FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 12-12-2010, 15:30   #321
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Ja jak wszyscy liczyłem na finał Schilt vs Ubereem, gdzie w tej chwili i tak stawiałbym na Ali'ego. Mam tylko nadzieję, że teraz wreszcie skupi się na MMA. Narazie wiemy, że będzie wlaczył na Dynamite więc pewnie dostanie jakiegoś kelnera, bo jest strasznie mało czasu. Wiadomo, umiejętności stójkowe na świetnym poziomie, tylko brakuje mi zapasów i faktycznie w walce z kimś pokoju Velasquez'a może mieć problemy, jeśli nie załatwi walki w stójce. Obyśmy doczekali się go w UFC.

Dzisiaj nad ranem kolejne zwycięstwo GSP i coraz głośniej mowi się o ewentualnej walce GSP vs Anderson Silva, więc dwóch najlepszych obecnie zawodników bez podziału na kategorie wagowe
http://www.mma-core.com/videos/_UFC_...014976&tid=100

PS. No i nie umniejszając zasług Overeem'a, to miał on jednak łatwiejszą przeprawę w półfinale, gdzie wygrał dość szybko, natomiast Aerts stoczył walkę w pełnym wymiarze.

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 12-12-2010 o 15:38
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-12-2010, 15:37   #322
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

stójkę może i ma dobrą, ale spokojnie kilku zawodników można znaleźc którzy mają lepsze zapasy niż on
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-12-2010, 14:09   #323
kyfu
zóo

Domyślnie

WEC 53, Pettis vs Henderson. Zobaczcie sami:

http://www.youtube.com/watch?v=xQta78htwYE

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 17-12-2010 o 14:15
stare 18-12-2010, 16:50   #324
Marcinezee
Zorientowany

Domyślnie

jeżeli chcesz na ulicy szybko się wybronić to boks, liczy tu się szybkość i siła, najlepiej na ulicy w boksie kogoś trzepnąć 10 razy w 5 sekund, i szybko go polozyc, bo jak sprowadzi Cie do parteru to masz już lipe, chyba ze to jakis lamus

nie ktorzy Ci pisali ze fajnie wyglada itp, moze 10 sierpów nie wygląda za ładnie, ale wybronisz się, a nie bedziesz chciał zrobić jeszcze szpanu, przykładem robienia coś żeby było lepsze : jakiś murzyn z Afryki, lutuje z 16m i goal, Messi z Barcelony, musi okiwac 3 i dopiero strzela..

,, O dzieciaku z talentem "

[url]http://forum.fifaserwis.com/showthread.php?p=671097&posted=1#post671097[/url
Marcinezee jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-12-2010, 16:53   #325
kyfu
zóo

Domyślnie

Ponawiam prośbę o zmianę nazwy tematu na "MMA/K1".
stare 19-12-2010, 12:28   #326
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Przemilczmy tamten post...

http://www.youtube.com/watch?v=BKN-3pxIeVU
Coś kvrewsko niesamowitego, czego te chłopaki nie odklepywały to się w glowie nie mieści. Fantastyczna walka...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-12-2010, 12:39   #327
kyfu
zóo

Domyślnie

No faktycznie i niech ktoś jeszcze powie, że walka w parterze jest nudna
stare 19-12-2010, 13:49   #328
Mojso
Weteran

Domyślnie

skośnookie to w ogóle wariaty są, oni rzadko kiedy odklepują, przecież tak jak na WECu było Faber vs Mizugaki, zamiast Mizugaki odklepac to poszedł spac
stare 20-12-2010, 21:26   #329
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Cytat:
Napisał Marcinezee Zobacz post
jeżeli chcesz na ulicy szybko się wybronić to boks, liczy tu się szybkość i siła, najlepiej na ulicy w boksie kogoś trzepnąć 10 razy w 5 sekund, i szybko go polozyc, bo jak sprowadzi Cie do parteru to masz już lipe, chyba ze to jakis lamus

nie ktorzy Ci pisali ze fajnie wyglada itp, moze 10 sierpów nie wygląda za ładnie, ale wybronisz się, a nie bedziesz chciał zrobić jeszcze szpanu, przykładem robienia coś żeby było lepsze : jakiś murzyn z Afryki, lutuje z 16m i goal, Messi z Barcelony, musi okiwac 3 i dopiero strzela..
Ojej, takiego posta przegapiłem.
Dzięki ziom, teraz już nikt mi nie wpierdoli
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-12-2010, 21:08   #330
Loft
Nowicjusz

Domyślnie

Ulica - boks,kick-boxing.
Swego czasu interesowałem się zapasami.Chłopy na schwał i siły w cholerę.
Loft jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-12-2010, 13:07   #331
Mojso
Weteran

Domyślnie

http://www.mmarocks.pl/2010/12/23/ov...y-na-dynamite/

dla tych co jarają się Overeemem, kolejny kelner do kolekcji ostatnio nie walczył z nikim sensownym w mma
stare 24-12-2010, 13:23   #332
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

A ile minęło od finału K1? Gale sylwestrowe na tym polegają, że nie są one do końca poważne, stąd można było zobaczyć walkę Fedora z Choiem, czy Zulu. Przecież to byłaby głupota z jego strony gdyby znowu wziął kogoś pokroju Rogersa (który nie jest żadnym kelnerem powtarzam) niecałe 3 tygodnie po finale K1 gdzie toczy się 3 walki jednego wieczoru, do tego po przygotowaniach nie pod katem MMA, tylko typowo pod stójkę. Jeśli Rogers nie jest dla ciebie nikim sensownym to nie mamy o czym rozmawiać. Zapatrzenie na UFC jeśli chodzi o wage ciężką jest absolutną głupotą, tak samo jak sugerowanie się wypowiedziami Dany. O ile LHW i reszte wag mają świetnie obsadzone, tak w HW nie mają kilku znaczących postaci chociażby Fedor, Overeem, Barnett. A mam wrażenie że jeśli Overeem nie przejdzie do UFC to dla niektórych nigdy nie zawalczy z nikim sensownym...
stare 24-12-2010, 13:31   #333
Mojso
Weteran

Domyślnie

chodzi o to, że właśnie niby nie długo mineło od K1, to mógłby skupic sie na odpoczynku, i wrócic do treningu i zawalczyc z kimś sensownym, a nie obijac kelnerów i potem wszyscy zapatrzeni fani Owerijma będą się jarac kolejną wygraną

p.s sorry za brak "ci"
stare 24-12-2010, 13:49   #334
kyfu
zóo

Domyślnie

A jakie wielkie nazwiska ma na rozkładzie Rogers? Arlovski i co prawda dużo skończeń, ale zgodzimy sięchyba, że nie jest to absoluny top, a swoje niedawne miejsce w top 10 zawdzięczał raczej dość słabej dywizji HW na świecie. Overeem'owi bardziej zależy na K1 niż na MMA i to jest główny powód tego, że obija kelnerów lub zawodników co najwyżej przeciętnych, choć potencjał ma na pewno o wiele większy.

Chodzą słuchy, że Strikeforce chce zorganizować GP w wadze ciężkiej, w którym udział mieliby wziąć: Fedor, Overeem, Arlovski, Werdum, Antonio Silva, Kharitonov, Josh Barnett i Rogers. Jeśli do tego dojdzie (w co wątpie) to Overeem naprawdę będzie mógł się wykazać.
stare 24-12-2010, 14:30   #335
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
chodzi o to, że właśnie niby nie długo mineło od K1, to mógłby skupic sie na odpoczynku, i wrócic do treningu i zawalczyc z kimś sensownym, a nie obijac kelnerów i potem wszyscy zapatrzeni fani Owerijma będą się jarac kolejną wygraną
No tak, na pewno wszyscy sie będą jarać po tej walce na Dynamite...

Ale Rogers z Fedorem pokazał kawałek dobrego MMA a potem co zrobił z nim Overeem- to wyglądało jakby się bił z czwartoklasistą. Naprawdę trzeba być chyba ślepym aby nie docenić tamtej walki i tego co tam pokazał. Jedyne czego można się obawiać, to że wpadnie w USA za soczki, bo w to że jest całkowicie czysty nie uwierzę.

A i żeby Duffee nie zrobil mu takiego psikusa jak on będącemu wtedy w szczycie formy Hariemu 2 lata temu na Dynamite
stare 24-12-2010, 14:44   #336
kyfu
zóo

Domyślnie

No tak z Fedorem Rogers wypadł świetnie, natomiast w ostatniej walce z Villareal'em (czyli zaodniwkiem z mało imponującym rekordem) potrzebował decyzji do zwycięstwa, więc wynoszenie Overeem'a na piedestał porównując walki jego, oraz Fedora z Rogersem jest troche nie na miejscu, bo w przypadku szybkiej wygranej Overeem'a z Werdumem musielibyśmy uznać, że Overeem zabije Fedora a myślę, że jeśli nawet, to aż takiej wielkiej przewagi Ali miał nie będzie.

Fakt jest taki, że talent i potencjał na czołowego cięzkiego ma ale dopóki nie będzie walczył z najlepszymi nie ma co na to liczyć. No i wcale nie mam tu na myśli koniecznie czołówki UFC tylko Fedora, Antonio Silve, Barnetta czy Werduma z którym powinien walczyć w obronie paska Strikeforce.

EDIT: Jeszcze wracając do Overeem'a, naprawdę polecam najnowszy odcinek (jak i całą resztę) dokumentu "The Reem" poświęconego finałowi K1:

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 25-12-2010 o 12:42
stare 29-12-2010, 14:36   #337
Mojso
Weteran

Domyślnie

Overeem vs Duffee oficjalnie już czyli Dufee ładnie dostanie przysłowiowy wpierdol, skoro nawet nie trenował za bardzo, tylko zajmował się filmem kasa go skusiła to i porwał się z motyką na słońce
stare 29-12-2010, 15:58   #338
kyfu
zóo

Domyślnie

A jutro Mamed walczy

http://www.konfrontacja.com/index.ph...pl---z-klatki-
stare 29-12-2010, 16:26   #339
Mojso
Weteran

Domyślnie

ciekawe w jakiej formie teraz Mamed jest, bo dawno nie walczył, ale japoniec, może i doświadczony, ale szału nie ma
stare 29-12-2010, 16:32   #340
kyfu
zóo

Domyślnie

Cytat:
Napisał mmarocks Zobacz post
"Na dzisiejszym oficjalnym ważeniu przed jutrzejszą galą Sengoku Mamed Khalidov wnióśł na wagę 83,5 kg, rywal Yuki Sasaki osiągnął 83,9 kg."
Na ważeniu Mamed z zapasem No japoniec niby bez szału, ale walczy na pełnych dystansach, rzadko przegrywa przed czasem. W sumie podobny zestaw umiejętności do Sakurai'a. Ja tam stawiam 2 runda i tko, myślę, że walka z Sakurai'em to taki wypadek przy pracy.

No i wreszcie będziemy mogli częściej oglądać Mameda w akcji. Jutro - Sengoku, 19 marca - ksw 15 i prawdopodobnie w czerwcu ksw 16. No i do tego byc może zima 2011

War Mamed!
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania