FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 08-02-2010, 16:44   #21
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał emce Zobacz post
No, ja to samo mam ostatnio . Tzn nie mogę się od fma oderwać. Ale za to, mam takie sukcesy jak nigdy. Patrzcie.
http://i46.tinypic.com/dg59b4.jpg
http://i45.tinypic.com/2ik87co.jpg
Żadnego save and load.
Dobra, ale z takimi postami to wypad do Sukcesów i Porażek. :/ A jak chcesz takie coś tutaj pisać, to najpierw napisz coś o swoim dniu.

Sorry za OT.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 16:51   #22
Yeti
Gość

Domyślnie

Blogspot spełnia marzenia!

Od paru tygodni rozważałem, jak uporządkować recenzje na Uchem w Nutę. Chciałem zrobić spis alfabetyczny, ale nie było jak - blogspot nie miał takiej funkcji. Dziś przypomniał mi o tym spisie Szymon.

Loguję się, wbijam, przeglądam gadżety, patrzę: "Strony (nowość!)"! Jeszcze wczoraj tego nie było (wiem, bo w panelu nie było opcji "opublikuj stronę"). Zaraz zabrałem się do roboty, zajęło mi to masę czasu, ale chyba się opłacało, bo efekt jest znakomity.

Kurde, aż nie mogę uwierzyć, że marzyłem o tym od paru tygodni, aż tu wbijam nagle, patrzę - jest. Mała rzecz. Cieszy cholernie. Szczególnie, że efekt zajebisty, mym skromnym zdaniem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 16:54   #23
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Budzik zaczął dzwonić o 8:30. Jednak wyłączyłem go i poleżałem do 8:45. Poszedłem z psem, potem śniadanko i na siłownię. Humor mi dzisiaj dopisuje Tylko grzybnia jest, bo zarzekałem się ostatnio, że rzucę palenie, ale jednak mam ochotę sobie zapalić od czasu do czasu, a całej paczki nie chcę kupować, bo nie potrzebuję. Chcę sobie zapalić raz na jakiś czas. Na przykład teraz mam sączenie Na szczęście umówiłem się z kolegą na dwór, to się coś wykombinuje. Jeszcze przed wyjściem pogram w FM Tottenham czeka

Ostatnio edytowane przez x_adam ; 08-02-2010 o 17:04
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 17:02   #24
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Kurde, a zawsze miałem wrażenie, że na CF nikt nie pali. I widzicie, temat istnieje drugi dzień i już się dowiedziałem, że tu jednak tak idealnie nie ma.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 17:09   #25
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Naprawdę nikt z was nie pali ? Powiem szczerze, że zaskoczyło mnie to Bo w sumie standardowy zestaw barowy - browar + fajka

misjurg - no jest, czytam jego bloga ale on w zasadzie się już nie udziela, wczoraj coś napisał, a tak to siedzi cicho

Ostatnio edytowane przez x_adam ; 08-02-2010 o 17:20
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 17:28   #26
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

A dzisiaj dzień do dvpy. Nic mi nie wychodziło. Miałem 3 sprawdziany, fiza zawalona, lepiej z angolem i łacinką. Niewyspanie daje o sobie znać... Jutro na szczęście będzie luźniej i może się wyśpię.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 17:28   #27
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

obudziłem się o 6.00 zjadłem coś o 7.00 na autobus i o 8.00 w szkole,w szkole nudy nic tylko ten angielski i ta chemia na koniec lekcji informatyka F1 i lecimy z tym kokosem,cala klasa grała,nauczyciel dał nam coś że jak by dyrektor wszedł to mamy przełączać,o 13.00 wróciłem ze szkoły naprawiłem telewizor,odrobiłem lekcje i jestem na kompie.A jutro tradycyjnie 8 lekcji.

by Tosiek
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 17:33   #28
Norb
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Norb
Domyślnie

Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
Naprawdę nikt z was nie pali ?
hehe, zależy jeszcze co

U mnie wczorajszy dzień to całodniowe odpoczywanie po 18 kumpa Oczywiście przysnąłem, i sie obudziłem o północy a tu rano na 7 trzeba wstać do szkoły, a ja nie umyty ani nic Ale rano jakoś sie ogarnąłem i dzień w szkole jakoś zleciał ^^
Norb jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 17:43   #29
jq
Gość

Domyślnie

Ja dzisiaj dzień pod znakiem pięknych kobiet Spotykałem je dzisiaj na prawdę wszędzie, z większością zajebiście mi się gadało, na resztę po prostu było miło tylko popatrzeć. Trochę szkoda, że nie wypalił dzisiejszy wyjazd do kumpeli (też niebrzydkiej ), liczyłem na balecik, a tu dupa. Ogólnie nie jest źle.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 18:41   #30
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Cytat:
Napisał Norb Zobacz post
hehe, zależy jeszcze co
No ja tam czasem sobie sziszę walnę na imprezie.

Dzień ogólnie minął jako tako. Poszedłem spać o 23, zasnąłem koło drugiej. Szedłem niewyspany do szkoły, na szczęście miałem lekcję od 8.50 do 12, więc luz.
Przyszedłem do domu, chwilkę posiedziałem przy kompie i poszedłem to odespać. Wstałem o tej 16, obejrzałem RoboCop'a i teraz się nudzę.

Ogólnie w piątek zaczynają się te ferie, więc byle do piątku.
stare 08-02-2010, 19:30   #31
redsfan
Redaktor CF

Wyślij wiadomość na gg do redsfan
Domyślnie

Ależ kurna czekam na ten piątek. O 07:00 wyjeżdżam do Portugalii, się po ścigać (photosy można zobaczyć w odpowiednim temacie). Prawdopodobnie zmiażdżą mnie, ale co tam będzie zabawa. Więc oczywiście dzisiejszy dzień się wydłuża niemiłosiernie. Jeszcze tam mamie pomóc trochę, i w FM'a pykać idę.
stare 08-02-2010, 20:17   #32
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

Cytat:
Napisał x_adam Zobacz post
ale on w zasadzie się już nie udziela, wczoraj coś napisał, a tak to siedzi cicho
jestem tu... ale faktycznie nie piszę tak jak kiedyś, bo po prostu przestaję nadążać za tym forum... :(

a dzisiejszy dzień (mój profesor z socjologii pouczał nas, że tak się nie mówi, ale mam to w dupie ) był jednym z najbardziej pojebanych w moim życiu. najpierw o 1.30 dzwoni do mnie Radek z liceum, żebym wpadł do Pauliny Mazur, bo on tam siedzi, no... i żebym kupił po drodze wódeczkę. no, to mówię - ch*j! co mi tam!

było całkiem miło. rano obudziłem się na kacu oczywiście i stała się jedna z najbardziej popi*rdolonych rzeczy...

pełna wersja na iguswojdak.blogspot.com po 23.00

haha! ale reklama, co? teraz muszę usunąć jeden z moich wcześniejszych postów, bo zdradzał on, co się stało - kto przeczytał, ten ma fuksa.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 21:23   #33
Rothosen
Patchmaker CF

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Rothosen Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Rothosen
Domyślnie

To może ja teraz...;]
Mój budzik zadzwonił o 6:45. Poleżałem chwilę, umyłem główkę, ubrałem się no i zasiadłem do śniadania (ok. 7:00) Ów posiłek składał się z płatków czekalodowych (typu muszelki) nieznanego pochodzenia i składu, znaczy się z Tesco. Następnie wróciłem do mojego pokoju i zrzuciłem wszystko z biurka do mojego placaka, następnie zszedłem na dolne piętro mojej posiadłości. Tam zacząłem się uczyć: niemieckiego (sprawdzian) i muzyki (kartkówka). O 8:24 wyszedłem z domu. Idać drogą ujżałem mojego przejaciela Xawerewgo jednak los chciał, że wybrałem drogę przez pole. To był chvjowy wybór. Na pierwszej lekcji (geyografia) odczuwałem potworny dyskomfort spowodowany zaspami śnieznymi w moim obuwiu. Na drugiej lekcji napisałem kartkówkę z muzyki (poszło średnio, ale jestem dobrej myśli), na trzeciej niemiec (też w miare ok ) i tak zleciało do mojej ósmej lekcji (historia).
Po powrocie do domu poszedłem szukać dachówek w okolicznych barakach. NIe znalazłem... Wróciłem do domu, skosztowałem obiadu (bez szczegółów, ale był dobry), następnie poszedłem do mojego pokoju, odrobiłem lekcje i chciałem pouczyć się na biologię, co za chwilę będę kończył. Lece na M jak miłość. paaa

PS. Skoro jest taki fajny temat jak ten to może założylibyśmy topic pod tytułem : Co miałeś dzisiaj na obiad?
Rothosen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 22:19   #34
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

O jaa, w chvj zmęczony jestem dziś

Od 9:45 w szkole, w sumie nie było źle, bez ocen dziś, czasem śmiesznie bywało nawet. Potem trening, na początku miałem nie iść bo drobnym urazie z niedzielnego meczu, ale w końcu się zebrałem i podczas treningu nawet o tym zapomniałem. A po nim pojechałem jeszcze nawet na basen, w między czasie zrobiłem jeszcze lekcje. Jak już pisałem, jestem zajebiście zmęczony, właśnie zjadłem równie zajebbistą kolację, pewnie trochę jeszcze posiedzę na kompie i do spania.
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2010, 00:26   #35
Yeti
Gość

Domyślnie

Taka rada - nie zapominajcie, jak wychodzicie z domu, pasków. Tak, takich do spodni. Nie, spodnie mi nie spadły, ale uprzedzanie dziewczyny w stylu Cześć, zapomniałem paska, więc jakby mi spadły spodnie i byś ujrzała moje majtki, to wiedz, że jest to efekt niezamierzony nie należy do przyjemnych.

Nawet jeśli to tylko koleżanka. ;d
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2010, 17:04   #36
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Dziś mam humor jak nigdy ;d Nie było sprawdzianu z chemii, zaczynają się ferie i Igrzyska, żyć nie umierać :p
stare 12-02-2010, 19:02   #37
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Dzień zaczął się super:
- Nie zostałem zapytany z biologii,
- Z historii dostałem 5- ze sprawdzianu
- Nie było lekcji PO (okienko)
- Od 2ch tygodni nie ma babeczki od geografii (ostatnia lekcja przed weekendem - godzinkę wcześniej do domciu )

Jednakże wszystko, co dobre szybko się kończy:
Dowiedziałem się, że "ona" wróciła do swojego byłego i spędza z nim walentynki. A już byłem tak blisko... bez komentarza

@Down:

Cytat:
Napisał Yeti Zobacz post
Faceci to chvje, fajniej się kumplować z dziewczynami.
Podpisuję się pod tym rękami i nogami! Jakby tak się zastanowić to nie mam praktycznie takich "bliskich" (?) kolegów, jedynie koleżanki

Ostatnio edytowane przez Sebcio ; 12-02-2010 o 19:13
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2010, 23:04   #38
t-muss
Banned

Domyślnie

Lol, przychodzę dziś na trening, patrzę, Davids przyszedł. Zapisuje się, nie no spoko, tylko jak wcześniej mu mówiłem, to nie chciał.

A po treningu do Galerii na chwilę po prezent walentynkowy, i do domu, WRESZCIE.

No i jutro na mecz i pewnie z przyjaciółmi, oj ostatnio bardzo fajnie jest

edit:

tak, ten od nas.

ja wręczę w niedzielę, pjerdole takie, o! jak by nie można było się spotkać normalnie w niedzielę.

nie, shaberts nie ma dziewczyny

Ostatnio edytowane przez t-muss ; 12-02-2010 o 23:10
stare 13-02-2010, 00:22   #39
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

a ja i moi kumple mamy k*rwa własny film pełnometrażowy i ch*j!
nikt z was nie ma czegoś takiego.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-02-2010, 12:55   #40
t-muss
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Mlody
net wyrywa a schabi chyba nie:(
A kto Ci tak powiedział, hę?

I..

KS Podgórze - Clepardia Kraków 4-1 !!! Niestety również KS Podgórze - WKS Wawel Kraków 2-3 , ale i tak spodziewaliśmy się dużo wyższej porażki, drużyna o 3 ligi wyższa, w dobrym stylu zakończyliśmy ligę halową. I mój pechowy dzień, 2 główki - słupek i spojenie. :/
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania