FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 01-03-2008, 20:09   #41
Daniello
Administrator

Origin: xmsigx
Domyślnie

Martin! Oni za dobrze mają w dupach! Gdyby mieli robić coś podobnego do polskich patchy jakie wychodzą teraz to by się osrali bo by nie umieli!!! Nienawidze takich ludzi!!!!

Daniello jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2008, 20:17   #42
Daniello
Administrator

Domyślnie

Takiego wała że Ci nie przyszedł sms to też sobie mogę wkręcić

stare 01-03-2008, 20:59   #43
ElTiago
Nowy użytkownik

Domyślnie

mam obie wiadomosci (odebrana i wyslana) w telefonie. Oczywiscie nie bede sie spotykal z kims zeby zobaczyl to ale moge zrobic zdjecia cyfrówką, pozatym w reklamacji podalem swój numer i moga pewnie do tego jakos dojsc. Daniello - a jak nie jestes zainteresowany sprawa to nie komentuj. Chcialem przestrzec innych zeby nie wysylali i nie tracili kasy bez sensu. pozdrawiam

Edit://

A jak tu mi nikt nie uwierzy to i tak niedlugo pewnie gdzies dorwe linki z tym patchem za darmo. To tylko kwestia czasu. Niby kradzież praw autorskich - zaplacilem - s**m na to tak jak w takiej sytuacji wy te sprawe osr***e.

Ostatnio edytowane przez ElTiago ; 01-03-2008 o 21:04
ElTiago jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2008, 21:20   #44
Daniello
Administrator

Domyślnie

Tylko, że inni jakoś problemów z sms-em nie mieli tylko akurat ty i jakiś typek. Zmowa czy cuś?

stare 01-03-2008, 21:37   #45
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał Martin Zobacz post
Czytając te Wasze brednie, zastanawiam się, czy sam mam w ogóle jeszcze chęci do ukończenia patcha na swojej stronie, jesteście niepoważni, nazywając osoby tj Opeel nic nie umiejącymi, i robiącymi na odpierdol. Powinniście się wstydzić! Opeel to elita patchmakerstwa na scenie, za 2-3 lata zobaczycie jakie będą patche, kiedy Ci, którzy robili MPPL 08 lub FSPP 08, nie będą mogli lub chcieli już tego dla Was robić. Tylu tu kozaków, a na nasze miejsce nie ma nikogo, ktoś z Was jest taki dobry, żeby zrobić tak wielki patch, to zapraszam!

WSTYD, WSTYD, WSTYD I ŻENADA!

A co do MPPL 08, to na pewno przetestuje, i mogę się założyć, że gdy ja go wgram do siebie, to nie będzie żadnego problemu z wywalaniem do Windowsa!
Brak szacunku i tyle. Gdyby sami coś stworzyli to wiedzieliby, że szacunek należy się twórcom ów patcha, bo włożyli w to naprawdę wiele pracy i wysiłku. Ale nie każdy potrafi ten wysiłek docenić. Rozumiem krytykę i dziękuję za nią, ba, jest ona nawet wskazana, ale z obelgami w naszą stronę trochę przesadzacie. Widzę, że Upomnienia i tak nic nie przynoszą, więc jeśli spotkam się jeszcze z jakimikolwiek obelgami w stronę Centrum Fify bądź twórców MPPL, wtedy taki człowiek pożegna się z nami.

Co do reklamacji. Otrzymacie odpowiedź. Teraz jest weekend, więc odpowiedź dostaniecie w Poniedziałek. Aha, i logiczne jest, że jeśli ktoś wysłał smsa to napewno nie będzie tak, że nic nie dostanie.
stare 02-03-2008, 06:09   #46
odkurzacz
Początkujący

Domyślnie

Już we wcześniejszym poście powiedziałem, że ten patch to kupa dobrej roboty. Mi nie wywala do Windowsa, ale tutaj jak ma jeden z użytkowników przy zmianach nie widać zawodników no i raz spotkałem się z tym, że zawodnik był cały biały. Ale jeżeli chodzi
o całokształt tego patchu jestem bardzo zadowolony.
odkurzacz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 07:21   #47
27 j.a.g.a
Jagiellonia Białystok

Domyślnie

No dokładnie u mnie patch cudo chodzi nie mam zastrzeżeń

LE PARKOUR
27 j.a.g.a jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 07:33   #48
arka_gola
Nowy użytkownik

Domyślnie

u mnie działa normalnie i jestem zadowolony ze go sciagnelem
tylko czasami gdy przeprowadzam zmiany to potem gracz robi sie caly biały nie wiem dlaczego...

Mam pytanie jeszcze kiedy wyjda przyśpiewki do tego bo w mppl 07 były a czy tu też będą??
z góry dziekuje za odpowiedz
arka_gola jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 08:31   #49
etrebil
Stały bywalec

Thumbs up dodatki do MMPL

z jakimi innymi dodatkami współgra MMPL ?
Dzięki za kluby z ligi mistrzów plus WKS. Gdyby tak jeszcze co najmniej Spartak Moskwa i ze dwie reprezentacje z Afryki
etrebil jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 08:54   #50
Bambucza_Elana
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Są tu przyśpiewki?? Czy wyjdą osobno?
stare 02-03-2008, 09:12   #51
parex
SoundMaker/Patchmaker CF

Domyślnie

Twórcom tego patcha należy się szacunek., Nie olewajcie tych ludzi, nie mówcie że nic nie umieją! Oni pracują całymi dniami, dla was(wg. was i tak za wolno). Może sami byście zrobili takiego patcha??!! Gdybyście nawet bardzo chcieli, i tak wam się nie uda. Oni wkładają w to naprawdę, bardzo dużo wysiłku. Życzę wam powodzenia, przy worzeniu MPPL 08 DELUXE.

Cytat:
Napisał Bambucza_Elana Zobacz post
Są tu przyśpiewki?? Czy wyjdą osobno?
Śpiewki z tego co wiem, będą w MPPL 08 DELUXE

FIFASound -> Oprawa dodaje klimatu!

parex jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 09:24   #52
boro0
Man Utd fan

Domyślnie

mam wielki problem, przed instalacja mppl zainstalowalem od nowa fife i wgralem spolszczenie z komentarzem naszych wybitmych komentatorow, zainstalowalem mppl i nie ma nazw druzyn 2-ligowych i nazwy "pucharu ekstraklasy". moze ktos tez mial taki problem?? moze wiecie jak to poprawic? wydaje mi sie ze to jest wina spolszczenia ale nie sam niem czy to to. z gory dziekuje za pomoc
boro0 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 09:40   #53
ElTiago
Nowy użytkownik

Domyślnie

boro0 jak ściągnąłem patch na ligę Rumuńską to miałem ten sam problem. Wiem tylko tyle, że jak włączysz po Angielsku to będziesz miał nazwy. Pewnie mamy to samo spolszczenie. pozdrawiam
ElTiago jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 10:00   #54
roxbury111
Nowicjusz

Domyślnie ??

Nie rozumiem za co szacunku dla Turystyki ... wy sie nauczcie szacunku i nie wciskajcie KITU i SZAJSU !!!

Ostatnio edytowane przez roxbury111 ; 21-10-2013 o 12:31
roxbury111 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 10:21   #55
marcincza
Banned

Ostrzeżenia: 5/5 (5)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Grzechu Zobacz post
Brak szacunku i tyle. Gdyby sami coś stworzyli to wiedzieliby, że szacunek należy się twórcom ów patcha, bo włożyli w to naprawdę wiele pracy i wysiłku. Ale nie każdy potrafi ten wysiłek docenić. Rozumiem krytykę i dziękuję za nią, ba, jest ona nawet wskazana, ale z obelgami w naszą stronę trochę przesadzacie. Widzę, że Upomnienia i tak nic nie przynoszą, więc jeśli spotkam się jeszcze z jakimikolwiek obelgami w stronę Centrum Fify bądź twórców MPPL, wtedy taki człowiek pożegna się z nami.

Co do reklamacji. Otrzymacie odpowiedź. Teraz jest weekend, więc odpowiedź dostaniecie w Poniedziałek. Aha, i logiczne jest, że jeśli ktoś wysłał smsa to napewno nie będzie tak, że nic nie dostanie.
Zdrowo się czujesz??? Piszesz aby was i twórców nie przezywać a sam bezpodstawnie wyzywasz mnie od dzieciaków, a mi poprostu nie działa dodatek jak należy, a zapłaciłem te wasze 7zł., i chyba moge za te 7zł. oczekiwać pomocy.
Więc póki jeszcze raz wyzwiesz kogos albo bezpodstawnie go oskarżysz to zastanów się nad sobą, bo myslisz że masz moda to możesz wszystko, a to jednak tak nie działa
marcincza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 10:26   #56
walczu
FS

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do walczu Wyślij wiadomość na gg do walczu
Domyślnie

Ludzie trochę szacunku!
Ja nie pobrałem dodatku, gdyż robimy swój na swojej stronie, ale pozwolę sobie wypowiedzieć się w tych komentarzach.

Rozumiem, że możecie być oburzeni tym, że dodatek jest płatny, ale nie miejcie o to pretensji do patchmakerów i nie jeździjcie po ich patchu. Oni na prawdę starali zrobić się dobry patch i na pewno im taki wyszedł. Wyczytałem komentarze, że się w ogóle nie przyłożyli... Przecież to jest śmieszne! Nikt ich nie zmusza do robienia dodatków, robią to z własnej, nieprzymuszonej woli; poświęcają swój prywatny czas, żeby zrobić jak najlepszy dodatek.

Tyle miałem do powiedzenia.
Gratuluje wydania patcha i pozdrawiam
walczu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 10:36   #57
marcincza
Banned

Ostrzeżenia: 5/5 (5)
Domyślnie

Walczu, nikt(przynajmniej ja) nie mów tu o braku szacunku, tylko o lekceważeniu tz."konsumenta".

Pozdrawiam
marcincza jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 10:53   #58
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał marcincza Zobacz post
Zdrowo się czujesz??? Piszesz aby was i twórców nie przezywać a sam bezpodstawnie wyzywasz mnie od dzieciaków, a mi poprostu nie działa dodatek jak należy, a zapłaciłem te wasze 7zł., i chyba moge za te 7zł. oczekiwać pomocy.
Więc póki jeszcze raz wyzwiesz kogos albo bezpodstawnie go oskarżysz to zastanów się nad sobą, bo myslisz że masz moda to możesz wszystko, a to jednak tak nie działa
No już, już.. nie podniecaj się tak. Przesadziłem z tym dzieciakiem, pasuje ? Jeśli tak to już się tak nie spinaj i nie tnij takiego poszkodowanego. Jeśli masz mi coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam na PW, żeby wyjaśnić.
Cytat:
Napisał roxbury111
Nie rozumiem za co szacunku ... wy sie nauczcie szacunku i nie wciskajcie KITU i SZAJSU !!!
Skoro nie wiesz za co, to weź się za tworzenie dodatków do Fify, wtedy może zrozumiesz za co masz mieć szacunek dla twórców MPPL. Jeśli jednak nie masz zamiaru brać się za tworzenie jakichkolwiek patchy i tym samym zrozumienie, ile w to trzeba włożyć wysiłku, to zwyczajnie zamilcz i się nie wypowiadaj, bo możesz sobie tylko zaszkodzic takimi wypowiedziami.
stare 02-03-2008, 11:51   #59
Piwon1916
Nowy użytkownik

Domyślnie Bezradny

Dobra wszystko ładnie pięknie, ale mi MPPL wywala gre do windowsa i do tej pory nie znalazlem na to sposobu... Mam fife prosto z sklepu, mppl z serwera, wszystko ustawione, zadnych hasel na windowsie, po kolei postepowalem jak bylo w pliku readme napisane i co..... kaszana zna ktos jakis magiczny sposob na to zeby w koncu poprawnie dziala u mnie ten patch. bylbym wdzieczny za wskazowki
Piwon1916 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-03-2008, 13:40   #60
K.
Weteran

Domyślnie

Ja mam w Play i esa zwrotnego dostałem minutę później.
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania