FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-03-2009, 20:30   #41
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

a powie mi ktos czy to bendzie instalka?Jak bendzie tak jak matrix zapowiada ze najlepsyzy to poczekam z miesiac ale by byl i to exstra
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 20:31   #42
James
---------

Domyślnie

http://www.fifaserwis.com/?serwis=fifa09&page=21
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 20:34   #43
Mlody
Antypolonista CF

Domyślnie

niewidze odpowiedzi na moje pytenie i mógłby mi ktos pwiedziec kto pracuje przy tym pachu?
stare 08-03-2009, 20:35   #44
James
---------

Domyślnie

http://www.fifaserwis.com/?serwis=main&page=2 Tak ciężko zajrzeć w dział Redakcja?
stare 08-03-2009, 20:37   #45
Mlody
Antypolonista CF

Domyślnie

sory i ostatnie pyt. czy to bendzie instalka?
stare 08-03-2009, 20:43   #46
bims444
Zorientowany

Domyślnie

Jak nie będzie przyśpiewek to lipa......POCZEKAMY!!! ale dodajcie przyśpiewki.

Tak to będzie instalka!!!

A czy mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytania? z twarzami , statami itd?
bims444 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 20:53   #47
dobrek84
Banned

Domyślnie

Dajcie juz spokoj z tymi pytaniami bo to jest meczace.
Przyspiewki beda napewno ale raczej kilka dni pozniej po premierze MPPL 09.
dobrek84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 20:54   #48
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

To że serbia nie zakwalifikowala sie do euro to nie znaczy ze jest gorsza od polski, anglia tez sie nie zakwalifikowala a chyba nie jest gorsza od polski, gadasz jak 13 letni dzieciak. a co do pytan to tak, bedzie pewna ilość twarz dla czołowych zawodników, składy aktualne, przyspiewki jakies mają byc. zreszta wszystko masz ponade jak na tacy w opisie patcha, czemu nie czytasz?
patryk_dziedzic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 21:08   #49
bims444
Zorientowany

Domyślnie

No bo tam nie pisze , żeby były twarze dla zawodników. A w każdym MPPL były. Więc się zdziwiłem. Nie wiem zapomnieli napisać. WIęc się pytam. Np. w MPPL 08 była duża porcja twarzy. Jak wcześniej napisałem prawie wszystkie dla reprezentantó Polski. I kilka dla każdej drużyny i dla czołowych graczy. Ciekawe czy MPPL 09 będzie lepsze od PLP 09. Czas pokaże........

co z twarzami? przyśpiewkami? statami? minifacami?

P.S a ty DObrek skąd wiesz ,że będą przyśpiewki i inne rzeczy , jak jesteś nowym użytkownikiem he ?? Albo ,że coś będzie później? Albo patryk z tymi twarzami?

Polska jest wyżej w rankingu fifa niż SERBIA.... więcej razy wygrała ,a pozatym była w UEFA 08

Ostatnio edytowane przez bims444 ; 08-03-2009 o 21:12
stare 08-03-2009, 21:17   #50
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

a no stąd wiem, że czytam dużo forum chociaz nie pamietam czy oficjalnie nie podawali wiadomości o twarzach. Powiem ci tylko tyle, że nowych twarzy będzie znacznie mniej niż w poprzedniej edycji mppl, tz o wieele wiele mniej bo wcześniej mieli twarze pozbierane z kilku lat bo te starsze nawet pasowały do fify 08. niestety zadna facjata nei pasuje już do fify 09 i dlatego musieli robić nowe, a jasne jest to ze nie zrobią tak ot 100 twarzy, dlatego nie bedzie ich zbyt wiele i to też mnie martwi.
ale jesli będą te przyśpiewki to one mi to zrekompensują, bedzie klimat a tego brakowało mi w mppl 08

Ostatnio edytowane przez patryk_dziedzic ; 08-03-2009 o 21:18 Powód: zapomnialem dodać...
stare 08-03-2009, 21:32   #51
bims444
Zorientowany

Domyślnie

A będą potem jakieś aktualizacje do MPPL ?? Np.dodające przyśpiewki , dodającje więcej twarzy. O takie różne .. nie pamiętam czy były we wcześniejszych edycjach???
stare 08-03-2009, 21:59   #52
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

nie sądzę, będą się może ukazywać ale nie w ramach uaktualnień do mppl i sam sobie je bedziesz musiał wgrać programami. pozdro
stare 09-03-2009, 10:52   #53
mateusz123
Nowy użytkownik

Domyślnie

Ludzi dajcie spokój...postawcie sie na miejscu patchmakerów ich to wkurwia jak ktos non stop zadaje pytanie co gdzie jak i kiedy itp Jak ja bym byl adminem to byl wyjebal was z CF i nie dal mozliwosc sciagnieca MPPL 09....Oni tylke sie napracowli juz, chca zeby patch byl jeszcze lepszy dalatego tak dlugo to trwa

Drodzy patchmarekowie resprect dla was ze chcialo wam sie zorbi tak wielki dodatego do fify

pozdro dla tych lamusów ktorzy pisza te bzdury w komentarzach

czekam z niecierpliwoscia na mppl
mateusz123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2009, 11:34   #54
Domino
Gość

Domyślnie

Dlatego ja skończę tą dyskusję, bo to naprawdę jest nudne i aż czytać się tego nie chce. MPPL wyjdzie w swoim czasie, dosłownie na dniach. Czy będą jakieś uaktualnienia to się jeszcze okaże, to zależy od wielu czynników, czy będzie co poprawiać. I temat uważam za zamknięty, proszę pisać tylko wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba i przy okazji polecam prześledzić tematy o MPPL, bo może odpowiedź na wasze pytanie padła.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2009, 12:24   #55
dobrek84
Banned

Domyślnie

Zgadzam sie z mateusz1234.
Czekajmy cierpliwie bez zawracania dupy, jednak mała, jedyna i ostatnia uwaga do Matrixa (bo to jedyne pytanie bez odpowiedzi), a mianowicie czy będzie z patchem za pare dni wydany ten sound addon z przyśpiewkami dla drużyn ekstraklasy i paru czołowych z 1 ligi ?? Bo przyznasz szczerze, że przyśpiewki są bardzo intergralnym i rzeczywistym elementem gry, bez którego nie ma tego smaku i realności..
A już drugi rok nie ma przyśpiewek, więc mam wielką nadzieje, że przyśpiewki ukażą się na dniach z MPPL 09.
Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.
Tym samym kończe temacik.
stare 09-03-2009, 13:03   #56
James
---------

Domyślnie

Przyśpiewki będą prawdopodobnie w osobnym addonie.
stare 09-03-2009, 13:34   #57
dobrek84
Banned

Domyślnie

Dziekuje James za odpowiedz.
Sound addon może być oddzielnie czy też razem , to obojętne już, jednakże żeby ukazały się w dniu premiery MPPL, lub ewentualnie pare dni pozniej, bo wybaczcie ale przyspiewki sa niezbędne i nie może ich absolutnie zabraknąć tym bardziej że nie było ich od dawna, i ludzie z tego co czytam w 100% podzielają moją opinie..
Nie oczekuje się nie wiadomo czego, ale przyśpiewek dla całej esktraklasy i dla drużyn z 1 ligi z początku aktualnej tabeli (dla 3-4 drużyn typu widzew, lubin, koron).
stare 09-03-2009, 13:56   #58
jq
Gość

Domyślnie

Ja bym wolał żeby było jak najwięcej przyśpiewek klubów z I ligi.
Dobrek gdyby miał addon wyjść w dniu premiery to by był już razem z MPPL i nie był by on addonem Pewnie z tydzień czy dwa poczekamy
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2009, 13:56   #59
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

no wlasnie, pasowaloby zeby w podobnym czasie wyszedl patch i przyspiewki bo jak sie zacznie kariere to trzeba by zaczynać od nowa
stare 09-03-2009, 14:09   #60
dobrek84
Banned

Domyślnie

Dobra Panowie, zakończmy definitywnie temat patcha !!
Matrix napisał wyraznie ze będzie on dostępny na dniach i tego ściśle się trzymajmy.
Co do przyśpiewek to napewno wydadzą, ale kiedy to już oni decydują, ale myślę że napewno maks do tygodnia po premierze MPPL 09.
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania