FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 11-03-2009, 08:26   #81
Domino
Gość

Domyślnie

Grzechu dobrze pisze, bo poświęcam swój czas i robię to dobrowolnie, choc nie muszę. A ja nie kręcę, tylko z doświadczenia wiem, że może coś nie działać jak powinno, może się to troszkę przedłużyć, ale potem Wy nas wyklinacie, że nie dotrzymujemy słowa. To jest tylko dodatek i ma prawo nie działać jak powinien, tak jak inny program czy badziewny Windows. I teraz zobaczcie sami co zrobiliście z tego tematu. Zrobił się śmietnik. I to jest moje ostatnie ostrzeżenie, bo byłem pobłażliwy, starałem się zachować spokój, ale jak tak dalej będzie to polecą punkty i bany. Nikt nie robi Wam na złość, że do tej pory nie ma dodatku. Rozumiem waszą niecierpliwość i zdenerwowanie, ale takimi tekstami to nie pomagacie i my sami też nie cieszymy się z tego, że coś się pieprzy. Chcemy wydać jak najszybciej, tego się trzymamy. Napisałem że na dniach, ale nikt nie powiedział, że na 100% na dniach będzie. I proszę o wyrozumiałość i nie zaśmiecanie tematu bo będę zmuszony podjąć bardziej radykalne kroki jak nie potraficie tego zrozumieć i uszanować naszego czasu. Nie siedzimy 24/24 h przy komputerach, ale też nie leżymy i nie obijamy się. Koniec tematu i proszę zastosować się do panujących tu zasad i regulaminu, który nie różni się niczym od tych, co są na innych forach.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 14:38   #82
rk2110
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomość na gg do rk2110
Domyślnie

musze sie przyznac ze nie sledzilem wczesniejszych rozmow na tym forum wiec nie wiem czy jest to odpowiednie miejsce zeby zadac moje pytanie.. mimo wszystko zaryzykuje-stadion Legii jest obecnie modernizowany (widzialem gdzies nawet plany jak ma wygladac) A wiec, czy te zmiany beda uwzglednione w mppl09?
pozdro dla Tworcow tego swietnego "dodatku"
rk2110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 14:53   #83
Domino
Gość

Domyślnie

Stadion Legii będzie w MPPL już ten nowy, tak jak np. stadion Lecha Poznań
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 15:00   #84
bims444
Zorientowany

Domyślnie

A ja mam takie pytanie. Czy będzie dostępny MPPL 09 NA PS3 ?? Czy wogóle jakiś będzie dodatek. Bo fifa na komputer śmierdzi choć gram i na konsole i na PC. Jak zagram w fife na PS3 a za sekundke wejde na fife na kompa to się mi wydaje , że gram w jakąś fife 1996 z polskim komentarzem
bims444 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 15:00   #85
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

Matrix, a wisły też będzie zmodernizowany czy jeszcze ten stary ?
patryk_dziedzic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 15:17   #86
rk2110
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomość na gg do rk2110
Domyślnie

komu jak komu ale Poznaniakom nalezy sie wiekszy stadion.. :-)
Pozdro dla wszystkich fanow pilki
rk2110 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 15:51   #87
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

dostane odp ? jaki bedzie stadion Wisełki, stary czy nowy ?
stare 11-03-2009, 15:52   #88
Domino
Gość

Domyślnie

Co do stadionu Wisły, to będzie jeszcze ten stary, a Legia i Lech tak jak pisałem będą miały już nowe obiekty. Aha i patryk, czekaj cierpliwie na odpowiedź a nie piszesz po niecałej godzinie to samo pytanie.

Edit:
Co do MPPL na PS3 to raczej nie koniecznie, bo robimy pod kątem PC-tów, a nie konsoli

Ostatnio edytowane przez Domino ; 11-03-2009 o 16:08
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 15:58   #89
wiktor90
Nowicjusz

Domyślnie

kozak nowy stadion legii , na to czekałem! KOZAK!!! 8-)
wiktor90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 17:40   #90
brondo
Nowicjusz

Domyślnie

Witam. Mam następujące pytanie: czy po wgraniu MPPL 09 będzie można dodać poprzez Creation Master 09 na przykład jakiegoś stadionu czy koszulek? Będzie to wszystko ze sobą współgrać?
brondo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 18:31   #91
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

Okej spox,
Widać jak sie faworyzuje Warszawke i poznań a mistrz polski ze starym stadionem
stare 11-03-2009, 19:05   #92
__SaNd1__
Zorientowany

Domyślnie

Matrix mam pytanie do ciebie - Czy Wisla Krakow bedzie miala nowe stroje z sponsorem bet at home ? Dzieki za odpowiedz
__SaNd1__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 19:33   #93
TomekTSW
Nowicjusz

Domyślnie

a ja mam pytanie co do tego stadionu Wisły... bedzie z sektorem C czy bez???
TomekTSW jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 19:39   #94
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał patryk_dziedzic Zobacz post
Okej spox,
Widać jak sie faworyzuje Warszawke i poznań a mistrz polski ze starym stadionem
Patryk, daj sobie na wstrzymanie, bo zaczynasz przeginać. Co mają znaczyć te podteksty "bo faworyzuje się Warszawkę i Poznań"? Zrobiliśmy tyle ile się dało i tyle ile zdążyliśmy! Poza tym jeden z userów pytał w tym temacie, kto pracuje przy tym dodatku. I możesz sobie zajrzeć w dział redakcja i zobacz ilu patchmakerów pracuje. Niestety jest ich niewielu, kilku doszło w trakcie tworzenia MPPL, ale nie koniecznie z umiejętnością robienia stadionów.(oprócz naszego młodego patchmakera Cendro). Musimy to w taki sposób pogodzić, żeby był czas na dodatki i mieć też czas na naukę i czas wolny dla siebie. Uszanuj nasz wkład, bo Twoje wypowiedzi są bardzo lekceważące jeśli chodzi o redakcję o całe CF. Jak byłoby nas więcej, to szybciej uporalibyśmy się z dodatkami i patch byłby dawno wydany. Zastanów się co piszesz, bo żadnej Warszawki i Poznania nie faworyzujemy. Po prostu tak wyszło, może czysty przypadek. Nie patrzyliśmy na to w kontekście kto jaki lubi klub. Tak samo ja mogłem iść w zaparte i powiedzieć że nie będę robił kitsów dla Wisły, Lecha czy jeszcze jakiegoś innego klubu, bo go nie lubię. Zwykły bezsens... A jeśli chodzi o Wisłę i kitsy z nowym sponsorem bet-at-home, to będą one w MPPL, jak ktoś ma chęć je zobaczyć, może odwiedzić mój temat w dziale Warsztat i tam znajdziecie stroje dla Wisły i wiele innych, które robiłem do MPPL. Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 11-03-2009 o 19:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 19:43   #95
H5D1
Nowy użytkownik

Domyślnie

Powiem szczerze, żal mi Was... złożyłem już kilka patchów i jestem w trakcie składania kolejnego... to jest mnóstwo roboty... po wgrywać te wszystkie dodatki, potem powyjmować, pokombinować... TO JEST SPORO ROBOTY! A beta testy zawsze wychwycają jakieś braki fsh czy big, dlatego praca musi był taka długa...
H5D1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 20:12   #96
Grzenio_Lechia
Biało-Zielona Krew

Wyślij wiadomość na gg do Grzenio_Lechia
Domyślnie

WItam ponownie mój komentarz do powyższych postów zbędny - żal

P.S. MatriX mogę pomóc z przyśpiewkami,żeby to szybciej poszło wszystko, daj znac jak cos
Grzenio_Lechia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-03-2009, 22:41   #97
DavidVilla
Nowy użytkownik

Domyślnie

Mam pytanie odnośnie patcha, czy będzie on działał w angielskiej wersji jezykowej gry ??
DavidVilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2009, 11:39   #98
Domino
Gość

Domyślnie

Ogólnie MPPL jest robiony i testowany na polskiej wersji językowej. Teoretycznie powinno działac, ale pewny nie jestem. Bo niewykluczone, że będzie problem taki jak występował w CEPie, tzn. problem z wyświetlaniem nazw drużyn, lig, bo to był dodatek typowo pod angielską wersję. Z MPPL to postaram się sprawdzić jak to się będzie zachowywało i napiszę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2009, 12:09   #99
DavidVilla
Nowy użytkownik

Domyślnie

ok dzieki matrix Jesli nie bedzie dzialac, zmuszony bede sciagnac spolszczenie pozdrawiam
DavidVilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-03-2009, 12:57   #100
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał DavidVilla Zobacz post
Mam pytanie odnośnie patcha, czy będzie on działał w angielskiej wersji jezykowej gry ??
piratom nie bedzie działać dobrze wiec kup oryginał
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania