FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 24-10-2010, 15:29   #301
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Wytrzeć krew Sancheza z twarzy i myślę że jego rozcięcie nie bylo takie jak Lesnara.
jak juz jesteśmy przy rozwalonych zawodnikach, chyba nic nie przebije Sakuraby po walce z Aroną

Siniak na siniaku, rozcięcie na rozcięciu, ale to był Pride, piękne czasy,kolana w parterze na głowe, stompy, soccer kicki, przepisy nie usprawiedliwiały słabości zawodników. Teraz Lesnar mógł sobie bez obawy leżeć na plecach gdy leżeć na plecach gdy Velazquez stał. Tak by się skończyło http://www.youtube.com/watch?v=jqCDtvufmLc&translated=1

I nie byłoby gadki czy za późno przerwał czy nie, dla mnie ewidentnie za późno...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2010, 15:44   #302
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Nie ogarniam się w zasadach, ale jeżeli jest to możliwe, to niech Velasquez wyjdzie na Fedora

W którym momencie pojawiło się rozcięcie na policzku Lesnara ? ; ) Bo jakoś nie ogarnąłem, czy po ciosie, czy jak. Wydaje mi się, że gdy Velasquez ściągnął jego głowę na swoje kolano.
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2010, 15:55   #303
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Jeśli oglądałeś walkę z linka, który dałem powyżej to rzeczywiście gówno widać, ale podejrzewam, że to rozcięcie pojawiło się po którymś z ciosów w tym klinczu pod siatką po jakiejś minucie walki, potem pewnie zostało pogłębione Albo raczej chwile potem..

A co do walki Caina z Fedorem to w tej chwili nie jest możliwa, ponieważ obaj walczą dla różnych organizacji. Cain dla UFC a Fedor dla Strikeforce. Jednak Fedor ma w kontrakcie jeszcze jedną walkę i potem teoretycznie może negocjowaćz UFC, jednak bardzo wątpliwe jest aby podpisał z nimi kontrakt. Gdyby jednak to tego doszło to byłoby megazajebiście

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 24-10-2010 o 16:01
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-10-2010, 23:47   #304
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Swoją drogą Fiedia mógłby u schyłku kariery podbić do tego UFC . No ja rozumiem, Sambo to jego miłość, ale przecież Dana dałby mu taki szmal... A do tego walka z Cainem mogłaby być genialna. Z Lesnarem owszem - Fiodor powinien bez problemów wygrać. Ale z Velazquezem? Oj nie wiem, nie wiem... Chyba już nie te czasy. Byłoby w każdym razie przekozacko .
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-10-2010, 13:00   #305
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

Fedor ma strasznie ****owych menadżerów, którzy strasznie tną w kulki, dlatego coraz bardziej wątpię, że Rosjanin zawita w UFC a co do walki totalna demolka Velasqueza, i ogołem cała gala na plus, i walka wieczoru Thiago vs Sanchez i Ortiz pokazał, że już jednak na niego czas....
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-10-2010, 18:17   #306
kyfu
zóo

Domyślnie

No właśnie długo móiło się o tym, że Fiodor nie chce przechodzić do UFC bo to zamknęłoby mu drogę do startów w sambo. Jak się okazuje sprawa prawdopodobnie wygląda inaczej:

http://cohones.mmarocks.pl/topic/na-...fedor-update-2

No i teraz Fedor chciał walczyć w swojej ostatniej kontraktowej walce z Werdumem jeszcze w tym roku. Werdum jednak ma kontuzje i w tym roku nie zobaczymy go na pewno, jednak mimo to były słuchy, że Fedor zawalczy jesienią, w grę wchodziła nawet Japonia i Rosja, jednak mamy już prawie listopad a o walce nic nie słychać. Także według mnie powalczy z Werdumem może na wiosne/lato a co dalej to już chyba nikt nie wie. Na kontrakt z UFC już nie liczę, może przedłuży kontrakt ze Strikeforce. W Dream od nowego roku mają się pojawić pieniądze więc może wróci do Japonii albo skończy kariere co w tej chwili dla mnie wydaje się dość prawdopodobne, szczególnie po ewentualnym "zabiciu" Werduma w rewanżu...
stare 29-10-2010, 11:59   #307
kyfu
zóo

Domyślnie

Irokez złamał rękę i... zawalczy w UFC!!!

http://www.mmarocks.pl/2010/10/29/ma...olakiem-w-ufc/

EDIT: Pierwsze info o KSW 15

Cytat:
Z dumą pragniemy poinformować wszystkich o terminie kolejnej odsłony największej w Europie gali mieszanych sztuk walki. Piętnasta edycja „Konfrontacji Sztuk Walki”odbędzie się dziewiętnastego marca 2011 roku w warszawskiej hali „Torwar”, miejsca jakże sentymentalnego dla Federacji KSW.
W tej chwili potwierdzonych jest kilku czołowych zawodników z Polski, którzy wiosną 2011 roku staną w szranki o chwałę, honor, pieniądze i uznanie prawdziwych sympatyków MMA w naszym kraju. Na gali KSW15 zobaczymy m.in. najlepszego europejskiego zawodnika wagi średniej Mameda Khalidova, dwukrotnego triumfatora turniejów KSW Jana Błachowicza, międzynarodowego Mistrza KSW w wadze średniej Krzysztofa Kułaka, a także Macieja Górskiego, który zmierzy się z Finem Niko Puhakka w finale turnieju z KSW14 do siedemdziesięciu kilogramów. Na gali wystąpi również Łukasz Jurkowski, którego ostatni raz w Polsce mogliśmy oglądać ponad rok temu, na jedenastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”.
O kolejnych uczestnikach warszawskiej imprezy będziemy sukcesywnie informować. Jednak już teraz zapewniamy wszystkich sympatyków, że obsada zawodnicza piętnastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki” będzie stała na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 29-10-2010 o 16:24
stare 31-10-2010, 20:54   #308
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Vadim Finkelstein, menadżer Fedora
- To głupota, nie prowadzimy żadnych negocjacji z UFC, gdyż teraz uzgadniamy warunki nowego kontraktu, na mocy którego Fedor miałby wystąpić na kolejnych kilku galach Strikeforce. Chciałbym, aby on walczył z Lesnarem, Velasquezem i resztą, ale dlaczego mielibyśmy zaprzepaścić jego cały wysiłek i przenieść się do UFC, gdzie przecież nie urośnie znacznie jako fighter. Wracając do nowej umowy z aktualnym pracodawcą, to "The Last Emperor" jest gotowy na następne wyzwania, gdyż ma dopiero 34 lata i czuje się znakomicie - złożymy podpis pod ofertą następnych pieciu lub sześciu pojedynków.
za sporty-walki.org

Nie rozumiem pogrubionego fragmentu. Czyżby pan Vadim obawiał się porażki Fiodora? Zaprzepaścić wysiłek? W UFC miałby najlepszych rywali i zarobiłby największa kasę, jaka jest obecnie do wzięcia w HW, w ogóle w całym MMA. Co mu daje te kilka walk w Strikeforce? Rewanż z Werduumem - powiedzmy, że wygrany - mega walka z Overeemem i co? Przecież nikt z topu HW nie przejdzie już do Strikeforce. W UFC Fedor miałby minimum 4 nie tylko kurevsko medialne, ale i zajebiście ciekawe sportowo walki (Cain, Brock, Dos Santos, Couture). Randyego raczej poskładał by w cuglach, ale i tak wszystkie te pojedynki byłyby epokowymi wydarzeniami w historii MMA, a w przypadku wygranych Fiodora wyniosłyby go na sam Mount Everest sportów walki (z którego ostatnio spadł). Nie rozumiem i się wkvrwiam.

Jedyne wytłumaczenie jest takie, że Fiedja czuje się wypalony, a jego obóz to wie i boi się wystawić na najlepszych rywali. Ale że Fiodor do czegoś takiego dopuszcza? Największy kozak w historii MMA? Nosz kvrwa.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2010, 16:20   #309
kyfu
zóo

Domyślnie

Kułak vs Materla 2, a więc pierwszy oficjalnie potwierdzony rewanż na KSW 15. Trzeba także dodać, że będzie to walka o pas KSW w wadze średniej, którego bronił będzie Kułak (a co za tym idzie walka będzie toczona na dystansie 3 rund). Dla mnie bomba, szykuje się najlepsza gala pod względem sportowym w historii KSW

Do tego wiemy już także, że na KSW 15 pojawi się Karol Bedorf więc na tą chwilę mamy już zapowiedzianych w sumie 6 extra fight'ów (gdzie normalnie były 4 + 6 walk turniejowych) i narazie cisza na temat turnieju.

Dla zainteresowanych ostatni wywiad z Kawulskim w którym opowiada co nie co o planach KSW

Fuck, naprawdę wygląda to dobrze, a tu trzeba czekać do marca...

EDIT: I jeszcze mini trailer Klik!

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 08-11-2010 o 16:42
stare 08-11-2010, 20:26   #310
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Szkoda, że dopiero w marcu, bo zapowiada się ciekawa walka

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2010, 22:00   #311
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Mistrzowie, gdzie mogę pooglądać jakieś porządne UFC? na yt chvjowa jakość, na mmahits długo mi się wczytuje. Kiedyś był fajny link na megavideo, ale wyjebali :<
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-11-2010, 23:02   #312
Mojso
Weteran

Domyślnie

tutaj masz większośc http://www.mmavideos.pl/
stare 18-11-2010, 15:37   #313
kyfu
zóo

Domyślnie

UFC usuwa prawie wszystkie walki więc cięzko oglądać je online więc najlepiej jest je sobie pobrać. Ostatnia gala to UFC 122 w Niemczech jakby co

Soszyński vs Reljic z UFC 122 (w niestety słabej jakości):

http://www.megavideo.com/?v=2MFSLMZK

I cała gala UFC 121 online: http://www.megavideo.com/?v=DSQNQOUS
stare 18-11-2010, 15:41   #314
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi.
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-11-2010, 15:43   #315
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Różal zawalczy w KSW Miło. Lubiłem oglądać jego walki, efektowne były. Mam nadzieję, że w MMA też tak będzie.
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2010, 21:27   #316
kyfu
zóo

Domyślnie

Transmisja z ważenia przed jutrzejszym UFC 123, na żywo od 22:00:

http://www.mmarocks.pl/2010/11/19/wa...pl/#more-28366

A póki co można poogądaćtrailery, wywiady itp

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 19-11-2010 o 21:36
stare 29-11-2010, 17:15   #317
kyfu
zóo

Domyślnie

http://www.konfrontacja.com/index.php?s=blog&dID=41

Najnowszy odcinek video bloga KSW z wyprawy Maćka Górskiego, Antka Chmielewskiego i Vitora Nobregi na gale WFC na Słowenii. Ogólnie polecam też inne odcinki bo całkiem fajnie to wszystko jest zrobione
stare 12-12-2010, 13:13   #318
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Ali Overeem wygrywa finałowy turniej K1 w finale miażdżąc Petera Aertsa
http://www.youtube.com/watch?v=gOdPL...layer_embedded

Ten gość jest niesamowity, Fedor i Velasquez się chowają...
stare 12-12-2010, 14:37   #319
Mojso
Weteran

Domyślnie

Overeem tak naprawdę może i robic siwy dym w K1, ale w MMA ostatnio nie wygrał z nikim znaczącym, wiec takie porównywanie troche bez sensu jest polecam wypowiedź Dany http://www.youtube.com/watch?v=zHSWP...layer_embedded
stare 12-12-2010, 15:04   #320
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Słuchaj się Dany, daleko zajdziesz . Jedzie po wszystkich zawodnikach nie będących w UFC, bo to się zwyczajnie mu nie kalkuluje. Jeszcze niedawno dla niego Fedor nie był nawet w 10 zawodników MMA, więc o czym tu rozmawiamy. Ali rozjebał Rogersa jak dziecko, z którym to Fedor miał masakryczne kłopoty, a Overeem pełna dominacja, to było jak kopanie szczeniaczka. To nawet nie chodzi o to z kim walczył tylko jak walczy, jest świetny, silny, to widać na pierwszy rzut oka, takiej stójki w MMA nie ma nikt (jak widać w K1 też), a w parterze też jest bardzo doby, do tego dochodzi niesamowita siła- zawodnik kompletny...
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania