FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 18-05-2010, 23:00   #721
Mruvek
Weteran

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Mruvek Origin: Mruvek
Domyślnie

Smolarek, SławekACM - pójdziesz siedzieć!
stare 18-05-2010, 23:01   #722
Yeti
Gość

Domyślnie

Jej, pomyliły mi się linki i od razu wielka afera. Wyluzuj carmel, bo się spinasz jak pederaści tyłki na EuroPride. :/

stare 18-05-2010, 23:17   #723
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Ale sam powiedz: nie żal ci ich?
carmel jest nieaktywny  
stare 18-05-2010, 23:20   #724
skrzypuuu
Nowicjusz

Domyślnie

skoro problem w tym że serwis byłby zbyt podobdny do teraźniejszych demotywatorów, to wymyślmy coś w stylu, że ludzie dodaja demotywatory a wybrana grupa osób spośród wszystkich użytkowników to tzw "polecacze" ktorych głosy decyduja, które demotywatory trafiają na główną. Zupełnie inna zasada niż na tych demotywtory.pl

mozna potem za jakies pieniadze sprzedawac na miesiac konta polecaczy + pieniadze z reklamy
miesiecznie zmieniałaby sie grupa polecaczy zapewniajac stały dochód z tych kont.

Ostatnio edytowane przez skrzypuuu ; 18-05-2010 o 23:39 Powód: prosty
skrzypuuu jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 01:19   #725
michalkowal
Nowicjusz

Domyślnie

Witam wszystkich!

Nazywam się Michał Kowal, jestem studentem z Łodzi, mam 23 lata. Zarejestrowałem się przed chwilą na tym forum, żeby ostrzec oszustów! Przeglądam ten temat już od wielu dni, widze że niektórzy robią sobie żarty, ale sprawa jest poważniejsza niż się wydaje.

Ja również wpłaciłem pieniądze (380 zł), których nie odzyskałem. Oprócz tego dochodzą liczne koszty porad prawnych, które już prawie przekroczyły sume wpłaconych pieniędzy. Sprawa została przeze mnie zgłoszona na policję i do prokuratury. Miałem już kiedyś podobną sytuację, a jestem osobą zawziętą w tych sprawach i nie pozwolę się oszukiwać.

Albo oddacie mi moje pieniądze (Sławek, Smolarek1997), albo spotkamy się w sądzie z Waszymi rodzicami. Niestety nie znam się na kwestiach informatycznych, ale z wypowiedzi policjantów i prokuratora dojście do Waszych danych nie będzie problemów, z tego co wiem policja podejmie lub już podjeła wspólpracę z serwisem fifaserwis.com.

Pokładałem nadzieje w nowym serwisie z demotywatorami i miałem nawet przeznaczyć większą sumę, ale na szczęście nie mogłem wpłacić więcej z przyczyn osobistych. Miał wyjść świetny projekt, a skończyło się na oszustwie...

Dlatego ostrzegam wszystkich na drugi raz, ja więcej tego błędu nie popełnie i nie jestem jedyną osobą, która dała się oszukać wśród moich znajomych. Oni także planują wystąpić przeciwko Wam na drogę sądową.

Pozdrawiam wszystkich i życzę oszukanym wytrwałośći w walce o odzyskanie pieniędzy i gwarantuję, że można je odzyskać kierując sprawę na drogę prawną. Poza tym proszę o powagę w temacie.
michalkowal jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 09:14   #726
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

czy Smolarek wypowie się w swojej sprawie ? Na forum fify nie tolerujemy bandytów, kryminalistów i innych patoli więc radzę wszystko wyjaśnić bo będe zmuszony banować.

Następne posty niezwiązane z tematem będą również kasowane a userzy nagradzani punktami, więc proszę tu nie śmiecić

hehe
stare 19-05-2010, 10:13   #727
POLICJA
Nowicjusz

Domyślnie

Dzień dobry,
Jako przedstawiciel służb śledczych polskiej policji pragnę poinformować, że zostało wszczęte postępowanie karne przeciwko użytkownikom serwisu FIFASERWIS.COM w sprawie wyłudzania pieniędzy od małoletniego Mateusza "Smolarek1997" i Sławomira "SławekACM". Obaj użytkownicy nie dostali żadnych pieniędzy od użytkowników "d3v", "misjurg", "mjj", "madristas", "el_maybaco", "Menedżer Ebiego" próbujących wyłudzić odszkodowania.

Sprawa została przekazana w ręce policji przez jednego z rodziców użytkowników tego portalu. Ze względu na ogólnopolski charakter wyłudzania pieniędzy od nieletnich, sprawą zajmie się Komenda Rejonowa Policji w Warszawie.

http://policja.pl
POLICJA jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 10:16   #728
Smolarek1997
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (5)
Wyślij wiadomość na gg do Smolarek1997
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLICJA Zobacz post
Dzień dobry,
Jako przedstawiciel służb śledczych polskiej policji pragnę poinformować, że zostało wszczęte postępowanie karne przeciwko użytkownikom serwisu FIFASERWIS.COM w sprawie wyłudzania pieniędzy od małoletniego Mateusza "Smolarek1997" i Sławomira "SławekACM". Obaj użytkownicy nie dostali żadnych pieniędzy od użytkowników "d3v", "misjurg", "mjj", "madristas", "el_maybaco", "Menedżer Ebiego" próbujących wyłudzić odszkodowania.

Sprawa została przekazana w ręce policji przez jednego z rodziców użytkowników tego portalu. Ze względu na ogólnopolski charakter wyłudzania pieniędzy od nieletnich, sprawą zajmie się Komenda Rejonowa Policji w Warszawie.

Co ja moge zrobić gdy osoba posiadająca pieniądze nie odzywa się ?
Smolarek1997 jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 10:19   #729
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie

Cytat:
Napisał POLICJA Zobacz post
Dzień dobry,

jak to ?

d3v jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 10:19   #730
jaszczomp
Nowicjusz

Domyślnie

Witam!

@michalkowal od razu gdy zajrzałem na tą strone raziła mnie naiwność większości osób którzy uwierzyli w gelnialny pomysł kilku nastolatków. "Smolarek1997" - jak można trzynastoletniemu dziecku powierzać odpowiedzialnośc za stworzenie innowacyjnego serwisu który będzie konkurował z Demotywatorami?

Smolarek1997 i SławekACM wg mnie są całkowicie nie winni, tu winna jest wasza naiwność ew. Dreyes czy jak mu tam

Przynajmniej będziecie sławni
jaszczomp jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 10:23   #731
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Ten POLICJA to jakiś fejk :/

Najświeższe info z TVN24.pl

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 19-05-2010 o 10:33
NAWED_BEKA jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 10:25   #732
POLICJA
Nowicjusz

Domyślnie

Do sprawy Sławomira "SławekACM" i Mateusza "Smolarek1997" zostały dołączone także dane użytkownika michalkowal, próbującego wykorzystać wizerunek policji i prokuratury do wyłudzenia pieniędzy od nieletnich użytkowników forum FIFASERWIS.COM
POLICJA jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 10:45   #733
Username
Nowicjusz

Domyślnie

Dzień dobry Państwu
Nazywam się Jakub Czopkowski i jestem przedstawicielem pozarządowej organizacji M.O.P zajmującej się sieciowym bezpieczeństwem Państwa oraz konserwacją serwerów sterujących rakietami Patriot.
Ku naszemu zaskoczeniu akcja użytkownika "Smolarek1997" przyniosła niespodziewane skutki na scenie międzynarodowej. Zdenerwowani Serbscy hakerzy wystosowali ultimatum co do krajów członkowskich Unii Europejskiej, że zniszczą główne serwery dowodzenia kryzysowego, jeśli "Smolarek1997" nie udostępni im swojego dysku twardego za pomocą połączenia xHTCML66 vz.11. Informacja ta, wypływając z nieoficjalnego źródła, spowodowała krach na warszawskiej giełdzie.
Zgodnie z konstytucją, i prawami spółki M.O.P informuję, że nasi ludzie w ciągu 24 godzin mogą zostać wysłani do użytkownika "Smolarek1997" celem przejęcia komputera i rozstawienia u niego w domu centrum dowodzenia kryzysowego państwem Polskim. Istnieją również rozmowy z NATO, które prawdopodobnie będzie bronić Polski przed atakiem Hakerów.

Ostatnio edytowane przez Username ; 19-05-2010 o 10:58
Username jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 11:03   #734
net_
Gość

Domyślnie

Oddawajcie moją kasę, złodzieje!
hahahahahahahahahhaha

stare 19-05-2010, 11:11   #735
Menedżer Ebiego
Nowicjusz

Domyślnie

Witam,

Panie Mateuszu do tej pory nie spełnił Pan warunków ugody oraz nie ustosunkował się do naszego pisma. W związku z zaistniałą sytuacją, będziemy zmuszeni skierować sprawę na drogę sądową.

Pozdrawiam,
menedżer Włodzimierz Smolarek.
smolarek.wlodzimierz@pzpn.pl
tel.: 603-502-500
Menedżer Ebiego jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 11:15   #736
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Cytat:
Napisał Smolarek1997 Zobacz post
Co ja moge zrobić gdy osoba posiadająca pieniądze nie odzywa się ?

Przyszedłeś po kilkunastu godzinach i tylko tyle napisałeś? Może to jakoś odkręcisz. Z tego co wiem to Pan Włodzimierz ustalił jakieś zasady co musisz zrobić.
dudson jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 11:22   #737
skrzypuuu
Nowicjusz

Domyślnie

Wszystkim tym, którzy przesłali jakiekolwiek pieniądze pragnę serdecznie pogratulować. Nie wiem co sobie myśleliście przesyłając pieniądze, poznanej na internetowym forum osobie. Pretensje możecie mieć do siebie i ewentualnie rodziców. Jak możecie się domagać zwrotu czegoś co nie wpłynęło nawet na konto Smolarka1997 czy SławkaACM? Przecież to równie idiotyczne jak przelewanie pieniędzy na konto jakiegos imbecyla, którego nawet nie znacie.

Co do samej inicjatywy stworzenia strony, nazwijmy ją demOLKI.pl (jako, że ja nie będę miał jakichkolwiek pretensji co do wykorzystania mojego imienia;p) i zarabiajmy na tym mając w dupie trzynastoletnich smarkaczy.

Pozdrawiam wszyskich myślących.
skrzypuuu jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 11:25   #738
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał skrzypuuu Zobacz post
Wszystkim tym, którzy przesłali jakiekolwiek pieniądze pragnę serdecznie pogratulować. Nie wiem co sobie myśleliście przesyłając pieniądze, poznanej na internetowym forum osobie. Pretensje możecie mieć do siebie i ewentualnie rodziców. Jak możecie się domagać zwrotu czegoś co nie wpłynęło nawet na konto Smolarka1997 czy SławkaACM? Przecież to równie idiotyczne jak przelewanie pieniędzy na konto jakiegos imbecyla, którego nawet nie znacie.

Co do samej inicjatywy stworzenia strony, nazwijmy ją demOLKI.pl (jako, że ja nie będę miał jakichkolwiek pretensji co do wykorzystania mojego imienia;p) i zarabiajmy na tym mając w dupie trzynastoletnich smarkaczy.

Zapewniam, że ci ludzie, którzy "przesłali" pieniądze nie są głupsi od ciebie.
NAWED_BEKA jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 11:28   #739
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Cytat:

dudson jest nieaktywny  
stare 19-05-2010, 11:31   #740
net_
Gość

Domyślnie

Cytat:

Masz rację, głupio zrobiliśmy. Pomożesz mi w sądzie?
nieeeeeeeeeeeeeeeeeee no

Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania