FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 14

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 08-08-2014, 13:06   #1041
Palmero
Nowicjusz

Domyślnie

Chodzi o to, ze pobralem taki plik ze skladami, wkleja sie go do dokumentow... (wyglada tak http://scr.hu/13y9/vhi7q) musze robic tak poniewaz mam zepsutego origina i nie moge sie zalogowac aby robic aktualizacje bezposrednio w fifie...
Palmero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-08-2014, 21:14   #1042
MattHD
Nowicjusz

No to chyba, Ci nie pomogę

Pozdrawia , MattHD

MattHD jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-08-2014, 19:54   #1043
wiku
Nowicjusz

Domyślnie

siema, mam taki problem irytujący - otóż pobrałem aktualizacje składów podajże zimową (Mata już w Man Utd) i wszystko jest spoko tylko gdy wchodzę w tryb menadżera i co bym nie kliknął (pobierz najnowsze składy, aktualne własne) to nie uwzględnia mi piłkarzy przebywających na wypożyczeniu np. gram Man Utd i po aktualizacji Anderson powinien być w Fiorentinie i rzeczywiście tam jest ale powinien on być na wypożyczeniu a nie już jako stały piłkarz. Drugi przykład to samo - Jesse Lingard jest stałym graczem Birmingham a powinien być jako piłkarz wypożyczony - ktoś wie o co kaman? dodam że gram na PS3
wiku jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2014, 12:57   #1044
KawQ
Zorientowany

Domyślnie

Czesc, mam taki problem:

Kupilem pada od xbox 360. Gralem gralem gram... wszystko bylo ok. Do czasu, pewnego dnia odpalilem fife. pokazuje mi sie menu glowne, mysle ze jest ok.... Az tu takie cos, Lewy analog choc jest na swoim miejscu zachowuje sie tak jakby byl wcisniety w lewo... Ciagle mi jezdzi w lewo .. Co z tym zrobic?
KawQ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2014, 14:47   #1045
SuRi
Zorientowany

Domyślnie

Kiedy EA z zaktualizuje składy ?
SuRi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2014, 14:59   #1046
juggernaut
Stały bywalec

Domyślnie

Nie będzie już żadnych aktualizacji. Składy uzupełnione o nowe wzmocnienia (dokonane podczas letniego okienka transferowego) pojawią się w FIFIE 15.
juggernaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-08-2014, 22:22   #1047
gajos89
Nowicjusz

Domyślnie

witam mam problem. gram na klawiaturze zacina mi sie strzal i prostopadle podanie gora tzw Q- modyfikator+W-podanie prostopadle jak i dolem kiedy trzymam kursory strzalke na wprost i rownoczesnie w bok zeby biec po skosie nie moge oddac strzalu finezyjnego ani podania prostopadlego... probowałem na 3 innych klawiaturach, zmienialem ustawienia ostania moja szansa to te forum.. bardzo dziekuje za życzliwość!! poZdrawiam
gajos89 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-08-2014, 18:34   #1048
Baggioo
Nowicjusz

Domyślnie

Witam
Fifa wyłącza mi się podczas trwania meczu. Ostatnio pobierałem ją na nowo, ponieważ kupiłem nowy dysk. Wcześniej tego problemu nie miałem, dopiero teraz po kupieniu dysku i wgraniu nowego systemu. Jeśli chodzi o czas trwania meczu to jest różnie. Może to być 5 minuta, a może być to 30minuta. Posiadam Moddingway, ale wątpie, że to jego wina - wcześniej go miałem i nie było takich problemów. Dodam, że Fifę skopiowałem ze starego dysku i wkleiłem na nowy, tam gdzie Origin pobierał mi Fifę, dzięki temu zyskałem trochę GB przy pobieraniu. Może to powoduje ten problem i Fifę należy pobrać kompletnie od nowa?
Baggioo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-08-2014, 12:14   #1049
Jan Drzewo
Nowicjusz

Domyślnie

siema joł joły, w tamtym roku ukonczylem kazde gre treningową i teraz przed kazdym meczem offline zalacza mi sie taka gierka, tylko ze juz ponad 6 miesiecy zalaczaja sie te same . da sie zrobic zeby zalaczaly sie tez inne czyli poziomy brazowy srebrny zloty ?
Jan Drzewo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-08-2014, 19:41   #1050
LoganPL100
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pytanie czy da się oglądać mecz w trybie kariery menadżera takie coś jak symulator tylko oglądać jak w PES
LoganPL100 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-08-2014, 21:00   #1051
Tomek.
Gość

Domyślnie

Nie..
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29-08-2014, 10:07   #1052
czekidaut
Nowicjusz

Domyślnie

Witam,
pytanie niby stare jak świat, ale jeszcze nie znalazłem na nie odpowiedzi.
Odkupiłem Fifę 14 od pewnego młodego człowieka, który zarejestrował konto Origin jako 14latek. wiadomo że w tym przypadku możliwość opcji online jest wyłączona.
Pomocy od młodego człowieka pomocy uzyskać nie mogę, a w EA dowiedziałem się ze może to zrobić jedynie rodzic dzieciaka, podając jego wszystkie hasła i pytania zabezpieczające...
Znacie jakąś alternatywę?
z góry dzięki za pomoc!
czekidaut jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-09-2014, 21:46   #1053
tobiik2
Nowicjusz

Domyślnie

pomocy ! fifa wyłancza mi się gdy trace bramke O.o co zrobic?
tobiik2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2014, 13:50   #1054
kubek21
Nowicjusz

Domyślnie

Czy w fifie 14 z skidrowcrack działaja patche itp. ?
kubek21 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-09-2014, 16:12   #1055
Remedio
Nowicjusz

Domyślnie

Piratom mówimy stanowcze Nie. Lepiej kupić grę bo będziesz miał dostęp do pełnej zawartości, w tym także wielbionego przez wszystkich trybu Ultimate Team. Jeśli korzystasz z wersji pirackiej to spodziewaj się masy problemów z grą bądź też samymi modyfikacjami.
Remedio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-10-2014, 18:33   #1056
Arturius1916
Nowicjusz

Domyślnie

Witam

Chciałem zainstalować TEK-a lub ewentualnie PLP do fify14 i mam pewien problem z FHL-BH-Editor. Przy próbie jego odpalenia pojawia mi się komunikat "The version of the this tool is expired" i nie można otworzyć edytora. Pobierałem go z różnych źródeł, ale jest to samo. Mam oryginalną wersję gry zakupioną w polskim sklepie. System to win7 64. Co mam zrobić żeby zainstalować dodatek. Wszystko wykonywałem zgodnie z instrukcją obejrzaną na Youtube i lipa!

Czy może mi ktoś pomóc. Byłbym bardzo wdzięczny.

Pozdrawiam
Arturius1916 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-11-2014, 23:58   #1057
Jatu
Nowicjusz

Domyślnie

Mam pewien problem, który być może się już tutaj pojawiał. Jako, że nie mogę ściągnąć aktualizacji składów postanowiłem częściowo zrobić ją sam i odtworzyć składy z ekstraklasy. Problem polega na tym, że kilku zawodników, utworzonych jako przeciętni ligowcy, albo nawet słabeusze z ovr 50-60 po roku kariery mają ponad 80. Czemu tak się stało i czy da się tego jakoś uniknąć, bo trochę dziwnie mi się teraz gra.
Jatu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-11-2014, 22:03   #1058
dj79
Nowicjusz

Domyślnie

Witam.Po wciśnięciu graj pojawia się tarcza EA i dalej nic się nie dzieje.Grałem wcześniej i gra działała bez zarzutu .Mój system to xp.
dj79 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-11-2014, 11:36   #1059
ProGameGdansk
Nowicjusz

Domyślnie Turnieje Offline

Zauważyłem że np w Any 11 z "komputerem" na poziomie zaawansowanym można spokojnie wyrać 4k oraz złotą paczkę.
A w online nagody są gorsze i dużo cięzej wygrać
ProGameGdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-11-2014, 20:39   #1060
luiz826
Nowicjusz

Domyślnie

Zrobiłem format komputera (windows 7) i po formacie przy włączaniu fify nic się nie dzieje.
Teraz mam pytanie. Jakie programy są potrzebne do gry w fifę? Direct? Java? Jakie jeszcze?
luiz826 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania