FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA World Cup 2006

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 10-08-2010, 17:26   #181
kondzio130595
Nowicjusz

Domyślnie

Windows XP Professional
kondzio130595 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2010, 18:14   #182
Kuba.
...®

Domyślnie

Cytat:
Napisał kondzio130595 Zobacz post
Postanowiłem, że zagram sobie w starszą wersję FIFY i wybrałem Mistrzostwa Świata. Kupiłem od kolegi, który już dawno w to nie grał. Stan płyty itd. był idealny. Zainstalowałem i niby wszystko jest ok do czasu meczu. Nie widać nic oprócz serpentyn flag itp. Nie ma kibiców, murawy piłki itp... Piłkarzy widać tylko wtedy kiedy grafikę ustawię na "low".

Jaki może być tego powód

Tu macie screena:
http://img29.imageshack.us/img29/7928/fifabd.png

POMÓŻCIE!!!!
Kiedyś też tak miałem i reinstal pomógł.
stare 11-08-2010, 13:03   #183
kondzio130595
Nowicjusz

Domyślnie

Dzięki. Reinstal pomógł już wszystko ok.
kondzio130595 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 15:57   #184
Misiu977PL
Nowicjusz

Domyślnie Problem z Fifą World Cup 2006

Witam! Nie wiem gdzie wstawić ten temat, więc zrobię go tutaj, w razie problemów proszę administratora forum o przeniesienie go do odpowiedniego działu. Dziś zainstalowałem sobie Fife WC 2006 i wszystko bardzo ładnie w menu chodzi, włączam mecz i... Biały ekran. Tylko kontury zawodników, piłki, no i głosy komentatorów. Dodam, że chciałem zagrać w tę Fifę, ponieważ chce trochę przypomnieć sobie stary czasy związane z tą grą. A więc, z zainstalowaniem nowych sterów do karty graficznej z głowy, zrobiłem to kilka dni temu. Karta graficzna : 1244 MB Mobile Intel Graphics Media Accelerator 4500M Media 4 Series Express Chipset Family. Prosze o pomoc związku z zaistniałą sytuacją. Z góry dziękuje, oraz pozdrawiam wszystkich tu zgromadzonych. Bardzo proszę o pomoc w tej sprawie ponieważ zależy mi na tej grze. Dodam, że wymagania sprzętowe lajtowo wchodzą.
Misiu977PL jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 16:03   #185
Domino
Gość

Domyślnie

@Misiu977PL

Instalowałeś już tą grę wcześniej na tym kompie? Pomimo tego że ta gra ma śmieszne wymagania, to zintegrowana grafika do mało której gry się nadaje, a objawy które opisałeś wskazują właśnie na grafik
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-04-2011, 18:37   #186
Misiu977PL
Nowicjusz

Domyślnie

Tak, właśnie chodzi o grafikę. Dodam, że wszystkie gry mam na laptopie i właśnie na nim nigdy nie była jeszcze instalowana ta gra. Oprócz tego, dziwne jest to, że Fifa 11, 10 chodziły/chodzą bez problemowo. Fifa 10 śmigała aż miło, podobnie 11. Jeszcze dziwniejszą sprawą jest to, że ta karta potrafi uciągnąć Crysis 2, a nie potrafi Fify 06 :/. Więc co mi możecie poradzić ? Dziękuje za odpowiedź i liczę na następne )

#Edit.: Próbowałem przed chwilą reinstall, nic nie dało :( :/.

Ostatnio edytowane przez Misiu977PL ; 17-04-2011 o 19:10
stare 18-04-2011, 19:37   #187
Misiu977PL
Nowicjusz

Domyślnie

Możecie mi pomóc ? Bardzo bym prosił.

PS.: Przepraszam za spam i post za postem, ale chce odświeżyć .
stare 18-04-2011, 21:59   #188
Domino
Gość

Domyślnie

Podaj pełną konfigurację tego sprzętu, ale nie chce mi się wierzyć, że na tej zintegrowanej grafice Intela śmiga Ci FIFA 11, gdyż producent dość wyraźnie zaznaczył, że ta wersja nie obsługuje zintegrowanych układów Intel

Poza tym z całym szacunkiem, jest to słaby układ graficzny i jeżeli jest to laptop, to na pewno nie do gier, a do pracy biurowej z taką grafiką
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2011, 15:09   #189
Misiu977PL
Nowicjusz

Domyślnie

No to aż dziw, bo Fifa 11 śmigała aż miło tylko leciutko czasami się zacinała. Wiem, że słaby i mam zamiar kupić kartę graficzną nową, ale na razie brak funduszy i jeśli mógłbym to polećcie jaką. Co do pracy na nim to być może prawda, ale aż dziw, że ta karta graficzna nie pociągnęła jedynie B:BC2. Co do konfiguracji sprzętu to chodzi o procesor czy tylko kartę graficzną ? Karta Graficzna: Media Inter(R) 4 Series Express Chipset Family. Co do laptopa: Intel Pentium dual core, 2 ghz (dwurdzeniowy - 4 ghz). 1244 mb karty graficznej, 320 HDD, 3 GB Ram. Nazwa Acer Aspire 5735Z.

No i otrzymam wiadomość ? Może jestem natrętny, ale nadal nie rozwiązana jest sprawa, a w grę chciałbym pograć, jednak jeśli odpiszcie "To co mamy zrobić, wyczarować Ci działającą wersje?" Czy coś w tym stylu, to napiszcie jakie wersje fify w ok. tego rocznika 06 mógłbym pograć lub czy w zwykłą 06 mógłbym.

Tak, jesteś natrętny i prosiłbym o nie pisanie posta pod postem, jak ktoś będzie wiedział, to odpowie, nie bój się.

Ostatnio edytowane przez t-muss ; 20-04-2011 o 15:19
stare 20-04-2011, 20:10   #190
Domino
Gość

Domyślnie

Ja od zawsze byłem zwolennikiem grania w jakiekolwiek gry na stacjonarnym kompie, a nie na laptopie, który IMO nie nadaje się do tego, choćby nie wiem jak był wypasiony.

Tutaj nic nie poradzę, nie wiem czego gra nie chce Ci śmigać, może jednak jest to wina tej zintegrowanej grafiki, a może systemu? Jak masz Vistę lub Sevena, to gra może na tych systemach po prostu nie odpalać, bo chyba nie jest przystosowana
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20-04-2011, 21:55   #191
Misiu977PL
Nowicjusz

Domyślnie

No ok za pomoc, ale takie pytanie, jeśli nie fifa WC 06, to odpaliłaby 06, 07 bądź 08 ? Z góry dziękuje.

#Edit.:
Cytat:
Napisał kondzio130595 Zobacz post
Postanowiłem, że zagram sobie w starszą wersję FIFY i wybrałem Mistrzostwa Świata. Kupiłem od kolegi, który już dawno w to nie grał. Stan płyty itd. był idealny. Zainstalowałem i niby wszystko jest ok do czasu meczu. Nie widać nic oprócz serpentyn flag itp. Nie ma kibiców, murawy piłki itp... Piłkarzy widać tylko wtedy kiedy grafikę ustawię na "low".

Jaki może być tego powód

Tu macie screena:
http://img29.imageshack.us/img29/7928/fifabd.png

POMÓŻCIE!!!!

Mam dokładnie ten sam problem, przypomnę iż reinstall nie pomógł ; (.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania