FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 08-03-2009, 13:06   #1
James
Gość

Domyślnie Mega Patch PL 09- Podsumowanie

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 13:16   #2
wiktor90
Nowicjusz

Domyślnie

w tym miesiącu? miała być na początku!!!
wiktor90 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 13:31   #3
napster92
Nowicjusz

Domyślnie

Dzięki, że spełniliście moją prośbe związaną z Ronaldo ;] Czekam z niecierpliwością.
napster92 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 15:26   #4
ml7733
Stały bywalec

Red face Fajnie

Fajnie, że ktoś dba i robi taki "polski" dodatek . Dziękujemy.

A czy będzie Dolcan Ząbki?
stare 08-03-2009, 15:29   #5
Grzenio_Lechia
Biało-Zielona Krew

Wyślij wiadomość na gg do Grzenio_Lechia
Domyślnie

A co z przyśpiewkami!!?? :(
Miały byc ale czy będą?
Grzenio_Lechia jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 15:48   #6
dobrek84
Banned

Domyślnie

Tak przyśpiewki będą.
Z tego co mi wiadomo ale to nieoficjalne zrodlo to patch ukaże się prawdpodobnie dzisiaj wieczorem lub najpozniej jutro...
pozdrówka
dobrek84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 16:24   #7
etrebil
Stały bywalec

Domyślnie Mppl

Witam !
Za mało reprezentacji, ale i tak jest postęp w stosunku do roku ubiegłego. Wtedy mieliśmy tylko WKS teraz Serbię i Walię. Pytanie: czy MPPL wgrywac będziemy na czystą FIFę ?

pozdrawiam
etrebil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 16:32   #8
scheva
Weteran wojny w Iraku

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Domyślnie

Mam pytanko. Czy po wgraniu MPPL będzie można grać online czy nie ??
stare 08-03-2009, 16:37   #9
Domino
Gość

Domyślnie

MPPL tak jak każdy inny dodatek, który dodaje jakieś ligi i jak wiadomo swoją bazę danych będzie musiał być instalowany na czystą FIFĘ. Dolcan Ząbki będzie, bo chyba gra przecież w I lidze, a MPPL dodaje Ekstraklasę i I ligę Co do postów niektórych osób, że dodatek miał być na początku miesiąca. Czy tylko 1 marca ma być początkiem miesiąca? Niektórzy niech się zastanowią co dla nich znaczy początek miesiąca. Bo dla mnie np. 10 marca też może być jeszcze początkiem miesiąca. Poza tym dobrze wiecie, że trzeba dużo czasu żeby taki dodatek zrobić i trzeba jeszcze go potem złożyć w całość i potestować w celu wyeliminowania wszelkich błędów jeśli takie się pojawią, żebyście nie mieli potem do nas pretensji, że coś z naszej winy nie działa i nie sprawdziliśmy tego. Dodatkowo chcecie mieć wszystko aktualne, składy, stroje itd. Chciałem zaznaczyć że Ekstraklasa niedawno wystartowała i dopiero dowiadujemy się o zmianach wyglądu kitsów, o nowych sponsorach i na bieżąco poprawiamy. Dlatego zastanówcie się, czy warto non stop pytać się kiedy wyjdzie, dlaczego trzeba jeszcze czekać. Mam nadzieję, że rozwiałem wszelkie wątpliwości nt MPPL i tego kiedy on wyjdzie. Obiecuję, że już niebawem. Chcemy wydać jak najlepszy dodatek, bez żadnych błędów i niedociągnięć. Pozdrawiam.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 16:39   #10
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie przyspiewki

mam nadzieje ze będą przyśpiewki, przynajmniej dla kilku zespołów (ruscy i bułgarzy zrobili) bo z całym szacunkiem dla ekipy tworzącej MPPL ale jeśli ich nie będzie to nie będzie klimatu bo dla wielu graczy bardzo wazne są przyspiewki które budują atmosferke meczu. Fajnie byłoby usłyszeć Jazda Jazdaaaa Biała Gwiazda dla mojego ucha, z tego co pamietam były już 2 edycje temu Pozro
patryk_dziedzic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 16:56   #11
dobrek84
Banned

Domyślnie

A czy 12 marca Panie Matrix to tez dla Ciebie poczatrk marca, bo jesli tak to gratuluje serdecznie poczucia czasu
Jestem z Wami od poczatku i chce zeby tak zostalo, dlatego licze ze do maks 2-3 dni ukaze sie MPPL 09 do pobrania.
Piszczie realnie ze jak poczatek to poczatek , zgodnie z tym co na ea.pl obeicujecie a, nie ze potem okazuje sie jak zwykle co innego...
stare 08-03-2009, 17:00   #12
James
---------

Domyślnie

Było wspomniane, że wyjdzie na początku marca, ale nikt Wam tego nie powiedział, że tak będzie w 100%. Tak jak wspomniał Matrix, na jaw wychodzą różne zmiany, czy to kitsów drużyn, czy też logosów itp, i trzeba przecież to poprawić, aby to co ma być, było jak najbardziej aktualne i realistyczne. Po za tym potrzeba też czasu na przetestowanie patcha. Także jeszcze raz dobrek84 powtarzam, nikt Wam nigdy nie podał żadnej daty, ani nie zapewnił, że na pewno MPPL 09 wyjdzie w danym okresie marca.

Pozdro
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 17:02   #13
roma
Senior

Domyślnie

przestańcie pieprzyć ok? Chcecie dziurawego MPPL ? ok niech wydaja nawet dzisiaj.Ja jestem cierpliwy i rozumiem, ze patch wymaga testów więc zamknijcie mordy i idzcie w coś pograć, będzie MPPL to będziecie srać jak dzieci, że jest nie dorobiony.
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 17:11   #14
dobrek84
Banned

Domyślnie

Roma morde to ma twoja matka i idz ją osraj frajerze..
stare 08-03-2009, 17:33   #15
DavidVilla
Nowy użytkownik

Domyślnie

dobrek84, chłopie pomyśl głową, a nie dupą Jeśli masz tyle lat co w tym nicku to widać nie dorosłeś do tego wieku. Jak Ci się dupa pali, to sam zrób sobie patcha i wydaj go jutro, będziemy wdzięczni a po za tym uspokój posty, na miejscu administratora wogóle bym zablokował ci możliwość pobrania tego patcha i tyle ! Ogarnij bo wali od ciebie głupotą..
DavidVilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 17:46   #16
Thiago83
Zorientowany

Domyślnie

Oj to jest włąsnie polska mentalność... Przestańcie marudzić bo jak tak dalej bedzie to chłopaki zaprzestaną w ogóle robić ów dodatek... Taki patch wymaga dużo pracy i doceńcie ludzi którzy go tworzą, a nie tylko czepiacie się daty wydania, a potem bedziecie się czepiać, że patch nie dokońca działą prawidłowo. Cierpliosci Panowie!

A ja tworzącym ów patch chciałbym bardzo podziekowac za niego Już nie moge sie doczekać jak zaczne grać Koroną Kielce i powoli bede budował tam zespół na miare LM Pozdrawiam

P.S Mam nadzieję,ze będzie możliwość zapłacenia za ów patch via sms...
Thiago83 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 17:46   #17
dobrek84
Banned

Domyślnie

DavidVilla nie wtracaj sie miedzy wódke a zakąske.
Koleś wyraża się do ludzi brzydko , więc na takie coś odpowiada się podwójnym a nawet potrójnym chamstwem..
A po drugie jesteś śmieszny z tym, że administrator może mi zablokować dostęp do pobrania dodatku. Dowaliłeś z tym że hej , buahahahahaha.
I od ciebie wali naiwnością na odległość hahah.
Po trzecie bardzo szanuje patchmakerów z CF i rozumiem że muszą być testy i tak dalej, ale niech trzymają się zwyczajnie terminów..
Ale OK zgadzam sie z Jamesem, że nie podali dokładnie terminu..
Ale liczę na to, że patch maks do kilku dni się ukaże wraz z przyśpiewkami, bo niestety bez nich klimat MPPL będzie słaby, a przyśpiewek tak wogóle już 2 lata nie było..
stare 08-03-2009, 17:49   #18
patryk_dziedzic
Banned

Domyślnie

Uspokujcie się chłopaki, ci co narzekają i ci wielcy wyrozumiali też, jak goście skończą to będzie, proste ?
a ja mam pytanie do twórców bo oczekuje prostej i poważnej odpowiedzi co z przyspiewkami, beda czy nie ?
patryk_dziedzic jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 17:49   #19
mateusz123
Nowy użytkownik

Domyślnie

trzeba bedzie zaplaici za ten patch??
mateusz123 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2009, 17:53   #20
bims444
Zorientowany

Domyślnie

A ja mam pytanka:

1)Czy będą w tym patchu prawdziwe twarze zawodników w grze
2)Czy będą miniface w menu zarządzania drużyną
3)Czy będą przyśpiewki dla drużyn
4)Czy będzie można grać online jak się zainstaluje MPPL....patch z innej strony o fifie będzie miał specjalną zmienarkę.
5)Czy będą poprawione statystyki piłkarze (aktualniejsze) ...niż te co daje EA. (widze że repra Serbii ma aż 4 gwiazdki hehe a jest słabsza od Polski , bo nie zakwalifikowała się do Euro)

Ja bym wolał , żeby patch wyszedł za 2 tygodnie lecz z przyśpiewkami do 4/5 drużyn niż teraz. Przyśpiewki nadają klimatu grze(oby były też przyśpiewki 1 ligi polskiej {Korony Kielce} ). A poczekałbym nawet 1 miesiąc na przyśpiewki + 2 liga polska (dawna 3) ....wtedy by było fajnie z tymi barażami i spadkami!!!

POZDRO

Ostatnio edytowane przez bims444 ; 08-03-2009 o 18:42
bims444 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania