FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 6 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 08-07-2010, 16:31   #221
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Ale tak jak napisałeś - mało jest zawodników, którzy przetrwali by taką młóckę. Carwin ewidentnie nastawił się na nokaut w pierwszej rundzie, co, jak widać, chyba nie przejdzie z Brockiem (no chyba, że Overeem...). Rozjebało mnie, jak przed drugą rundą Carwin puścił oko do Brocka, a ten uśmiechnięty, jak gdyby nie dostał miliarda bomb minutę wcześniej. To robi wrażenie.
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-07-2010, 17:29   #222
kyfu
zóo

Wyślij wiadomość na gg do kyfu
Domyślnie

Też podobała mi się ta akcja

Co do samej walki to faktycznie Carwin bijąc z góry Lesnar'a stracił dużo sił co było później widać. Miejmy nadzieję, że zobaczymy jeszcze w przyszłości Fedor'a lub Overeem'a w UFC bo walki tych dwóch zawodników z Lesnarem byłyby na pewno bardzo ciekawe.

Irokez w WEC, mniejszej organizacji ZUFFA, która jest właścicielem UFC!
http://www.mmarocks.pl/2010/07/06/ma...wtuszko-w-wec/
kyfu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2010, 16:01   #223
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

coraz bardziej wątpie w to że Fedor przejdzie do UFC, bo sam wypowiada się że poważnie myśli o zakończeniu kariery, więc myślę że dojdzie do rewanżu z Werdumem, spuści mu konkretny wpierdol teraz i zawiesi rękawice na kołku
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2010, 10:36   #224
kyfu
zóo

Domyślnie

KSW negocjuje z Aleksandrem Emelianenko i wszystko na to wskazuje, że panowie się dogadali. Aleksander oraz Butterbean są podobno brani pod uwagę jako przeciwnicy Pudziana na KSW 14, co przy wyborze Aleksandra byłoby kompletnym bezsensem (Pudzian wycofuje się z walki z Nastulą, gdyż nie jest należycie przygotowany a walczyłby z Emelianenką, który z resztą pokonał Nastulę w Pride) dlatego myślę, że wybór na KSW 14 jest raczej prosty. No i w tym przypadku myślę, że możemy spodziewać się Aleksandra na KSW 15 bądź 16 z jakimś dobrym zawodnikiem Klik!

Nastula powraca 3 września i co ciekawe nie na KSW Mam nadzieję, że jest w dobrej formie. Klik!

To jeszcze przeciwnik Jurasa na gali Moosin 9 października w Chicago Klik!
Rekord nie powala na kolana...

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 30-07-2010 o 10:42
stare 30-07-2010, 13:15   #225
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Nie dawać Pudzianowi Alexa bo znowu będzie kompromitacja Z Butterbeanem w sumie ciekawie, swego rodzaju freak show Ale z Alexem zajebiste info, dać mu jeszcze kogoś na poziomie i będzie najlepsza walka na KSW w wadze ciężkiej w histori...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2010, 16:07   #226
Norb
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Norb
Domyślnie

a jak tam Pudzian? Ćwiczył coś w USA? czy to tylko takie gadanie było?
Norb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2010, 19:01   #227
kyfu
zóo

Domyślnie

Ucichło ostatnio o nim więc ciężko powiedzieć. Podejrzewam, że trenuje gdzieś w Polsce bo o wyjeździe byłoby coś słychać
stare 02-08-2010, 15:45   #228
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Jedzie ktoś na KSW? Za 95 zł dobre bilety - zdecydowałem się pojechać z ojcem . Już się jaram, pierwszy raz będę na gali MMA.
stare 02-08-2010, 17:40   #229
Mojso
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Mojso
Domyślnie

Cytat:
Napisał kyfu Zobacz post
Ucichło ostatnio o nim więc ciężko powiedzieć. Podejrzewam, że trenuje gdzieś w Polsce bo o wyjeździe byłoby coś słychać

Przez jakiś czas trenował parter z Jurasem, ale nie jestem pewien, czy dalej czy już zrezygnował Pudzian z bratem Fedora=sromotny wpierdol, z Butterbeanem jakieś szanse może i są
Mojso jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-08-2010, 18:10   #230
kyfu
zóo

Domyślnie

Cytat:
Napisał Wariner Zobacz post
Jedzie ktoś na KSW? Za 95 zł dobre bilety - zdecydowałem się pojechać z ojcem . Już się jaram, pierwszy raz będę na gali MMA.
Chciałem wybrać się na KSW 13 do Katowic ale nie było za bardzo z kim, a po za tym w Spodku bilety, które ewentualnie bym kupił były na miejsca gdzie podobno bez lornetki nihooyah. A te najdroższe bilety na KSW14 za 1000 i 1500zł podobno zeszły w 7h.

No i liczymy na jakąś krótką relacje

EDIT: A i jutro o 12.00 rozpoczyna się konferencja przed KSW 14, poznamy przeciwnika Pudziana i mam nadzieję zawodników turniejowych. Ciekawe czy powiedzą coś o Aleksandrze?

Tranmisja na www.konfrontacja.com

Ostatnio edytowane przez kyfu ; 02-08-2010 o 18:15
stare 02-08-2010, 18:15   #231
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał kyfu Zobacz post
Chciałem wybrać się na KSW 13 do Katowic ale nie było za bardzo z kim, a po za tym w Spodku bilety, które ewentualnie bym kupił były na miejsca gdzie podobno bez lornetki nihooyah. A te najdroższe bilety na KSW14 za 1000 i 1500zł podobno zeszły w 7h.

No i liczymy na jakąś krótką relacje
Z tego, co mi się wydaję, to mam całkiem niezłe miejsca, możliwie najbliżej ringu za tę cenę - mam nadzieję, że obędzie się bez lornetki . Są lepsze miejsca za 200 zł, ale szkoda mi floty, a ja to sponsoruję, bo ojciec jeszcze o niczym nie wie . Taki prezent . Kiedyś o tym gadaliśmy, a że w wakacje trochę zarobiłem, stwierdziłem, że głupio byłoby wszystko przepić .

A co do relacji - no jaha, że będzie . Wezmę aparat i może skombinuję kamerkę, co by nagrać ciekawsze walki.

Kurva, nie mogę się doczekać .

EDIT: Dla mnie Pudz śmierdzi Butterbeanem. KSW nie jest głupie - dopóki będą utrzymywać u ludzi, którzy nie interesują się MMA opinię, że Mario wymiata, nie dadzą mu przeciwnika pokroju Aleksa. Zresztą Pudzian sam zrezygnował z walki z Nastulą, bo zdał sobie sprawę, że by ją przegrał, także albo Butterbean, albo jakiś średniak typu Kawaguchi.

EDIT 2: Właśnie wyczytałem, iż Kawulski stwierdził, że albo Butterbean albo Aleks dla Pudziana. Czyli będzie mega medialna walka, tak czy siak. Umieją chłopy robić szmal, nie ma co.

Ostatnio edytowane przez Wariner ; 02-08-2010 o 18:45
stare 02-08-2010, 18:49   #232
kyfu
zóo

Domyślnie

Każde inne nazwisko ogłoszone jutro oprócz Butterbean'a bedzie dla mnie niespodzianką. A Pudzianowi w walce z nim nie wróże nic dobrego, ten facet ma takie doświadczenie, że szok. Jeśli dobrze pamiętam blisko 90 walk bokserskich do tego walki w mma i k1 mówią same za siebie Pudzian w stójce nie ma szans będzie starał się obalić Esch'a a przy takich gabarytach rywala to będzie bardzo trudne, dodajmy do tego purpurowy kolor skóry po 30 sekundach i mamy chyba zwycięzce walki
stare 02-08-2010, 19:14   #233
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cóż, Butterbean wybitnym bokserem nigdy nie był.

http://boxrec.com/list_bouts.php?hum...4536&cat=boxer

Same 4-rundówki z no-names, jedyny godny odnotowania przeciwnik to 53-letni wówczas 1% cienia Larryego Holmes'a, który i tak wygrał tę walkę. Mimo wszystko jednak i tak Pudzian nie dorasta boksersko Eschowi do pięt. Z drugiej strony nie ma wątpliwości, że Butterbean to kondycyjne zero, jeszcze gorsze od Pudziana - prawie 190 kilo w tym wieku przy nie byciu sumitą to gwarancja wielkiej, spoconej, wyczerpanej kupy mięsa w połowie pierwszej rundy. A Mariusz, mimo, iż również szybko puchnie, podobno pracował mocno nad kondycją i może wytrzyma w pełnym gazie pierwszą rundę. Mój typ i szansa dla Pudziana - lowkicki. Obalenie? Przy 190 kilo będzie ciężko, poza tym Mario nie bardzo wie, co tam się na dole robi (vide Sylvia czy Kawaguchi - niby obalił, ale co z tego, skoro w parterze był zagubiony). A jak go sprowadzi na ziemię nogami, to jednocześnie wykluczy nogi Butterbeana z walki w parterze, co da mu pewną przewagę.

Ale i tak będzie freakshow jak się patrzy.

Ostatnio edytowane przez Wariner ; 02-08-2010 o 19:26
stare 03-08-2010, 12:53   #234
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

No i Butterbean .
stare 03-08-2010, 13:23   #235
kyfu
zóo

Domyślnie

Pudzian jak zwykle ciężko trenuje, tylko ciekawe kiedy bedą jakieś efekty. Po pierwszych 30s puchnie Butterbean po kolejnych 30s puchnie nasz Balon, więc jeśli walka potrwa więcej niż minute to ją olewam

Saleta z Najmanem narazie na żenującym poziomie, szkoda, że Kułak nie przyjebał bardziej Najmanowi

No i na sam koniec Kawulski powiedział, że menadżerowie Nastuli są prawdopodobnie najgorsi w Europie co chyba definitywnie przekreśla udział Pawła na KSW :/
stare 03-08-2010, 13:33   #236
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Cytat:
Napisał kyfu Zobacz post
Pudzian jak zwykle ciężko trenuje, tylko ciekawe kiedy bedą jakieś efekty. Po pierwszych 30s puchnie Butterbean po kolejnych 30s puchnie nasz Balon, więc jeśli walka potrwa więcej niż minute to ją olewam

Saleta z Najmanem narazie na żenującym poziomie, szkoda, że Kułak nie przyjebał bardziej Najmanowi

No i na sam koniec Kawulski powiedział, że menadżerowie Nastuli są prawdopodobnie najgorsi w Europie co chyba definitywnie przekreśla udział Pawła na KSW :/
Niestety :(. A po cichu liczyłem na rewanż Nastula vs. Emelianenko na KSW 15.
stare 03-08-2010, 13:50   #237
kyfu
zóo

Domyślnie

Brakowało mi na konferencji zawodników turniejowych a tu proszę:

http://www.mmarocks.pl/2010/08/03/uc...rnieju-ksw-14/

A więc turniej zapowiada się mega
stare 03-08-2010, 13:55   #238
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

Łokurva . Obsada turnieju miecie - do tego to waga lekka, a więc i tempo z kosmosu; nie mogę się doczekać kurva!
stare 04-08-2010, 10:47   #239
kyfu
zóo

Domyślnie

No i tyle widzieliśmy Aleksandra na KSW, ale co zrobić. W takim przypadku myślę, że w ogóle kariera Aleksandra niebezpiecznie zbliżyła się do końca :/

http://www.youtube.com/watch?v=HVDkx...layer_embedded
stare 04-08-2010, 17:29   #240
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

http://sport.onet.pl/kickboxing-mma/...wiadomosc.html

Tommy w MMA

http://www.youtube.com/watch?v=pY7zqIwensY

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania