FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-09-2011, 00:35   #101
Tadd12
Nowicjusz

Domyślnie :(

no u mnie też ciężko idzie , może już nie dostaje po dupie jak coś przegram to 1-0 , 2-1 , ale częściej mecze kończą się remisami u mnie , czasem coś mi się uda wygrać , najbardziej mnie irytuje że nie potrafię sobie trafić w przeciwnika żeby odebrać mu piłkę , nawet sam przycisk LT a także LT+RT nie jestem wstanie dobrze na gostka trafić żeby mu odebrać gałę ...ehhhh :(
Tadd12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-09-2011, 20:26   #102
lajper
Stały bywalec

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Czy gra ktoś na klawiaturze starym systemem obrony ? Nie da się tego chyba ustawić
lajper jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-09-2011, 07:52   #103
9e0r9e
Nowicjusz

Domyślnie

Witam
Też macie problem z grafiką publiczności i reklam na koszulkach?! Ja przy rozdzielczości 1920 x 1080 mam ludzi z wielkich kratek, sponsorów "poszarpanych", a z resztą wszystko OK (nawet włączając MSAA x4)
Co do samej gry to gra się ciężko na Legendary, ale przynajmniej wymaga maximum skupienia i nie odpuszczania w obronie. Bardzo podoba mi się gra bramkarzy i AI przeciwników jak i naszych kolegów z drużyny (w końcu Alves zapędza się nawet pod pole karne przeciwnika), jednak jak dla mnie trochę za wolna (FIFA 11 była za szybka, ale to jest przesada - może lepiej to wyjdzie na 10min/połowa, ale jak na razie jest mało ciekawie).
Co do problemów z demem to jest ciekawe, bo ja nie miałem żadnych - ani z padem (Dual Action Logitech), ani z wywalaniem gry do Wina, ani z niczym innym (Tactical Difending też mam domyślnie ustawiony). Nie wiem od czego to zależy...
9e0r9e jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania