FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 3 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 16-07-2009, 17:17   #41
Kiler_
Obrońca Boys

Wyślij wiadomość na gg do Kiler_
Domyślnie

Nie rób sobie jaj bujar. Chodziło mi San Marino. Wszyscy dzisiaj coś fikają.
stare 16-07-2009, 23:35   #42
KacpereKSG
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do KacpereKSG
Domyślnie

Polonia wygrała co prawda 1:0, ale Juvenes powinno było stracić jeszcze parę bramek. Co do Legii to nawet sie nie wypowiadam bo był krok od kompromitacji. Przy stanie 1:0 dla Legii, Olimpia Rostov nie wykorzystała karnego.
stare 16-07-2009, 23:52   #43
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał KacpereKSG Zobacz post
Polonia wygrała co prawda 1:0, ale Juvenes powinno było stracić jeszcze parę bramek. Co do Legii to nawet sie nie wypowiadam bo był krok od kompromitacji. Przy stanie 1:0 dla Legii, Olimpia Rostov nie wykorzystała karnego.
Chciałbym, żeby wszystkie polskie drużyny się tak kompromitowały i wygrywały 3:0.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 00:07   #44
Yeti
Gość

Domyślnie

Oglądałem ostatnie pół godziny meczu Polonii. "Hłe hłe" powinno wystarczyć za komentarz, ale dla pewności dorzucę jeszcze, że żal.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 00:19   #45
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Polonia wygrała 1:0- dobrze, Legia 3:0- chvjowo, o krok od kompromitacji. Ludzie, weźcie się ogarnijcie trochę i zachowajcie więcej obiektywizmu. Wiem, ze Legia nie jest przez większosć Polski kochanym klubem, ale już nie gadajcie od rzeczy. Nie mowię, że Legia zagrala zajebiście- zagrala średniawe, ze wskazaniem na chvjowo, ale mówienie że było o krok od kompromitacji jest nie na miejscu...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 00:38   #46
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Cytat:
W takim razie Levadia się w Sosnowcu skompromitowała, bo przecież Wiślacy trafiali dwa razy w poprzeczkę .
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 00:55   #47
KacpereKSG
Stały bywalec

Domyślnie

Tak sie napier*alacie ze mnie. Pomyślcie co by było gdyby ta olimpia strzeliła tego karnego?
stare 17-07-2009, 00:57   #48
Sid
Banned

Domyślnie

A co by było, gdyby Ewa nie skusiła Adama jabłkiem?
stare 17-07-2009, 01:01   #49
KacpereKSG
Stały bywalec

Domyślnie

Jan Urban na konferencji prasowej sam powiedział: ''Inaczej mogłoby to wszystko wyglądać, gdyby strzelili wyrównującą bramkę z rzutu karnego. Wtedy rywale uwierzyliby w siebie i różnie mogłoby być.'' napier*alajcie sie dalej
stare 17-07-2009, 01:03   #50
Sid
Banned

Domyślnie

No ale przecież takie gdybanie jest bez sensu. Może by wygrali 5:1? Nigdy nic nie wiadomo, Wisła mogła trafić 2 bramki, zamiast dwóch poprzeczek, ale nie trafiła, tak samo Gruzini nie wykorzystali karnego, więc nie ma co gdybać...
stare 17-07-2009, 01:10   #51
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Jan Urban na konferencji prasowej sam powiedział: ''Inaczej mogłoby to wszystko wyglądać, gdyby strzelili wyrównującą bramkę z rzutu karnego. Wtedy rywale uwierzyliby w siebie i różnie mogłoby być.'' napier*alajcie sie dalej
Chyba logiczne, że gdyby Gruzini strzelili, to byłoby inaczej? Przede wszystkim zapewne nie staraliby się odrobić wyniku, może zamurowali bramkę. Ale uj z tym? Równie dobrze ja mogę powiedzieć, że gdyby Bendtner strzelił połowę swoich setek, to Arsenal mógłby być mistrzem. I co? Ale nie jest. I jakoś nie twierdzę, że Arsenal był o włos od mistrzostwa.

Pomyśl trochę czasem. I grzeczniej proszę, jesteś tu nowy i uwierz, że przekleństwa tu nie są wyznacznikiem fajności.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 01:10   #52
Koki'
'

Domyślnie

Urban jest mistrzem konferencji poza tym. Jak Legia dostaje w pizde, albo remisuje w żenujacym stylu, to gada "ale nasza gra wyglądala nieźle." + jakieś niedorzeczne wymowki. Po zwycięstwach zwlaszcza tych wysokich, pokazuje taką, moim zdaniem udawana ambicje, krytykuje pilkarzy mimo iż zagrali o niebo lepiej niż we wcześniejszym zremisowanym meczu gdzie grali piach i byli chwaleni. Taki schemat przewijal się w zeszlym sezonie...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 09:39   #53
YanouPL
Zorientowany

Domyślnie Kibic Legii

Polonia wygrała 1-0 (SUPER) Legia wygrała 3-0 (SUPER) Wisła zremisowała 1-1 (szkoda)...ludzie opamiętajcie się! Jestem kibicem Legii odkąd pamiętam. Jednego nie rozumiem czemu nikt nie potrafi kibicować (Polskiej) drużynie bez względu czy jest z Poznania, Warszawy, Krakowa czy Łodzi? Często wchodzę na ekstraklasa.pl i czytam te żenujące komentarze...tam nie ma komentarzy typu "no Wisła zagrałą ładny mecz" (czy Legia, Lech, Polonia itd.). Tam znajdę tylko komentarze typu: "Legia to ch**e!" "Wisła to ku**y" itp. Czy to nie jest żałosne...

Rozmumiem że ktoś może nie pajać względami do drugiej drużyny, ale czy trzeba aż tak się poniżać...?

W tym sezonie tak jak i w poprzednich kibicuję wszystkim polskim zespołom w europejskich pucharach, bez względu czy to Wisła, Lech, Polonia.

Jak chcecie to możecie rozwinąć ten temat...
YanouPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 10:30   #54
KacpereKSG
Stały bywalec

Domyślnie

YanouPL tutaj nikt przecież Legii, Wisły czy Polonii nie obrażał. Tylko zmartwiło mnie to że Legia w ogóle dopuściła do takiej sytuacji z tym karnym i to z takim przeciwnikiem. Gdyby to był nie wiem Hertha Berlin czy może AS Nancy to jeszcze idzie zrozumieć ale z taką Olimpią Rostov? A tak poza tym kiedy jest losowanie następnej rundy el. LE?
stare 17-07-2009, 10:47   #55
YanouPL
Zorientowany

Domyślnie

http://www.google.pl/search?source=i...+LE&meta=lr%3D

Wychodzi na to że 23 lipca.

Po edycji: KacperKSG wiem że nie chodzi ci o obrażanie Legii czy jakiegokolwieg innego zespołu...chodzi mi bardzoej o te dziwne odzywki. Zaprezentowałem wyżej.

Ostatnio edytowane przez YanouPL ; 17-07-2009 o 11:44
YanouPL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 11:47   #56
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

o kvrwa, co z tego, że karnego mieli? problem jakiś? wstyd dla Legii, że sędzia gwizdnął? zastanów się nad sobą, zanim coś napiszesz.
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 12:17   #57
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Karty już w sumie rozdane są w tej rundzie LE. Teraz tylko trzymać kciuki za Wisłę.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 12:29   #58
emce
zaproś mnie do swego domu

Domyślnie

Losowanie III rundy LE dzisiaj o 13:30.
emce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 13:18   #59
KacpereKSG
Stały bywalec

Domyślnie

Oo to za 20 minut heh coś mi się zdaje że Polonia polegnie w 3 rundzie. Potencjalni rywale to: Crvena Zvezda Belgrad, NAC Breda, FC Basel... no do dupy ogólnie rzecz biorąc

EDIT

Fredrikstad : Lech Poznań, Brondby Kopenhaga/Flora Tallinn : Legia Warszawa, Polonia Warszawa : NAC Breda/Gandzasar

Ostatnio edytowane przez KacpereKSG ; 17-07-2009 o 14:17
KacpereKSG jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-07-2009, 14:44   #60
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Fredrikstad na luzie do przejścia, będzie dobrze. Legia z Florą też teoretycznie powinna sobie poradzić, ale Broendby to już bardziej wymagający rywal.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania