FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > NA SPORTOWO

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 29-07-2012, 22:03   #141
Siegert30
KSG!

Origin: Rahuene-Poka2
Domyślnie

Z powodu braku czasu malo ogladam IO,czasami mi sie uda plywanie poogladac.Ogladalem tylko 4 set i 4 set-genialny w wykonaniu naszych zawodnikow!Widac ze mamy druzyne.Sry za brak polskich znakow,przebywam poza Polska.Jesli chodzi o szermierke,Skrodzki przegral z faworyzowanym Niemcem ale bylaby satysfakcja gdyby Polak wygral z Niemcem.

Ostatnio edytowane przez Siegert30 ; 29-07-2012 o 22:08
Siegert30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2012, 22:09   #142
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

I co? 3:0 może to nie jest, ale taki wynik był w zasięgu, gdyby nie głupio oddane prowadzenie 5:1 na początku.

To o czym mówiłem - zagrać dobrze w przyjęciu(prócz paru błędów z początku, ale i tak wyszło przyzwoite przyjęcie) i odpowiedzieć tą samą bronią. Kurek w końcu więcej piłek w polu niż na aucie co cieszy najbardziej. Bartman i Winiarski też przyzwoicie. Z flotem też jakoś sobie wybitnie Włosi nie radzili czasem.

Scenariusz z konsekwentną grą do skrzydeł do przewidzenia. Parę ataków Piotrka, kilka prób Możdżonka i tyle. Szkoda, bo o ile ten drugi ma czasem problemy z gorzej dogranej piłki to Nowakowski kończy niemal wszystko. Nie mówiąc już o perfekcyjnym dograniu gdzie na przesuniętej ma nieosiągalny zasięg co było widać na kilku spowolnionych powtórkach. Jedno co mi się podoba to gra Żygadło - Bartman. Zibi w końcu mnie przekonał do siebie, bo w końcu połączył dynamikę z precyzję. W niektórych piłkach, zwłaszcza tych z 3metra zbiera się do ataku na pełnej kurvie.

Nie ma co szaleć aż nadto, tylko dalej grać swoje i zdobywać dominację w kolejnych spotkaniach.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2012, 22:10   #143
Konrad1987
GG Gunners!!!

Domyślnie

Dzisiejszy dzień na IO niestety troche przykry dla nas. Radwańska odpadła, na dodatek w pływaniu kiepsko i w ping-pongu dwie porażki 3:4 (mimo prowadzenia 3:0) oraz przegrana Natalii Partyki 2:4 (mimo prowadzenia 2:0). Fajnie chociaż, że nasz Judoka zaszedł całkiem daleko i nasi siatkarze wygrali. Nie wiem jak wam, ale ja nie mogę doczekać się rywalizacji lekkoatletów, jak na razie najwięcej pływania oglądam.

P.S
Z tego co wiem to jakiś polski zawodnik szermierki zwyciiężył w 1/16 lub 1/8. Ale nie wiem czy to dzisiaj było.

Hehhhhe...Hiszpania przegrała z Hondurasem
Konrad1987 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2012, 22:11   #144
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Ależ Polacy się przebudzili! . I set niemrawo, praktycznie bez zagrywki. Szalał Zaytsev. Ale chyba siedziało w nich jeszcze to przedmeczowe napięcie. Potem koncertowa gra naszej drużyny. Genialne partie Igły, Winiarskiego i Kurka. w IV secie włosi momentali jakby nie wiedzieli co się dzieje, zmiażdzyliśmy ich kompletnie, szczerze mówiąc dawnego nie widziałem takiego seta na najwyższym poziomie. Szkoda, że sędziowie momentami nie dostosowywali się do poziomu siatkarzy.
Ogólnie jestem optymistą przed następnymi meczami, takie set jak ten I,już się naszym chłopakom nie przytrafi .
Szkoda Natalii Partyki, ale cóż dziś miała trochę mniej szczęścia . Została jeszcze Qian Li, może wyszarpie jakiś medal . Liczę też na naszych żeglarzy(jak narazie 4 miejsce), i kajakarzy górskich(Mateusz Polaczyk jest w półfinale)
stare 29-07-2012, 22:30   #145
Koki'
'

Domyślnie

Cytat:
Napisał S.Gerrard Zobacz post
I co? 3:0 może to nie jest, ale taki wynik był w zasięgu, gdyby nie głupio oddane prowadzenie 5:1 na początku.
Głupio to Włosi zaczeli ten mecz, w pierwszym secie byli poprostu lepsi, nasi swobodni jakby połknęli kije od szczotki. Bili nas i nie było nadziei, więc nie gadaj że można to było wygrać 3:0 skoro także kolejne sety oprócz czwartego też nie były na luzie, a i sędziowie nam bodajze w drugim podarowali chyba dwa punkty z rzędu... Sorry że sie tak przypierdalam, ale wkvrwia mnie takie gdybanie, możnabyło itd traktując dobrą ekipe jak śmieci, wszystkiego sie nie da wygrać, zwlaszcza z ekipami z czołówki.

na luzie to teraz powinni wciągnąć Bułgarie która bez Kaziyskiego i reszty są ogórkami, Argentyna w memoriale też nic nie pokazała, a o reszcie szkoda gadać.

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 29-07-2012 o 22:41
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2012, 22:32   #146
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Winiar & Zibi ♥ Drugi jednak na żywo wygląda lepiej huehuehue. Miazga no, co tu dużo klepać, Igła znów celuje w wyróżnienie - szalał w przyjęciu.

Natalkaaaa Mimo wszystko i tak zasługuje na niskie ukłony, to co robi jest niebywałe.

Patryś aka GIMBUS600 słucha Rihanny
kaka.16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 10:10   #147
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Kurek zajebiście podsumował czwartego seta tym asem serwisowym na końcu Ogólnie brawo dla siatkarzy, nieźle mi humor poprawili (jak i wszystkim Polakom chyba). Po meczu z Bułgarią lub Argentyną będzie już spacerek, będą się mogli spokojnie przygotowywać do ćwierćfinału.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 10:39   #148
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Szpaku + wioślarstwo =

stare 30-07-2012, 10:45   #149
tony_gdansk
Lechista

Domyślnie

Szpaku+wszystko=
tony_gdansk jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 10:54   #150
mixer__
Ostatnia Nadzieja Białych

Wyślij wiadomość na gg do mixer__
Domyślnie

Mówicie co chcecie, ale imo Szpakowski przegenialnie robi atmosferę, dobra, popełnia w komentarzu (za) dużo bardzo irytujących czasem błędów, jednak żaden komentator nie potrafi tak zbudować napięcia. Wolę mylącego się Szpaka (najlepiej w duecie z jakimś fachowcem który jest w stanie sprostować to co mówi Darek) niż wyprany z emocji komentarz w wykonaniu np. Tomasza Jasiny.
mixer__ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 10:59   #151
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

@tony_gdansk, racja, tyle że w tej dziedzinie miażdży kompletnie.

1. pokazują Australię - wg niego to Nowa Zelandia
2. startują ósemki - on pierniczy, że oglądamy powtórkę czwórek
3. dwójki - przed Polkami Australijki a Szpakowski widzi w nich Brytyjki

NO HELOOOŁ

stare 30-07-2012, 11:24   #152
mixer__

Domyślnie

Uwaga, wieszczę- czeka nas dziś medal w szpadzie kobiet
stare 30-07-2012, 11:28   #153
Caméléon
Dawido

Wyślij wiadomość na gg do Caméléon
Domyślnie

a ja wieszczę sensację w singlowym tenisie.
Dziś też debel.
stare 30-07-2012, 11:37   #154
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Cytat:
Napisał Caméléon Zobacz post
Też mam takie przeczucie, fak yea.

stare 30-07-2012, 11:49   #155
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Cytat:
Napisał Caméléon Zobacz post
Haha, to samo mówiłem zaraz po meczu Radwańskiej. Tyle że, wg. mnie, w męskim wygra Andy Murray (co raczej aż tak wielką sensacją nie będzie), ale sensację wróżę wśród turnieju kobiecego.
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 12:16   #156
48
.

Domyślnie

Mówcie co chcecie, ale ja Szpaka wolę od takiego Borka, który jak Xavi wyjebauł piłkę w aut pjerdoli, że genialny pomysł tylko partner nie ogarnął, a co co Darka to denerwujące jest to mylenie zawodników/przekręcanie nazwisk, ale da się żyć (w TV, bo w Fifie od razu leci).

Co się dzieje z tymi Hiszpanami?! Stawiałem ich obok Brazylijczyków jako kandydatów na złoto, a tu taki chvj Chociaż w kosza dobrze im idzie.

Mam nadzieję, że jutro TVP nie poleci w kulki i puszczą mecze zaplanowane, a nie żaglówki zamiast kosza (USA wczoraj )
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 12:46   #157
mixer__

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pichici Zobacz post
Mam nadzieję, że jutro TVP nie poleci w kulki i puszczą mecze zaplanowane, a nie żaglówki zamiast kosza (USA wczoraj )
A mnie takie relacje odpowiadają, to jest właśnie to piękno igrzysk raz na cztery lata oglądasz wkkw i strzelanie do rzutków, te mainstreamowe sporty (kosz, piłka) masz przecież cały czas.
stare 30-07-2012, 13:17   #158
48
.

Domyślnie

Cytat:
Napisał mixer__ Zobacz post
A mnie takie relacje odpowiadają, to jest właśnie to piękno igrzysk raz na cztery lata oglądasz wkkw i strzelanie do rzutków, te mainstreamowe sporty (kosz, piłka) masz przecież cały czas.
Nieeee. Raz na 2 lata (Mistrzostwa Świata i IO) największe gwiazdy NBA zbierają się i grają razem na poważnie (All Star Game sie nie liczy) jako reprezentacja USA. Poza tym chodzą słuchy, że od następnych wprowadzą top co w nożnej, czyli U-23. A co do piłki nożnej to takiej reprezentacji ja nie oglądałem jeszcze, bo grają największe talenty czego w seniorskich turniejach nie uświadczysz (nie wszyscy się załapią) ani na juniorskich (niektórzy nie pojadą, bo jadą na seniorką kadrę).

"Strzelanie do rzutków"?! Chodziło ci o rzucanie do tarczy rzutkami,czyli Dart? Jeśli tak to polecam kanał Sportklub i tam codziennie jest liga angielska w rzucaniu rzutkami (Premier League)
48 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 13:23   #159
Wariner
FIFA 2000 do bani !!!

Domyślnie

@up

http://pl.wikipedia.org/wiki/Strzele...o_rzutk.C3.B3w
Wariner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2012, 13:27   #160
mixer__

Domyślnie

Cytat:
Napisał Pichici Zobacz post
Nieeee. Raz na 2 lata (Mistrzostwa Świata i IO) największe gwiazdy NBA zbierają się i grają razem na poważnie (All Star Game sie nie liczy) jako reprezentacja USA. Poza tym chodzą słuchy, że od następnych wprowadzą top co w nożnej, czyli U-23. A co do piłki nożnej to takiej reprezentacji ja nie oglądałem jeszcze, bo grają największe talenty czego w seniorskich turniejach nie uświadczysz (nie wszyscy się załapią) ani na juniorskich (niektórzy nie pojadą, bo jadą na seniorką kadrę).

"Strzelanie do rzutków"?! Chodziło ci o rzucanie do tarczy rzutkami,czyli Dart? Jeśli tak to polecam kanał Sportklub i tam codziennie jest liga angielska w rzucaniu rzutkami (Premier League)
a) Miałem na myśli to, że w tych sportach rozgrywki klubowe (reprezentacyjne zresztą też) są tak rozbudowane i popularne, że te gwiazdy możesz oglądać praktycznie przez cały rok. Wyobraź sobie, że takiego Duranta czy Lebrona możesz obejrzeć tylko podczas igrzysk, tak jest na przykład z tymi hipsterskimi ( )sportami które wymieniłem wcześniej

b)a strzelanie do rzutków jest dyscypliną olimpijską, z dartem nie ma nic wspólnego
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania