FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 07-02-2010, 22:55   #1
322
Gość

Domyślnie Co tam dziś u Ciebie?

Taki oto temacik, moze się rozkręci. Opisujemy tu swoj dzien - co Cie dzis wkvrwilo/ uszczesliwilo/ rozsmieszylo i takie tam

Ja sie wkvrwilem strasznie bo musialem dzis rano wstac ok 9 (w ferie, to tragiczna dla mnie godzina) zeby pojsc na lekcje rysunku. Nie bylo mnie podczas ostatnich zajec wiec musialem odrobic jedna lekcje przychodzac na wczesniejsza godzine. Normatywnie mam na 14. Szedlem z mysla ze bede tam 8 godzin o_O. Na miejscu poprosilem ktoregos z asystentow zeby mi wytlumaczyl ostatnia lekcje a Ci co? Nie bylo zadnego asystenta ktory potrafilby mnie nauczyc ostatniej lekcji...

NOSZ KVRWA, to ja wstaje wczesniej zeby odrobic lekcje a oni mi mowia ze nie umieja -.-.
Chociaz perspektywa przyjscia do domu o 4 godziny wczesniej mnie ucieszyla.

Love Cam 4eva :*

piszcie!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 22:56   #2
Mruvek
Weteran

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Wyślij wiadomość na gg do Mruvek Origin: Mruvek
Domyślnie

Do mojej pięknej kolekcji gier i wszystkiego okołogrowego dołącza dziś Just Cause którego przypadkiem znalazłem i

udało się wylicytować za 4,26 w premierowym boxie co jest moim kolejnym allegrowym sukcesem Na aliensgroup.pl

zapowiedziane są figurki z Avatara i Prince of Persii, mega zajebista informacja (za Avatarem nie przepadam, ale

świetnie, że powstaje coraz więcej serii figurek) Dzisiaj również dotarła do mnie informacja, że Studniówka, którą

poprawialiśmy w sobotę i czwartek doczeka się kolejnych poprawin w piątek przed feriami, zajebista opcja przeciwko

wszystkim klubom, gdzie oprócz pustaków nie spotkasz nikogo, a potańczyć też nie ma do czego i jak
stare 07-02-2010, 22:56   #3
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

dzisiejszy dzien w sumie minal dosc spoko jak na niedziele :p zjadłem obiad, pograłem na konsoli posiedziałem na kompie (czyli noulajf jak codzien) i tak minal dzien a jutro do szkoly elo
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 22:56   #4
Yeti
Gość

Domyślnie

Cały dzień dziś wchodzę wściekły. Zaczęło się od tego, że wstałem dwie godziny później niż miałem zamiar. A wczoraj zaklepałem sobie wywiad z Arszawinem do przetłumaczenia dla kanonierzy.com. Wbijam dzisiaj i co? Oczywiście ktoś mi go zarąbał. :/ Nosz kurde, a specjalnie napisałem, że przetłumaczę dzisiaj około 11. Wstaję o 10 i widzę, że wywiad opublikowany. No wściec się można.

Mało tego. Po umyciu włosów chcę je kulturalnie wysuszyć suszarką, wiadomo. Biorę i co? Nie działa cholerstwo. A spieszyłem się, bo chciałem iść do kościoła raczej z suchą głową, jeszcze na takim mrozie. W efekcie musiałem ją trzeć przez przeszło kwadrans ręcznikiem.

A trzeba Wam wiedzieć, że tak już mam, iż się nie czeszę, tylko włosy mi się same układają. No ale tak się spieszyłem, że przesadziłem i za bardzo te włosy tarłem, przez co się naelektryzowały i stały jebane jak penisy. Wkurzyłem się już nieźle, bo wiadomo - deadline i trzeba do kościoła zdążyć, a tu jeszcze rozlega się dzwonek do drzwi i wchodzi babcia. :/ Nosz kurde, wiecie, spoko - herbatka, takie tam, ale czas goni, a moje włosy w ciąż mokre i w dodatku stoją. Trzy minuty później kubek z herbatą stał przed babcią, a ja poszedłem do łazienki. I nagle słyszę "A cukier?". Nosz kvrwa!

W kościele ksiądz na kazaniu reklamował książkę Ewy Czaczkowskiej. Nie no, spoko. Potem jeszcze miałem dylemat moralny - złamać zakaz handlu w niedzielę i kupić sól czy wpieprzać nieposolone kotlety. Ostatecznie przypomniałem sobie tekst prof. Wojciechowskiego, że w przypadkach nagłych można zakaz handlu w niedzielę złamać i nie jest to grzechem. Wpadam do domu z solą i co? Mama już kotlety zrobiła. WRRRRRRRRRR.

Jak widzicie, byłem nieźle poddenerwowany. I w takim nastroju zasiadłem do meczu. O nim nie będę pisał, bo spodziewałem się, że będzie w dupę i było mocno w dupę.

A po meczu? Kolejny cyrk żenady, czyli Wenger na konferencji prasowej. Pieprzy takie pierdoły, że kopary opadają. Ja nie wiem, czy on sam wierzy w te bzdury, ale jeśli tak, to mu współczuję. Ma facet problem.

No a teraz jeszcze ten temat o kosmosie. No żal totalny, najgłupszy temat w historii forum. Mam nadzieję, że ktoś go w końcu zamknie. Bo to naprawdę obniża nasz poziom.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 22:56   #5
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Mimo, że dzisiejszy dzień zapowiadał się strasznie chvjowo, to raczej wszystko wypaliło, z rana pojechałem na mecz, w sumie, to 2, w lidze halowej z Cracovią i Garbarnią, niestety przegrane, ale to zespoły, które są o 3 ligi wyżej, styl nie był najgorszy, a ja się cieszę ze swojej postawy, przyjechało również pooglądać nas kilka osób z niedawnego obozu, więc było zajebiście. Prosto z meczu pojechałem na narty do jakiejś dziwnej miejscowości, której nie znałem w ogóle. Ale też było w miarę fajnie, mimo, że stok nie był za długi. Potem jeszcze na chwilę u znajomych i ogólnie w świetnym humorze kończymy dzień. :d

Jakiś dziwny ten post

A i ja też Love Cam <3 :* :* :*
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 22:56   #6
jq
Gość

Domyślnie

Ja dzisiaj dzień przy książkach (nie mylić z "nad ksiazkami"), czyli standardowo, wchodzi mama do pokoju, na biorku otwarta książka, wyłączony monitor. Mama wychodzi z pokoju, włączam monitor i siedze dalej na kompie. Raz miałem kompa na stanie wstrzymania bo ćwiczylem na hantelku, zanim mama weszla do mojego pokoju zdążylem odłozyć hantelek i pochylić sie nad zeszytem/książka. Ogolnie lajtowy dzień, trochę popsuty przez mecz Arsenalu.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-02-2010, 23:19   #7
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Dobra. Temat otwarty, ale są zasady w nich panujące wyglądają następująco

- Nie komentujemy userów, którzy pisali wcześniej
- Piszemy tylko na koniec dnia, gdy idziemy spać
- Każdy post komentujący, przeżycia innego usera zostaje usunięty, bez raportu przez kogo i dlaczego
- Piszemy w paru zdaniach
- Nie ma postów typu
Cytat:
dzisiaj bolała mnie tylko głowa, nic nie zrobiłem
- Jeżeli pojawi się tzw. syf, temat zostanie zamknięty
stare 07-02-2010, 23:27   #8
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Już 10 dzień ferii. Ale w perspektywie jeszcze 7, więc jestem zadowolony.

Zacznijmy od początku. Wstałem sobie dzisiaj o 3 w nocy, aby obejrzeć walkę Adamek - Estrada. Patrzę jednak, że leci inna walka, to wyłączyłem TV i ustawiłem budzik na 5, gdyż często o tej godzinie są walki Polaków, mimo, że gala zaczyna się wcześniej. Wstaję o 5, odpalam TV a tam Adamek już ręce w geście tryumfu trzyma w górze Poszedłem spać i wstałem o 10. Jajecznica, komputer. Potem poszedłem na spacer. Po spacerze do babci na obiad. Wróciłem do domu i tak siedzę przy PC. Pogrywam w NBA 2k10, FM10, rozmawiam z przyjacielem, który wrócił z Poznania, słucham muzyki. Jakoś leci. Niedługo kładę się spać, bo wstaję jutro o 9
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 00:07   #9
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

super temat, ale ja już do czegoś takiego założyłem już bloga i jadę z nim równo.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 12:40   #10
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

JESTEM WUJKIEM !!!!

SIOSTRA URODZIŁA )))))))) MAŁĄ ZOSIĘ !!!!!! JUPI !!!!!
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 13:07   #11
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Gratuluję Sinner. Ja na przełomie maja i czerwca będę mógł to powiedzieć dwukrotnie.

Chcecie mi dać punkta za komentowanie innych? Proszę bardzo, ale każdy punkt wlepiony mi będzie niezgodny z regulaminem, bo regulamin nazywa tę stronę forum, a na forum komentowanie innych postów jest jak najbardziej dozwolone a wręcz wskazane.
stare 08-02-2010, 13:49   #12
322
Gość

Domyślnie

A ja juz jestem podwójnym wujkiem . Do tego pewnie bede chrzestnym w Maju.

W ogole to na poczatku strasznie nie chcialem byc, ale teraz sie juz to kompletnie zmienilo.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 13:54   #13
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Będziesz musiał na osiemnastkę jakiś porządny prezent kupić jako chrzestny.
stare 08-02-2010, 14:00   #14
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Ja miałem być chrzestnym syna mojego kuzyna, ale podziękowałem i powiedziałem, że przepraszam, ale nie będę się chrzcił tylko po to, żeby zostać chrzestnym. Nie będę niczego robić pod publiczkę, nie wierzę, więc po co mi chrzest? Zresztą śmiesznie by to wyglądało, że ja muszę wziąć chrzest (do tego znaleźć dla siebie chrzestnych?), żeby został chrzestnym.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 15:48   #15
Domino
Gość

Domyślnie

Dla ścisłości napiszę to też tu.

- Piszemy w paru zdaniach
- Nie ma postów typu
Cytat:
dzisiaj bolała mnie tylko głowa, nic nie zrobiłem
- Jeżeli pojawi się tzw. syf, temat zostanie zamknięty

to było to co napisał Dreyes, ale z pominięciem kilku punktów. Jak ktoś ma pisać na siłę, to szkoda jego wysiłku, niech nie pisze wcale. Co do tego pisania w paru zdaniach, nie chciałbym postów jednowyrazowych czy samoemotkowych. W pewnym sensie wszyscy musimy zadbać o jakiś porządek w tym temacie, bo jak wiemy, jesteśmy po przejściach jeśli chodzi o tego typu tematy, a szkoda by było znowu robić jakieś spięcia, akcje etc. Temat do Waszej dyspozycji

Sauron, punktów nie dostaniesz, wiadomo, że wczorajszy dzień lepiej co by poszedł w zapomnienie, bo każdy pisał pod wpływem chwili i emocji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 15:51   #16
MARIN
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Domyślnie

wstałem niewyspany o 8 i weź sobie zapieprzaj do tej szkoły.. no cóż trzeba... w szkole jak to w szkole czyli chvjnia załatwiłem sobie mass efect (1) może później pogram. boli mnie ramię i kolano i jestem niewyspany czyli chvjowy dzien byle do czwartku!
MARIN jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 16:03   #17
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Kvrwa od 3 godzin gram w efema. Mówie sobie "Ostatni raz dam kontynuuj i wyłączam", ale zawsze jest coś co jeszcze muszę zrobić... Obecnie mam straszny chaos w swojej kadrze więc nie zanosi się żebym sobie odpoczął od Managera
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 16:10   #18
kylo
Das ist optimal

Domyślnie

Koszmarny dzień. Skończyły się ferie i trzeba było iść do szkoły. Nie było by w tym nic strasznego, gdybym wczoraj nie był na osiemnastce u koleżanki i troszeczkę nie przegiął z alkoholem. Wróciłem do domu około godziny pierwszej w nocy, i na 8 miałem do szkoły. Całą noc nie spałem bo nie dałem rady. Nie udało się przekonać rodziców żeby zostać w domu. Więc w szkole byłem na ogromnym kacu, ale nie żałuję bo przynajmniej się bardzo dobrze bawiłem.
stare 08-02-2010, 16:21   #19
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Niech dzisiejszy dzień się już skończy!
Wstałem niewyspany o 6 i poszedłem do szkoły. Na pierwszej godzinie dostałem 1 z odpowiedzi z niemieckiego (od razu zrezygnowałem z jakiejkolwiek walki), na drugiej godzinie złapałem 2 z matmy (brakowało mi punktu do 3 - jak zawsze z resztą), a na trzeciej pisałem sprawdzian z polskiego (brakło mi czasu, by odpowiedzieć na ostatnie pytanie, więc jakiejś dobrej oceny się nie spodziewam). Następnie obraziła się na mnie dziewczyna, na której mi cholernie zależy i powiedziała, że nie chce mnie znać :/
A teraz czeka mnie masa nauki na jutro (kartkówka z biologii i historii + wypracowanie z angielskiego) i jeszcze o 17 idę na historię. Nie mam pojęcia jak ja się wyrobię z tym wszystkim...
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-02-2010, 16:25   #20
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
Kvrwa od 3 godzin gram w efema. Mówie sobie "Ostatni raz dam kontynuuj i wyłączam", ale zawsze jest coś co jeszcze muszę zrobić... Obecnie mam straszny chaos w swojej kadrze więc nie zanosi się żebym sobie odpoczął od Managera
No, ja to samo mam ostatnio . Tzn nie mogę się od fma oderwać. Ale za to, mam takie sukcesy jak nigdy. Patrzcie.
http://i46.tinypic.com/dg59b4.jpg
http://i45.tinypic.com/2ik87co.jpg
Żadnego save and load.
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania