FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Aktualności

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 19-04-2009, 14:20   #121
Domino
Gość

Domyślnie

No to chyba nie umiesz czytać i instalować. Był update, który to naprawił i jest on darmowy! Poza tym na forum niejednokrotnie pisałem jak trzeba poprawnie instalować. Następnym razem to polecam poszukać, poczytać i wtedy dopiero pisać. Aha, jak Ci Chelsea nie działa i do windy wywala, to pewnie nie usunąłeś folderu z FIFĄ z Moich dokumentów. A w instrukcji o tym wyraźnie pisze...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2009, 12:12   #122
Pavel194
Nowicjusz

Domyślnie

kupilem abonament no i z niecierpliwoscia czekalem na kolejne addony w ktorych mialy byc przyspiewski i stadiony a tu minal miesiac a wyszla tylko jedna latka poprawiajaca bledy z patcha . czy addony wogole sie pojawia ? chodzi mi konkretnie o dodanie prawdziwego stadionu Wisły Płock .
Pozdrawiam

O addonach pisałem i prosiłem, żeby o nie nie pytać, ale widać że nie dotarło. Szukajcie a znajdziecie.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 20-04-2009 o 12:30
Pavel194 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 19:46   #123
BRUNO
Nowicjusz

Domyślnie Bruno

Pobralem MPPL09, zainstalowalem nie wylaczajac okien dosowskich i procz twarzy trenerow nie mam nic.....ani zaktualizowanych skladow, ani druzyn 1 ligi ani stadionow....niemalze nic. Jaka moze byc tego przyczyna?
BRUNO jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 24-04-2009, 20:49   #124
Domino
Gość

Domyślnie

Instalacja na czystą FIFĘ, usunięcie z Moich dokumentów folderu z zapisami, po prostu przeinstaluj FIFĘ i usuń pozostałości z Program Files lub na innym dysku zainstaluj oraz pobierz darmowy update. Musi pomóc to co napisałem, bo aż niemożliwe że nic nie ma
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-05-2009, 18:55   #125
mechofer
Nowicjusz

Domyślnie

widzew nie ma aktualnych strojow zenada

Nie będę mówił co możesz żenadą nazywać, bo w momencie premiery MPPL nie było wiadomo, jak wyglądają wszystkie stroje. Był wiadomy tylko domowy, a nikt nie znał wyjazdowego, trzeciego i bramkarskiego.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 14-05-2009 o 19:09
mechofer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-05-2009, 18:28   #126
EryKk
Nowicjusz

Domyślnie Mppl 09

Własnie sciagnalem mppl 09 i pisalo ze jest GKP Gorzów i gówno prawda nie ma GKP Gorzów i niema połowy drużyn z I ligi
EryKk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-05-2009, 13:21   #127
Domino
Gość

Domyślnie

To może zajrzyj na forum, poczytaj co źle mogłeś zrobić, poza tym wychodziła dzień później darmowa łatka, która poprawiała GKP Gorzów, a jak nie masz połowy drużyn z I ligi to źle zainstalowałeś.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04-07-2009, 22:12   #128
SebaLG
Nowicjusz

Domyślnie Super Patch

Jestem bardzo zadowolony. Patch poprawił grę o bardzo wiele. Narazie zdążyłem przetestować podstawowe rzeczy. Jutro testuje karierę. Napiszę czy wszystko działa. Z niecierpliwością czekam na przyśpiewki.
SebaLG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-10-2009, 19:28   #129
cvx
Nowicjusz

Exclamation mppl 09

jak ja gram w efifie 09 to jak jestem polskim klubem to niema stadionu klubu polskich ,a dodane zespoły mają czerwono-pomarańczowe koszulki jak bramkarze
cvx jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-10-2009, 20:45   #130
Domino
Gość

Domyślnie

Wystarczyło nie wyłączać okien dosowych podczas instalacji i miałbyś wszystko dobrze działające, była załączana instrukcja jak wgrywać i był temat nie raz wałkowany na forum.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-12-2009, 20:25   #131
colo84
Nowicjusz

Domyślnie

ktoś mi może powiedzieć o co kaman mianowicie mam oryginalną Fifę 09 instaluje MPPL 09 i gdy gram karierę to przy próbie włączenia drugiego meczu wywala mnie do windowsa a wszystko zrobiłem jak należy już nawet 2 razy od nowa instalowałem.Czy może być przyczyną tego że przed instalacją wgrałem przyśpiewki jednego klubu??
colo84 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-12-2009, 13:06   #132
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał colo84 Zobacz post
.Czy może być przyczyną tego że przed instalacją wgrałem przyśpiewki jednego klubu??
Tak, to jest przyczyna tego, że MPPL nie działa. Przeinstaluj FIFĘ i wgraj MPPL na czystą FIFĘ tzn. bez dodatków. Po tym powinno działać.
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-12-2009, 08:41   #133
colo84
Nowicjusz

Domyślnie

jednak przeinstalowanie FIFY nic nie dało,instalowałem ja od nowa na kilku dyskach na czysto,skanowałem komp przeciw wirusom i wywala nadal po 1-2 meczach,FIFE mam oryginalną dla testu grałem sparingi z 16 zespołami z ekstraklasy i mnie nie wywalało tylko w karierze a tak poza tym że wyrzuca co windowsa wszystko inne jest ok

dodam że to się dzieje na meczach tylko u siebie niezależnie jakim bym grał klubem bo na wyjazdach jest ok

Ostatnio edytowane przez colo84 ; 06-12-2009 o 17:59
stare 06-12-2009, 17:04   #134
.Konrad.
Nowicjusz

Domyślnie

A instalowałeś MPPL 09 Update? U mnie było podobnie, przed update MPPL 09 gdy grałem Flotą Świnoujście lub GKP Gorzów, ale po zainstalowaniu update wszystko było już ok. Może dlatego?
.Konrad. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-12-2009, 17:53   #135
colo84
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał .Konrad. Zobacz post
A instalowałeś MPPL 09 Update? U mnie było podobnie, przed update MPPL 09 gdy grałem Flotą Świnoujście lub GKP Gorzów, ale po zainstalowaniu update wszystko było już ok. Może dlatego?
instalowałem najpierw MPPL a potem update
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
NULL

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania