FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-03-2010, 19:05   #21
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

Ile bedzie MPPL ważyć?
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2010, 17:01   #22
klops
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Thumbs down

Boże ile oni tego patcha robią, za kilka miechów premiera Fify 11 to ile grania bedzie na tym patchu, generalnie żenada ze tak dlugo to trwa. Za rok ok razu po premierze sie bierzcie do roboty a nie co roku czekanie 6 miechow na jakis patch tylko po to zeby popykac w 1 lige bo jak wiadomo cala reszta jest malo istotna. a po 2 ludzie po co wy za to placicie ?? na kazdym serwerze p2p to bedzie
klops jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2010, 17:46   #23
Guti1902
Nowicjusz

Domyślnie Przyśpiewki?

Może ktoś napisać czy na 100% będą przyśpiewki kibiców?!?
Guti1902 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-03-2010, 22:07   #24
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Jak ludzie zaczną wymyślać przyśpiewki i inne głupoty, to ten patch wyjdzie w czerwcu. Dajcie już spokój z tymi przyśpiewkami, po co wam one, jak chcecie mieć przyśpiewki to ściągnijcie sobie ze strony klubu i puszczajcie nawet na cały volume, żeby was sąsiedzi słyszeli. Nie wystarczy wam to co jest. Ja bym jeszcze tylko chciał koszulki Lecha z nowym sponsorem s.Oliver ale spoko jak zrobicie z tego osobny dodatek się tez nie obrażę.
mark132 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 07:21   #25
Guti1902
Nowicjusz

Domyślnie

Nie wiem jak Ciebie, ale mnie w tym patchu tylko przyśpiewki interesują reszta jest dla mnie mniej istotna...
Guti1902 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 09:07   #26
krycha1621
Nowicjusz

Domyślnie

ja bym chciał żeby w tym patchu zmieniono komentatorów bo Szpakowski i Szaranowicz już mi się znudzili wolałbym np. Macieja Iwańskiego, Mateusza Borka albo Bożydara Iwanowa
krycha1621 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 09:28   #27
SławekACM
Forza Milan ;D

Domyślnie

Cytat:
Napisał krycha1621 Zobacz post
ja bym chciał żeby w tym patchu zmieniono komentatorów bo Szpakowski i Szaranowicz już mi się znudzili wolałbym np. Macieja Iwańskiego, Mateusza Borka albo Bożydara Iwanowa
Chyba nie da się tego zrobić... Przecież redakcja nie zaprosi Ci ich aby dali komentarz. A mnie najbardziej interesuje 2 Liga i nowe realne stadiony!
SławekACM jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 09:34   #28
PAtuch_Jaworzno
Nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do PAtuch_Jaworzno
Domyślnie

Fakt faktem , gdyby dodano przyśpiewki , byłaby rewelka , a gra pochłonęłaby wtedy nie jednego gracza na długie godziny ze swoim ulubionym klubem Bez przesady że do czerwca robiłoby się dodatek z przyśpiewkami , chociaż grupa osób tworząca patch jest mała , to stworzenie przyśpiewek jest realne do wykonania. A nawet jeśli by ich nie było , to i tak chwała za Polskie stadiony , aktualne składy , kitsy , bandy , piłki , i popupy Pozdro dla normalnych.

EDIT: A co do Iwańskiego i Borka. Przecież wiadome jest , że EA nie ma podpisanego z nimi kontraktu , a więc na pewno ich w żadnej odsłonie fify nie usłyszysz , no chyba że za kilka lat. Ja mam fifę po angielsku , i jestem zadowolony , bo tam komentatorzy wyrażają przynajmniej emocje , a nie to co prezentuje ( z całym szacunkiem ) Szaranowicz i Szpakowski. Ich komentarze od roku 2006 , od kiedy to zadebiutowali w fifie , mało się zmieniły , jest wiele błędów , i bardzo często się powtarzają. Myślę że jeśliby nawet Borek i Iwański podpisali kontrakty z EA , to byłaby jeszcze większa klapa, pamięta ktoś może Pro Evolution Soccer 6? Skoro nie , to sobie ściągnijcie albo kupcie Polską wersję językową , to po pierwszym meczu wyłączysz tych zanudzających pajaców

P.S. Edytuj posty!

Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 20-03-2010 o 21:34
PAtuch_Jaworzno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 10:15   #29
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Tyle że jak się włączy komentatora angielskiego czy hiszpańskiego to nie usłyszysz ani jednego nazwiska z polskiej ligi. Szpakowski może jeszcze być ale Szaranowicz jest niepotrzebny bo to on największe suchary opowiada tak jak w TV przy komentowaniu skoków. Mam nadzieję że w ten weekend będzie wreszcie ten patch bo z roku na rok wychodzi coraz później :/

EDIT: PAtuch_Jaworzno mi nie chodzi o to że same przyśpiewki będą do czerwca robione tylko jak tak każdy zacznie wymyślać, a to przyśpiewki a to inny komentarz a to co innego, to ten patch coraz później będzie wychodził.

P.S.Edytuj posty!

Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 20-03-2010 o 21:33
stare 20-03-2010, 10:27   #30
Munta2007
Pogoń Szczecin - Nowogard

Domyślnie

Nabijacie się ze Szpakowskiego i Szaranowicza. Gdy po Euro 2004 Dariusz Szpakowski na kilka lat "zniknął" (nie komentował meczy) to była wielka wrzawa o powrót popularnego "Szpaka" do komentowania. Jego przejęzyczenia i pomyłki to historia polskiego dziennikarstwa sportowego. Dla mnie to jeden z lepszych komentatorów (jeśli nie najlepszy). Spróbujcie sami komentować mecz na żywo. Ciekawe jak wam by wyszło?
Munta2007 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 18:36   #31
PAtuch_Jaworzno
Nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do PAtuch_Jaworzno
Domyślnie

Doceniam oczywiście Szpakowskiego , jest bardzo dobrym komentatorem , lecz chodzi mi tutaj że w fife po prostu zanudza
PAtuch_Jaworzno jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-03-2010, 23:01   #32
boba
Banned

Domyślnie

przeciez to nie on wszystko wymysla pewno pisza mu komentarz
boba jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 09:20   #33
piotr615
Nowicjusz

Domyślnie

Panowie kiedy będzie można ściągnąć???
piotr615 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 13:40   #34
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

a gdyby tak umożliwić pobrania patcha za darmo? Tyle juz czekamy, że można by było to przemyśleć. Poza tym konkurencyjne Patchy są do ściągnięcia za darmo.. . I podłączam się do pytania poprzednika.. kiedy Patch będzie udostępniony?
plusminusbrutto jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 15:11   #35
Munta2007
Pogoń Szczecin - Nowogard

Domyślnie

Nie wiem jak wy, ale ja kupiłem oryginalną FIFĘ 10 w salonie Empik. Może frajer jestem, ale osobiście mam inne zdanie. Wielu z was też pewnie ma oryginalne gry, a tu takie głupie teksty, że patch powinien być za darmo. Przecież twórcy patcha to nie jest armia zbawienia i robi wszystko za darmo. Żal wam tych kilku zł za sms? Ja zapłaciłem za MPPL 09 i nie narzekam. Grałem Flotą a teraz będę miał moją Pogoń
Munta2007 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 15:42   #36
mark132
Zorientowany

Domyślnie

Dobra dobra, my się tu rozczulamy nad oryginalną czy nie oryginalną FIFĄ , nad Szpakowskim, a patcha jak nie ma tak nie ma. Ja osobiście mogę zapłacić te 7 zł i na pewno nie będzie mi żal tych pieniędzy. Na pewno nie będę okradał was, tylko wypuśćcie już tego patcha, bo on z roku na rok jest coraz później.
stare 21-03-2010, 15:47   #37
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Jeśli chodzi o Patch.. to trzeba zauważyć małą różnice. Są strony i ludzie, którzy robią Patch dla siebie i dla graczy, bo to ich pasja i nie biorą za to opłat. A inni robią to tylko dla kasy. Jeśli mam za coś płacić to chce mieć to szybko gotowe.. a nie czekać prawie 7 miesięcy od wydania gry. Ja rozumiem, że do końca lutego okienko transferowe itd.. ale można przecież Patch wypuścić na początku marca. A tutaj się marzec kończy a Patcha dalej nie widać. Poza tym tutaj jest źle to skonstruowane. Dlaczego mam płacić za Patch 10zł skoro nie wiem jaki on jest? A jeśli po zakupieniu okaże się, że coś nie tak.. wtedy trace 10 zł i mam Patcha, który np. ma błędy. Nie ma sensu płacić za coś, co się bierze w ciemno. Powinno być tak, że jeśli jestem zadowolony z Patcha to świadomie mogę np. jakoś dofinansować SMSem czy przelewem strone. Jeśli zadowala Was to, że płacicie 10 zł za Patcha, który ujrzy światło dziennie pewnie kilka dni przed premierą FIFA 11 to Wasza sprawa. Ja przenosze się do konkurencji, ktora Patch ma gotowy i jest do pobrania za darmo. Pozdrawiam
stare 21-03-2010, 16:08   #38
Lechista
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie zgadzam się w 100%...

Po pierwsze chyba serwis nie dba o użytkowników
podsumowanie 14 marzec ok . wczorajnie ma , dziś 21 . większość edycji miała miejsce w tym dniu, no ale dobra pewnie bd o...i co ? dziś pod wieczór nie ma!
zgadzam sie z wami patchmakerzy robcie robcie...az do września gdy wyjdzie nowa fifa . Rozumiem mała kadra okey !!! ale moglibyście napisać date premiery a nie codzień mnóstwo użytkowników wchodzi na serwis ... i tu znów rozczarowanie Patcha nie ma !
pomyślcie na tym

ja tak jak użytkownik powyżej idddę do konkurencji tam patch już jest
może nie taki ultra super wypasiony jak ten wasz ,,Mega'' patch ale przynajmniej można w niego pograć i portal dba o użytkowników miało być i jest ! a uwas ??

: Miesiąc na pewno nie, tak długo wstrzymywać nie będziemy a ta wypowiedz redaktora fifa serwis szokuje !!!! a zarazem śmieszy ...

Ostatnio edytowane przez Lechista ; 21-03-2010 o 16:16
Lechista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2010, 16:15   #39
plusminusbrutto
Zorientowany

Domyślnie

Nareszcie ktoś kto mnie rozumie ! . Czy naprawde takim dużym problemem by było napisanie orientacyjnie kiedy realnie Wasz Patch będzie możliwy do pobrania? Naprawde nie dbacie o użytkowników.
stare 21-03-2010, 16:28   #40
Domino
Gość

Domyślnie

A ja radzę trochę przystopować te opinie, każdy chce mieć szybko, każdy chce mieć za darmo, tylko nie wzięliście jednej rzeczy pod uwagę: opłata jest za transfer, serwer sam się nie utrzymuje, patchmakerzy nie biorą za to kasy, robimy to z własnej nieprzymuszonej woli, a po drugie patch robi kilka osób, raptem z 7 osób, więc nie nasza wina, że się schodzi z tym. Ma ktoś aspiracje do robienia dodatków? Zapraszam, im nas więcej tym lepiej, wtedy patch moglibyśmy wydawać w styczniu. Nikt nie siedzi po 24h na dobę, żeby patch skończyć w nie wiadomo jak szybkim czasie. Jest też szkoła, praca, życie prywatne... Jak ktoś nie ma ochoty czekać, nie musi. A konkurencyjnych patchy też nie widać, była premiera tylko jednego, z błędami, które muszą poprawiać. Pozdro dla ludzi, którzy są w stanie zrozumieć pewne ważne kwestie.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania