FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA Football 2004

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 05-11-2003, 19:24   #61
Peterek
Gość

Domyślnie Re: FIFA 2004 - moim zdaniem

Hmmmmm...Wasze wypowiedzi są dość różne...Wg. mnie Fifa 2004 względem poprzedniczki wiele się nie zmieniła, owszem jest pare ulepszeń w takich sprawach jak strzały głową większa realistyczność...Dużym atutem są żuty rożne, lecz myśle że mogło być lepiej...Grafika napewno nie jest mocnym detalem w grze, można powiedzieć że jest słaba ( kogo będe oszukiwał ) a przecież Electronics Arts ma w zanadrzu wiele...Nie zrozumcie mnie źle numerek 04 jest spox ale sądze że nie jest to to czego można się spodziewać w takich czasach w których żyjemy może PES 3 będzie czymś lepszym nowszym...Ja licze na dużo..I uważam że PES 3 będzie górą...Huh ale odbiegłem od tematu ... ( Ciekawe czy ktoś to czyta ^_^" )

stare 05-11-2003, 19:37   #62
Frezer
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Frezer

Ludzie zagrałem wkońcu w FIFE 2k4 Full werszjon i jest oooooooogroooooomna róznica miedzy full a DEMO NIEBO a ziemia. Coprawda trzeba sie przyzwyczajić do tego ale to kwestia czasu i treningu ale naprawde POLeCAM FIFKE ale PES 3 ROX również

FiFa WoRld:dj:Good Mjuzik!!:dj:
Frezer jest nieaktywny  
stare 05-11-2003, 20:13   #63
lolek
Super lolek

Tom_my Ja w to poprostu nie wierze na 2 gwiazdkach jest to trudne na 3 bardzoe nie mowiac o 4 i 5
lolek jest nieaktywny  
stare 05-11-2003, 21:00   #64
discus
Gość

Po instalacji gry pierwsza opcja ktorej szukalem (elber brameczka :> wlasnie lookam mecz ) to multiplayer _ network . a tu bec co JEST DO Q&^$%Y , gdzie jest GRA PO IPX nie jara mnie gra w necie bo mam za slabe lacze ale w 2003 gram ze znajomym co wieczorek (opcja network w podsieci)- pozdro JURAS :> KIŁA BEZMYSLNOSC EA SPORT - w dupie mam .. oceniac grywalnosci nie moge bo nie gram single.

[Edytowane przez discus 11-05-2003 o 11:04 PM GMT]

stare 05-11-2003, 22:01   #65
Junior
Senior

Domyślnie Re: Re: FIFA 2004 - moim zdaniem

Cytat:
discus wrote:

(...)gdzie jest GRA PO IPX nie jara mnie gra w necie bo mam za slabe lacze ale w 2003 gram ze znajomym co wieczorek (...)
musisz sciagnac update ea'a. powinien juz byc na oficjalnej albo fifa04.com.
ea zanim wypuscil gre wiedzial ze jest trefna i juz daje oficjalne latki...

[Edytowane przez Junior 11-05-2003 o 10:02 PM GMT]
stare 05-11-2003, 22:31   #66
lukas86zabrze
GÓRNIK ZABRZE

FIFA 2004 jest najlepszym symulatorem pilki noznej a PES 3 dziala jak żółw!!!
stare 05-11-2003, 22:46   #67
lolek
Super lolek

a slyszales bajke o zolwiu i zajacu?
lolek jest nieaktywny  
stare 05-11-2003, 23:21   #68
severus
Gość

niestety zajac i złów startuja w innych wycsigach ...PES3 na PS2 a Fifa na PC

stare 06-11-2003, 09:42   #69
Deresik
Stały bywalec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Deresik Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Deresik

Juz niedlugo Severus, juz niedlugo...
Deresik jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 10:10   #70
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my

a co do jednej sprawy; fife powinnini robic czesi bo to według mnie obecnie najlepsi developerzy w europie (Mafia, Operation Flashpoint) i na piłce też sie znają

[Edytowane przez Tom_my 11-06-2003 o 11:37 PM GMT]
stare 06-11-2003, 11:01   #71
lolek
Super lolek

Cieszylbym sie nawet gdyby to Polacy robili. Ktos nowy musi poprostu zaczac ta gre robic bo ludzie z EA juz nie maja pomyslow.
lolek jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 11:25   #72
carlos 3
Gość

pomysly im sie wyczerpaly w 99 roku

stare 06-11-2003, 11:53   #73
lolek
Super lolek

No to zgadujemy co bedzie w nastepnej Fifie
Nowe, jeszcze bardziej realistyczne twarze zawodnikow.
2 nowe stadiony.
Obok boiska bedzie chodzil trener i bedzie krzyczal na swoich zawodnikow .
Jeszcze bardziej realistyczne ruchy graczy.
10 nowych reprezentacji( Lichtensztain, Watykan, Gibraltar)
I to wszystko za jedyne 140zl
lolek jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 12:30   #74
Tom_my
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Tom_my

obyś się pomylił
stare 06-11-2003, 12:32   #75
lolek
Super lolek

To byl zart ale jesli nie wyjdzie PES na PC to tak bedzie.
lolek jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 12:48   #76
carlos 3
Gość

Cytat:
lolek wrote:

No to zgadujemy co bedzie w nastepnej Fifie
Nowe, jeszcze bardziej realistyczne twarze zawodnikow.
2 nowe stadiony.
Obok boiska bedzie chodzil trener i bedzie krzyczal na swoich zawodnikow .
Jeszcze bardziej realistyczne ruchy graczy.
10 nowych reprezentacji( Lichtensztain, Watykan, Gibraltar)
I to wszystko za jedyne 140zl
A trzecia liga CHinska bedzie bo jak nie to ja juz tego produktu nie kupie hahaha

stare 06-11-2003, 13:23   #77
kemsi
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do kemsi

Cytat:
lolek wrote:

Cieszylbym sie nawet gdyby to Polacy robili. Ktos nowy musi poprostu zaczac ta gre robic bo ludzie z EA juz nie maja pomyslow.
a ja bym się noiecieszył jak by fife robili polacy bo bym napewno niechcialw nią grać, bo by była napewno taka super jak polska gola albo korea japonia 2002

kemsi jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 13:27   #78
Deresik
Stały bywalec

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Deresik Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Deresik

Korea Japonia to produkt niemiecki, Plska gola... nie wiem, ale na pewno nie polski...
Deresik jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 13:56   #79
Atletico Madrid
Nowy użytkownik

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do Atletico Madrid

Tak mowiac szczerze wiecie ze kazdy ma inny gust. I nie ktorym bardziej podoba sie fife a innym pes i tego juz raczej nie mozna zmienic.I jeszcze jedna sprawa co chwile slysze na jakims forum, ze ja ktos powie fifa jest lepsza to odrazu inny wylatuje i mowi: Tak to jest jak sie w pes;a nie gralo. Sprzeczac mozemy sie duzo ale Ku**a uszanujcie zdanie innych ludzi. Jesli gosc lubi jablka to nie wmowicie mu ze gruszki sa lepsze itp.
Atletico Madrid jest nieaktywny  
stare 06-11-2003, 14:55   #80
heysel
Michael Myers

Wyślij wiadomość na gg do heysel

Fifa 2k4 moim zdaniem ? CRAP ! Otoz jest tak ze serie Fifa kochalem do edycji 2k3 natomiast najnowsza fifa to gowno warta imitacja zmagan pilkarzykow. Nie przechwalajac sie zbytnio powiem ze na pilce bardzo dobrze sie znam i nie po to chlone wszystkie gazety pilkarskie, nie po to ogladam mecze w TV, nie po to chodze i jezdze na Śląsk, nie po to gram w pilke kiedy tylko sie da zeby nazwac te gierke nawet w polowie symulacja. Takiej kurewskiej gry sie po tym tytule nie spodziewalem, wiedzialem ze nie bedzie idealna ale nie sadzilem ze bedzie to jedna z najgorszych gier w jakie w zyciu gralem. Od razu moze powiem ze nie jestem fanem PESa bo najzwyczajniej w swiecie w niego nie gralem jedynie w demo ale na jego podstawie nic o tej grze nie bede mowil. Odpalam pierwszy raz Fife 2k4 i kopara !!! 2ligi wloskie 2 niemieckie 4angielskie liga portugalska holenderska !!! Mysle sobie MASAKRA to jest gra o ktorej marzylem. Wybieram York City i jade CarrerMode (4D angielska). Gram pierwszy mecz na profesional patrze jakis szczakowiankowaty stadionik MASAKRA ! Super mozna sie wczuc w koncu nie gram w MU premiership, wiec jest niezle.Sedzia gwizdze i zaczyna sie! Gram jako tako nie zwracajac uwagi na to aby wygrac tylko zeby sie przyjzec jak to wszystko wyglada. Wyglada zajebiscie, komp mota calkiem niezle akcje ale moja kontra i zalicza plecki.Obserwuje zachowanie pilkarzy obserwuje akcje i mowie sobie TO JEST TO ! Pozniej juz grajac na powaznie zaczalem sie irytowac.Pilkarzyki nie robia tego co powinni sterowanie troche padlo, przykladowo jade z kontra wybiega mi gosc na wolne pole to mu podaje a ten mul z pilka wypierdala gdzies pilke przed siebie! Co jest??? Z poczatku pomyslalem ze to wina braku umiejetnosci w koncu to tylko York. Biore towarzyski Chelsea-OM ja OM. To samo !! Czyli **** wielki dwie babelki zostaly mi z gameplaya !!!Seria ta zawsze charakteryzowala sie schematycznoscia ale to gowno 2k4 to juz komedia! Sterowanie spierdolone, obroncy coma to jakies terminatory ktorych wyruchac sie praktycznie nie da, przez okolo 40 meczy dokladnie to samo.Brak dokladnej kontroli brak swobody w srodku pola i na wlasnej polowie nawet w meczach o pietruszke, przewidywalnosc i schematycznosc az do bolu.Nie gram juz w ta gre bo mnie strasznie WKURWIA jest to najgorsza fifa w jaka gralem. Co mi po takich rzutach roznych skoro gosc zawsze idealnie laduje TYLKO w 4 punkty pola karnego, co mi po takich wolnych w poblizu pola karnego skoro w wiekszosci wypadkow musze strzelac, co mi po bramkarzach w bramce skoro nawet z 40m z danego obrebu boiska zawsze puszczaja baboki, co mi po pilkarzach na boisku skoro nie moge rozklepac obrony na ich polowie (w wiekszosci przypadkow),co mi po przyjeciach pilki skoro i tak nie mam nad tym kontroli (gdy przyjmujesz pilke a w poblizu jest przeciwnik to nie zrobisz NIC bo pilkarzykiem przez jakies ulamki sekund nie da sie nic zrobic), co mi po sprincie skoro te muly nie potrafia kontrolowac dobrze pilki podczas takiego biegu i nie umieja w odpowiednim czasie wkrecic w ziemie obroncy, co mi po opcji Carrer skoro mam lepsza Exit to Windows ? Naprawde jestem strasznie zawiedziony ta gra i mam nadzieje ze PES okaze sie chociaz w polowie tak dobry jak go coniektorzy reklamuja.Pozdrawiam.
aha Polska Goola to wloska gra
heysel jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania