FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 05-01-2013, 22:32   #1
Ciekawski86
Banned

Domyślnie Opowiadania

W tym temacie piszecie jakieś tam swoje opowiadania, macie sami je wymyślić nie ściągajcie z kogoś !
Opowiadanie powinno zawierać - Tytuł, co najmniej 10 linijek

Ostatnio edytowane przez Ciekawski86 ; 08-01-2013 o 20:07
Ciekawski86 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2013, 22:36   #2
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie

Ale o co chodzi ?

d3v jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2013, 22:36   #3
Maders
Jebać gotze!

Wyślij wiadomość na gg do Maders Origin: majczel17
Domyślnie

Jeśli zamierzacie robić śmietnik (patrz temat) to wypjerdalac.

http://forum.fifaserwis.com/forumdisplay.php?f=91
stare 05-01-2013, 22:37   #4
MichalUTD
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (6)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ciekawski86 Zobacz post
Jeżeli zamierzacie wypisywać śmieci ( patrz. kom. wyżej ) to lepiej nie włazić w ten temat. !!

To temat opowiadania i prosze sie tego trzymac!!
MichalUTD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2013, 22:46   #5
Ciekawski86
Banned

Domyślnie

Ja zaczne pierwsze opowiadanie w temacie

Tytuł - Życie do góry nogami

22 kwietnia 2013 roku. Za oknem 10 stopni, świeci słońce a dzieci wracają ze szkoły.
Postanowiłem przejść się i zaczerpnąć świeżego powietrza, nagle usłyszałem pisk opon i głośny krzyk !
Przeraziłem się, myśląc że ktoś zginął.
Kiedy dotarłem na miejce zdarzenia na chodniku leżał mężczyzna obok jego pies, nie daleko stał samochód osoby która potrąciła mężczyznę, kierowcy nie było w środku. Zadzwoniłem szybko po karetke która przyjechała po 7 minutach.
Mężczyzna żył ale nie wiadomo było jak długo. Pojechałem po godzinie do szpitala aby sprawdzić stan poszkodowanego. Kiedy wszedłem do szpitalnego pokoju gdzie leżał mężczyzna, zauwarzyłem obok kobietę i 2 dzieci, była to jego rodzina... Obok leżał mężczyzna, uśmiechnięty i radosny, po chwili weszła pielęgniarka aby zmienić kroplówkę. Po chwili mężczyzna zaczął do mnie mówić, że cieszy się że przyszedłem i żebym usiadł. Usiadłem na krześle obok łóżka i zapytałem się mężczyzny jak się czuje, odpowiedział że dobrze. Dopiero po kilkunastu minutach dotarło do mnie że to mój szef który akurat poszedł na urlop. Zapytałem go czy zna osobę która go potrąciła po chwili wykrztusił z siebie... Tak. Zaciekawiło mnie to, więc zapytałem się, kto to ? Po chwili mój szef powiedział... Nie mogę tego zdradzić.

Powiedzcie mi tak szczerze... Czy jest sens to kontynuować ?? jeśli tak, wymieńcie wszystkie błędy od A do Z

Ostatnio edytowane przez Ciekawski86 ; 08-01-2013 o 20:08
stare 05-01-2013, 22:48   #6
Ciekawski86
Banned

Domyślnie

Dla niekumatych

Piszecie tutaj jakieś wymyślone przez siebie opowiadania. ( patrz. moje opowiadanie )
I nie wiem czemu od razu się wszyscy wkurzają, pisząc że robie jakiś tam śmietnik.
stare 05-01-2013, 22:49   #7
d3v
BB

Domyślnie

Cytat:
Napisał Ciekawski86 Zobacz post
Ja zaczne pierwsze opowiadanie w temacie

22 kwietnia 2013 roku. Za oknem 10 stopni, świeci słońce a dzieci wracają ze szkoły.
Postanowiłem przejść się i zaczerpnąć świeżego powietrza, nagle usłyszałem pisk opon i głośny krzyk !
Przeraziłem się, myśląc że ktoś zginął.
Kiedy dotarłem na miejce zdarzenia na chodniku leżał mężczyzna obok jego pies, nie daleko stał samochód osoby która potrąciła mężczyznę, kierowcy nie było w środku. Zadzwoniłem szybko po karetke która przyjechała po 7 minutach.
Mężczyzna żył ale nie wiadomo było jak długo. Pojechałem po godzinie do szpitala aby sprawdzić stan poszkodowanego. Kiedy wszedłem do szpitalnego pokoju gdzie leżał mężczyzna, zauwarzyłem obok kobietę i 2 dzieci, była to jego rodzina... Obok leżał mężczyzna, uśmiechnięty i radosny, po chwili weszła pielęgniarka aby zmienić kroplówkę. Po chwili mężczyzna zaczął do mnie mówić, że cieszy się że przyszedłem i żebym usiadł. Usiadłem na krześle obok łóżka i zapytałem się mężczyzny jak się czuje, odpowiedział że dobrze. Dopiero po kilkunastu minutach dotarło do mnie że to mój szef który akurat poszedł na urlop. Zapytałem go czy zna osobę która go potrąciła po chwili wykrztusił z siebie... Tak. Zaciekawiło mnie to, więc zapytałem się, kto to ? Po chwili mój szef powiedział... Nie mogę tego zdradzić.

Powiedzcie mi tak szczerze... Czy jest sens to kontynuować ?? jeśli tak, wymieńcie wszystkie błędy od A do Z
Świetne! Kontynuuj, może da to natchnienie innym!

stare 05-01-2013, 22:50   #8
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

W podsumowaniu roku 2013 masz mój głos na najbardziej bezsensowny temat, kolego!
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-01-2013, 22:52   #9
d3v
BB

Domyślnie

Cytat:
Napisał Gerrard Zobacz post
W podsumowaniu roku 2013 masz mój głos na najbardziej bezsensowny temat, kolego!
Przeanalizuj jeszcze raz ten temat, jesteś w błędzie. Sens jest głęboki, ale ukryty.

stare 05-01-2013, 22:52   #10
Prince
Weteran

Domyślnie

1. Oszukać przeznaczenie.

Pewnego dnia, obudziłem się o 7 : 45. Wstałem z łóżka, poszedłem do kuchni, pomyślałem że jestem głody, ale jednak oszukałem przeznaczenie, bo byłem bardzo głodny. Stwierdziłem - tak nie może być, to nie dopuszczalne. Zabrałem się do robienia naleśników, trwało to około 10 minut. Gdy już miałem wyjmować talerz, poczułem że już nie jestem głodny. TAKA TO HISTORIA NIEPRAWDOPODOBNA A JEDNAK!

Ostatnio edytowane przez Prince ; 06-01-2013 o 12:03
Prince jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2013, 10:32   #11
Dzeko
Milan Per Sempre!

Domyślnie

Co do twojego opowiadania - kontynuuj. Pytasz o błędy? Ok. Może to i nie błędy ale szczegóły i szczególiki które mnie frasują. Mężczyzna, który uległ ciężkiemu wypadkowi(jak zabierała go karetka nie wiadomo było czy jeszcze długo pociągnie) w godzinę i siedem minut radośnie (morfina?) leży sobie w łóżku szpitalny. OIOM chyba działa wolniej. Dalej - serio z tym, że bohater nie rozpoznał swojego szefa? Co z psem? Zostawiliście go leżącego na ulicy? To niehumanitarne.

Ale mimo wszystko jestem ciekaw kto go potrącił i czekam na ciąg dalszy. Nastąpi?
He drives around moss side,
with a wallet full of cash!

Dzeko jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2013, 10:44   #12
Ciekawski86
Banned

Domyślnie

Nastąpi
D3v i Dzeko - dzięki za wsparcie, to naprawdę motywuje
Pozdro

Ciąg dalszy nastąpi około 13.00
stare 06-01-2013, 10:52   #13
Ciekawski86
Banned

Domyślnie

Kontynuacja...

Może mi pan zaufać, nikomu tego nie zdradze. Poszkodowany leżał na łóżku i głęboko myślał, po 2 minutach poprosił rodzinęo wyjśćie z pokoju szpitalnego. Wtedy powiedziałem, może mi pan zaufać nie zdradze tego nikomu. Wtedy szef w końcu powiedział.... Należę do mafii. Szczęka opadła mi do samej podłogi, jak to ?? Kilka lat temu porwano mnie, była to jakaś banda mężczyzn w czarnym vanie. Zaczęli mi grozić że jeżeli nie wstąpi do mafii, zabiją moją rodzinę. Pomyślałem że rodzina jest naważniejsza, więc wstąpiłem do mafii. Noi tak już zostało do dzisiaj i właśnie szef tego całego gangu mnie potrącił bo uciekłem. Dam sobie uciąć palca że mnie teraz szukają.

Dam kontynuację bo trochę za bardzo nie mam czasu, będzie około 13.00
stare 06-01-2013, 10:57   #14
Vodzu.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Vodzu.
Domyślnie

Majstersztyk, myślę że masz zadatki na świetnego pisarza.
stare 06-01-2013, 10:59   #15
Mashu
Dla Cata - Maschu

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Ależ mi się dłuży do tej 13, szkoda,że nie dodasz już teraz, ciekaw jestem co się wydarzy Myślisz nad wydaniem książki ?
Mashu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2013, 11:05   #16
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Ja tam myślę, że masz zadatki na drugiego Sienkiewicza. hahahahahahah
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2013, 11:10   #17
cybel.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (7)
Domyślnie

Świetne opowiadanie , trzeba napisać do Lucasa , aby umieścił już teraz je w temacie Najlepsze Opowiadania. Po prostu majstersztyk.
cybel. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2013, 11:37   #18
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

beka, świeżaki przejmują luzik i ustalają zasady
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-01-2013, 11:55   #19
Ciekawski86
Banned

Domyślnie

Skoro tak nie możecie się doczekać do znajdę trochę czasu dla czytelników.
Owszem myślałem nad wydaniem książki napisałem już z 7 książek, ale okazały się kiepskie.

Kontynuacja...

Ale się pan wkopał. No niestety w życiu tak czasami jest że człowiek popełnia błąd bo myśli że nic się nie stanie a potem same kłopoty. Muszę chyba powiedzieć rodzinie i wyjechać za granicę bo prędzej czy później i tak mnie znajdą, muszę wypisać się ze szpitala jak najszybciej i wiać...
Powiedziałem żeby leżał spokojnie a ja pójdę po pielęgniarkę, kiedy przyszła szef z grymasem na twarzy zapytał kiedy będzie możliwość wypisania się ze szpitala, odpowiedziała że musi jeszcze przynajmniej 2 dni poleżeć a potem ma wolny wybór. Więc 2 dni minęły jak 2 minuty i wreszcie mój szef opuścił szpital, przed szpitalem stała jego rodzina i jego wierny kompan... Pies, była to rasa Husky a pies wabił się Johny ( czytaj. dżony ) wszyscy się cieszyli z opuszczenia szpitala ale mój szef był załamany i nie cieszył się zbytnio z opuszczenia szpitala, ja stałem obok oparty o ścianę szpitala. Podszedłem do mojego szefa aby zapytać, kiedy o wszystkim powie rodzinie, odpowiedział... Kiedy przyjdzie na to czas, uśmiechnąłem się i wsiadłem do mojego samochodu ( jeżeli chcecie wiedzieć to Chevrolet Camaro SS ) i odjechałem do domu. W nocy nie mogłem zasnąć, wierciłem się aż do 4.00 w końcu zasnąłem, obudził mnie brutalny hałas siekiery sąsiada z naprzeciwka który właśnie rąbał drewno w swojej komórce. Była godzina 10.00 byłem zmęczony jak nigdy, otworzyłem lodówkę żeby zjeść śniadanie i wyjąłem : 3 jajka i kiełbasę. Z szafki wyjąłem patelnie i zrobiłem sobie jajecznicę. Po śniadaniu ciągle myślałem o kłopotach mojego szefa, w końcu postanowiłem pojechać do jego domu z wizytą. Puk-puk ! nikt nie otwiera. puk-puk znowu nic, złapałem za klamkę i szarpnąłem, drzwi były otwarte a w mieszkaniu pełno krwi na ścianie, serce podniosło mi się do gardła... Wszedłem dalej w kolejnych pokojach też była krew i na łóżku i na kanapie poprostu wszędzie, w końcu postanowiłem sprawdzić w łazience, kiedy znalazłem się w środku, łzy wypłynęły mi z oczu w wannie leżał... Mój szef w kałuży krwi z wbitym nożem w serce. Usiadłem na podłodze i zacząłem płakać, nagle coś huknęło. Ukryłem się w łazience, weszło 5 osób w kominiarkach i zaczęli gadać... Mówiłem Ci żebyś go nie zabijał, nie miałem wyjścia, mogliśmy wyciągnąć od niego okup, tak czy inaczej nie żyje i koniec. Padły strzały 4 mężczyzn uciekło jeden dostał 4 razy w głowę i padł na ziemię, osoba która strzelała też uciekła kiedy potrzedłem aby zobaczyć kto nie żyje, zdjąłem mu kominiarkę i okazało się że to.... Sąsiad z naprzeciwka który rąbał drewno. Zabrałem mu broń, schowałem do kieszeni i uciekłem, byłem załamany i jednocześnie zdenerwowany, musiałem pomścić śmierć szefa. Przyjechałem do domu, w oknie zauwarzyłem gościa w kominiarce, zaczaiłem się i wyciągnąłem broń i oddałem 6 strzałów i bandzior wyleciał przez okno. Zdjąłem kominiarkę i wtedy ździwiłem się najbardziej... Była to żona szefa i ona go zabiła, ona również należała do mafii, ba do tej samej która porwała szefa. Byłem tak zdenerwowany że miałem ochotę rozstrzelać cały świat, poszedłem na górę do domu tam wisiały 3 osoby bez głowy, byli powieszeni za nogi, najprawdopodobniej była to żona szefa która była w moim domu. Na ulicy zauwarzyłem 2 dzieci i psa szefa płaczących na chodniku ( pies nie płakał ) zszedłem i zapytałem się czy wszytko w porządku, odpowiedzieli że, NIE. Zapytałem się czy pójdą ze mną, powiedzieli że tak. Zabrałem ich do Chevroleta i wyjechaliśmy za granicę, dokładnie na Ibizę.

THE END !!!!

Całe to opowiadanie było zmyślone, nie myślcie że było to oparte na faktach

Pewnie napiszę jakieś 2 opowiadanie, może jeszcze dzisiaj.

Dziękuję że czytaliście całe to opowiadanie i wam się podobało.

Spróbujcie swoich sił i też jakieś napiszcie, po to założyłem ten temat.

Pozdrawiam.
stare 06-01-2013, 12:00   #20
Gucio
Coś się popsuło

Wyślij wiadomość na gg do Gucio
Domyślnie

nie ogarniam

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania