FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 17-09-2010, 11:43   #261
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

http://www.mmarocks.pl/2010/09/17/da...ad/#more-26691
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2010, 12:30   #262
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Pudzian jutro jest faworytem?
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2010, 13:38   #263
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Strasznie szkoda mi Damiana, ale kiedyś musiała być ta pierwsza przegrana. Pozostaje dalej trenować i myślę, że dostanie kolejne szanse w silnych organizacjach. No a Drwal niestety prawdopodobnie poleci z UFC, choć pewnie już niedługo jego miejsce zajmie Janek Błachowicz.

Czy Pudzian jest faworytem? Jak dla mnie wszystko jest możliwe, chociaz gdy obejrzałem wczorajszy media trening Butterbean'a gdzie po minucie tarczowania i kilku ciosach na worek miał problemy z oddychaniem to myślę, że Pudzian wygra o ile nie uwierzy, że jest bokserem.

P.S. Dzisiaj o 18 ważenie. Transmisja prawdopodobnie na www.konfrontacja.com (lub bezpośrednio na lookr.tv) i Polsat News.

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 17-09-2010 o 13:42
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2010, 14:08   #264
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

O ile Pudzian wytrzyma pierwsze minuty, to powinien wygrać. Musi się od razu rzucić do ataku i zmęczyć grubasa. Jak było widać w walce z jakimś chudym japończykiem czy koreańczykiem, wystarczy Butterbean'a położyć i nawalać, i spokojnie czekać do końca walki.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2010, 14:13   #265
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Jutro rano wyjazd . Zapewniam fotorelację .
stare 17-09-2010, 15:20   #266
kyfu
zóo

Domyślnie

Udanej gali życzę
stare 18-09-2010, 01:19   #267
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Nieźle, waga nie dała rady Butterbeanowi
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-09-2010, 22:21   #268
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Najman w pupie
stare 19-09-2010, 00:37   #269
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

PUDZIANOVSKY! Rozjebał 200 kilo w minute!
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 00:43   #270
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Nie spodziewałem się
stare 19-09-2010, 00:49   #271
chiev
Doświadczony

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do chiev
Domyślnie

Ale Butterbeann jak szybko sie czerwony zrobił nie?A co do walki to jestem zszokowaqny myślałem , że tamten jeden lub dwa ciosy zada i Pudzian będzie gryzł glebe.
chiev jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 01:04   #272
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Najman Dostać poddanie od Przemka Salety, ja cież pierdole, co za żenująca walka, tyle dobrego że znowu śmiechy są z testosterona.

Hymn USA-

Janek Błachowicz to jest gość, przechvj dobra walka Janka. Brawo, szacuneczek, ma chłopak papiery na MMA.
Pudzian z początku dwa eleganckie proste wyłapał, potem chyba nawet fajnie zszedł z linii ciosu, jakoś to wyglądało. A młotki walone na oślep, Pudzian mógł zrobić wszystko, ale po co lepiej napierdalać na oślep i się zasapać...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 01:07   #273
jq
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
A młotki walone na oślep, Pudzian mógł zrobić wszystko, ale po co lepiej napierdalać na oślep i się zasapać...
Dokładnie, wyglądało to bardziej jak bitwa na podwórku. No ale dla niego ważne jest to, że taka "taktyka" jest skuteczna.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 01:12   #274
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

"Walka" Saleta-Najman to śmiech dziesięciolecia, z jednego i z drugiego. Przemuś dostał trochę wpierdol, odklepanie Marcinka to wielkie wtf, ogólnie człowiek mógł się pośmiać z dwóch patałachów.

Pudzian nawet nieźle, zobaczymy czy i kiedy dostanie kogoś porządniejszego, tak czy siak zrobił swoje.
stare 19-09-2010, 01:17   #275
kyfu
zóo

Domyślnie

Po pierwsze to intro do gali i wejścia... dla mnie bomba aż przypomina się Pride i trochę szkoda, że nastepna gala odbędzie się na torwarze.

Turniej na fajnym poziomie, były dobre i emocjonujące walki mimo słabej kondycji kilku zawodników. Górski vs Puhakka na KSW 15 tak więc faworyci nie zawiedli i szykuje się bardzo fajny finał. Janek zgodnie z planem pozamiatał, w moim przekonaniu walka wieczoru. Kułak vs Dowda, Daniel troche siadł kondycyjnie, natomiast Krzysztof "Hannibal Lecter" Kułak rozegrał to ze spokojem i wygrał zasłużenie

Saleta tak jak mówiłem, wygrał przez ****wieco. Pudzian... wygrał i tyle. Niech trenuje dalej

No i szykuje nam się Mamed vs Sakurai 2 i powrót Jurasa na KSW 15
stare 19-09-2010, 01:18   #276
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Pudzian z gosciem ktory bedzie mial troche techniki i tak dostanie wpierdol, elo.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 02:12   #277
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

Cytat:
Napisał kyfu Zobacz post
Po pierwsze to intro do gali i wejścia... dla mnie bomba aż przypomina się Pride i trochę szkoda, że nastepna gala odbędzie się na torwarze.

Turniej na fajnym poziomie, były dobre i emocjonujące walki mimo słabej kondycji kilku zawodników. Górski vs Puhakka na KSW 15 tak więc faworyci nie zawiedli i szykuje się bardzo fajny finał. Janek zgodnie z planem pozamiatał, w moim przekonaniu walka wieczoru. Kułak vs Dowda, Daniel troche siadł kondycyjnie, natomiast Krzysztof "Hannibal Lecter" Kułak rozegrał to ze spokojem i wygrał zasłużenie

Saleta tak jak mówiłem, wygrał przez ****wieco. Pudzian... wygrał i tyle. Niech trenuje dalej

No i szykuje nam się Mamed vs Sakurai 2 i powrót Jurasa na KSW 15

na maksa, burackie wejście Kułaka jak dla mnie, totalna szopka, wcześniej czołg, teraz ambulans, masakra ale wygrał zasłużenie, chociaż sercem za Dowdą byłem Pudzian na plus, ładnie zamarkował cios, a potem w nogi wszedł a Saleta wygrał może przez ****wieco, ale jescze kilka lat wstecz, było to stosowane przez lepszych zawodników na świecie
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 08:05   #278
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Lucas. Zobacz post
... wystarczy Butterbean'a położyć i nawalać, i spokojnie czekać do końca walki.

Dobry Pudzian, Błachowicz i Model Nie żałuje, żałuję, że oglądałem. Zajebissta gala.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2010, 10:16   #279
kyfu
zóo

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mojso Zobacz post
a Saleta wygrał może przez ****wieco, ale jescze kilka lat wstecz, było to stosowane przez lepszych zawodników na świecie
Ale tylko pizdy to odklepują
stare 19-09-2010, 11:34   #280
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Właśnie wstałem po powrocie z gali (spałem w Warszawie u siostry, z Łodzi wróciłem przed 4). Powiem tak - do tej pory jestem podjarany . Hala w Łodzi genialna, wielka i dobrze rozplanowana. Wejście zawodników przed galą - robiło wrażenie . Masa pirotechniki i światła, mega muza - ktoś dobrze się spisał. Wielki plus za oprawę audio-wizualną gali!

Co do samych walk... Pierwszy byłem na gali MMA i od razu na tak dużej, także normalne, że wrażenie było piorunujące.

Turniej rzeczywiście fajny i emocjonujący. Z perspektywy ringu (siedziałem jakieś 20 metrów od owego - było widać i to dobrze, a jak sędzia zasłaniał akcje w parterze to lukałem sobie na telebim) wyglądało, że Metę w 1/4 przepchnęli sędziowie. Fantastyczne KO Górskiego w walce z Japończykiem i dominacja Puhakki w półfinale - na 15 będziemy mieli rzeczywiście najlepszych lekkich turnieju. Gibkość tych gości ściska jajka - coś niesamowitego. Kondycja, jak ktoś słusznie zauważył, średnia u np. Mańkowskiego czy Mankiewicza, chłopaki w połowie drugiej rundy nie mieli sił.

Saleta vs. Najman - mam mieszane uczucia. Z jednej strony wszyscy wiemy, że Najman to kawał debila, ale zachowanie publiczności (SZALEŃCZE buczenie, gdy tylko pojawił się na telebimie, nie mówiąc o jego wejściu...). Też nie lubię faceta, ale to była chyba lekka przesada. Sportowiec z niego żaden, a zawsze miał się za nie wiadomo kogo, ale sam fakt, że $$$ z walki oddał na jakiegoś chorego dzieciaka, powinno zmusić do okazania mu choć krzty szacunku ze strony widowni. Nie klaskałem mu, ale i nie gwizdałem czy buczałem. Co do samej walki - ROTFL. Saleta pokazał, że był bardzo przeciętny bokserem, pełna kvrwa Najmana wyraźnie go zaskoczyła, nie potrafił utrzymać walki w stójce, a do tego duszenia przeszedł przez brak umiejętności Najmana, przez które również w ogóle ta walka tak się skończyła (kto tak teraz dusi, no panowie...). Szopka po walce w wykonaniu Salety IMO też żałosna, mało nie dostał wpierdol a wielce kozaczył. Ogólnie walka mimo, iż wywoływała emocje, moim zdaniem niepotrzebna. Pokazała buractwo fajnej do tej pory widowni.

Kułak vs. Dowda - Krzysiek zdecydowanie lepszy, Kociao nie potrafił mu zrobić krzywdy nawet w swojej najmocniejszej płaszczyźnie - parterze. Kułak pokazał klasę, Daniel w 3. rundzie nie miał już siły na nic, a publiczność gwizdami nie dawała mu powalczyć z dołu. Dobra walka i fajna rywalizacja kibiców Dowdy i Kułaka .

Błachowicz vs. Tabera - . JANEK to KAT! Zawodnik genialny, a sama walka - zdecydowanie najlepsza na całej gali. Przechvj niewygodny, piekielnie doświadczony Tabera dostał szkołę. Błachowicz niesamowicie wszechstronny, dominował w każdej płaszczyźnie walki, kompletnie ją zdominował i genialnie rozegrał taktycznie. Do tego żelazna kondycha - już czas na UFC, tymbardziej po jego wywiadzie po walce. WAR Jano! Na pochwalę zasługują chłopaki z Oktagonu, którzy fajnie prowadzili doping nieco ospałej widowni.

Pudzianowski vs. Butterbean - widać postęp Mariusza. Butterbean to już trochę kaleka, ledwo chodzi, ale potrafił sieknąć tym lewym prostym z początku. Pudzian moim zdaniem nie sprowadził od razu walki do parteru, bo chciał pokazać, że nie boi się stójki. Wyrwał co prawda ten lewy, ale potem ładnie próbował kąsać lowkickami. Zejście do parteru - klasa. Ładny zwód i bardzo zapaśnicze obalenie. Młotki w parterze chaotyczne, moim zdaniem mógł do niego doskoczyć z drugiej strony, no ale ważne, że wygrał. Co do emocji w trakcie walki - zdecydowanie największe na całej gali . Doping dla Pudziana ogłuszający, a ryk po obaleniu Fasoli - ogromny . Przyznaję się bez bicia - sam darłem mordę ile sił w płucach i podskoczyłem jak dziki, kiedy 200 kilowe cielsko padło na matę . Nic nie odda atmosfery tej walki .

Co do zdjęć - parę zrobiłem, nagrałem również walkę Górskiego z Tokudome oraz intro przed galą i wejście Pudziana. Zdjęcia szczerze mówiąc kijowe, bo aparat słaby i dziwne światło, poza tym sam nie umiem robić dobrych zdjęć i pewnym momencie po prostu z tego zrezygnowalem, no ale te znośniejsze zarzucę . Sorry, że tak skromnie, no ale jest przechvj zdjęć w Internecie, a wysłannik CF na gali był i to jest ważne .

+ BONUS! KO Górkiego na Tokudome recorded by Wariner (no trzęsły się łapy z przejęcia no...)

http://www.youtube.com/watch?v=34u8Fv8lbvc

Uprzedzam pytania - moje odgłosy to: "Dobrze!" oraz głośne "JEEEST!".

P.S. Co do hymnu USA, to koleś rzeczywiście śpiewał do dupy, a na domiar złego ZEPSUŁ SIĘ MIKROFON . On nie zapomniał słów, tylko po prostu padł sprzęt. Tu wielki minus dla organizatorów, nie popisali się.

P.S. 2. Chociaż może i nawet słów zapomniał. Żenada anyway.

Ostatnio edytowane przez Wariner ; 19-09-2010 o 23:42
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania