FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 01-03-2010, 17:22   #61
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Dzisiaj miałem tylko 3 godziny, bo na reszcie były próby na jutrzejsze przedstawienie z okazji dnia języków obcych w naszej szkole (Każda klasa ma krótko zaprezentować wcześniej wylosowane państwo + zrobić stoisko ze specjałami kuchni danego kraju). Jutro także luz, gdyż mam zaledwie 2 pierwsze godziny, a potem już tylko zabawa!
I jeszcze przed chwilą dowiedziałem się od pewnej tajemniczej osoby, że walentynka, którą znalazłem 14.02 na swoim biurku jest od "Tej" (!!!) dziewczyny
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 17:48   #62
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Seeba Zobacz post
[blablabla]... od "Tej" (!!!) dziewczyny
i z tego miejsca chciałbym serdecznie pozdrowic Szymona!

Chodze mega wkvrwiony. Nie moge sie skoncentrowac na tym co jest fatycznie dla mnie wazne (matma, rysunek) przez rodzicow ktorzy wiedza ojapierdole co jest dla mnie wazniejsze. Oni uwazaja ze jesli bede mial dobre stopnie to sie dostane na uczelnie tak czy siak. Tylko ze mi kvrwa nie sa zupelnie potrzebne dobre stopnie. Ja pjerdole i ta sama gadka od grudnia i nie da sie im przetlumaczyc...

Nie wiem co mam robic.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 18:21   #63
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

U mnie dziś bardzo dobry dzień Zajęcia zaczynały mi się dopiero o 11 30 więc nie musialem się wcześnie zrywać z łózka. Na uczelni lajt- j.angielski i 2 wykłady ( z historii polski i podstaw prawa. Nawet szybko minęło. W drodze do domu w autobusie dowiedziałem się , że jedna z najlepszych grup lat 90 Varius Manx wraca na scenę( ciekawe jak wokalistka się będzie prezentować) . Na jutro mam mieć wywiad ze znaną osobą ze świata sportu.Więc słałem e-maile do różnych osób. Przychodzę do odmu , sprawdzam pocztę i okazało się ,że Jerzy Engel zgodził się żeby zadać mu pytania meilem . Więc dzień jak najbardziej na +.
stare 01-03-2010, 19:53   #64
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

7 km biegania, zajebiście, dawno tyle nie biegałem.

Jeszcze oświetlonym parkiem, a potem alejką wzdłóż(wzdłuż?) Wisły.
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-03-2010, 21:04   #65
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shaberts Zobacz post
7 km biegania, zajebiście, dawno tyle nie biegałem.

Jeszcze oświetlonym parkiem, a potem alejką wzdłóż(wzdłuż?) Wisły.
Z pewnością opcja druga - wzdłuż...
W szkole lajtowo, bo rekolekcje. Graliśmy turniej w noge ("W zdrowym ciele zdrowy duch ) Wylosowaliśmy najlepszą klasę w szkole, przegraliśmy w karnych (ja tam strzeliłem ). Później w chatę i na kompa, po południu Klan obejrzałem i tak dzień się kurde skończył...
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 10:46   #66
net_
Gość

Domyślnie

38.5* gorączki. Z taką temperaturą pisałem test próbny 6 klas. W pierwszym próbnym 37 pkt, teraz zapowiada się beznadziejnie...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 11:17   #67
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

Dzisiaj 1,5 h w kościele byłem, później do podstawówki, zobaczyć jak tam wygląda i do pana od historii.... Teraz peweni bedę grać na kompie choć mam pk z matmy.
Co do Twojego testu net, to ja nie chcę się chwalić, ale na zamkniętcyh miałem maxa (miałem z neta odpowiedzi, bo jakieś ruski przed nami pisały).
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 15:52   #68
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

W poniedziałek wycieczka do Warszawy (byłem w Buffo, widziałem Józefowicza, Urbańską i inne fajne młode dupeczki oraz kadrę narodową piłki nożnej! ). We wtorek rozpoczęła się licealiada w piłkę ręczną, więc też miałem wolne. Dopiero dzisiaj do szkoły wróciłem. Poszedłem na 9, bo nie było angielskiego i przepadła klasówka Potem zleciało, napisałem sprawdzian z geografii (mam nadzieję, że na 2 zaliczyłem) i poszedłem do domu, bo nie było W-F. Jeszcze jutro przetrwać 6 lekcji (2x rosyjski, 2x angielski, religia i basen) i świętuję weekend, bo w piątek kolejne mecze licealiady w rękę Teraz napisać tylko list na angielski i wolne do końca dnia

Aha, pochwalę się, że znalazłem alternatywę dla papierosów. Jest to tabaka
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 16:01   #69
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Cytat:
Napisał netson Zobacz post
38.5* gorączki. Z taką temperaturą pisałem test próbny 6 klas. W pierwszym próbnym 37 pkt, teraz zapowiada się beznadziejnie...
Ja w dniu egzaminu szóstoklasisty miałem 39stopni gorączki i tyle samo punktów na nim uzyskałem

A żeby nie było OT to dziś po raz pierwszy w życiu zapaliłem - było to cygaro (truskawkowe )
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 16:33   #70
Rimmon
Banned

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Wyślij wiadomość na gg do Rimmon
Domyślnie

Wychowawczyni oddała zeszyt kontaktu , (kurva ona nie ma co robić) Ja radocha że niemieckiego mam (5,5,4,3) bo w 1 semestrze miałem 2 na koniec Myślałem że koniec dnia i będzie dobry aż tu Pani od Chemii powiedziała (nie wiem dlaczego przez kumpla) że mam iść do odpowiedzi (ja nic nie wiedziałem (głowa mnie bolała) i jedynke dostałem
Rimmon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 17:03   #71
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
(byłem w Buffo, widziałem Józefowicza, Urbańską i inne fajne młode dupeczki oraz kadrę narodową piłki nożnej! )
O kvrwa, a co oni tam robili?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 17:11   #72
x_adam
Banned

Domyślnie

Zapomniałem dopisać, że kadrę widziałem w Sheratonie
stare 03-03-2010, 17:30   #73
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Dziś jest epokowa chwila, po raz kolejny zawaliłem poprawę spr z matmy rozsz. A tak się starałem, Jak będzie 3 to będę skakać ze szczęścia. Dziwne, bo kolejne spr pisałem na 5 i 6, a tego jakoś nie mogę się nauczyć...

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 17:55   #74
322
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
W poniedziałek wycieczka do Warszawy (byłem w Buffo, widziałem Józefowicza, Urbańską i inne fajne młode dupeczki oraz kadrę narodową piłki nożnej! ).
Na czym byles? Ja ide 12 do buffo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-03-2010, 17:58   #75
x_adam
Banned

Domyślnie

Byłem na Włoskim wieczorze
stare 03-03-2010, 18:28   #76
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Sam nie wiem jak to zrobiłem, ale... rozciąłem sobie skórę na kciuku podczas golenia :X Poza tym jest fajnie, mam wolne do poniedziałku z racji badań jutrzejszych i piątkowych No i teraz tak po igrzyskach zacząłem doceniać to, jak dobrze, że mi się ferie akurat na ten czas trafiły, bo gdyby nie IO to chyba bym umarł z nudów ;X
stare 04-03-2010, 15:10   #77
Rimmon
Banned

Ostrzeżenia: 1/0 (0)
Wyślij wiadomość na gg do Rimmon
Domyślnie

Dzisiaj nudy w szkole . nic ciekawego Ciesze się że nie ma jurto Religii Ale jest angielski :(
Rimmon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-03-2010, 16:49   #78
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

"- Nie komentujemy userów, którzy pisali wcześniej
- Piszemy tylko na koniec dnia, gdy idziemy spać
- Każdy post komentujący, przeżycia innego usera zostaje usunięty, bez raportu przez kogo i dlaczego
- Piszemy w paru zdaniach
- Nie ma postów typu
Cytat:
dzisiaj bolała mnie tylko głowa, nic nie zrobiłem
- Jeżeli pojawi się tzw. syf, temat zostanie zamknięty "

Ja tylko przypominam i ostrzegam przy okazji, że ten temat niedługo pójdzie sobie do śmietnika, jak dalej będziecie tak ładnie przestrzegać zasad o które był tak wielki raban
stare 04-03-2010, 17:20   #79
RooneyFAN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Albo się dostosujesz, albo dostaniesz punkcika. Nie masz nic sensownego do powiedzenia w tym temacie, to nie pisz nic a już tymbardziej nie komentuj decyzji, jaką podjęli Modzi. Naprawdę nie będę powtarzał drugi raz i następnym razem, jeśli nie dostosujesz się - poleci punkcik. Osobiście mam dosyć powtarzania w kółko tego samego każdemu z osobna.

Ostatnio edytowane przez Grzechu ; 04-03-2010 o 18:03
RooneyFAN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem Otrzymano Naruszenie Regulaminu
stare 05-03-2010, 18:47   #80
misjurg
I just had sex

Domyślnie

No cóż, dzisiaj w moim życiu wydarzyło się coś bardzo ważnego.
Ściąłem włosy. Nie tak do końca na krótko, ale dość mocno. I co wyszło? Wyglądam jak pierdolona ciota. Kurde, jak po umyciu nic mi się nie poprawi, to idę i ścinam normalnie po męsku.
Sorry, ale jestem tak wkurzony, że musiałem to tu napisać.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania