FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 04-10-2007, 18:32   #121
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominoz
Kto chce zobaczyć co to doping zapraszam na mecz Lech - Legia w sobote
Ponoć Wiara Lecha szykuje coś fajnego
A propos:

Cytat:
Napisał Jay-Z
Zapewne wielu z Was zastanawiało się, dlaczego zrobiliśmy oprawę na meczu z Polonią.
Po pierwsze nikt nigdzie nie powiedział, że oprawa może być tylko na meczu z Lechem, Legią itd.
Po drugie i ważniejsze oprawa, która zaprezentowaliśmy musiała być pokazana wcześniej niż odbywający sie 6.10 mecz Lech - Legia.
Dlaczego?
Ano, dlatego, że udało nam się przejąć/zdobyć projekt sektorówki Lecha, która ma przykryć cały ich młyn = trybunę za bramką Sektorówki, na którą przez ponad rok zbierali kasę, sektorówki, która ma ich kosztować około 40.000zł i która już była w trakcie produkcji.
Zmieniliśmy delikatnie projekt (herb wielkopolski na małopolski, troszkę inny orzeł, gryfy trzymające w łapach coś innego), ale całość generalnie wyglądać miała tak samo. (Stąd tez m.in. te ścięcia po bokach)
Lech zarzuca nam "frajerską kradzież" projektu by zebrać pochwały od innych ekip za ładną oprawę.
Na celu jednak mieliśmy 'zablokowanie' ich projektu, a jeśli i tak zaprezentowaliby ją po nas, nie robiłaby już takiego efektu i sprawiała wrażenie, ze "gdzieś już to widzieliśmy"
Cel osiągneliśmy, Lech płacze na necie (zacznie to się napinka teraz jak trafi to na kibice.net, a w związku z tym prosimy bardzo by się tam nie wypowiadać i nie podejmować dyskusji z płaczkami, bo wiadomo ze się nikt nie przyzna ze został rozkminiony i pogratuluje akcji a jedynie będzie nam cisnął i wmawiał brak honoru) i musi na szybko zmieniać projekt, więc już nie będzie miał sektorówki jaką sobie planował.

Sektorówka Lecha - 40000zł
Oprawa Wisły - 3500zł
Wk***e i płacz Lecha – bezcenne
hah, ale miała być sektorówka za 40 000. z jedwabiu może?
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2007, 18:38   #122
Dominoz
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamilegionista
no wiadomo przecież grają z Legią!
I na szczęście nie będzie kibiców z Wawy, co by nam z zazdrości stadionu nie zdemolowali xDDD
Choć w sumie głupio jakoś tak bez przyjezdnych...
Dominoz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2007, 18:43   #123
Kamilegionista
Tylko Legia

Domyślnie

Uwierz mi, będą kibice z Warszawy i ich liczba cie zdziwi, ogromna nie bedzie ale... niewiem czy bedziecie nas przemycać jak kiedyś w PP ale chyba nie i tu troche zdziwiony jestem, zawsze było tak że robiliście wszystko żeby na meczu z nami nie zabrakło naszych kibiców...

Ostatnio edytowane przez Kamilegionista ; 04-10-2007 o 18:47
Kamilegionista jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2007, 18:53   #124
Dominoz
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kamilegionista
Uwierz mi, będą kibice z Warszawy i ich liczba cie zdziwi, ogromna nie bedzie ale... niewiem czy bedziecie nas przemycać jak kiedyś w PP ale chyba nie i tu troche zdziwiony jestem, zawsze było tak że robiliście wszystko żeby na meczu z nami nie zabrakło naszych kibiców...
Okaże sie...
Ale za to wy zawsze robiliście wszystko, żeby nas nie było u was

Pewnie pokażemy znowu,że kibice Lecha są porządni i wpuścimy was na stadion
stare 04-10-2007, 18:59   #125
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominoz
Okaże sie...

Pewnie pokażemy znowu,że kibice Lecha są porządni i wpuścimy was na stadion
Eee, nic mi o tym nie wiadomo. Możesz powiedzieć kiedy i jak, a nie puszczać puste słowa? Zawsze jesteśmy za tym, aby byli kibice przyjezdni, bo bez tego czegoś brakuje. Większość Lechitów, też by zapewne chciałaby, aby byli kibice Legii, w przeciwieństwie do ciebie...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-10-2007, 19:01   #126
Kamilegionista
Tylko Legia

Domyślnie

Cytat:
Napisał Dominoz
??? Sorry ale to nie My robiliśmy wszystko żeby nie było was u nas....tylko ta nasza policja, zawsze jak chcieliśmy np.kiedyś dużo widzewa u siebie to te psy dały pozwolenia na wpuszczenie tylko 600 osób :/ im coś zawsze nie pasuje bo chcą zapewnić ''bezpieczeństwo'' i dlatego mówią ile można dać biletów :/ Wiec wiesz....a po za tym niepamiętam meczu żeby Lecha nie było u nas na meczu... i na ostatnim też byliście pamiętam
stare 04-10-2007, 19:05   #127
Dominoz
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki'
Eee, nic mi o tym nie wiadomo. Możesz powiedzieć kiedy i jak, a nie puszczać puste słowa? Zawsze jesteśmy za tym, aby byli kibice przyjezdni, bo bez tego czegoś brakuje. Większość Lechitów, też by zapewne chciałaby, aby byli kibice Legii, w przeciwieństwie do ciebie...
Nie wiem czy sięgasz pamięcią do meczu finałowego Pucharu Polski 2004...

Ale skończmy ten temat, bo jak sie go zacznie, to potem kłótnie tylko są
Zwłaszcza jak sie zaczyna wygarniać Legionistą ich poziom.

Mam nadzieje, że przyjedzie was chociaż stu do Poznania.
stare 04-10-2007, 19:37   #128
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Tak sięgam pamięcią, lecz nie na tyle, aby sobie przypomnieć co tam bylo. Nie, interesowali mnie wtedy jeszcze przyjezdni, ogólnie temat kibicowania, to byla dla mnie tylko Legia.

Cytat:
Zwłaszcza jak sie zaczyna wygarniać Legionistą ich poziom.
Znasz wszystkich osobiście? Czujesz się jakiś lepszy od Legionistów? Bo jak czytam twoje posty to są one na tak zajebistym poziomie, że płakać się chce. Zgrywać cfaniaka przez neta może każdy.

Cytat:
Mam nadzieje, że przyjedzie was chociaż stu do Poznania.
Oceniasz kogoś zacznij od siebie. Jest zakaz, nawet jak będzie 10 osób to wielki szacunek dla nich, a nie gadasz na ludzi, którzy robią rzecz, której ty byś nie zrobił i śmiejesz się z nich, że tak mało. Dla mnie jesteś takim "internetowym płaczkiem" jak to było napisane w tekście wrzuconym przez Krasnala.

Nie chce mi się już z tobą gadać.
stare 05-10-2007, 13:56   #129
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

ktoś wie jaką karę dostał Widzew za opóźnienie meczu w Białymstoku ?? bo Jaga dostała 7,5 tys tylko za race
stare 07-10-2007, 07:54   #130
Krasnal

Domyślnie

Chociaż to powinien dac któryś z kibiców Jagi, pozwolę sobie to wkleić.

Cytat:
Dzis okolo godziny 14 zginął kibic Jagielloni Łukasz Lewończuk.
Łukasz był kibicem Jagi na dobre i na złe. Pamiętam jak byłem młody zachęcał mnie do chodzenia na mecze a to byla IV liga kiedy mialem jeszcze 12lat. Pamiętam jak byliśmy na meczu w Sosnowcu po ktorym sie rozplakal ze Jaga wkoncu jest w I lidze. Jego życie można określic krotko "Jagiellonia". Pamietam gdy rozwijali murawe na stadionie. Poszedl i siedzial i ogladal, ta ksamo bylo gdy stawiali swiatla. Był to prawdziwy kibic. Dzieki niemu wiem jaki klub kocham i za co. W sobote na meczu mowil ze na Wisłe to grzech nie pojechac. Wpisal sie na liste jako jeden z pierwszych. Tak samo jak czekal kilka lat na mecz z Lechem.
Pisze ten post w celach informacyjnych ponieważ wiele osob go znało. Piszę też w innym celu.
Jagiellonia byla jego życiem więc tu pojawia sie moja prosba. Czy moglby ktos mi pomoc zalatwic podpisy pilkarzy na pasiaku ktory złożymy w trumnie. W koncu Jaga to było jego życie więc niech zabierze ze sobą do wieczności barwy swojego klubu. Dowodem na to ze był to prawdziwy kibic jest to ze od IV ligi starał sie nie opuszcać zadnego meczu, był na wielu wyjazdach.
Spoczywaj w pokoju.

I druga sprawa:
Cytat:
Cenzura na Łazienkowskiej?
autor: KRZYSZTOF LECH, mz, 2007-10-04, Ostatnia aktualizacja: 2007-10-04

–Od początku sezonu na stadionie Legii trwa protest kibiców przeciwko polityce władz klubu. Nie dopingują, ale... chwilami głośno wykrzykują hasła, których treść nie podoba się działaczom. Inicjatorów tych okrzyków chcą usunąć ze stadionu.

Tradycją meczów na stadionie przy ul. Łazienkowskiej był „dialog” prowadzony pomiędzy trybunami krytą i odkrytą. Kibice z jednej pytali, a druga strona odpowiadała. Teraz widzowie na trybunie odkrytej przez większą część spotkań milczą w proteście przeciwko polityce władz klubu, które m.in. zakazały wstępu na stadion osobom odpowiedzialnym za oprawy meczowe. Czasami jednak skandują różne hasła.

Obraźliwa morda?

„Walter? Co? Mordo ty moja”! – taki „dialog” trybun miał miejsce podczas ostatnich meczów Legii z PGE GKS Bełchatów i Borussią Dortmund. Okrzyki nie spodobały się właścicielom klubu (Mariusz Walter jest jednym z nich) i dlatego dyrektor ds. bezpieczeństwa KP Legia Stefan Dziewulski wezwał do siebie kibica, który je intonował.
– Usłyszałem, że panowie Walter i Dziewulski nie życzą sobie, aby padały takie epitety – mówi Karol, wokół którego powstało całe zamieszanie. – Jeśli jeszcze raz będę intonował podobne okrzyki, zostanę pozbawiony możliwości wejścia na stadion. Dziwne, przecież nie były one ani wulgarne, ani obraźliwe. To parafraza motywu ze spotów wyborczych trwającej właśnie kampanii, a nawiązująca do sporu toczonego między kibicami a współwłaścicielem koncernu ITI – twierdzi kibic.
– Dlaczego pokazanie zabawnych i ironicznych zwrotów dotyczących polityków i biznesmenów milionom telewidzów nie oznacza dla ich autorów żadnych konsekwencji, choć odnoszą się do powszechnie znanych postaci, a podobny okrzyk na stadionie w centrum Warszawy grozi ograniczeniem moich swobód? Czy na stadionie Legii obowiązuje prawo RP, w tym szczególnie art. 54 konstytucji? (dotyczący głównie wolności wypowiedzi – przyp. red.) – dodaje Karol.

Rynsztokowy żart

– Na stadionie nie można nikogo obrażać. Stefan Dziewulski ma w zakresie swoich obowiązków dbanie o bezpieczeństwo i o to, by klub nie płacił kar za obrażanie kogokolwiek – tłumaczy Jarosław Ostrowski, członek zarządu KP Legia.
– Krótka rozmowa wychowawcza z kibicem miała podkreślić, że nie jest to najlepsza forma dialogu. To hasło kojarzy się negatywnie. Żart na poziomie rynsztoka. Reklama telewizyjna ma za zadanie obrażać konkurentów politycznych, oznacza też jakieś nielegalne działania. Osoby zwracające się w niej do siebie robią lewe interesy. Kibice wykrzykujący te hasła powinni pójść po rozum do głowy. Tego rodzaju żarty nikogo nie zachęcają, a wręcz przeciwnie – dodaje Jarosław Ostrowski.
Cytat:
Napisał legia.com.pl
List otwarty kibica Legii

Otrzymaliśmy list od kibica Legii uczestniczącego w meczu pomiędzy Legią Warszawa a GKS-em Bełchatów. Prezentujemy go w całości.

Warszawa, dn. 4 października 2007 r.

LIST OTWARTY

Szanowni Państwo!

Mam na imię Karol, mieszkam w Warszawie. W dniu 28 września 2007 roku brałem udział jako widz w meczu piłki nożnej drużyn KP Legia Warszawa i GKS Bełchatów. W jego trakcie wraz z liczną grupą osób uczestniczyłem we wzniesieniu okrzyku następującej treści: "Walter? Co? Mordo Ty moja"!

Była to parafraza motywu z filmów wyborczych trwającej właśnie kampanii, a nawiązująca do sporu toczonego między kibicami a współwłaścicielem koncernu ITI.

W dniu 3 października zostałem poinformowany przez Pana Stefana Dziewulskiego, dyrektora ds. bezpieczeństwa na stadionie Legii, że w przypadku ponownego wzniesienia wymienionego okrzyku i jemu podobnych otrzymam zakaz wejścia na teren stadionu Legii.

W związku z tym, pozwalam sobie zwrócić się do Państwa z prośbą o pomoc i wyjaśnienie, dlaczego pokazanie zabawnych i ironicznych zwrotów dotyczących polityków i biznesmenów milionom telewidzów nie rodzi dla ich autorów żadnych konsekwencji, choć odnoszą się do powszechnie znanych postaci, a podobny okrzyk na stadionie w centrum Warszawy grozi ograniczeniem moich swobód? Czy na stadionie Legii, będącym notabene własnością Miasta Stołecznego Warszawy obowiązuje prawo Rzeczypospolitej Polskiej, w tym szczególnie art. 54, p.1 Konstytucji?

Będę zobowiązany za udzielenie mi jakiejkolwiek informacji i pomocy w powyższej kwestii.

Proszę też o nieujawnianie mojego nazwiska, m.in. dlatego, iż regulamin stadionu Legii pozwala nie wpuścić na teren klubu każdego, nawet kogoś, kto nigdy nie złamał jego postanowień(sic!).

Z wyrazami szacunku
brak słów poprostu...
stare 07-10-2007, 09:43   #131
Yeti
Gość

Domyślnie

Poziom taki, jaki poziom mediów ITI :>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07-10-2007, 12:23   #132
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

Cytat:
Piłkarze Jagiellonii zostali rozgromieni w Krakowie przez Wisłę aż 5:0. Naszych zawodników w tym meczu wspierało ok. tysiąca fanów z Białegostoku, którzy pozostawili po sobie dużo lepsze wrażneie niż zawodnicy, o czym możemy przeczytać na oficjalnej stronie krakowskiego klubu.

Tego jeszcze chyba w Krakowie nie było. Kibice Jagiellonii po meczu zaczęli... sprzątać sektor gości. Najpierw na początku spotkania fani "Jagi" wywiesili transparent z napisem "Kraków - miasto nam od wieków przychylne". Potem zaprezentowali sektorówkę, która zakryła całą część trybuny, przeznaczoną dla gości, na którym widniał rycerz, widniejący w herbie Białegostoku.

W trakcie meczu kibice z Białegostoku również pokazali się z dobrej strony, dopingując i spiewając nawet wtedy, kiedy ich drużyna przegrywała już 5:0.

Kiedy z boiska schodził Radosław Sobolewski [red. wychowanek Jagiellonii], pożegnali go, skandując jego nazwisko.

To jednak nie był koniec. Zamiast po meczu wyjść ze stadionu, fani "Jagi" wzięli się do sprzątania swojego sektora, co wywołało przyjemne zaskoczenie u wszystkich obecnych w klubie.

Dziękujemy za kulturalny doping i gratulujemy Wam, kibicom Jagiellonii postawy, jaką zaprezentowaliście. Możecie być z siebie dumni.

Autor artykułu:
Źródło artykułu: wisla.krakow.pl
Data powstania artykułu: 2007-10-06 21:55:41
Nasi kibice w tym sezonie naprawdę mnie zaskakują, najpierw niesamowita atomsfera na pierwszym meczu ze sztucznym oświetleniem, teraz to. Nadal chyba niektórzy żałują zerwanej zgody z Wisłą, w sumie ja też...
stare 07-10-2007, 14:28   #133
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał Krasnal
brak słów poprostu...
A czego się spodziewałeś po naszym kochanym zarządzie ;> ?
stare 29-10-2007, 13:30   #134
El Siete
Weteran

Domyślnie

Oprawa przegranego niestety wysoko meczu z Odrą (nie mała w tym zasługa sędziego):

El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2007, 19:07   #135
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Judzio
ktoś wie jaką karę dostał Widzew za opóźnienie meczu w Białymstoku ?? bo Jaga dostała 7,5 tys tylko za race
Z tego co się orientuję to żadnej kary za Białystok nie dostaliśmy ;] Ewentualnie było to włączone w karę za derby..

@El_Siete - Fajna oprawa
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2007, 19:26   #136
Krasnal

Domyślnie

Niestety oprawa z Legią na wejście zamiast miażdżyć, jak było w żalożeniu, nie udała się. Przez co? Może przez wielką ilość "jednomeczowych" kibiców i wielu nowych, którzy też stali na X, bo przez oprawę nawet sektorów nie było jak odróżnić.
miało to wyglądać tak:

wyszło tak:

szarfy miały dojść do transparentu
stare 29-10-2007, 19:32   #137
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Gdyby wyszło byłby kozak
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-10-2007, 19:44   #138
Krasnal

Domyślnie

Nie ma co gdybać, moze to nie wyszło ale race były ok, dodatkowo sektorówka z Leniem (zmarłym w wypadku samochodowym kibicem Wisły, w dniu meczu z Legią miałby urodziny), Kraków GO! i flagi.
stare 02-11-2007, 23:55   #139
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Urban apeluje:
Cytat:
Do tej pory trener Legii mówił, że ciężko gra się bez dopingu. Mówił, że bardzo liczy na doping, bo to jest potrzebne jego drużynie. W dniu dzisiejszym po raz pierwszy Jan Urban zaapelował do obu stron konfliktu o jak najszybsze dojście do porozumienia.
"Rozmawialiśmy z drużyną na temat tego co się dzieje. Mamy apel i prośbę - zarówno do kibiców jak i do klubu, żeby jeszcze więcej dali z siebie, żeby ten konflikt się zakończył." - powiedział Urban.
"Drużyna robi wszystko co może, ale doskonale wiemy, że przy dopingu własnych kibiców gra się zupełnie inaczej. Jadąc na stadiony, gdzie jest mnóstwo kibiców i znakomity doping, musimy walczyć zarówno z przeciwnikiem jak i wytrzymać presję kibiców. Zdajemy sobie sprawę z tego, że pomoc ze strony naszych kibiców jest nam bardzo potrzebna. Wiosenne mecze większość drużyn z czołówki tabeli mamy u siebie i nieodzownym będzie pomoc kibiców. Wiele meczów jest tak wyrównanych, że doping rzeczywiście pomaga drużynie." - dodał warszawski szkoleniowiec.

Dopingu piłkarzom Legii brakuje na meczach u siebie. Wiadomo bowiem, że na wyjazdach kibice Legii mimo kłód, które pod nogi kładzie zarząd klubu jeżdżą i głośno dopingują piłkarzy.

"Cały czas myślimy o meczu z Odrą Wodzisław. Każdy może mieć słabszy dzień. Być może gdybyśmy mieli tego dnia doping, to drużyna by się obudziła i grałaby zupełnie inaczej. A tak kto wie jak drogo za to wszytko płacimy. Jechać na Wisłę z dwoma punktami straty, a z pięcioma to duża różnica. My robimy to co mamy robić. Nie jest łatwo stawiać się po jednej czy po drugiej stronie, bo drużyna nic złego nie zrobiła i chcemy żeby w jakiś sposób to się zakończyło. " - powiedział Urban.

Po meczu z ŁKS-em oliwy do ognia dolał kapitan wojskowych Aleksandar Vuković, czy to nie spowoduje zaostrzenia konfliktu i przeniesienia go na drużynę?

"Z tego co widać idzie to wszystko w coraz gorszym kierunku. Mi się wydaje, że "Vuko" się zagrzał i na pewno tego żałuje. Zawsze cenił kibiców Legii, ale na gorąco tak mu wyszło. Mam nadzieję, że kibice Legii zrozumieją to - bo znamy Vukovicia i wiemy, że zrobiłby dla Legii wszystko aby była najlepsza." - powiedział trener Legii.
Zarząd chce zburzyć żyletę:
Cytat:
- Ludzi na "żylecie" nie interesuje drużyna i jej wyniki. Jeśli wciąż będą przeszkadzać piłkarzom, to całkiem prawdopodobne, że już wiosną zburzymy tę trybunę. O pół roku przyspieszy to powstanie nowego stadionu - mówi prezes Legii Leszek Miklas. Piłkarze i trener Legii wreszcie otwarcie powiedzieli kibolom: Dość! Ich zachowanie kapitan Aleksandar Vuković nazwał żenującym.
"Żyleta" to umowna nazwa całej trybuny otwartej, na której gromadzą się najgłośniejsi ludzie w szalikach Legii. To znaczy byli najgłośniejsi, bo od początku tego sezonu nie ma przy Łazienkowskiej dopingu. Czasem ktoś coś krzyknął, czasem chóralnie obrażono właścicieli klubu. - Być na stadionie i siedzieć w ciszy, mają prawo - mówi Miklas.

Ale podczas meczu z Odrą "żyleta" przekroczyła granice. Urządzili festyn w najgorszym tego słowa znaczeniu. Przebiegali z jednego sektora na drugi, śpiewali "Stary Walter mocno śpi...". Całość dopełniło skandaliczne zachowanie radnego PO Lecha Jaworskiego, który w ostatnim dniu ciszy wyborczej zafundował pod stadionem scenę, porządne nagłośnienie i muzykę (w stylu "Daj mi tę noc") słyszalną na stadionie. To z tej sceny przed końcem spotkania i po nim przemawiał do kiboli niejaki "Staruch" - dyrygujący wcześniej dopingiem na "żylecie", który został ukarany zakazem stadionowym. - Prawo jest jednoznaczne: zabrania nie tylko odpalania, ale nawet wnoszenia rac na stadion! Każdy, kto coś takiego zrobi, automatycznie dostaje zakaz i ma sprawę w sądzie grodzkim. Kilku osobom, które odpaliły race, cofnęliśmy zakazy. Zostali skazani na 30 dni prac społecznych, ale odpracowali je i wrócili na stadion - tłumaczy Miklas. To w imię solidarności ze Staruchem "żyleta" milczy.

Legia z Odrą przegrała w fatalnym stylu. Tydzień później uległa w Krakowie Wiśle i ma już osiem punktów straty. W środę kibole znów ganiali po trybunach i poszli o krok dalej - buczeli na piłkarzy, którzy męczyli się w Pucharze Polski z jednym z najsłabszych zespołów ligi z ŁKS (1-0).

- Jeśli wciąż będą przeszkadzać, nie wiem, czy wiosną nie ułatwimy procesu przebudowy stadionu - mówi prezes Legii. - Wcześniej planowaliśmy, że łuki i trybuna otwarta będą wyburzane stopniowo. Na koszt miasta miały powstać konstrukcje tymczasowe. Ale przychodzących na stadion nie interesuje ani drużyna, ani jej wyniki, więc całkiem prawdopodobne, że zamkniemy wszystkie trzy trybuny naraz. Oszczędzi to miastu kosztów i mniej więcej o pół roku przyspieszy powstanie nowego stadionu.

Skończyła się nasza cierpliwość. To, co dzieje się na naszym stadionie, to żenada i skandal - grzmiał po meczu z ŁKS kapitan Aleksandar Vuković. - To żadna przyjemność grać przy takiej publiczności. Jak dobrze ktoś zagrał, to siedzieli cicho. A jak tylko któryś z nas źle strzeli czy poda, to od razu słychać: "Ooooo". Niech nie udają, że są zakochani w Legii. Oni załatwiają jakieś swoje interesy.

- Czuliśmy się, jakbyśmy grali sparing na bocznym boisku, a nie mecz Pucharu Polski. Niech już skończy się ta runda, bo grać w takich warunkach nie ma sensu - stwierdził zły jak nigdy trener Jan Urban. - Jak mają tak się zachowywać, niech lepiej zostaną w domach - dodał Marcin Burkhardt. - Cieszę się, że zawodnicy wreszcie powiedzieli to, co myśleli od samego początku - mówi Miklas.

Do końca rundy jesiennej Legia nie podejmie żadnych decyzji. - Jeśli "żyleta" jest wypełniona, wpływy pokrywają koszty organizacji meczu i ochrony. Ale jeśli dalej będą przeszkadzać, od razu zamkniemy trybunę otwartą. Nie zamierzamy ustąpić - kończy Miklas.
legialive.pl
stare 03-11-2007, 00:25   #140
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

http://www.sport.pl/pilka/1,70994,4637722.html

Ankieta mnie lekko podłamała... Zarówno treść jak i wyniki. Widać jak media potrafią manipulować ludźmi...
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania