FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 21-03-2009, 23:07   #61
BartasK
Nowy użytkownik

Domyślnie

Matrix, James co wy na to? Straszycie wiarę banem, że się pytają o której dostaną patcha a David Villa sadzi bezpodstawne teksty.
Proszę o wyjaśnienie tego zachowania skoro to kulturalne forum. Poza tym Villa czytaj dokładnie posty zanim walniesz coś twojego pokroju.
BartasK jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-03-2009, 23:35   #62
BartasK
Nowy użytkownik

Domyślnie

u mnie działa, ewentualne niedociągnięcia będę zgłaszał na link podany na for;
zyskaliście dużo w mojej opinii i nie tylko ale wypowiedzi ludzi takich jak Villa nie możemy tolerować
stare 22-03-2009, 00:11   #63
DavidVilla
Nowy użytkownik

Domyślnie

Bartass, to jest forum CF, anie fifa soccer... jesli promujesz inne forum na drugim forum, to zajbeisty jestes... i nie liz wzajemnie *****a sobie...
DavidVilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 06:39   #64
gostek15
Doświadczony

Domyślnie

BartasK jak sam napisałeś oni uaktualnili same składy, nie dodawali nowych elementów graficznych wieć na takim patchu piłka nie ma prawa ginąć. Z MPPL to inna sprawa bo tu jest mnóstwo nowych elementów graficznych i piłka może ginąć.
gostek15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 07:31   #65
James
---------

Domyślnie

David Villa - 2 punkty za obrażanie użytkownika,
BartasK - 1 punkt za off-topic.

To nie jest miejsce do promowania innych dodatków, kłócenia się i pisania post pod postem, za to też polecą kary.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 08:20   #66
wiktor90
Nowicjusz

Domyślnie

niestety , znalazłem dziwnego BUGA , mianowicie zaczynając kariere ARSENALEM
w terminarzu rozgrywek pojawia się ARSENAL jako drużyna przeciwna w rozgrywkach , inna rzecz jest taka że znikneła CHEALSE
dziwne.
wiktor90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 09:05   #67
dureń
Banned

Domyślnie

a po co ściagałeś patch na polska ligę, żeby grać w premiership ? żal... i drugim żalem jest to, że ruscy i bułgarzy w swoich patchach mają mase twarzy, dla nich nie jest tak trudno zrobić.. nie mówiąc już o tysiacach faców ktore codziennie wychodzą... a ci polscy facemakerzy zamiast zrobić fejsy dla naszych to wolą setki razy poprawiać mordy ballacków, torresów i innych...
dureń jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 09:50   #68
GKP
Nowy użytkownik

Domyślnie Brak gkp gorzow wielkopolski !!!!

Panowie od patch`a patch jest swietny, wszystko w nim ladne, piekne i idealnie odzworowane, z wyjatkiem 1 ligi.
Swietnie, ze wstawiliscie kszo ostrowiec zamiast kmity zabierzow, ale zapomnieliscie o gkp gorzow wielkopolski, ktore nie wycofalo sie z rozgrywek i gra w lidze caly czas. Jezeli jest to mozliwe to prosze dodajcie zespol gkp do mppl 09 bo skoro podejmujecie sie odwzorowania w calosci 1 ligi uwzgledniajac zmiany, to nie zapominajcie o klubach. Sciagnalem patcha liczac, ze pogram sobie swoim klubem ze swojego miasta bo przeczytalem, ze dodana bedzie 1 liga i lipa, zawiodlem sie na calej lini, moglem rownie dobrze nie pobierac tego mppl jak bym wiedzial, ze sie zawiode.
Pozdrawiam i czekam na dodatek o nazwie gkp gorzow wielkopolski do mppl.
GKP jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 10:24   #69
wiktor90
Nowicjusz

Domyślnie

"żal" ? skąd ty zes sie urwał? emo bałwanie i tak własnie chce grać w Premiership , prosze odpowiedzialnych patchmekerów żeby cos z tym zrobili
hejka.
wiktor90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 11:36   #70
ax88
Nowy użytkownik

Domyślnie

Cytat:
Napisał GKP Zobacz post
Panowie od patch`a patch jest swietny, wszystko w nim ladne, piekne i idealnie odzworowane, z wyjatkiem 1 ligi.
Swietnie, ze wstawiliscie kszo ostrowiec zamiast kmity zabierzow, ale zapomnieliscie o gkp gorzow wielkopolski, ktore nie wycofalo sie z rozgrywek i gra w lidze caly czas. Jezeli jest to mozliwe to prosze dodajcie zespol gkp do mppl 09 bo skoro podejmujecie sie odwzorowania w calosci 1 ligi uwzgledniajac zmiany, to nie zapominajcie o klubach. Sciagnalem patcha liczac, ze pogram sobie swoim klubem ze swojego miasta bo przeczytalem, ze dodana bedzie 1 liga i lipa, zawiodlem sie na calej lini, moglem rownie dobrze nie pobierac tego mppl jak bym wiedzial, ze sie zawiode.
Pozdrawiam i czekam na dodatek o nazwie gkp gorzow wielkopolski do mppl.
eh dopoki to nie zostanie poprawione to zostaje pograc LM czy cos ...
ax88 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 11:39   #71
OkiMG
Nowicjusz

Domyślnie

Witam mam pytanie kiedy będą przyśpiewki ???
OkiMG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 11:43   #72
BartasK
Nowy użytkownik

Domyślnie

Jak można było zapomnieć o GKP Gorzów???
W MLS mogliście też wstawić zespół Seattle Sounders...
Poza tym brakuje wielu europejskich transferów...
stare 22-03-2009, 11:55   #73
07zglossie
Nowy użytkownik

Domyślnie Prośba

Prosze was bardzo - daliście to śmieszne KSZO z III ligi to moze byscie dali POGOŃ SZCZECIN prosze???
07zglossie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 12:05   #74
07zglossie
Nowy użytkownik

Domyślnie Gorzów

No właśnie jak juz dacie dodatek zawierajacy klub z gorzowa to mozecie tez opcjonalnie dorzucić POGOŃ (chociażby do RESZTY ŚWIATA)
07zglossie jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 12:25   #75
Domino
Gość

Domyślnie

Ludzie weźcie się ogarnijcie, bo żal czytać Wasze posty. Najpierw faja krytyki, bo patch do dupy, bo nie ma trybun dookoła boiska, bo koszulki są zielono-czerwone. Czy chcecie z nas zrobić aż takich idiotów? Myślicie, że wydalibyśmy taki patch z rażącymi błędami? Tyłek na tym forum, albo na innych forach za naszymi plecami łatwo jest obrobić, ale przyznać się, że nie potrafi się obsługiwać prostej instalki to już inna sprawa. Poza tym nasuwa mi się jeden wniosek: jak sporo osób zaczęło pisać że patch jest dobry, że działa wszystko dobrze, więc jeżeli komuś nie działa to chyba łatwo zrozumieć, że problem nie leży w naszym dodatku, a w Waszych grach, być może komputerach. Jak nie działa, to przeinstalować FIFĘ lub zainstalować w innym miejscu. Można przecież sprawdzić na innym kompie, bo może Windowsa macie za bardzo zasyfionego i zamulonego? Ale nie bo po co... Przyjemnie się Wasze obraźliwe posty czyta, na takich graczach nam zależy, naprawdę... A co do Gorzowa. Nie zapomnieliśmy o tej drużynie, więc nie wmawiać mi że nie odwzorowaliśmy I ligi w 100%. Pojawił się problem z tą drużyną w MPPL i będzie łatka, która tą drużynę poprawi. Ona jak najbardziej była, robiłem przecież dla niej kitsy, ale wymaga poprawki, zdarza się. I przestańcie już pisać te bzdury, bo wielkie halo też robicie o twarze. Nie moja wina, że w Polsce nie mamy facemakerów i że w serwisie takich nie mamy. Jak tacy mądrzy jesteście to sami spróbujcie zrobić, chętnie dobrych facemakerów do serwisu przyjmiemy. Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 22-03-2009 o 12:35
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 12:39   #76
Michal_21
Nowy użytkownik

Domyślnie

Mam podobny błąd jak wiktor90. Mam 2 Arsenal w lidze angielskiej i w ogóle nie da się grać Chelsea. To jedyny błąd jaki mam reszta jest wszystko ok i super.
Mam jeszcze takie pytanku dało by się coś zrobić z tym błędem? Jakoś go naprawić? Pozdrawiam
Michal_21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 12:43   #77
ramzi84
Nowicjusz

Domyślnie

Witam,
Czytam tak to od rana co piszecie, wam juz sie w głowach poprzewracało ludzie starali sie zrobic path poswiecili czas na tworzenie, a wy tylko narzekacie...wiadomo ze wszystkich sie nie zadowoli...ale swoje nie zadowolenia zostawcie dla siebie, ja zainstalowalem dodatek i skladam wielki ukłon dla tworcow za to co zrobili i nie wazne ze nie ma stadionu Jagi, czy moze cos w strojach sie gdzies tam nie zgadza, dla mnie sie liczy gra...a reszta jest sprawą drugorzedną...A wy takimi komentarzami zrobicie tak ze w nastepnym roku chlopaki nie zrobią żadnego polskiego patha, i bedziecie sobie mogli pograc w lige rosyjską skoro was tak te wschodnie dodatki kręcą...Ja składam wielki ukłon dla twórców i oby tak dalej trwajcie w tym co robiciebo robicie to dobrze. pozdro
ramzi84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 14:25   #78
Maatii
Nowicjusz

Domyślnie

Patch jest super, na twarzach świat się nie kończy Tylko szkoda że nie można grać Chelsea
Maatii jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 14:28   #79
Martinn
Nowy użytkownik

Domyślnie

Super patch, dzięki wielkie, wszystko chodzi jak należy
Martinn jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-03-2009, 14:42   #80
James
---------

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maatii Zobacz post
Patch jest super, na twarzach świat się nie kończy Tylko szkoda że nie można grać Chelsea
Ten Addon poprawia także i ten błąd http://www.fifaserwis.com/?serwis=fi...=news&id=11425
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania