FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 14

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 13-09-2013, 18:23   #81
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maniek321 Zobacz post
Witam. Mam problem z fifą 14 demo. Otóż. Mam komputer, który powinien spokojnie pociągnąć grę (4gb ram, karta 512mb radeon). Odpaliłem grę, na domyślnych ustawieniach gra mocno zacina. Więc zacząłem się z nią bawić, tzn. zmieniałem liczbe klatek do max. 30 co troszke pomogło, ale dalej są "lagi". Wygładzałem krawędzie, próbowałem różnymi sposobami i dalej mi ją zacina. Wszystko ładine działa, tylko obraz podczas meczu zacina. Fifa 13 mi ładnie chodziła, więc nie wiem czemu z 14-stką mam problemy. A chciałbym prosić Was o radę, bo zamierzam kupić orginałkę i nie wiem czy jest sens skoro w demo nie mogę zagrać bo oczy wysiadają po dwóch meczach. Pozdrawiam serdeczenie i z góry dziękuję.
Zobacz na tej stronie czy 13 spełni Twoje wymagania.
klik.

Ewentualnie po wyjściu 14 jeszcze raz, czy 14 spełnia. Bo jeśli jakiś podzespół daje ciała to nie warto zakupywać nowej gry (:
stare 13-09-2013, 20:17   #82
Maniek321
Nowicjusz

Domyślnie

Dzięki kolego. Przyznam, że troche mam problemy z tą stronką, bo tu mi się coś chce ściągać, a nie wiem czy powinienem. Jak włączyłem na tej stronce wymagania to spokojnie fifa 13 mi działa. Jest zainstalowana i śmiga jak najbardziej. Jak patrzę na wymagania fify 14 podane przez EA to mój komputer spokojnie powinien śmigać na rekomendowanych, a on na najniższych nie działa. Moja karta to RADEON HD 4850.

Nie wiem miał ktoś może podobny problem? Bardzo chciałbym pograć płynnie w fife 14, bo tak to jeden/dwa mecze i już mam dość. Liczba klatek troszke polepszyła płynność, lecz dalej jest to tzw. pokaz slajdów.

EDIT: Problem rozwiązany. Zobaczyłem filmik na YT jak gościu miał problem taki sam z fifą 13. Trzebabyło w ustawieniach przed włączeniem gry odznaczyć synchronizację pionową. Teraz to mogę grać na najwyższych detalach i nic nie zacina, wszystko ładnie, płynnie chodzi. A koledzy miałbym jeszcze malutką prośbę. Bo grałem chwile na najwyższych i boję się, że mogę mieć problem z kompem tzn. że będzie się przegrzewał. Raz tak podkręciłem detale w GTA 4 to mi później komputer się nie włączał przez 3h. Czy mogłoby tak być z fifką? Grać na wysokich detalach czy średnich? lub niskie pozostają jeszcze. A i drugie pytanko. Czy wygładzanie krawędzi coś daje? Jest jakaś różnica w grze? Z góry dzięki pozdrawiam. 3majcie się.

Procesor mam AMD Phenom 8600B Triple-Core Processor 2.30GHZ
Windows 7

Ostatnio edytowane przez Maniek321 ; 13-09-2013 o 22:12 Powód: problem rozwiązany
Maniek321 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2013, 10:25   #83
Kopacz
Zorientowany

Domyślnie

Witam
Mam pytanie odnośnie pre-ordera FIFA 14, jak to właściwie działa? Interesuje mnie kupno w sklepie pudełkowej wersji dodatków (29zł) i zastanawiam się, czy potem będzie możliwość kupienia samej gry w wersji pudełkowej (czy będzie tutaj jakaś możliwość zwrotu 29zł), czy też zostaje mi tylko płacenie przelewem (z tego, co wiem pomniejszone o te 29zł)?
Albo po prostu, czy mogę mieć grę z dodatkami bez zamawiania tego i płacenia przez internet, po prostu kupując to w sklepie?
Pozdrawiam
Kopacz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2013, 11:00   #84
adia125
Stały bywalec

Origin: adia125
Domyślnie

jak pobrać demo na ps3?
adia125 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-09-2013, 11:53   #85
Witalij
Stały bywalec

Domyślnie

Witam!
Czy ktoś natrafił na jakieś screeny, overalle z T-M Ekstraklasy w FIFIE 14?
Witalij jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 14-09-2013, 11:58   #86
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

adia

Z PS Store.
stare 14-09-2013, 12:33   #87
Przemas
BVB

Origin: Przemmas
Domyślnie

Cytat:
EDIT: Problem rozwiązany. Zobaczyłem filmik na YT jak gościu miał problem taki sam z fifą 13. Trzebabyło w ustawieniach przed włączeniem gry odznaczyć synchronizację pionową. Teraz to mogę grać na najwyższych detalach i nic nie zacina, wszystko ładnie, płynnie chodzi. A koledzy miałbym jeszcze malutką prośbę. Bo grałem chwile na najwyższych i boję się, że mogę mieć problem z kompem tzn. że będzie się przegrzewał. Raz tak podkręciłem detale w GTA 4 to mi później komputer się nie włączał przez 3h. Czy mogłoby tak być z fifką? Grać na wysokich detalach czy średnich? lub niskie pozostają jeszcze. A i drugie pytanko. Czy wygładzanie krawędzi coś daje? Jest jakaś różnica w grze? Z góry dzięki pozdrawiam. 3majcie się.

Procesor mam AMD Phenom 8600B Triple-Core Processor 2.30GHZ
Windows 7
Fifa spokojnie da rade pociągnąć na najwyższych detalach, i komp wcale nie powinien się przegrzewać. Chłodzenie powinno wystarczyć.
A czemu tak mówię ? Też mam Radeona HD4850, tylko troszke lepszy procek AMD Athlon II X4 2.8 GH.

GTA IV miała większe wymagania
stare 14-09-2013, 19:35   #88
Maniek321
Nowicjusz

Domyślnie

Przemas dzięki wielkie. Faktycznie GTA było bardziej wymagające. Także teraz czekać do premiery i lecieć do sklepu po fifke. Tylko najpierw kase cza skołować Także jakby ktoś miał taki problem, to takie rozwiązanie powinno pomóc.
stare 15-09-2013, 13:48   #89
Fives12
Zorientowany

Domyślnie

Mam pytanko. Z pewnych powodów -.- wolę zrobić nowe konto, i tam "zarejestrować" FIFE 14 (po premierze). I tu się rodzi pytanie - Czy skoro to będzie nowe konto, to będę mógł bez problemu grać w FUT? (Bo w FAQ gdzieś chyba pisało, że jeżeli poprzednio na tym samym koncie nie grałem w FUT 13, to FUT web app nie będzie mi działać). Dla mnie to nie problem, ale czy będę mógł grać w FUT w grze??
Fives12 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 13:50   #90
Garik
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Garik Origin: martin 905
Domyślnie

Tak jeśli zarejestrujesz na nim Fife 14 to będziesz mógł grać.
stare 15-09-2013, 14:20   #91
enek
Zorientowany

Domyślnie

Też macie tak, że zwody robi się samym prawym analogiem?
enek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 14:33   #92
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Tak, w FIFA 14 właśnie w ten sposób wykonuje się zwody.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 14:35   #93
Tequilla
Banned

Origin: Aksamajtney
Domyślnie

Cytat:
Napisał enek Zobacz post
Też macie tak, że zwody robi się samym prawym analogiem?
Tak, powrót do korzeni FIFY 10
Tequilla jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 15:08   #94
badej16
Nowicjusz

Domyślnie Przenosiny z PS3 na PC

Witam wszystkich! Mam pytanie jak w tytule związane z przenosinami z Playstation 3 na wersje PC Fify 14, konkretnie chodzi mi o to czy zachowam swój poziom "doświadczenia" widoczny w prawym dolnym rogu ekranu w głównym menu oraz czy będę dalej traktowany jako powracający gracz w Ultimate Team? Obecnie handluję przez web app zawodnikami tylko czy ma to sens i czy ten skład będę miał dostępny po zakupie Fify 14 na pc czy zacznę od zera?
badej16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 16:54   #95
Maniek321
Nowicjusz

Domyślnie

Koledzy mam pytanie trochę podobne do Fives12.

Otóż. Grałem w fifę 13 (przyznam się- piracką, bo wcześniej ciupałem w PES 10 i gdzieś w lutym pobrałem fife żeby zobaczyć jak się w to gra. Strasznie mi się spodobało, lecz nie chciałem kupować nowej tylko czekać na 14) I tak. Gdy już wychodzi fifa 14 to co z moim kontem origin? Bo grałem w fifę 13, lecz nie była on dodana do "Moje Gry". I mam pewne pytanko. Czy zakładać nowe konto Origin, czy na tym starym FIFA 14 Ultimate Team będzie mi działał?(tamto było założone poprostu piracko- przyznaję). I drugie pytanie, czy jeśli zakładałbym nowe konto to na oddzielnym adresie e-mail? Bo czytałem, że jeśli są dwa konta na tym samym adresie to jedno z nich "gorzej działa" czy jakoś tak. Fifę chcę kupić żeby pograć w Ultimate Team. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Co do pirackiej fify- wiem, że tak nie wolno, lecz no "nie śpię na kasie" a ściągnąłem ją, aby zobaczyć jak się prezentuje w porównaniu do PES'a. Pozdrawiam i z góry dziękuję.
stare 15-09-2013, 17:06   #96
Tequilla
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał badej16 Zobacz post
Witam wszystkich! Mam pytanie jak w tytule związane z przenosinami z Playstation 3 na wersje PC Fify 14, konkretnie chodzi mi o to czy zachowam swój poziom "doświadczenia" widoczny w prawym dolnym rogu ekranu w głównym menu oraz czy będę dalej traktowany jako powracający gracz w Ultimate Team? Obecnie handluję przez web app zawodnikami tylko czy ma to sens i czy ten skład będę miał dostępny po zakupie Fify 14 na pc czy zacznę od zera?
Nie
stare 15-09-2013, 19:37   #97
enek
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Trolu Zobacz post
Tak, w FIFA 14 właśnie w ten sposób wykonuje się zwody.
Czyli LT tylko zwalnia tempo?
enek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 19:44   #98
Tequilla
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał enek Zobacz post
Czyli LT tylko zwalnia tempo?
Tak
stare 15-09-2013, 21:57   #99
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Cytat:
Koledzy mam pytanie trochę podobne do Fives12.

Otóż. Grałem w fifę 13 (przyznam się- piracką, bo wcześniej ciupałem w PES 10 i gdzieś w lutym pobrałem fife żeby zobaczyć jak się w to gra. Strasznie mi się spodobało, lecz nie chciałem kupować nowej tylko czekać na 14) I tak. Gdy już wychodzi fifa 14 to co z moim kontem origin? Bo grałem w fifę 13, lecz nie była on dodana do "Moje Gry". I mam pewne pytanko. Czy zakładać nowe konto Origin, czy na tym starym FIFA 14 Ultimate Team będzie mi działał?(tamto było założone poprostu piracko- przyznaję). I drugie pytanie, czy jeśli zakładałbym nowe konto to na oddzielnym adresie e-mail? Bo czytałem, że jeśli są dwa konta na tym samym adresie to jedno z nich "gorzej działa" czy jakoś tak. Fifę chcę kupić żeby pograć w Ultimate Team. Mam nadzieję, że mi pomożecie. Co do pirackiej fify- wiem, że tak nie wolno, lecz no "nie śpię na kasie" a ściągnąłem ją, aby zobaczyć jak się prezentuje w porównaniu do PES'a. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Skoro nie masz FIFA 13 w zakładce "Moje gry" to znaczy, że Twoja piracka wersja nie miała nic z Origin wspólnego. Owszem, niektóre piraty wymagały zainstalowanego Origina, ale i tak z niego nie korzystały. Jeżeli użyłbyś nielegalnie zdobytego kodu rejestracyjnego to FIFA 13 figurowałaby na liście "Moje gry". Skoro jej tam nie ma to chyba śmiało możesz na to konto zarejestrować 14.

Nowe konto najlepiej założyć na innym adresie e-mail. Nigdy nie wiadomo co EA wymyśli, zbanowaliby oba konta z tym samym mailu i by była kaszana.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2013, 22:01   #100
Maniek321
Nowicjusz

Domyślnie

Trolu dzięki za radę. No ja nie wpisywałem kodu rejestracyjnego, zawsze pomijałem tę czynność, bo była taka możliwość. Ale na wszelki wypadek zrobię nowe konto na innym adresie e-mail. Dopiero jak pobrałem FIFA 14 DEMO to wersja demo fify 14 weszła w zakładkę "moje gry", ale tylko ona tam widnieje. Fify 13 tam nie ma. Lecz zrobię nowe konto- nie ma co ryzykować, tymbardziej że bardzo zależy mi na Ultimate Team. Dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam. Miłego grania w FUT
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania