FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 13-02-2010, 13:20   #41
Cobretti.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (47)
Domyślnie

Tak jak pisał Shaberts, zapisałem się do Podgórza. Ogólnie bardzo tam fajnie.
Trener podzielił nas na 2 składy, jedni jechali na Hutnik, a drugi na Ligę Lotto, ja znalazłem się w tej drugiej grupie.
Można powiedzieć że to był debiut na takim turnieju, i ogólnie bardzo fajnie się tam gra.
Wygraliśmy 11:0 strzeliłem 3 bramki, i asystowałem przy 3 golach - więc można powiedzieć że przygoda w nowym klubie całkiem fajnie się zaczęła.
Cobretti. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2010, 16:14   #42
net_
Gość

Domyślnie

Ja dzisiaj trening tylko miałem, ale na ostatnim turnieju zdobyłem bramkę, a my zajęliśmy 6 miejsce na 16 drużyn. Cóż, jak na pierwszy halowy turniej nie było źle. Za 3 tyg. turniej, będą Rozstaje, Wiślinka, Kokoszki i my. Pierwsze miejsce w naszym zasięgu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14-02-2010, 12:35   #43
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Widze że już najwięksi krzykacze zapomnieli o zasadach jakie ustalili z administracją. Nie ma to jak brak szacunku . Posty usunąłem, nast razem będą punkty.
stare 14-02-2010, 14:06   #44
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

U mnie dobrze no nie licząc fizyki i biologii których trzeba się nauczyć
stare 14-02-2010, 20:10   #45
net_
Gość

Domyślnie

Wróciłem z rajdu off-roadowego. 10 godzin jazdy po pomorskich bezdróżach, naprawdę fajna zabawa. Byłem pilotem, prowadziłem całą stawkę, ostatecznie zajeliśmy 4 miejsce na jakieś 30 załóg
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2010, 13:53   #46
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Dziś na w-fie, podczas gry w koszykówkę, zaliczyłem bolesne spotkanie z parkietem. Upadłem tak niefortunnie, że musiałem pojechać do szpitala (ze szkoły zgarną mnie tata), gdyż potwornie bolała mnie dłoń. Okazało się, że mam naderwane jakieś tam ścięgno przy kciuku i mocno stłuczone pozostałe palce :/ Wsadzili mi łapę w jakiś "stelaż" i mam z tym chodzić przez najbliższe 3 tygodnie.
Rewelacja :(
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2010, 22:23   #47
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Wczoraj byłem na turnieju siatkówki, 1 mecz przegrany, 1 wygrany, chvjowo, bo mogliśmy oba wygrać na leżąco, o szkole to nie pisze, jutro też jadę na turniej, tylko w piłkę, 3 teamy jakieś mają być oprócz nas, jednak strasznie dobre, no zobaczymy, jak to będzie, po za tym, to plecy mnie coś ostatnio bolą, ale turnieju odpuścić nie mogę W poniedziałek idę do lekarza, zobaczymy, co powie.

Aha, i wkurwia mnie to forum, pozdro.
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-02-2010, 18:27   #48
Cobretti.
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (47)
Domyślnie

Dziś odbył się kolejny mecz w lidze Lotto. Graliśmy z Los Mexicos. Na początku rywal wydawał się łatwy, zlekceważyliśmy ich i teraz możemy sobie pluć w brodę.
Przegraliśmy 7:4. Dość że nic mi dziś nie wychodziło, to jeszcze miałem strasznego pecha, przeciwnik mnie dziś nie oszczędzał. Raz dostałem nakładkę w samo kolano, oczywiście sędzia nic nie widział, musiałem zejść, potem jeszcze walka bark w bark z bykiem o głowę większym , skończyło się tym że się wyj**ałem a ten grubas na mnie. Ręka mnie do tej pory boli, i boleć nie przestanie, szczerze to się o nią martwię, na złamanie nie wygląda, a spuchnięta nie jest, więc nie wiem.

Jeszcze kvrwa kompletnie zapomniałem o meczu United, wchodzę o 16 na stronę a tu widzę wynik 3:1 dla Evertonu, nosz kvrrwa nie dość że my daliśmy ciała, to jeszcze Chelsea ma szanse powiększyć przewagę..

Niech ten dzień się już kończy jak najszybciej...

Ostatnio edytowane przez Cobretti. ; 22-02-2010 o 13:09
Cobretti. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2010, 12:03   #49
t-muss
Banned

Domyślnie

Boze, co za cieniasow wybral trener.

Zas 2 (1) sklad w piątek 4 miejsce!
stare 21-02-2010, 12:12   #50
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Wczoraj poszedłem na osiemnastkę do koleżanki. Spodziewałem się, że będzie wielka lipa (jakieś nieurodziwe dziewki, drętwa atmosfera etc.), a tu miła niespodzianka.
Super towarzystwo, piękne dziewuszki, ekstra muzyka, wyborne jedzenie

Szkoda tylko, że z pośpiechu zapomniałem wziąć aparatu
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2010, 12:14   #51
seann

Domyślnie

Kvrwa, co wczoraj miałem huśtawkę nastrojów.

Najpierw... AZS Koszalin zdobył Puchar Polski w koszykówce! Co lepsze, zdobył go w pełni zasłużenie, pewnie pokonując w finale Turów Zgorzelec, a w półfinale eliminując Asseco Prokom, które nie przegrało wcześniej w tym sezonie w Polsce ani jednego meczu. To największy sukces w historii klubu, więc jestem zajebiście szczęśliwy.

No i git, zadowolony zapierdalam sobie popołudniem na pociąg z Koszalina do Poznania. Ledwo zdążyłem, ale jakoś się udało. Wsiadam, a po chwil wychodzi konduktor i mówi, że przed chwilą pod Koszalinem jakiś samochód wpadł pod pociąg i ruch kolejowy został wstrzymany na czas nieokreślony. Się wkurwiłem jak nigdy. Ostatecznie, po ponad 2 godzinach ruszyliśmy z miejsca. Do celu dotarliśmy grubo po północy, więc oczywiście można już było zapomnieć o komunikacji miejskiej, więc musiałem się jeszcze nieźle wykosztować na jebaną taryfę.

No, także dzień połowicznie udany, ale cóż, życie.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-02-2010, 21:54   #52
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

Cytat:
Napisał seann Zobacz post
Kvrwa, co wczoraj miałem huśtawkę nastrojów.

Najpierw... AZS Koszalin zdobył Puchar Polski w koszykówce! Co lepsze, zdobył go w pełni zasłużenie, pewnie pokonując w finale Turów Zgorzelec, a w półfinale eliminując Asseco Prokom, które nie przegrało wcześniej w tym sezonie w Polsce ani jednego meczu. To największy sukces w historii klubu, więc jestem zajebiście szczęśliwy.

No i git, zadowolony zapierdalam sobie popołudniem na pociąg z Koszalina do Poznania. Ledwo zdążyłem, ale jakoś się udało. Wsiadam, a po chwil wychodzi konduktor i mówi, że przed chwilą pod Koszalinem jakiś samochód wpadł pod pociąg i ruch kolejowy został wstrzymany na czas nieokreślony. Się wkurwiłem jak nigdy. Ostatecznie, po ponad 2 godzinach ruszyliśmy z miejsca. Do celu dotarliśmy grubo po północy, więc oczywiście można już było zapomnieć o komunikacji miejskiej, więc musiałem się jeszcze nieźle wykosztować na jebaną taryfę.

No, także dzień połowicznie udany, ale cóż, życie.
Odbij sobie i niech taryfe Ci zrekomensuje bukmacher jakiś
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2010, 15:37   #53
TSM_Avezax
Top,Jungle,Mid-HyperCarry

Wyślij wiadomość na gg do TSM_Avezax
Domyślnie

A ja mam ferie ostatni tydzień .Wczoraj byłem u lekarza , bo jakies badania nam kazała higienistka przez ferie zrobić Nie dość że z Zabrza musiałem jechać do Gliwic, wcześnie wstać to jeszcze 2,5 h czekałem w poczekalni.Zrobiłem też szczepienie co mialem chyba rok temu robic Nic poszedłem na trening.Dzisiaj rano mam to miejsce gdzie mi wbijała strzykawkę zleksza spuchnięteJAk podnoszę do góry rękę to boli w chvj.Jeszcze dzisiaj mam trening(koszykówka) ehh ...
v
Blame jungler. 0 ganks and help.Noob.Reported kid
TSM_Avezax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2010, 16:49   #54
322
Gość

Domyślnie

Ja pjerdole ale dzis brameczke strzelilem! W pilke na powaznie nie gralem mysle z ponad 2 lata. Dzis sobie lekko kopalismy. Kumpel wrzucil na glowke i pieknie skontrowalem w okienko lobujac bramkarza . W zyciu strzelilem moze 3 bramki z glowki dlatego sie ostro podniecilem .

Do tego prawie szkoly w ogole dzis nie mialem bo poloneza na przyjazd Żydów ćwiczylismy. Do tego tanczylem z lekko pasztetowa dziewczyna ktora zaczyna mi sie cholernie podobac i tak ąlykam

Do tego ta pogoda, nosz ja pjerdole <3. Pieknie jest

EDIT: O, i w ogole to dzis sie odbyl mikrozlot CF

Ostatnio edytowane przez 322 ; 25-02-2010 o 16:53
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-02-2010, 21:37   #55
t-muss
Banned

Domyślnie

Kto był na zlocie!?

Strasznie boli mnie ręka po szczepieniu.. Dziś fajne lekcje były i chcę już sobotę, pierwszy mecz na boisku w tym sezonie!
stare 25-02-2010, 21:55   #56
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

Jakoś ładna pogoda się zrobiła własnie. Czyli pewnie jutro na orlika . W szkole jak to w szkole trochę nudy, ale kolegę wrzuciliśmy na automat z colą, który na następnej przerwie sie rozwalił. NIe było kartki z chemi . Wieczorem pograłem trochę, obejrzałem mecz ( NUR DER HSV!!). I teraz patrzę na zeszyt od zajęć technicznych...
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-02-2010, 23:27   #57
P@chu
Doragon Bōru

Wyślij wiadomość na gg do P@chu
Domyślnie

U mnie dziś było wyjątkowo wesoło, gdyż na polskim przedstawialiśmy scenki miłosne z "Pana Tadeusza". Było naprawdę zwałowo m.in. kolega mylący ziemiankę z ziemniakiem , spadające ze ściany słońce podczas monologu i improwizujący kolega ze swoim tekstem : "wyprowadzać moje kury na dworze, jak na zboże" . Do tego po tym spr z bioli. Facetka zapomniała wziąć kartek z zadaniami i podyktowała nam z głowy jakieś banały. Ogólnie udany dzień.
stare 27-02-2010, 00:23   #58
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

C-h-u-j-o-w-o... Koniec ferii, koniec igrzysk, do tego zakochałem się tak, że nie wiem jak ja dzisiaj zasnę Więc albo zapomnę, albo w poniedziałek do roboty ^^
stare 27-02-2010, 12:25   #59
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Przed chwilą miałem pożar w kuchni oO. Chciałem sobie zrobić frytki, postawiłem olej na kuchence poszedłem do pokoju i zapomniałem o tym. Wracam do kuchni a tam ogień jak skurwisyn. Na szczęście ogarnąłem, przydusiłem płomień, a teraz musi się wietrzyć, wali w całym domu :/
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 27-02-2010, 15:38   #60
t-muss
Banned

Domyślnie

Dalin Myślenice 13 - 10 KS Podgórze Tak wysoko, bo graliśmy 90 minut, na orliku, który wielkością przypominał halę z 6 zawodnikami w polu + 1 bramkarz, chvjowo.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania