FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 11-04-2004, 13:17   #1
Ralf
Gość

Domyślnie Wielkanocnych prezentów cz. 1

Tresc komentowanego newsa można znalezc klikajac tutaj.

stare 11-04-2004, 14:05   #2
OSZUST

Domyślnie

Popisałeś się MiKi .... :-} Kawałek dobrej rodoty :--)
OSZUST jest nieaktywny  
stare 11-04-2004, 22:35   #3
OSZUST

Domyślnie

Jeszcze raz uznanie to jest kawał dobrej roboty
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 10:15   #4
Mac!ek
Banned

Domyślnie

Ehh.. Ralf za tego bana na SG możesz Mikiemu podziękować wsumie.. gdzie sie podział news o twoich butach Miki ? he ?, TO BYŁ KOLEJNY PLAGIAT dlatego skasowaliscie.. , spalagiatowałes buty Jimbo ehh.. pierw plagiat z koszulką VP.. teraz z Butami, moge sie załozyć że te buty nike tez nie są twoje.. ehh lamus..
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 14:02   #5
OSZUST

Domyślnie

yeah...... Mac!ek/// daj link do tych butów bo same słowa(puste) nie wystraczą... MiKi jest dobrym patchmkerem nawet leposzym niż Ty...... tak samo napisałem na www.fifapolonia.pl newsa pod Twoimi koszulkami to skasowaliście i co.. haha TY tez nie ejstes bez winy
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 14:34   #6
MiKi
Nowy użytkownik

Domyślnie

Maciusi z Klanu kolejny raz mnie wkurzasz!!! Jesli nie jestes w temacie to nie obrazaj kogos!!! To nie byl PLAGIAT!!! Wytlumaczylem to juz Jimbob-owi, ze zrobiłem update ich starych textur z 2003 do edycji 2004 i nigdzie nie napisalem ze to sa moje, w dodatku napisalem jeszcze podziekowania dla Jimbob-a, Cashless-a i Iamjames-a za boot revolution!!!
Takze prosze Cie, latwo kogos krytykować, ale mnie bez podstawnie obrazać nie bedziesz!!!
P.S Ja nic nie pisze na fifapolonia na Twoje stroje chociaż są do d...!!!
Pozdrawiam CF

MiKi Mania
Centrum Fify
www.fifaserwis.com
MiKi jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 15:03   #7
Ralf
Kalos-Kagathos

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Ralf Wyślij wiadomość na gg do Ralf
Domyślnie

Cytat:
Mac!ek napisał(a)
Ehh.. Ralf za tego bana na SG
:( no niestety, ale chyba zaczne bawic sie w alchemie i poszukac czegos, co mi zagwarantuje bycie wszechwiedzacym, to nastepnym razem nie dostane bana bo bede wiedzial...

Koledzy z CF - spokoj, szacunek dla konkurencji !
stare 13-04-2004, 18:11   #8
Mac!ek
Banned

Domyślnie

Cytat:
MiKi napisał(a)
Maciusi z Klanu kolejny raz mnie wkurzasz!!! Jesli nie jestes w temacie to nie obrazaj kogos!!! To nie byl PLAGIAT!!! Wytlumaczylem to juz Jimbob-owi, ze zrobiłem update ich starych textur z 2003 do edycji 2004 i nigdzie nie napisalem ze to sa moje, w dodatku napisalem jeszcze podziekowania dla Jimbob-a, Cashless-a i Iamjames-a za boot revolution!!!
Takze prosze Cie, latwo kogos krytykować, ale mnie bez podstawnie obrazać nie bedziesz!!!
P.S Ja nic nie pisze na fifapolonia na Twoje stroje chociaż są do d...!!!
Pozdrawiam CF
Lajtowo.. tylko czy ty je wogóle widziałeś ? he..
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 19:33   #9
MiKi
Nowy użytkownik

Domyślnie

Tak Mac!ek widziałem!!! Dobra napisalem ze sa do d... ale w sumie nie dlatego jak je zrobiles ale dlatego że na necie jest już tyle znakomitych strojów np. arsenalu i barcy że nie potrzebnie tracisz czas żeby dożucić jeszcze swoje do i tak istniejacej juz masy ich na różnych stronkach! Ja bym Ci poradził i pogratulował jak byś zaczął robić stroje polskich drużyn z I i II ligi !!! Wierz mi napewno ludzie by to bardziej docenili!!!
Pozdrawiam MiKi

MiKi Mania
Centrum Fify
www.fifaserwis.com
MiKi jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 19:43   #10
OSZUST

Domyślnie

Masz rację MiKI....Moim zdaniem mac!ek zauwazy ze jest strój na cf wykony (lub inny dodatek) przez cfpatchmekrów to nawet nie sciaga tylko krytykuje Ywój maciek kits Arselalu nie jest super (jak to określiłes w borussi) za jasny lub tam za ciemny loga popiklowane wogóle szkoda gadac dlaczego za taką kryte fifapolona skasowala posta?? ciekawe przeciez opinie nie zawsze sa dobre sam tego doswiadczyłem ... widzisz maciek niestety ale to jest przykra prawda
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 19:45   #11
OSZUST

Domyślnie

a... i zamiat krytykowac sam coś zrób w tym kierunku żeby Twoje kosuzlki byly lepsze jak to kiedyś powiedziłeś lepiej ich nie wydawaj jak masz wyawac gówno to samo powiem dzs Tobie...
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 20:06   #12
Mac!ek
Banned

Domyślnie

hehe , lol.. Mateusz musisz mi wybaczyć nie jestem tak zajebistym kitmakerem jak ty .. o kurde.. lol
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 20:12   #13
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

Mateuszku obudz sie.
stare 13-04-2004, 20:15   #14
OSZUST

Domyślnie

No możesz choapk tylko pomożayćTYLKO Z tym co teraz robisz to jeszcze przed Tobą daleka droga do sukcesu
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 20:16   #15
OSZUST

Domyślnie

Rafałek ja nie śpie...
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 20:32   #16
Ralf
Kalos-Kagathos

Domyślnie

wez skoncz wreszcie i zamilcz gowniarzu jeden... Szacunek dla konkurencji i dla starszych, co wiecej kolegow z redakcji.
stare 13-04-2004, 20:41   #17
Mac!ek
Banned

Domyślnie

Cytat:
Mateusz napisał(a)
No możesz choapk tylko pomożayćTYLKO Z tym co teraz robisz to jeszcze przed Tobą daleka droga do sukcesu
O ja pierdziele, co za ziom z Ciebie no wiec jesli tak uwarzasz to pokaz mi choc 2 stroje lepsze od chociazby tych :
Barcelona 04/05
Barcelona 03/04
Wisla

Pozdro..
Mac!ek jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 20:44   #18
OSZUST

Domyślnie

oooooo Maciek ale gówno po co nakladasz 2 tekstury na siebie wiesz jak to do dupy wychodzi tak spiepszyałes mi sie nie podoba... e jak ralf masz ztaki szacuek to wlasnie widze jak szanujesz kolegów z redakcji
Cytat:
wez skoncz wreszcie i zamilcz gowniarzu jeden... Szacunek dla konkurencji i dla starszych, co wiecej kolegow z redakcji.
] no poprostu ttlko brawa
OSZUST jest nieaktywny  
stare 13-04-2004, 20:47   #19
cyrex
vini vódi pivi

Wyślij wiadomość na gg do cyrex
Domyślnie

heh, nie no to co widze to poprostu jest jeden wielki SYF. Ja mam szacunek do CF ale to juz jest przesada, Ralf sorka ale ja bym na waszym miejscu wyjebal i Mikiego i Mateuszka z redy bo robia najwiekszy syf na tej scenie. Miki duzo cwaniakuje ze zrobil UPDATE butow, a K*URWA JEGO JEB*ANA MAC pytales autorow tych butow czy takowy update mozesz zrobic?! NIE!! KU*RWA NIE PYTALES WIEC NIE MASZ ZADNEGO PRAWA ICH WYDAWAC ROZUMIESZ!! Przez ciebie ralf ma bana, ale zalatwie zeby mu go zdjeli bo ma bezprawnie, przez to ze jakis jebany lamus wyslal mu buty do fify a ralf ze obeznany we wszystkim do konca (w 100procentach) nie byl to zamiescil A ***** OKAZALO sie niestety ze to PLAGIAT! tak ! jebany plagiat! MIKI WYPIERDALAJ BO TAKEIGO CZEGOS NIENAWIDZE! PLAGIATOR z ciebie jakich malo w POLSCE! musimy sie potem na cala swiatowa scene za Was, plagiatorow wstydzic! a ty MATEUSZ tez nie prowokuj ani macka ani mnie, bo nieswiadomie mnie wkurwiasz! nie dosc ze nabijasz bez sensu posty na forum CF to jeszcze sie wpierdalasz w cos gdzie dla ciebie miejsca nie ma!! WYJDZ!! I nie pierdol teraz ze twoje komentarze z FP byly wyjebane, zostaly wyjebane bo na to zasluzyly! Dopierdalasz sie do macka bo ci udowodnil ze jest od ciebie milion razy lepszy! od was ***** wszystkich! JAKIS JEBANY SZACUNEK POWINIEN BYC ALE JAK?! JAK TAKIE DWA POJEBY SA NA SCENIE! MOGE ZA TEGO POSTA DOSTAC BANA ALE MAM TAKIEGO CZEGOS DOSYC! NIENAWIDZE PLAGIATOROW I LUDZI KTORZY SIE WYWYZSZAJA (MATEUSZ)!! WY PIER DA LAC!! wypierdalac ze sceny bo robicie sh!t! Robicie jebany bajzel! PRzezuccie sie na scene THE SIMS! IDZCIE JUZ!!

btw, Ralf zalatwie zeby ci zdjeli bana ale ty ziom na prawde powinienes troche bardziej wkroczyc w ta sytuacje co sie dzieje, bo jak moze byc respekt i pelny szacunek na polskiej scenie jak takie dwa smiecie podkurwiaja wszystkich?
stare 13-04-2004, 20:48   #20
OSZUST

Domyślnie

No.. nie potrzebuje udowadniać mojego talentu wystarczy ze wie o tym pare wzanych osób takie ziomki i pachołki jak Ty (mac!ek) nie musza o niczym wiedziec... ja wiem swoje a t wiesz swoiej ito wystrczy przynajmiej mmi chopak... a Tyt ralf jak gadasz o szacunku to no to sam szanuj innycg a nie pouczaj ... ... a Ty maciek za mało wiesz aby osądzać mnie bez podstwanie ... i tak samo nowego patchmkera CF MiKiego ... moze i zrobił plagiat wisły kraków ale to nie powienno Cie obchodzic więc lepiej milcz jak masz coś mówił rzucając słowa na wiart
OSZUST jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania