FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 15-04-2004, 19:18   #61
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
Mac!ek napisał(a)
Apropo ciulu , jak cytujesz to dawaj " " tempaku, widocznie tobie wiedzy nie wbili do głowy..
Napraw se zwieracze, bo ci kał wybrudził gacie, ciulu!!
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 19:39   #62
Ralf
Kalos-Kagathos

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Ralf Wyślij wiadomość na gg do Ralf
Domyślnie

emcee spokojnie, wez teraz chusteczke higieniczna, zbierz nasienie z monitora i swojego czlonka, i zawinieta chustekcze wyrzuc do smietnika. Bedzie dobrze, uwierz mi, na swiecie jest wielu znakomitych psychologow. Pozdro chlopie, tylko umyj jajeczka : )

A jeszcze jedno pytanie - jak tam skorka, sciaga sie dobrze? : ]
stare 15-04-2004, 20:00   #63
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
Ralf napisał(a)
emcee spokojnie, wez teraz chusteczke higieniczna, zbierz nasienie z monitora i swojego czlonka, i zawinieta chustekcze wyrzuc do smietnika. Bedzie dobrze, uwierz mi, na swiecie jest wielu znakomitych psychologow. Pozdro chlopie, tylko umyj jajeczka : )

A jeszcze jedno pytanie - jak tam skorka, sciaga sie dobrze? : ]
ty geju jebany w dupe przez swojego starego!!!!
Nie powtazaj sie palancie!!
Ten tekst od ciebie do jakiegos innego uzytkownika slyszalem juz z pol roku temu!!
Dlugo nad tym myslales cwelu!!
Zmien sobie opis na sperman!!
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 20:14   #64
cyrex
vini vódi pivi

Wyślij wiadomość na gg do cyrex
Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
Ten tekst od ciebie do jakiegos innego uzytkownika slyszalem juz z pol roku temu!!
ale z ciebie pizda jest koles... bez komentarza jaki ty glupi jestes, twoj IQ pewnie wynosi 0 lub nawet mnie... zbanujcie tego cwela...
stare 15-04-2004, 20:16   #65
lolek
Super lolek

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
Co ty tu w_ogOle robisz? Idz stad.
lolek jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 20:17   #66
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
cyrex napisał(a)
ale z ciebie pizda jest koles... bez komentarza jaki ty glupi jestes, twoj IQ pewnie wynosi 0 lub nawet mnie... zbanujcie tego cwela...
a po *** ty odpisujesz aferzysto jebany??
dnia 23-03-2004, o godz. 16:56 Ralf napisal(a):
Siemasz, jestes zrzeszony na jakiejs stronie o FIFIE? Zglos sie do mnie na gg: 536049.

Pozdro
Nie rozmawiam z eunuchami!!!
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 20:23   #67
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

http://www.fifaserwis.com/board/show...hlight=czlonka
Siemasz, jestes zrzeszony na jakiejs stronie o FIFIE? Zglos sie do mnie na gg: 536049.

Pozdro
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 20:32   #68
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

wow ale Ty madry jestes, wow, jaki grafik z Ciebie zajebisty, umiesz obslugiwac Painta. Wow znasz polski alfabate. Wow umiesz obslugiwac wyszukiwarke. Wow.

Jesli myslisz, ze sie bede prrzejmowal Twoim jakze artystycznym avataterem to sie grubo mylisz, bo ja mam wazniejsze rzeczy na glowie, niz przejmowanie sie jakimis pacholkami i plebsami z forum :-)

Aaaa i naucz sie polskiej ortografii :-) Bo bida z nedza :-) A teraz jak juz sie wyszalales to poskarz sie mamusi, ze Ralf, Cyrex i Maciek smieja sie z Ciebie :-)

Proponuje jeszcze zrobic sobie podpisik "Ralf to pedal", zagwarantujesz nam swietna zabawe :-) Bedziesz mial chociaz jeden dobry uczynek :-)
stare 15-04-2004, 20:45   #69
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
Ralf napisał(a)
a teraz wez husteczke i delikatnie zetrzyj nasienie z czlonka i wyrzuc ja do kosza.
acha bo ty w kosza grasz

Ty rzucasz te chusteczki z nasieniem do kosza

Fajna zabawe masz

Pewnie sobie walisz gruche wtedy jak najeżdzasz na Mateusza

Pozdro

Ostatnio edytowane przez emcee ; 15-04-2004 o 20:48
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 20:56   #70
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
acha bo ty w kosza grasz

Fajna zabawe masz

No ba, zebys wiedzial jaka radoche sprawia mi gra w kosza. Jednak Ty, zwykly pacholku, nie skumasz tego nigdy, bo caly czas bedziesz siedzial przed monitorem Pilka Spalding i parkiet to tylko Twoje marzenie.

A co do walenia gruchy - ja w przeciwienstwie do Ciebie nie mam kompleksow i nie musze sie masturbowac. Wiesz, wole sie zabawic z dziewczyna, niz mam to sam robic. A jak Ty to lubisz... no coz, Twoja sprawa Tylko nie wytrysnij znow na monitor, bo nie przeczytasz nowosci na forumie, a wtedy nie przezyjesz haaaaah 3maj sie pacholeczku moj
stare 15-04-2004, 21:01   #71
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
Ralf napisał(a)
No ba, zebys wiedzial jaka radoche sprawia mi gra w kosza. Jednak Ty, zwykly pacholku, nie skumasz tego nigdy, bo caly czas bedziesz siedzial przed monitorem Pilka Spalding i parkiet to tylko Twoje marzenie.

A co do walenia gruchy - ja w przeciwienstwie do Ciebie nie mam kompleksow i nie musze sie masturbowac. Wiesz, wole sie zabawic z dziewczyna, niz mam to sam robic. A jak Ty to lubisz... no coz, Twoja sprawa Tylko nie wytrysnij znow na monitor, bo nie przeczytasz nowosci na forumie, a wtedy nie przezyjesz haaaaah 3maj sie pacholeczku moj
wow, ty parkiet masz w piwnicy i pilke spalding, wow

zarobas jestes, komu dupci dales, zes taki bogaty??

Jeszcze piszesz, ze lubisz sie zabawiac z Mama

Pozdro
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 21:03   #72
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

zaraz pewnie wypowie sie wiesniak z Bytowa

Pozdro
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 21:05   #73
cyrex
vini vódi pivi

Domyślnie

hmm, Ralf to eunuch? wedlug Definicji tego slowa wychodzi ze to ty wlasnie jestes Eunuch... sam zobacz

Kastrat, eunuch (gr. eunouchos ? strażnik łoża),

1) śpiewak, któremu przed okresem dojrzewania usunięto gruczoły płciowe (gonady). Dzięki temu kastraci mieli głos o skali sopranu lub altu, a zarazem szczególnej barwy i znacznej siły. Sztuka włoskich kastratów rozwinęła się w XVII i XVIII w. szczególnie na gruncie opery, gdzie wykonywali oni role kobiece;

2) każdy mężczyzna pozbawiony jąder w wyniku specjalnego zabiegu. Eunuch jest pojęciem wywodzącym się z języka greckiego i oznacza kogoś pilnującego łóżka. Kastracja pełna obejmowała usunięcie członka i jąder, ale częściej była praktykowana kastracja ograniczająca się do usunięcia jąder. Okaleczenie siebie (autokastracja) było w niektórych kulturach wyrazem ekstazy religijnej. Spotyka się ją u kapłanów bogini Kybele, którzy w stanie ekstazy odcinali sobie za pomocą kamiennego noża członek i nosili go w czasie procesji.

Od II w. nasiliła się liczba samokastracji w chrześcijaństwie. Motywem kastracji były dosłownie rozumiane słowa Chrystusa o odcięciu członka ciała, będącego źródłem grzechu, ponieważ ówczesny model ascezy był nastawiony antyseksualnie, nic zatem dziwnego, że odcinano tę samą część ciała.

Sobór w Nicei w IV w. postanowił położyć temu kres. Po soborze ukazały się zalecenia, że osobą wyświęconą na kapłana może być tylko pełnowartościowy biologicznie mężczyzna. Poddawanie się kastracji z motywów religijnych stało się masowe w sekcie skopców (?białe gołębie?) powstałej w XVIII w. w Rosji. Kastracja polegała u mężczyzn na dokonaniu tzw. ?małej pieczęci?, tj. usunięcia samych jąder oraz ?wielkiej pieczęci?, tj. usunięcia członka i jąder. U kobiet należących do tej sekty kastracja polegała na zniekształcaniu piersi i sromu.

Zdarzały się w historii również kastracje z motywów pozareligijnych, np. u homoseksualistów, transseksualistów, niektórych przestępców seksualnych, chorych psychicznie, którzy wymuszali je prośbami na otoczeniu.

Kastracja przymusowa jest najczęściej spotykana w historii. Znany był nieszczęśliwy przypadek Sporusa, którego kazał okaleczyć Neron. Zakochany do nieprzytomności, chciał przeobrazić go w kobietę. Inna znana historia to Abelard i Heloiza.

W Europie kastrowano chłopców w celu wyuczenia ich na śpiewaków. Proceder ten zakończył się w 1878, kiedy papież Leon XIII wydał zakaz kastracji. Do tego czasu w większości chórów znajdowali się kastraci, urzekając słuchaczy podobno niepowtarzalnym głosem.

Kastracja znana była w Chinach, narządy płciowe usuwano jednym sierpowatym cięciem. Eunuchów dostarczano na dwór cesarski, ?produkcją? ich zajmowało się miasto Ho-chien-fu. Trwało to kilka wieków aż do czasów nowożytnych.

Najbardziej popularna była kastracja w kulturze islamu. Dotyczyła tysięcy chłopców chrześcijańskich. W Stambule na początku XX w. było 2000 kastratów. W niektórych haremach było kilkuset kastratów, niektórzy z nich osiągali wysokie stanowiska oraz majątek.

Kastrację spotyka się również w wielu tzw. kulturach prymitywnych, u których miała znaczenie wojenne. Kastrowano wroga, a usunięte członki niesiono triumfalnie jako trofeum.

Jeżeli bliżej przyjrzeć się historii kultur, to okazuje się, że lęk przed kastracją, kompleks kastracyjny ma swoje uzasadnienie. Celem kastracji w islamie było dostarczenie do haremów strażników pozbawionych pożądania, zdolności współżycia seksualnego, zatem ?bezpiecznych? dla właściciela haremu. Kastracja dokonana w młodym wieku, poza nielicznymi przypadkami, rzeczywiście wiązała się z impotencją. Jeśli jednak została dokonana w późniejszym wieku, to zachowana była zdolność do współżycia i niektórzy kastraci chwalili sobie swoje zajęcie;

wszystko sie zgadza, EMCEE jak nic...
stare 15-04-2004, 21:07   #74
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

a nie mowilem, w powyzszym poscie wieśniak cyrex opisal siebie samego!!

Pozdro
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 21:10   #75
OSZUST

Domyślnie

Cytat:
acha bo ty w kosza grasz

Fajna zabawe masz

Emcce *****ie odpierdol sie geju jebany w dupe .... sam najezdzasz na rodzinke a jak nie masz penisa to sobie kup geju jebany..
OSZUST jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 21:10   #76
cyrex
vini vódi pivi

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
a nie mowilem, w powyzszym poscie wieśniak cyrex opisal siebie samego!!
zamknij ryja, wypierdalaj z forum jakies kangury ruchac... nara
stare 15-04-2004, 21:12   #77
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
wow, ty parkiet masz w piwnicy i pilke spalding, wow

zarobas jestes, komu dupci dales, zes taki bogaty??

Jeszcze piszesz, ze lubisz sie zabawiac z Mama
łał, jaki Ty ambitny jestes :-) Ja Ci radze: idz do okulisty, bo ja nie widze, zebym napisal, ze hala przy ulicy Geodetow 3 w Warszawie jest moja piwnica. Jest to fizycznie niemozliwe Ale nie, Ty jestes wszechwiedzacy mastah, przeciez dla Ciebie wszystko jest mozliwe

No, lubilem sie zabawiac z Mama, ale teraz juz troszke doroslem i sam potrafie sobie zagospodarowac czas. Milo wspominam lata z dziecinstwa, kiedy Mama czytala mi ksiazki, np. Brzechwe, kupowala mi klocki Lego no i wreszcie kupila kompa. Lajtowa sprawa, ja kocham Mame , Mama mnie kocha. Milosc do rodzicow. Milosc rodzicow do dzieci. Cos, czego u Ciebie w domu brakuje i musisz wyzywac sie w internecie. Wspolczuje Ci, ze nie masz kochajacej matki, to chyba naprawde boli, skoro musisz wyladowywac sie na forum o grze FIFA. :-)
stare 15-04-2004, 21:15   #78
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
cyrex napisał(a)
zamknij ryja, wypierdalaj z forum jakies kangury ruchac... nara
Ciągnij druta i zawijaj wrotki ty wypierdku mamuta. **** Ci w ******ne wykurwiszone dupsko.

Pozdro
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 21:19   #79
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
Ralf napisał(a)
łał, jaki Ty ambitny jestes :-) Ja Ci radze: idz do okulisty, bo ja nie widze, zebym napisal, ze hala przy ulicy Geodetow 3 w Warszawie jest moja piwnica. Jest to fizycznie niemozliwe Ale nie, Ty jestes wszechwiedzacy mastah, przeciez dla Ciebie wszystko jest mozliwe

No, lubilem sie zabawiac z Mama, ale teraz juz troszke doroslem i sam potrafie sobie zagospodarowac czas. Milo wspominam lata z dziecinstwa, kiedy Mama czytala mi ksiazki, np. Brzechwe, kupowala mi klocki Lego no i wreszcie kupila kompa. Lajtowa sprawa, ja kocham Mame , Mama mnie kocha. Milosc do rodzicow. Milosc rodzicow do dzieci. Cos, czego u Ciebie w domu brakuje i musisz wyzywac sie w internecie. Wspolczuje Ci, ze nie masz kochajacej matki, to chyba naprawde boli, skoro musisz wyladowywac sie na forum o grze FIFA. :-)
Masz szczęscie ze Cie mama pokochała bo byś do dzis na monitorze schnął!!!

Pozdro
emcee jest nieaktywny  
stare 15-04-2004, 21:19   #80
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
Ciągnij druta i zawijaj wrotki ty wypierdku mamuta. **** Ci w ******ne wykurwiszone dupsko.
Siusiu, paciorek i spac. WYPAD z tego forum pacholku ! Nawet nie wiesz co to byly mamuty i kiedy zyly, wiec nie uzywaj ich nazwy. A o ****u to sobie mozesz pomarzyc, bo niestety go nie masz [przynajmniej tak Twoja mamusia, co na katowickiej stoi, mowila]. Buahahhaah nara pajacu!

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania