FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 13-04-2004, 21:49   #21
OSZUST

Domyślnie

No.. nie potrzebuje udowadniać mojego talentu wystarczy ze wie o tym pare wzanych osób takie ziomki i pachołki jak Ty (mac!ek) nie musza o niczym wiedziec... ja wiem swoje a t wiesz swoiej ito wystrczy przynajmiej mmi chopak... a Tyt ralf jak gadasz o szacunku to no to sam szanuj innycg a nie pouczaj ... ... a Ty maciek za mało wiesz aby osądzać mnie bez podstwanie ... i tak samo nowego patchmkera CF MiKiego ... moze i zrobił plagiat wisły kraków ale to nie powienno Cie obchodzic więc lepiej milcz jak masz coś mówił rzucając słowa na wiart...
Cytat:
TYLKO TYLE MAM WAM DO POWIEDZIENIA BO NIE CHCE MI SIE Z WAMI POLEMIZOWAĆ
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 21:53   #22
Mac!ek
Banned

Domyślnie

Hehe a dużo osób wie o twoim talencie ? Ty.. i ? ktos jeszcze ?.. he ?
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 21:59   #23
Ralf
Kalos-Kagathos

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Ralf Wyślij wiadomość na gg do Ralf
Domyślnie

Szacunek mam dla tych, ktorzy na to zasluguja.
stare 13-04-2004, 22:37   #24
MiKi
Nowy użytkownik

Domyślnie

O nie teraz Ty k... Cyrexie przesadziles!!! Ja jestem smieciem??? Gdybys nie mieszkal w jakiejsc zapadlej norze "Bytów" a bliżej Szczecina to WIERZ mi że bym Cie znalazł i Ci ryj tak skuł że już nigdy byś nie powiedział nic!!!
Niestety net mi tego nie umożliwia! Jestes taka menda na polskiej scenie fify jakiej nigdy dotychczas nie spotkałem!
Tyle ludzi twierdzi że jestes pojebany i maja k... swieta racje!!!
Po za tym k... nie jestem plagiatorem nie podpisalem sie przy tym ze to ja zrobilem!!! Takze sie pizdo bo tylko tak Cie moge nazwac nie odzywaj!!! Od razu widac ze kupa gowna z Ciebie!!!
W jednym masz mendo racje! Zjebalem, bo zrobilem zejebiste buty, sporo ludzi mi to mowiło prywatnie i to dla nich chcialem wydac update textur z 2003 ale takie pierdolone wszy jak Jimbob ktorego szanowalem i Ty tylko potrafia rzucac na lewo i prawo wyzwiskami i oszczerstwami!!! Nie bede Ci juz tu mowił ze masz sie ode mnie odpierdolic bo taka wsza jebana jak Ty tego i tak nie zrobi, to powiem tylko tyle że pilnuj swoich kolegow z fifapolonia i nie pierdol jak to szanujesz CF, bo CF to nie fifapolonia!!! Nigdy CF by nie przyjelo takiej osoby jak Ty!!! A to ze Ralf dostal bana przeze mnie to moja sprawa i Ralfa a nie k... Twoja!!!
Na koniec Ci tylko powiem tak: nie pisz nic na mnie, ja nie bede na Ciebie bo w przeciwnym razie zrobie Ci taka trzode na kazdym forum na tym swiecie ze kazdy bedzie wiedzial ze jestes wrzodem polskiej sceny fifa!!! No a teraz spierdalaj, wiooo, juz Cie nie widze na tym forum...

Sorry koledzy redaktorzy z CF!!! Mozecie mnie za to wyrzucic z CF ale jak ta pizda jeszcze cos na mnie nie takiego napisze to go zniszcze!!! Jeszcze raz sorry koledzy!!!

Pozdro MiKi

MiKi Mania
Centrum Fify
www.fifaserwis.com
MiKi jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 23:00   #25
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Ja pierdole spokoj ma byc ! W ZOO jestesmy czy co ***** ?

MiKi szacunek dla CyreXa, bo ten "troszke" dluzej robi na scenie FIFY, i to nie tylko polskiej... I prosze sie nie przypierdalac do miasta w ktorym sie mieszka, bo to nie jest wina tej osoby. Tam sie urodzil, tam zyje i jest lajt.

Na zastudzenie naszych stosunkow stawiam

tylko nie pozabijajmy sie o niego

No i ***** spokoj ma byc !
stare 13-04-2004, 23:07   #26
Mac!ek
Banned

Domyślnie

Ej miki to nie bedziesz nas bił ?, darujesz nam ok ?, i nie pisz takich postów bo ja potem spać potem nie moge.. bo mi sie koszmary śnią..

lol, najśmieszniejszy post jakiego czytałem
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 23:10   #27
lolek
Super lolek

Domyślnie

Ralf skad wy bierzeciei tych ludzi od duperelek do fify? Chodzi mi tu glownie o Mateusza. Jakbym sie do was zglosil z zapytaniem czy moge dla was robic koszulki czy tam cos innego, a nie mialbym zielonego pojecia o robieniu tych rzeczy, to bys mnie przyjal? Przyjmujecie jakis leszczy a potem caly serwis na tym cierpi.
lolek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 23:11   #28
cyrex
vini vódi pivi

Wyślij wiadomość na gg do cyrex
Domyślnie

Ty sie od Bytowa odpierdol. Taki mocny w gadce jestes? Chcialbys sie ze mna napierdalac? Gdzie i kiedy? he? Ja wolalbym to jakos inaczej zalatwic ale widze ze ty juz chcesz ostrzej wiec ***** nie ma problemu! Powiedz mi kto twierdzi ze jestem pojebany? TY I mateusz d.? Kto jeszcze? Moze mi powiesz co? Jedynymi mendami na tej polskiej scenie jestescie Wy, oczywiscie mowa o tobie i Mateuszu D. A i JESTES PLAGIATOREM! Nie musiales sie pod tym podpisywac! Wystarczy ze ty to wykonales, nie pytajac o zdanie tworcow tych textur, wiec kim jestes jak nie plagiatorem he? I to ty ***** jestes najwieksza wsza a nie JIMBOB, od niego sie odpierdol! a i nie wpierdalaj tutaj fifapolonia bo ja w na fifapolonia nie jestem debilu! Nic o scenie nie wiesz, kompletnie ***** nic a sie wypowiadasz! To ty powinienes pierwszy stad wypierdalac! PLAGIATORZE! Myslisz ze nigdy CF by mnie nie przyjelo i nigdy mnie nie chcialo? To ich spytaj, spytaj ludzi ktorzy wiedza wiecej od ciebie, ktorzy sa na CF od zawsze i na zawsze. Taki smiec jak ty tutaj nie jest potrzebny! I ty niby mi zrobisz trzode na forach? Prubuj, zobaczymy po jakim czasie cie stamtad wypierdola cfaniaku... narazie to ty robisz trzode wszystkim polakom... WIOO SPIERDALAJ
stare 13-04-2004, 23:13   #29
cyrex
vini vódi pivi

Domyślnie

Cytat:
lolek napisał(a)
Przyjmujecie jakis leszczy a potem caly serwis na tym cierpi.
swiete slowa Lolek, swiete slowa
stare 13-04-2004, 23:26   #30
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Cytat:
lolek napisał(a)
Ralf skad wy bierzeciei tych ludzi od duperelek do fify? Chodzi mi tu glownie o Mateusza. Jakbym sie do was zglosil z zapytaniem czy moge dla was robic koszulki czy tam cos innego, a nie mialbym zielonego pojecia o robieniu tych rzeczy, to bys mnie przyjal? Przyjmujecie jakis leszczy a potem caly serwis na tym cierpi.
Swiete slowa, dokladnie. Niestety GWiDON co innego twierdzi, a to on przyjmuje patchmakerow... Ja tam sie nie utozsamiam z Mateuszkiem...
stare 13-04-2004, 23:36   #31
MiKi
Nowy użytkownik

Domyślnie

Ok Cyrexio podpowiedz mi tylko w jaki sposob mam Cie napierdolic bo chyba nie przez kabel hehe No chyba ze jestes taki cienki bo bym sie nie zdziwil heh...
Rozumiem ze uwazasz sie za kozaka na swiatowych forach to ok ja mam tone innych spraw na glowie troche bardziej normalnych w moim wieku niz siedzenie na kazdym forum i komp to mily dodatek takze mozliwe ze bym Ci nic nie zrobil, pogodze sie z tym, zapewne Ty jestes o wiele bardziej ogarniety w zasadach jakie panuja na scenie fify i Tobie sie nie zdarzaja wpadki jak mi, zapewne dlatego ze ja czesciej gram na boisku niz na komputerze i dlatego nie wiem jeszcze do konca co mozna a co nie, i zapewne jednak chyba juz swoje prace zachowam dla siebie nie bede publikowal ich tak ja Ty mowiles ze tak robisz czym nie narazasz sie na obrazanie przez malolatow!

P.S Ma!ek zachowujesz sie jak prawa reka do laski Cyrexa, a ja chcialem pochwalic Cie za stroje ze sa naprawde ok... zastanow sie, i moze zastanowcie sie oboje po co Wy t ***** tracicie czas a przez Was ja!!!
Nie przypierdalajcie sie i nawzajem...

MiKi Mania
Centrum Fify
www.fifaserwis.com
MiKi jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 23:43   #32
cyrex
vini vódi pivi

Domyślnie

Cytat:
MiKi napisał(a)
ja czesciej gram na boisku niz na komputerze i dlatego nie wiem jeszcze do konca co mozna a co nie
ja nie gram wcale w gry, fify nawet na kompie nie mam

Cytat:
MiKi napisał(a)
i zapewne jednak chyba juz swoje prace zachowam dla siebie nie bede publikowal ich tak ja Ty mowiles ze tak robisz czym nie narazasz sie na obrazanie przez malolatow!
moje prace znajdziesz na www.fifa.pl
stare 13-04-2004, 23:43   #33
Mac!ek
Banned

Domyślnie

Cytat:
MiKi napisał(a)

P.S Ma!ek zachowujesz sie jak prawa reka do laski Cyrexa, a ja chcialem pochwalic Cie za stroje ze sa naprawde ok...
A ty sie zachowujesz jak lewa ręka do laski Mateusza.. i nie chcialem cie chwalic za buty których nie zrobiles.. tez sie zastanów..
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 23:56   #34
cyrex
vini vódi pivi

Domyślnie

od kumpla ktoremu sie nie chcialo rejestrowac na forum:

Lewy (23:56)
no to najpierw, sie zapytaj czy to zdjecie co ma przy swoim nicku to jest jego, bo jak tak to widzialem taka pizde juz w telewizji
Lewy (23:56)
po drugie, to sie zapytaj czy nawet ksywe musial podpierdolifc myszce miki
Lewy (23:57)
po trzecie
Lewy (23:58 )
skoro tal lubi grac na boisku to niech gra dalej i niech sie nie zabiera sie za takie sprawy
Lewy (23:58 )
a na koniec napisz, ze nie mam o tym pojecia, ale niezla pizda mi tu smierdzi

UPDATE: dobra koniec ***** tych glupot, ja przepraszam za ujecie Mikiego jako smiecia bo widocznie sie pomylil i jest oka ale ***** ma to byc ostatni raz bo kolejnego nie zdzierze... a hardcore musi czasem byc, mimo wszystko Mateusz ty sie nie wpierdalaj w rozmowy oka? Odpierdol sie, zajmij sie swoim podworkiem i swymi zabawkami bo ciebie juz nie dzierze. nara

Ostatnio edytowane przez cyrex ; 14-04-2004 o 00:18
cyrex jest nieaktywny  
stare 14-04-2004, 00:27   #35
MiKi
Nowy użytkownik

Domyślnie

Spór jaki byl między mną a Cyrex-em dobiegł końca! W imieniu swoim przepraszam Cyrex-a za obrażanie go na łamach forum i za to, że przez mój brak doświadczenia musiał bronić Polskiej Sceny FIFA na światomym forum SoccerGaming!
Mam nadziję, że dzięki tej sytuacji zrozumieliśmy wszyscy, że nie sztuką jest kłócić się ale godzić!!!
Chciałbym i obiecuje, że teraz będziemy godnie reprezentować Polską scene FIFA a Ja będę mógł brać przykład z doświadczenia innych znanych Polskich Patchmakerów takich jak Cyrex, GWiDON, Michał Pyzel i innych!!!
MiKi

MiKi Mania
Centrum Fify
www.fifaserwis.com
MiKi jest nieaktywny  
stare 14-04-2004, 00:52   #36
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Jestescie wszyscy siebie warci!! To forum to jest po prostu tragiczne! Dlatego ja sie odcinam od tej całej polskiej "sceny" fify, bo nie chce miec do czynienia z takimi kretynami jak poniektorzy z was!!
emcee jest nieaktywny  
stare 14-04-2004, 14:22   #37
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
Jestescie wszyscy siebie warci!! To forum to jest po prostu tragiczne! Dlatego ja sie odcinam od tej całej polskiej "sceny" fify, bo nie chce miec do czynienia z takimi kretynami jak poniektorzy z was!!
to idz na scene THE SIMS, jak masz oszczerstwa na nasza scene pisac.
stare 14-04-2004, 20:43   #38
emcee
CF jest zajebiste

Domyślnie

Cytat:
Ralf napisał(a)
na nasza scene pisac.
jak wogule mozna nazwac to scena
:o
A ty nie kozacz tak bo nawet bys do simsow nic nie potrafil zrobic!!!
emcee jest nieaktywny  
stare 14-04-2004, 22:49   #39
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Cytat:
emcee napisał(a)
jak wogule mozna nazwac to scena
:o
A ty nie kozacz tak bo nawet bys do simsow nic nie potrafil zrobic!!!
no sorry, wole pograc w ceema.

Poza tym pisze sie w ogOle lolku.

I zapewniam Cie, ze mozna to nazwac scena.
stare 14-04-2004, 23:35   #40
lolek
Super lolek

Domyślnie

Cytat:
Ralf napisał(a)

Poza tym pisze sie w ogOle lolku.
Co? Gdzie? Jak?
Aha. No dajcie mi ludzie spokoj ledwo do domu wlaze juz ktos cos ode mnie chce
Ktos ma jakis kompleks?
lolek jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania