FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 02-03-2008, 14:35   #61
Jim
8. na świecie

Domyślnie

Cytat:
Napisał roxbury111 Zobacz post
Nie rozumiem za co szacunku ... wy sie nauczcie szacunku i nie wciskajcie KITU i SZAJSU !!!
wielu debili i kretynów się tutaj wypowiada. Ale powyższy pan mnie tak zdenerwował, że mu chyba wypunktuję jego głupotę.
Za co szacunek? Może za ciężką pracę? Nie-e, przecież zrobienie takiego patcha to kwestia godziny, maksymalnie dwóch, a nie miesięcy ciężkiej pracy! Tak, my MUSIMY się nauczyć dla Was szacunku, bo w końcu to my BEZCZELNIE dajemy Wam możliwość pobrania patcha, który uchodzi na jeden z najlepszych na scenie. To my Was nie szanujemy, bo staramy się rozwiązać wszystkie problemy związane z dodatkiem. Racja, koledzy z CF, przestańmy wciskać szajs i kit! Oszukujemy ich mówiąc, że twórcy ciężko pracowali nad dodatkiem, bo faktycznie, wszyscy się opierdalali przez kilka miesięcy, by w końcu Opeel 29 lutego o 22 wszystkich skrzyknął i powiedział: "hej, chłopaki, jutro mamy deadline na MPPL, kurde, do roboty, walnijcie na szybko jakieś twarze, kitsy, herby, HURTOWO, panowie, hurtowo!".
Szkoda moich nerwów, powiem krótko: jeśli masz zamiar napisać, że MPPL jest do dupy - pisz, ale jeśli obrazić któregokolwiek z twórców lub obrazisz serwis, lub zarzucisz komuś opieprzanie się zamiast tworzenia patcha to jesteś robaczkiem, nic nie znaczącym puchem, frajerem i możesz wypier.dalać. Tak jak pan roxbury.
stare 02-03-2008, 16:06   #62
markopollo
Początkujący

Domyślnie

Hejka...

Cytat:
Napisał Piwon1916 Zobacz post
Dobra wszystko ładnie pięknie, ale mi MPPL wywala gre do windowsa i do tej pory nie znalazlem na to sposobu... Mam fife prosto z sklepu, mppl z serwera, wszystko ustawione, zadnych hasel na windowsie, po kolei postepowalem jak bylo w pliku readme napisane i co..... kaszana zna ktos jakis magiczny sposob na to zeby w koncu poprawnie dziala u mnie ten patch. bylbym wdzieczny za wskazowki

Musisz z dysku C:\ z folderu Moje dokumenty (czy coś takiego) usunąć folder Fifa 08 i powinno być OK.

Bo braci się nie traci
markopollo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 16:43   #63
jarekbarcelona
Nowy użytkownik

Domyślnie

może cie powiedziec kiedy wyjda aktualizacje składów??? Bo nie wiem czy robic sam czy czekac.
jarekbarcelona jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 17:27   #64
arka_gola
Nowy użytkownik

Domyślnie

czy wyjda do MPPL08 przyspiewki do OE i 2ligi?
arka_gola jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 17:41   #65
K.
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał arka_gola Zobacz post
czy wyjda do MPPL08 przyspiewki do OE i 2ligi?
Wyjdą w aktualizacji.
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 20:51   #66
Reigon
Technical Admin

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Reigon Wyślij wiadomość na gg do Reigon Origin: reigon1
Domyślnie

Czytelnik napisał
Cytat:
Grzechu tu nie chodzi że nie ma, tylko cos sie dzieje z FIFĄ tylko nie wiem co, i następnym razem powstrzymaj się od takich głupich i obrażających wypowiedzi bo zapłaciłem to żądam czegos no nie?
Nie, płacisz za usługę dostępu do serwera (transfer pliku na Twój dysk) - powinieneś się zapoznać wcześniej z regulaminem CF|SMS, przed wysłaniem SMS-a dostępnym tutaj: http://www.fifaserwis.com/index.php?...ownload&page=3 Usługa zostało poprawnie wykonana i niczego nie możesz żądać, bo jasno napisałeś, że masz dodatek na dysku. Usługa prawidłowo działa - niektórzy ponad 160mb pobrali w 5 minut, czym sam byłem zaszokowany.

Osoby, które piszą, że dostały jakieś komunikaty, zamiast kodu oczywiście kod dostaną (Pan, który wysłał 3 SMS-y dostanie 3 kody - można wykorzystać je w ciągu 30 dni, a nie od razu jak przyjdą, więc spokojnie). Napisze jeszcze dodatkowo tutaj, jakby niektórzy nie wiedzieli jak reklamować:

Reklamacje proszę przesłać na adres: reklamacje@wapacz.pl, a w e-mailu proszę zawrzeć następujące informacje:
1. ID usługi (to treść jaka została wysłana przez Ciebie - czyli np. MP.FIFA)
2. numer Premium SMS (to numer, na jaki wysłałeś SMS-a)
3. numer telefonu komórkowego, z którego został wysłany Premium SMS
4. data wysyłki.

Jak już Grzesiek napisał, zostaną one przeczytane w poniedziałek. Natomiast na naszą skrzynkę redakcyjną nie przyszły żadne reklamacje.

Tak jak już wspomniano za jakiś czas wyjdzie aktualizacja składów. Nie dołożyliśmy jej teraz, bo mieliśmy wersje STABILNĄ i były poprawiane tylko błędy krytyczne, bez nowych funkcjonalności. Każdy kto pobrał MPPL 08 z naszego serwera dostanie możliwość pobrania uaktualnienia, plik będzie można pobrać korzystając z alternatywnego źródła, a sponsorem usługi będzie Centrum FIFY.

Mam nadzieję, że rozwiałem Wasze wszelkie wątpliwości, patrząc po komentarzach, oprócz kilku bezpodstawnych obelg, patch się podoba, więc zapraszamy wszystkich, którzy tego jeszcze nie zrobili do pobierania. Udanej rozrywki i mile spędzonych chwil życzy ekipa Centrum FIFY.

:: odwiedz nas :: http://www.fifaserwis.com ::
Reigon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 22:12   #67
Reigon
Technical Admin

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Reigon Wyślij wiadomość na gg do Reigon Origin: reigon1
Domyślnie

Przy okazji premiery tak znakomitego dodatku, chciałbym zachęcić ludzi utalentowanych, ambitnych, może nawet początkujących, ale dążących do czegoś, którzy chcą w życiu coś osiągnąć do współpracy z Centrum FIFY. Sam dzięki Centrum FIFY osiągnąłem dużo zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Można więc połączyć hobby z umiejętnościami, które przydadzą się nam w życiu, jak kreatywność, komunikatywność, zarządzanie zespołem i wiele innych (w zależności od pełnionej funkcji u nas). Dodatkowo my nagradzamy ciężką pracę bonusami. Warto się zastanowić, u nas na przykład, jako patchmaker możesz pracować nad ciekawymi projektami, dostać wsparcie merytoryczne i techniczne od najbardziej utalentowanych, poznać wiele ciekawych osób i przede wszystkim rozwijać się. Czy warto być aktywnym i pracować na Centrum FIFY ? Myślę, że jak najbardziej - i to właśnie u nas rozwiniecie swoją osobowość.

Warto pod koniec wspomnieć, że to właśnie na Centrum FIFY pracowały i pracują Ikony polskiej sceny patchmakerów, mówię tutaj takich ludziach jak: Opeel, Gwidon, Pyzel, YaSoviC, Walczu, PiPoL i wielu innych - jest także spora grupa osób, która ciągle się rozwija i podnosi swoje umiejętności. Głęboko wierze, że to w nich tkwi przyszłość polskiej sceny FIFA - wspólnie z Centrum FIFY można sięgnąć po największe trofea.

Zapraszam więc do pisania na adres biuro@fifaserwis.com i zgłaszania się do redakcji. Warto być i tworzyć na Centrum FIFY.

stare 03-03-2008, 09:27   #68
K.
Weteran

Domyślnie

A ja mam pytanie. Czemu jak za pierwszym razem pobralem MPPL wyskoczylo mi przy uruchomieniu "Ten plik zawiera nieprawidlowe dane"... dopiero za drugim razem jak sciagnalem bylo wszystko ok.
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 11:52   #69
Reigon
Technical Admin

Domyślnie

Widocznie przegladarka nie pobrala Ci do konca pliku. W czym problem jezeli Ci dziala ?

stare 03-03-2008, 11:53   #70
kriss
Moderator/Stadium Maker

Domyślnie

Widocznie nie zostal w calosci pobrany innej przyczyny nie ma
stare 03-03-2008, 14:47   #71
roxbury111
Nowicjusz

Domyślnie ....

DO GRZECHUkej, gdyby nie praca , to z mila checia bym sie zabral za robienie dodatku lub pomoc przy nim, to zaden problem... wiesz niektorzy maja troszke wiecej latek i maja inne zajecia ... zbulwersowany jednak jestem tym iz, sms-a wyslalem dodatek pobieralem gdy w 27 % poprostu sie sam wylaczyl a kodu nie mam moze 7 zl az tak duzo nie jest...ale nie jestem przyzwyczajony wydawac pieniedzy na nic troche to irytujace??!! czyz nie??:/ nawiasem mowiac , problemow z internetem nie mam, wiec nie mozliwe ze polaczenie zostalo przerwane ot tak... szlag trafia czlowieka jak chce sobie po pracy pograc w Fifke i to z polska liga i stadionami a tu taki walek i teraz najwazniejsze...postaw sie w sytylacji gracza który chce a nie moze , a Ty tylko bronisz sie przed agresywnymi kometarzami i tekty typu wiecej szacunku i wogule...po 1 jak by nie bylo to szacunek nalezy sie graczowi w pierwszej kolejnosci... po 2, skoro to wasze hobby ,to powinno was to cieszyc ze robicie i swarzacie cos dobergo... po 3 ja swoimi zainteresowaniami dziele sie z innymi i nie kaze za nie placic to tak na marginesie, i naprawde nie szkoda mi tego sms-a ... ale szkoda mi wysylac po raz 2 , a reklamacja ...to poptostu strata czasu... Pozdrawiam ...

Ostatnio edytowane przez roxbury111 ; 21-10-2013 o 12:30
roxbury111 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 14:51   #72
roxbury111
Nowicjusz

Domyślnie ....

Do JIM: Widac kolego ze za mądry to Ty nie jestes... Tyle.
roxbury111 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 15:21   #73
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał roxbury111 Zobacz post
DO GRZECHUkej, gdyby nie praca , to z mila checia bym sie zabral za robienie dodatku lub pomoc przy nim, to zaden problem... wiesz niektorzy maja troszke wiecej latek i maja inne zajecia ... zbulwersowany jednak jestem tym iz, sms-a wyslalem dodatek pobieralem gdy w 27 % poprostu sie sam wylaczyl a kodu nie mam moze 7 zl az tak duzo nie jest...ale nie jestem przyzwyczajony wydawac pieniedzy na nic troche to irytujace??!! czyz nie??:/ nawiasem mowiac , problemow z internetem nie mam, wiec nie mozliwe ze polaczenie zostalo przerwane ot tak... szlag trafia czlowieka jak chce sobie po pracy pograc w Fifke i to z polska liga i stadionami a tu taki walek i teraz najwazniejsze...postaw sie w sytylacji gracza który chce a nie moze , a Ty tylko bronisz sie przed agresywnymi kometarzami i tekty typu wiecej szacunku i wogule...po 1 jak by nie bylo to szacunek nalezy sie graczowi w pierwszej kolejnosci... po 2, skoro to wasze hobby ,to powinno was to cieszyc ze robicie i swarzacie cos dobergo... po 3 ja swoimi zainteresowaniami dziele sie z innymi i nie kaze za nie placic to tak na marginesie, i naprawde nie szkoda mi tego sms-a ... ale szkoda mi wysylac po raz 2 , a reklamacja ...to poptostu strata czasu... Pozdrawiam ...
Widzisz, tak się składa, że ja też mam trochę latek, więc nie jesteś sam.

Wybacz, ale to nasza wina, że przerwało Ci ściąganie przy 27% ? Skoro nie masz problemów z internetem, przeglądarką itd., to napewno nie nasza wina, że Twoje ściąganie zostało przerwane. Chcesz rzucać w naszą stronę jakieś bezpodstawne oskarżenia ? Bo tak to odbieram, czytając Twoje słowa.

Skoro nie jesteś przyzwyczajony wydawać pieniędzy za nic, to nie musiałeś wysyłać smsa, nikt Cię do tego nie zmuszał. Poza tym, jak widzisz po wypowiedziach innych userów, MPPL nie uchodzi za 'nic', tylko jednak coś w nim jest

Byłem, jestem i będe także normalnym graczem, który również gra w Fife w międzyczasie, aby pograć dla przyjemności bądź wypróbować jakiegoś patcha, ale ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj potrafię ze spokojem przedstawić swój problem, a nie odrazu obrażać twórców, serwis i nazywać patcha, w którego wielu ludzi włożyło trochę pracy, niczym. Trochę to niesprawiedliwe, nie uważasz ?

Skoro piszesz, że jesteś dorosły i pracujesz to powinieneś wiedzieć, że i Ciebie ludzie darzą szacunkiem za to, jaką pracę wykonujesz i ile wkładasz w nią siły i zaangażowania, więc nie dziw się, że bronię swoich kolegów takimi a nie innymi słowami.

W celu wyjaśnienia jeszcze jakichkolwiek niejasności zapraszam na PW Nie zaśmiecajmy już tutaj tego tematu, bo nie jest to odpowiednie miejsce na tego typu rozmowę. Chyba, że chcesz nadal ją prowadzić publicznie to proszę bardzo.

Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 03-03-2008 o 15:26
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 16:14   #74
Reigon
Technical Admin

Domyślnie

Proponuje przerwac dyskusje z Panem roxbury111. To jasna prowokacja. Kod mial, ale od razu usunal (bo po co go miec), a jakby mial, to mogl go uzyc jeszcze raz bedac zalogowanym - bo takie sytuacje przewidujemy, ze kogos moze wywalic. Reklamowac to strata czasu, ale na wypisywanie bredni tutaj to czasu jest wiele ? Gosciu, nie wiem o co Ci chodzi, ale daj sobie na wstrzymanie, Twoje argumenty do nikogo nie trafiaja. Usluga jest dostarczana prawidlowo.

stare 03-03-2008, 16:26   #75
MareKSG
Nowy użytkownik

Domyślnie

MPPL jest świetnie wykonany i ktoś się musiał bardzo napracować więc nie mówcie że to jest zrobione na......!!!
MareKSG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 17:57   #76
pepis21
Half Man Half Amazing

Domyślnie

Wiecie wam członkom redakcji CF łatwo tak mówić, bo macie tego patcha za darmo(jestem tego na 99% pewien), podczas gdy inni muszą płacić, jakby był za darmo to bym z chęcią pobrał i przetestował, ale na moje warunku gdzie bardzo rzadko gram w fife a obecnie jej nawet nie mam wgranej, to te 7 złoty mi się nie zwróci. Ale gratulacje i tak, że wam się to udało, tylko mam ndzieję, że update będzie porządny bo rok temu był zdeczka nie uaktualniony dobrze.

Ostatnio edytowane przez pepis21 ; 18-03-2008 o 14:28
pepis21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 18:40   #77
Reigon
Technical Admin

Domyślnie

Emte -> oczywiscie mozna poprosic o pomoc - najlepiej na forum w odpowiednim temacie i dziale. Jednak pisanie 'zapłaciłem to wymagam' albo 'zapłaciłem to żądam" jest troche nie na miejscu.

stare 03-03-2008, 18:51   #78
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

Ja Was nie rozumiem... A co powiedzieć jak ściągacie sobie np. grę do komórki z gazety czy z neta, to co też za darmo pobieracie??!!
I Wy chyba nie rozumiecie że płacicie za TRANSFER!!! A nie za dodatek!!!

Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 19:11   #79
roma
Senior

Domyślnie

Patch jest super!!!!!ale jest jeden mały błąd nie wiem jak w innych meczach grałem Zagłebie Sosonowiec-Wisła Kraków grając wisła pod koniec meczu znikneli piłkarze oprócz Dudu xD
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2008, 19:19   #80
Domino
Gość

Domyślnie

Inteligencja niektórych osób nie przerasta. Niby mówimy o banalnych, prostych rzeczach, ale jak widać nie dla wszystkich. Ile razy można powtarzać to samo?? A jeśli chodzi o temat znikających piłkarzy to był już wałkowany. To bug programistów z EA. Trudno to zrozumieć?? Tak samo jak wiele innych rzeczy?? Nie dość że instrukcji instalacji nie chce się przeczytać to pisze się wszystko to co do głowy wpadnie i że MPPL jest do bani itp. Czytać i szukać panowie. Jak nie tu to na forum w działach poświęconych MPPL 08...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 03-03-2008 o 19:23
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania