obiecałem sobie, że zagram dopiero wtedy gdy będę miał już 1 lige i mój ukochany klub. My też jesteśmy ludźmi i rozumiemy to, że jest szkoła, praca, życie prywatne. Tylko Wy też zrozumcie nas. Ja szczerze sie przyznam, że gdy zobaczyłem Podsumowanie Mega Patch PL 10 to byłem pewien, że za chwile wrzucicie Patch do ściągnięcia. Za to, że w ogóle się zabraliście do zrobienia Patcha to chwała wam! Ale naprawde miło by było cieszyć się nim jak najwcześniej i jak najdłużej.. : )
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 18:27   #47
Lechista
Banned

Domyślnie

ja też przepraszam za kilka niepotrzebnych wypowiedzi...
naprawdę doceniamy to że mimo problemów robicie patch.ale cheilibyśmy mieć klarowną odpowiedz . kiedy bd mogli sciągnąć dodatek ..
stare 21-03-2010, 18:31   #48
Domino
Gość

Domyślnie

Z tymi wymaganiami o więcej lig, to dałem taki przykład, gdyby w redakcji było więcej patchmakerów Ja w FIFĘ nie gram wcale, no może tylko jak muszę przetestować MPPL, też chciałbym, żeby był on już wydany, ale wiecie dobrze, że złośliwość rzeczy martwych oraz życie czasem nam uniemożliwiają zrobienie czegoś szybko i dokładnie Pomijam już w tym momencie życie, a skupię się nad złośliwością rzeczy martwych, konkretniej FIFY i MPPL. Mamy drobne problemy, które eliminujemy oraz które opóźniają wydanie dodatku. Nie są poważne, więc ich eliminacja nie będzie jakoś długa czy skomplikowana. Mam nadzieję, że nie będzie już więcej niespodzianek i patch będzie można jak najszybciej udostępnić Wam userom. A teraz mogę tylko prosić jeszcze o cierpliwość i wyrozumiałość, bo jak widać dużo zależy od nas, ale w jakimś stopniu dodatek też decyduje o dacie premiery
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 18:32   #49
Lechista
Banned

Domyślnie

i patchmakerzy powinni dostawać pieniądze za patch przykładowo powinien on kosztować np ok.19zł - te 7 . to była by kolejna motywacja może
stare 21-03-2010, 18:38   #50
Domino
Gość

Domyślnie

Mnie nie są potrzebne pieniądze za dodatek, poza tym nie wiem kto ściągał by patch za 19 zł Ja to robię tylko w własnej i nieprzymuszonej woli, mam taka pasję, więc współpracuję przy MPPL. A opłata która jest, tak jak pisałem, jest za transfer, poniżej link z 2005 roku, który wyjaśnia dlaczego jest opłata, może kogoś zainteresuje czemu właściciel serwisu postąpił tak a nie inaczej:

http://www.fifaserwis.com/?serwis=ma...e=news&id=6346
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 18:40   #51
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Wystarczyło wrzucić newsa.. że są drobne problemy, których wyeliminowanie nie jest trudne..ale zajmie troche czasu i ten Patch w tym roku wyjdzie później. I wtedy mając też świadomość, że jest was tylko sześciu siedze cicho i czekam. Wyrozumiałość i zrozumienie pewnie żadnemu z użytkówników nie jest obce : ) Po tej burzliwej dyskusji w komentarzach sytuacja jest dla mnie zdecydowanie jaśniejsza. Dlatego zamiast komentować i narzekać przerzucę się na cierpliwe czekanie

Myślę, że najbliższą okazją to odezwania się będą podziękowania za znakomity Patch.
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:09   #52
atiger
Nowicjusz

Domyślnie oplata? dlaczego nie?

Szanowny Panie Patchmakerze! Niech mi Pan uwierzy z chęcią bym zapłacił nawet polowę ceny Fify 10 za Mega Patch 10 jeśli tylko by był on w dobym terminie i składał się z tych rzeczy których się składa. Także na przyszłość może warto coś jednak zmienić i może go oficjalnie wydać? Sam już nie wiem. Ale jedno jest pewne, gdyby był dużo wcześniej i był dopracowany to bym zapłacił za niego nawet 50zł i nie narzekał. Ps. Oczywiście wielki szacunek za to co robicie! Pozdrawiam!
stare 21-03-2010, 19:14   #53
Marcin6154
Nowicjusz

Domyślnie

Ludzie dajcie juz spokoj troche cierpliwosci i wyrozumialosci dla tworcow patcha!! Ja sam jestem trosze poddenerwowany ze jeszcze nie moge pograc na patchu ale wiem z wlasnego doswiadczenia ze sa w zyciu sytuacje ktore nie sa zalezne od nas. Sa pewne bledy ktore tworcy musza wyeliminowac aby patch byl 100%. A co do daty premiery to wlasnie tutaj tez zwracam sie do was tworcy ze jednak jakas przykladowa data mogla by byc przeciez mniej wiecej powinniscie wiedziec w ile dni wyeliminujecie bledy i kiedy go udostepnicie ale generalnie ja osobiscie nie mam do was pretensji o to Pozdrawiam patchmacherów.
Marcin6154 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:19   #54
Domino
Gość

Domyślnie

No tutaj nic nie poradzę, na wcześniejsze premiery też wpływu nie mam. Każdy pracuje w pocie czoła, żeby wydać MPPL, potrzeba na prawdę trochę większej kadry, żeby móc wydawać wcześniej. Baza danych, kitsy, flagi, bandy, twarze, stadiony, śpiewki, jest to masa pracy i poświęconego czasu O dopracowanie myślę że nie ma się co martwić, jak pisałem wcześniej, mamy drobne problemy, ale to jest plus, przynajmniej macie pewność, że na prawdę chcemy dopracować MPPL jak najlepiej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:29   #55
mark132
Zorientowany

Domyślnie

A może by tak zacząć robić Mega Patcha we sierpniu, wrześniu albo październiku. W tym momencie nie żartuje. Byłby gotowy dajmy na to w listopadzie albo w grudniu a później ewentualnie w lutym jakieś aktualizację składów. A co byśmy mieli I ligę wcześniej to byśmy mieli, i byłoby więcej czasu na cieszenie się dodatkiem. Co wy na to patchmakerzy?
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:30   #56
atiger
Nowicjusz

Domyślnie

gdybym tylko potrafił to sam bym dołączył do Was, a że nie potrafię to czekam i trzymam mocno kciuki!

Wdzięczny byłbym tylko za odpowiedź czy spodziewacie się aby Fifa sama robiła polską 1 ligę?

Ostatnio edytowane przez Domino ; 21-03-2010 o 19:38
stare 21-03-2010, 19:36   #57
Domino
Gość

Domyślnie

Mark123, MPPL jest tworzony praktycznie po premierze FIFY, wcześniej nie da rady, bo trzeba czekać i sprawdzić, czy nowa odsłona FIFY nie zmieniła tekstur do dodatków Premiera w listopadzie? Jakby w redakcji było ze 20 osób to może tak, powtarzam to od kilku postów, mało nas jest i nie da rady nic wcześniej wydawać, bo jest masa pracy, od bazy danych dla wszystkich klubów, aż po dodatki graficzne Dobra, może starczy tych dywagacji na ten temat, powiedziałem na czym stoimy, premiera niebawem, teraz to już pisanie nic nie zmieni. Mam tylko nadzieję, że nasza redakcja zyska z czasem nowych patchmakerów, co umożliwi szybsze działanie

FIFA i I liga? Oni nie wiedzą co to jest I liga Nie sądzę że Panowie z EA zainteresują się I ligą polską, co najwyżej mogą pomyśleć o greckiej czy ukraińskiej
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:37   #58
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał mark132 Zobacz post
A może by tak zacząć robić Mega Patcha we sierpniu, wrześniu albo październiku. W tym momencie nie żartuje. Byłby gotowy dajmy na to w listopadzie albo w grudniu a później ewentualnie w lutym jakieś aktualizację składów. A co byśmy mieli I ligę wcześniej to byśmy mieli, i byłoby więcej czasu na cieszenie się dodatkiem. Co wy na to patchmakerzy?
A później wszyscy by się pluli, że składy nieaktualne, kitsy nieaktualne, stadiony nieaktualne... Przytoczę tutaj przykład innego dodatku, który wyszedł już w lutym. Nazywa się F** 10 (Domino, jak by co to daj jakąś cenzurę na nazwę, gdyby moja była zbyt mała ). I po co Ci taki dodatek gdzie, niby masz transfery, ale z początku okienka? Najlepszym sposobem na przyspieszenie pracy CF byłoby powiększenie grona Patchmaker'ów. Ale aby zostać nim trzeba przejść dosyć długą drogę. Sam z chęcią bym pomógł w tworzeniu patcha, ale moje umiejętności, szczerze mówiąc, daleko odbiegają od umiejętności pełnoprawnych patchmakerów
Ja czekam cierpliwe, i wierzę, że MPPL wyjdzie w najbliższym czasie.

edit: Domino mnie wyprzedził Sekundy!

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 19:39   #59
mark132
Zorientowany

Domyślnie

I róbcie tylko zaplecze Ekstraklasy w żadnym wypadku niższe ligi. Niemcy, Hiszpanie, Włosi, mają tylko drugie ligi w FIFIE więc po co nam w dodatku II i IV liga polska tym bardziej że są one podzielone na regiony i województwa. W ogóle prezes Lato powinien coś zrobić z tymi nazwami bo są debilne jak można drugą ligę nazywać pierwszą a trzecią nazywać drugą bezsensu tylko u nas mogą być takie numery. Powinna być Ekstraklasa i II liga. A potocznie może ktoś sobie na Ekstraklasę mówić ,,pierwsza liga''.
stare 21-03-2010, 19:42   #60
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucasinho Zobacz post
A później wszyscy by się pluli, że składy nieaktualne, kitsy nieaktualne, stadiony nieaktualne... Przytoczę tutaj przykład innego dodatku, który wyszedł już w lutym. Nazywa się F** 10 (Domino, jak by co to daj jakąś cenzurę na nazwę, gdyby moja była zbyt mała ). I po co Ci taki dodatek gdzie, niby masz transfery, ale z początku okienka? Najlepszym sposobem na przyspieszenie pracy CF byłoby powiększenie grona Patchmaker'ów. Ale aby zostać nim trzeba przejść dosyć długą drogę. Sam z chęcią bym pomógł w tworzeniu patcha, ale moje umiejętności, szczerze mówiąc, daleko odbiegają od umiejętności pełnoprawnych patchmakerów
Ja czekam cierpliwe, i wierzę, że MPPL wyjdzie w najbliższym czasie.

edit: Domino mnie wyprzedził Sekundy!
Ok może masz rację tylko zauważ jedną rzecz. Jak dostajesz FIFE we wrześniu to też nie raz nie masz niektórych zawodników bo składy są jak oni tam napisali aktualne na 28 sierpnia. Myślę że jedyny problem byłby z kitsami i stadionami, bo same transfery to nie problem zawsze można poczekać do tego marca z aktualizacją składów. Ale ja was do niczego nie zmuszam to była tylko sugestia.

Ostatnio edytowane przez mark132 ; 21-03-2010 o 19:45
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania