FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 28-05-2017, 18:02   #17101
przebos
Legenda

Domyślnie

Brazylijczyk Maxwell po wczorajszym zwycięstwie PSG w finale pucharu, stał się najbardziej utytułowanym zawodnikiem w historii, pobijając właśnie o to jedno trofeum Ryana Giggsa.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 28-05-2017, 18:26   #17102
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Unzue oficjalnie trenerem Celty Vigo.

A co do Maxwella :

1.Maxwell-37 tytułów
2..Giggs-36
3..Victor Baia-35
4..Dani Alves-34
5.Iniesta-33
6.Xavi/Messi-32
stare 28-05-2017, 19:12   #17103
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Morda nie szklanka a Reus łapie kontuzje na 6 miesiecy XDDD
stare 28-05-2017, 20:06   #17104
przebos
Legenda

Domyślnie

Przykre.
stare 28-05-2017, 20:39   #17105
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał React Zobacz post
Morda nie szklanka a Reus łapie kontuzje na 6 miesiecy XDDD
https://twitter.com/tom_ur/status/868571172992143360
Trudno się nie zgodzić z ostatnim zdaniem... Jednak wg najnowszych informacji (też od powyższego pana) więzadła "tylko" naderwane - do 8 tygodni przerwy.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2017, 17:54   #17106
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Huddersfield pokonuje po karnych Reading 4-3 i awansuje do PL.
stare 29-05-2017, 18:24   #17107
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

OFICIALMENTE : Valverde nou entrenador del Barça

Dzięki Lucho za wszystko, zrobiłeś kawał dobrej roboty Remontada z PSG, zwycięskie klasyki i tryplet na zawsze uczyniły z ciebie trenerską legendę FCB

Ciekaw jestem jak Ernesto to poukłada. Będzie miał duży ból głowy, szczególnie jeśli chodzi o transfer pomocnika. Mam nadzieję, że pójdziemy all in po Verratiego albo Thiago a dopiero przy niepowodzeniu w transferach ww. dwójki spróbujemy z kimś innym. Pytanie też co z Leo. Czy zostaje w ataku, czy cofamy go na stałe do pomocy... Trzeba będzie też pomyśleć o roli wracających z wypożyczeń. Lato w Katalonii zapowiada się intrygująco

Jedno mnie intryguje: Josep Maria Bartomeu właśnie powiedział, że NIKT z klubu nie rozmawiał z Ernesto Valverde, a wyłącznie z jego otoczeniem... Zatrudniać trenera bez rozmowy z nim.. Ciekawe sposób na poznanie pomysłu trenera na drużynę...

Ostatnio edytowane przez Liam ; 29-05-2017 o 18:38
Liam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2017, 19:27   #17108
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Huddersfield w Premier League Oby nie zakończyło się jak w mojej karierze w FM15, gdzie po awansie do PL spadłem z hukiem i straciłem robotę
stare 29-05-2017, 19:52   #17109
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Z ich kadry kojarzę tylko jednego zawodnika - Nahki Wells. Pamiętam jak szalał u mnie na skrzydle w Bradford City, bodajże w FIFIE 13 czy 14

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-05-2017, 15:20   #17110
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

David Ornstein podał na twitterze, że Wenger porozumiał się już z Arsenalem w sprawie przedłużenia kontraktu na kolejne dwa lata. A ten dziennikarz BBC bardzo rzadko się myli w sprawach Kanonierów.
https://twitter.com/bbcsport_david/s...27854731735040

Ostatnio edytowane przez sionko. ; 30-05-2017 o 16:39
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-05-2017, 13:44   #17111
przebos
Legenda

Domyślnie

Wenger oficjalnie zostaje
http://www.arsenal.com/news/news-arc...ract-extension
stare 31-05-2017, 13:53   #17112
Veriak
Stały bywalec

Domyślnie

W dodatku David Ornstein pisze, że nie musi być to jego ostatni kontrakt
stare 31-05-2017, 14:32   #17113
Lex
Weteran

Domyślnie

Arsenal Czyli najbliższe lata nic tam nie zmienią. Maksymalnie walka o czwarte miejsce i puchar Anglii aż po grób
stare 31-05-2017, 15:47   #17114
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Conte specjalnie oddał puchar żeby Wenger został na stołku
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-05-2017, 16:41   #17115
przebos
Legenda

Domyślnie

dziękuję pan Antonio
stare 31-05-2017, 19:26   #17116
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Psy szczekają, a karawana jedzie dalej Do boju Arsene!
stare 01-06-2017, 16:15   #17117
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Według mnie dobra decyzja. Zmiana dla samej zmiany nie byłaby dobrym pomysłem. Arsene Wenger to znakomity fachowiec, który utrzymuje Arsenal na najwyższym poziomie od 20 lat. Jakby tylko przeprowadzono jakieś sensowne wzmocnienia, to mógłby osiągnąć więcej. 5 miejsce Arsenalu w lidze to niestety adekwatna pozycja biorąc pod uwagę potencjał obecnej ekipy. Zobaczymy co przyniesie lato!
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-06-2017, 17:06   #17118
przebos
Legenda

Domyślnie

dokładnie, podbijam Pana wyżej, sądzę to samo.
stare 02-06-2017, 07:38   #17119
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

co za zwariowane dwa tygodnie.

po pierwsze, gratulacje za wygraną ligi przez Real. o formie Barcy rozwodziłem się już w trakcie sezonu, pracy arbitrów również, stylu Realu też. liga była do wyciągnięcia w zasadzie bez problemów, z mojej strony ocena wygląda tak- po części sędziowie wypaczyli wyniki (w wiadomych spotkaniach na niekorzyść Barcy, w innych spotkaniach na korzyść Realu), po części (znacznie większej w mojej ocenie) ******ła sama Barca. jakby nie patrzeć, smrodu po tej lidze zostanie tyle co i w 2012, sezon się jednak skończył, podsumowania zostały podsumowane, czas na wakacje od ligi.

osobne słowa co do zachowania w czasie fety- żenada w wykonaniu ramosa, Carvajala i Marcelo (chyba jego też?), jeszcze próba bronienia ich przez fanów Realu i porównywanie do Eto'o (przeprosił na następny dzień)... na całe szczęście po takich pastuchach się wiele spodziewać nie można, więc i jakoś ten smród jest mniejszy

Puchar Króla. niczego innego się nie spodziewałem, przykre, że to jedyny puchar w tym roku, jednak też cenny. w przyszłym sezonie liczę na co najmniej obronę.

Valverde- kandydatura znana już w marcu, a okazuje się, że Robert bartomeu kontaktowali się z nim dopiero... tydzień przed podpisaniem. gdzie tu rozmowy na temat wzmocnień, planów na La Masię, rozwoju...? dramat kvrwa pełna profeska. niemniej jednak, wierzę w Valverde, przede wszystkim w powrót pressingu i transfer do środka pola. o ile do środka obrony transfer jest mało konieczny, a na prawą niekoniecznie potrzebny jest crack (choć tu kwestia Ernesto- da szansę szkółce, ściągnie weterana na wzór Srny czy zakupi młodszego, a na dłużej?), a po prostu wzmocnienie tej strony, o tyle środek pola po transferach out Ardy, Rafinhii, być może Denisa, mniejszej roli Iniesty i powrocie Roberto musi zostać wzmocniony crackiem.

jeszcze ze spraw starszych ciut, rosell w pierdlu bez możliwości wyjścia za kaucją, bartomeu i zgraja zarządu, otoczeni barwami klubowymi przegrywają w sądzie batalię z roku 2011 (?) w sprawie pozostawienia kasy Barcelony z długami przez Laportę. ciekawa sytuacja, okazuje się, że przez prawie dekadę pluto na Laportę z obozu obecnej władzy, zarzucano kłamstwo i defraudację, tymczasem prawda obnaża sprawę w zupełnie inny sposób. szkoda, że w całym tym zamieszaniu to Klub ucierpi najbardziej, szczególnie wizerunkowo. najpierw kłamstwo w kierunku Laporty, potem wały przy transferze Neymara, potem wypięcie dupy i czekanie na członka w sprawie bana transferowego (o tym za chwilę), układanie się z bandytami, pozbycie się z klubu w sposób karygodny Pepa, Abidala, Alvesa, fatalne decyzje kadrowe (brak środkowego obrońcy przez tyle lat, potem dziura w pomocy po latach przesytu), sprowadzenie do roli zła koniecznego La Masii, w końcu praktycznie w każdej sytuacji wystawianie policzka, tudzież dupska, czekając na cios w instytucję, jaką jest Barca (ban, wały Realu, obrażanie Klubu na porządku dziennym). wszystko to sprawia, że socios powinni wywieźć ten zarząd na taczkach. no ale obiecali nowy stadion przecież...

odniosę się do kwestii z innego tematu- kwestia Herrery i jego transferu na Camp Nou. otóż, podzielę zdanie Liama, i faktycznie, Herrera to nie poziom Barcy. nie ze względu na to, że jest za słaby, czy Barca ma przesyt w środku- zwyczajnie, Barca na tej pozycji potrzebuje Cracka przez duże C. kogoś takiego jak Verratti, Thiago, może Tielemans, kogoś takiego jak kiedyś Xavi. w mojej ocenie Herrera to nie ten poziom. swoją drogą iluż było zawodników ze światowego topu, którzy przychodzili do Barcy i kopali się po czołach? między innymi tego oczekuję od Valverde- powrotu do gry środkiem pola, większej kontroli nad piłką (do czego niezbędny jest transfer pomocnika), wściekłego pressingu i większego zaangażowania La Masii, bo to tam należało szukać uzupełniania braków- vide opcja prawej obrony w ciągu tego sezonu, przed sezonem zatrzymanie Grimaldo, wieki temu przekonanie Thiago do zostania itp.

kwestia bana. ktoś może mi przybliżyć sytuację? jakim cudem kary zostały rozdysponowane w taki sposób? kiedyś przybliżałem statystykę, w Barcelonie chodziło o (pamięć może mnie mylić) koło 10 chłopaków, w Realu i Atletico po 40, a jednak karę bana dostają Barca i Atletico, a Realowi karę skracają? cuda na kiju
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-2017, 09:44   #17120
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Tielemans>Herrera? XDDDDDDDDDDDDDDDD Gość, którego znamy tylko z FMa, bo ma duże CP do najlepszego zawodnika United w tym sezonie. W LE, jak już ktoś pisał, dużo większe wrażenie zrobił na mnie Dendoncker. I jeszcze co do tego pressingu co pisałeś, to nadałby się idealnie - najwięcej odbiorów w lidze na połowie rywala. Na szczęście sam Ander nie ma ochoty ruszać się z Manchesteru i mam nadzieję, że zdania nie zmieni.

Ostatnio edytowane przez Ponton. ; 02-06-2017 o 09:48
Ponton. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania