FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 10-03-2009, 12:13   #61
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

kurde wydalibyście już hehe, i tak wszystkich błędów sie nie da usunąć
patryk_dziedzic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 13:09   #62
mafiosoo
Zorientowany

Domyślnie

Witam, wiadomo jaka bedzie waga pliku ? Mam internet z limitem dlatego pytam, pozdrawiam.
mafiosoo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 14:09   #63
Domino
Gość

Domyślnie

Na pewno ponad 100mb, dokładnie to się jeszcze okaże
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 15:16   #64
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

czyli po ostatniej wypowiedzi matrixa wnioskuję, że jeszcze nieprędko dostaniemy patcha skoro nawet on nie wie ile bedzie zajmował...
stare 10-03-2009, 15:58   #65
dobrek84
Banned

Domyślnie

Patryk_dziedzic bardzo prosiłem zakonczmy temat o patchu.
Matrix powiedział jasno , wyraznie i zdecydowanie ze bedzie na dniach, więc to od wczoraj licząc kwestia kilku dni , czyli na bank w tym tygodniu na milion procent.
Więc daj spokój już i nie czepiaj się, niech go w spokoju złożą i przetestują całość żeby wszystko grało i buczało bez żadnego zarzutu).
dobrek84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 16:37   #66
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

zobaczymy
stare 10-03-2009, 18:51   #67
__SaNd1__
Zorientowany

Domyślnie

Matrix mam pytanie do ciebie czy bedom prawdziwe twarzy dla zawodnikow w patchu tak jak w MPPL 08 - bo byl swietny czy bedom generic ? Bo generic mi sie nie podobaja bulgarzy zrobili generic twarzy i wcale ani jeden z pilkarzow w patchu wcale nie som podobne do siebie ... tak ze bym prosil jak by moglo byc twarze prawdziwe dla zawodnikow i przyspiewki pozdrawiam z Bulgarii przepraszam za nie prawidlowe pisanie ale mi jest ciezko z daleka powodzienia przy tworzenia patchu czekamy cierpliwie
__SaNd1__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 19:02   #68
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

oj chłopaku, patch już jest na ukończeniu a ty wypisujesz tu swoje prośby i propozycje, ogarnij troche temat a potem pisz ! i popracuj nad ortografią
stare 10-03-2009, 19:09   #69
Domino
Gość

Domyślnie

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa09&page=21

Troszkę uaktualniony opis nt. MPPL. Śpiewki będą w osobnym addonie. Co do wypowiedzi Patryka, to wcale nie jest tak jak myślisz, że nie wiem ile waży i wynika z tego że nie wiem kiedy wyjdzie. To się jeszcze zmienia, będzie to oscylowało w granicach 100mb. Ale cały czas coś się jeszcze delikatnie zmienia i ta waga nie jest stabilna. Testy nie polegają na tym że mam już gotową wersję do wydania i sobie w nią pogrywam. Zresztą co ja będę tłumaczył. Analizujemy, sprawdzamy i nie chcemy wydać shitu. A co do mojej wypowiedzi, że na dniach wydamy, może inaczej: postaramy się wydać, bo są różne nieprzewidziane sytuacje, więc żeby potem nie było pretensji do mnie, że coś obiecywałem. Poza tym liczę na wyrozumiałość, bo nam też zależy na szybkiej premierze, ale chcemy wydać porządny patch, a nie syf, z którym będą problemy. Tyle w tym temacie. Pozdro.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 10-03-2009 o 19:29
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 20:11   #70
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

czyli nie wiem jak po waszemu ale po mojemu to go w tym tygodniu nie uświadczymy panowie, tak czuję
stare 10-03-2009, 20:14   #71
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

aha, Matrix, możesz powiedzieć czy będą jakieś twarze bo nigdzie nic nie pisze ? dzieki za odp.
stare 10-03-2009, 20:26   #72
dobrek84
Banned

Domyślnie

Matrix zaczynasz juz cos kombinować.
Pierwsze słowo się liczy i trzymaj się swojej wersji, skoro ma być na dniach to każdy oczekuje jej wyłącznie w tym tyogdniu i koniec kropka.
A Ty patryk_dziedzic nie zawracaj juz dupy i czekaj spokojnie a za pare dni napewno sie ukaże, ja tak czuje..
stare 10-03-2009, 20:31   #73
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

a ty doberek nie liż dupy jak pozostali, dziedzic dobrze mówi ale zgodze sie i z tobą ze ekipa coś już kręci i ściemna, wg mnie też nic nie dostaniemy w tym tygodniu, bo już widzimyu leciutkie przesłanki i tłumazcenia ze jednak tylko sie postarają. wiadomo, wszyscy sie cieszymy ze sa tacy ludzie co sie w to bawią ale jak nie wiedzą kiedy skończą to niech nie mówia ze na dniach bedzie patch po czym później te dni sie przedłużają do tygodnia albo dwóch. mowi sie ze jeszcze nie bo nie skończone i finito. swoja drogą ciekawi mnie co takiego nieoczekiwanego może wyskoczyć, a może chłopaki czekajączy sie komuś sponsor nie zmieni, w sumie moze sie zmienić nawet i za miesiąc..... wiec błędne myślenie. pozdro
stare 10-03-2009, 20:37   #74
James
---------

Domyślnie

Ludzie złoci, zachowujecie się jakby ktoś zabrał Wam jakąś zabawkę. Przestańcie pisać już o tym kiedy wyjdzie ten dodatek, bo nikt Wam nie będzie dwadzieścia razy powtarzał - jak wyjdzie to wyjdzie. Jeden drugiego upomina a robicie wszyscy to samo. Nikt Wam nie poda dokładnej daty premiery bo sami jej nie znamy! Przestańcie marudzić, bo robicie się już nudni.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 20:43   #75
dobrek84
Banned

Domyślnie

James szacunek..
Ale jak sie mowi na dniach to sie tego trzyma, poza tym juz najwyzszy czas zeby sie ukazal patch..
stare 10-03-2009, 20:47   #76
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

nie pasuje ci?sam zrób
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 21:20   #77
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Beenchakker? Chyba Beenhakker Widać w tym sezonie rywalizacja będzie zacięta
stare 10-03-2009, 21:51   #78
Reigon
Technical Admin

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Reigon Wyślij wiadomość na gg do Reigon Origin: reigon1
Domyślnie

Chialbym tylko cos wszystkim uswiadomic. Nie zauwazylem w zadnym newsie wzmianki o premierze, czyli nie ma oficjalnych informacji na ten temat. To oznacza tylko jedno, MPPL 09 moze wyjsc juz na dniach, a moze ... nie wyjsc wcale (chociaz oczywiscie nie chcielibysmy do tego dopuscic). Prosze o wyrozumialosc i sledzenie oficjalnych informacji na stronie, a pozostala czesc, w tym wypowiedzi nawet samych autorow sugeruje traktowac zupelnie nie wiazaco.

:: odwiedz nas :: http://www.fifaserwis.com ::
Reigon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2009, 22:06   #79
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

no pewnie, że nie wiążąco, nie inaczej bo człowiek by sie nie doczekał. dajcie mi to nawet z bugami hhehe
stare 10-03-2009, 22:14   #80
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

patryk_dziedzic, widzę, że jesteś tutaj dość częstym gościem. Ale może utemperujemy Twoją aktywność trochę ? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale większość Twoich postów w tym temacie to zwykłe nabijanie, zresztą podobnie jak reszty.

Ty możesz sobie chcieć z bugami MPPL, ale MY tego nie wydamy z bugami. Oczywiste jest, że wszystkich błędów nie da się wyeliminować, ale chcemy to wydać bez żadnych bugów, aby później uniknąć wulgaryzmów w naszą stronę, obrażania serwisu i innych takich, bo jestem już tutaj kilka lat i co roku jest tak samo. Te same wyzwiska, wulgaryzmy, poprostu nie szanujecie wkładu i wysiłku autorów tego dodatku. Nie robią tego dla siebie a dla WAS. Chociaż większość z Was tego nie rozumie to chociaż postarajcie się zrozumieć, dajcie im czas i chwile wytchnienia. Także spokojnie, wrzućcie na luz, wyjdźcie trochę na świeże powietrze a nie oczekujcie codziennie tego, że zostanie wydany MPPL. Nie będę już wspominał, że oprócz pracy w serwisie, autorzy mają także życie osobiste, które też wymaga poświęcenia czasu.

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania