FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 08-03-2008, 11:32   #221
K.
Weteran

Domyślnie

Super nam wyszła układanka... BOMBA!

A Lechowi coś nie wyszedł napis Lech Poznań hahaha
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 11:59   #222
baski18
Corner

Wyślij wiadomość na gg do baski18
Domyślnie

http://www.lech.poznan.pl/pliki/galeria/73/36863.jpg
http://www.lech.poznan.pl/pliki/galeria/73/36868.jpg
- Masz rację całkowicie nie wyszło ...

Przestańcie pisać, że jesteście najlepsi bo NIE jesteście !! Dlaczego ?

Doping - Obie drużyny były tutaj od kilku lat na wysokich miejscach, zawsze w ścisłej czołówce. Załóżmy, że Widzew ma lepszy doping.
Frekwencja - Lech od wielu lat zawsze w czołówce,a od kilku jest niezagrożonym numerem 1. Widzew natomiast na jeden z najważniejszych dla nich spotkań nie potrafi zapełnić całego stadionu. Nie mówcie tutaj o cenach biletów bo dla chcącego nic trudnego. W frekwencji jest w środku stawki. Zdecydowane zwycięstwo Lecha.
Wyjazdy - Obie ekipy jeżdżą bardzo dobrze i licznie. Tutaj remis.
Ultras - Tak jak w przypadku wyjazdów obie ekipy bardzo dobrze sobie w tym aspekcie poczynają. Lech natomiast robi o wiele więcej opraw z większym rozmachem. Tak więc punkcik dla Lecha.
Bojówka - Lech od 10 lat nie pokonany w tym dziale. Widzew ma co prawda wygrane nad warszawską Legią czy wrocławskim Śląskiem, ale z Lechem przegrał.
Organizacja - Lech ma o wiele bardziej zorganizowany system wyjazdów, posiadamy najwięcej oficjalnych FC. Punkcik dla Lecha.

Widzew 2
Lech 5

Dwie inne fotki:
http://www.lech.poznan.pl/pliki/galeria/73/36814.jpg
http://www.lech.poznan.pl/pliki/galeria/73/36805.jpg

Ostatnio edytowane przez baski18 ; 08-03-2008 o 12:02
baski18 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 13:09   #223
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Nigdzie nie pisałem, że jesteśmy najlepsi bo nie jesteśmy
Wy jednak natomiast wszędzie mówicie że jesteście najlepsi na świecie i w okolicach, szkoda że wczoraj tego nie udowodniliście.
My wczoraj wam pokazaliśmy co znaczy fanatyzm bo gdy straciliśmy bramkę był lepszy doping niż przy 0:0, natomiast jak Widzew strzelił bramkę nagle u was cichutko..
Wczoraj przyjechaliście z zamiarem zerwania układu, zrobiliście to jednak w najbardziej chvjowy sposób w jaki można. Częściej pozdrawialiście Cracovie niż oni sami gdy byli u nas. Najbardziej komiczne było gdy wychodzą nasi piłkarze my krzyczymy RTS, wychodzą wasi a wy krzyczycie Cracovia Cracovia.. no sorry lekko śmieszne to jest. Oczywiste prowokowanie nas bo u nas dla nożowii nie ma żadnego szacunku. Cały mecz obrażacie Ruch, a nas obrazić macie odwagę tylko po meczu gdy 90% naszego stadionu była już pusta. Czego się baliście? Aha i jeszcze jedno. Krzyczycie Cracovia Cracovia czyli wspieracie ekipę która jest jawnie prożydowska, a chwilę potem krzyczycie Jude Jude Jude Cała Łódź
Szkoda, że nie będzie już wyjazdów po 4 tysie do was Ale przynajmniej jest już jasna sytuacja i nikt nie będzie chciał robić e-zgód
Jedno jest pewne. Jeszcze długo nie będzie ekipy która będzie mogła nas przekrzyczeć na naszym stadionie, a wczoraj mieliście ku temu idealną okazję, chyba już ostatnią.

Edit. Co do tych fanclubów, nie wiem co znaczy oficjalne, ale luz.. Nie chcę mi się liczyć również ile tych FC macie wy, ile my. Wiem natomiast, że Widzew FC ma w całej Polsce - w Warszawie, na Śląsku, na Pomorzu, również w twojej Wielkopolsce. Gdzie FC ma Lech? Tylko Wielkopolska.

Ostatnio edytowane przez NAWED_BEKA ; 08-03-2008 o 13:14
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 13:37   #224
baski18
Corner

Domyślnie

Po 0:1 ucichliście, dopiero kiedy Djurdjevic dostał czerwoną kartkę zaczęliście śpiewać bo znowu szanse się wyrównały.

Wiadomość z 2006 roku: Rusza akcja mająca na celu zarejestrowanie oficjalnych FC z terenu całej Wlkp. i nie tylko(nie dotyczy Poznania). Zformalizuje to współpracę klubu z obecnymi nieoficjalnymi FC. Każda grupa chcąca zostać oficjalnym FC powinna wybrać prezesa FC, wypełnić deklarację i wysłać ją na adres klubu. Po rejestracji FC otrzyma certyfikat nadania statusu oficjalnego FC.

Oto lista oficjalnych FC które były na meczu z Zabrzem:
Bnin, Buk, Chodzież, Czempiń, Gniezno, Gostyń, Jarocin, Kaźmierz, Kępno, Koło, Konin, Kostrzyn, Kościan, Koźmin, Krotoszyn, Lubuski, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nadmorski, Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów, Owińska, Piła, Pleszew, Pniewy, Pobiedziska, Połajewo, Rawicz, Rogoźno, Skoki , Słupca, Szamotuły, Śrem, Środa, Tarnowo Podgórne, Turek, Warszawa, Wolsztyn, Września, Zbąszyń

Posiadamy także FC zagranicą jak np. FC Royal Windsor czy FC Limerick. Swoich mamy także w Łodzi. Mit, że za Lechem jest tylko WLKP możesz sobie w bajki włożyć.

Nikt nie mówi, że jesteśmy najlepsi na świecie - w Polsce jesteśmy najlepsi i nie można tego zakwestionować !! Wy próbujecie i pomimo tego, że w dopingu jesteście lepsi u siebie to Lech jest lepszy kibicowsko jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie jego aspekty.

Edit: FC stanowią u nas 40-60% wyjazdowiczów. Organizowane są dla nich dojazdy, mają pierwszeństwo w kupowaniu biletów. Teraz w Poznaniu zaczyna się organizowanie dzielnic na podstawie właśnie fan clubów. Taki fan club ma różne przywileje organizowane są specjalne konkursy.

Co do pytań typu, czemu po meczu, czemu ciągle Cracovia - nie do mnie te pytania, ja na płocie nie stoję i tym nie zarządzam. Myślę, że chodziło tutaj o pokazanie, że My mając zgodę z Cracovią, a Wy z Ruchem nigdy nie będziemy razem. Żeby nie było nieścisłości to Wy pierwsi na meczu zaczęliście krzyczeć na Cracovie nie poprawne epitety, gwizdaliście. Wracając do autokarów przy przejściu kolejowym w naszym kierunku lecą kamienie i butelki po wódce. Szalik Widzewa płonie na naszym sektorze.

Poznań miał już dosyć Waszych ekspansji na nasze miasto i wymian bandy głupków szalikami. Nadszedł kres tego pseudo układu i dobrze.

Ostatnio edytowane przez baski18 ; 08-03-2008 o 14:18
stare 08-03-2008, 14:23   #225
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał baski18 Zobacz post
Po 0:1 ucichliście, dopiero kiedy Djurdjevic dostał czerwoną kartkę zaczęliście śpiewać bo znowu szanse się wyrównały.
Fakt ucichliśmy na 2 minuty kiedy nasz Duce przemawiał na gnieździe
Cytat:
Oto lista oficjalnych FC które były na meczu z Zabrzem:
Liczba faktycznie imponująca. Ale ja też się pochwalę, a co tam.

FC Widzewa:
Pabianice, Zgierz, Koluszki, Skierniewice, Sieradz, Bełchatów, Kalisz, Zduńska Wola, Łowicz, Stryków, Głowno, Tomaszów Maz., Warszawa, Chełm, Skarżysko-Kamienna, Tuszyn, Rzgów, Opoczno, Turek, Aleksandrów Ł., Konstantynów Ł., Uniejów, Kutno, Łęczyca, Piotrków Tryb., Łask, Ozorków, Ksawerów, Wieluń, Rawa Maz., Niewiadów, Koło, Sochaczew, Żyrardów, Kazimierz, Częstochowa, Poddębice, Radom, Brzeziny, Domaniewice, Radomsko, Ciechanów, Grudziądz, FC Południe, FC Dolny Śląsk, FC Pomorze, FC Wielkopolska.
A to wszystko gdy wokół siebie mamy Legię, ŁKS, GKS Bełchatów, Radomiaka, Raków Cz. i Wisłę Płock. Dla przykładu Żyrardów to miasto należące do aglomeracji Warszawskiej, a Grudziądz w ogóle nie ma nic wspólnego z ziemią łódzką.. mimo to Widzew tam dominuje, ostatnio nawet sam prezydent Grudziądza przywitał piłkarzy Widzewa gdy ci pojechali na spotkania z kibicami Fan Clubów.
Cytat:
Nikt nie mówi, że jesteśmy najlepsi na świecie - w Polsce jesteśmy najlepsi i nie można tego zakwestionować !!
Dlaczego nie można zakwestionować? Właśnie to was zgubi. Wg was jesteście megazajebiści, a reszta kibicowskiej Polski jest lata świetlne za wami.
stare 08-03-2008, 14:28   #226
baski18
Corner

Domyślnie

W poście nr 222 napisałem czemu jesteśmy najlepsi w Polsce na Waszym przykładzie.

Żeby nie było Był to mój pierwszy wyjazd na Widzew. Na Waszym forum można przeczytać, że pokazaliśmy się z dobrej trony, a wg. mnie było bardzo słabo. Osoby siedzące na C piszą, że nas było lepiej słychać inne natomiast odwrotnie.

PS. Wiesz może czemu Wasi się bili na sektorze ? Kilka osób kopało jednego kolesia przy ogrodzeniu.

Ostatnio edytowane przez baski18 ; 08-03-2008 o 14:33
stare 08-03-2008, 14:38   #227
NAWED_BEKA
Banned

Domyślnie

Cytat:
Żeby nie było Był to mój pierwszy wyjazd na Widzew. Na Waszym forum można przeczytać, że pokazaliśmy się z dobrej trony, a wg. mnie było bardzo słabo. Osoby siedzące na C piszą, że nas było lepiej słychać inne natomiast odwrotnie.

PS. Wiesz może czemu Wasi się bili na sektorze ? Kilka osób kopało jednego kolesia przy ogrodzeniu.
W tamtym sezonie pokazaliście się dużo lepiej.
Przy ogrodzeniu stoją ekipy DHW i YH. Nie mam pojęcia co mogło się tam wydarzyć i w zasadzie to mało mnie to obchodzi
stare 08-03-2008, 16:10   #228
K.
Weteran

Domyślnie

My zaczeliśmy? Jeszcze przed meczem było słychać Cracovia, to się dziwisz, że były gwizdy itp? Kto lubi Cracovie? Chyba tylko wy... Jak wy zaczynacie wrzucać na Ruch, to my na Cracovie.. proste.
K. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 16:42   #229
Koki'
'

Domyślnie

Spasujcie panowie, bo tego wywyższania się i oskarżeń się czytać się nie da.
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 18:05   #230
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Ja lubię Cracovię i co ty na to hóliganie ?
stare 08-03-2008, 19:04   #231
lewy
Weteran

Domyślnie

Ja też nie przepadam za Cracovią, a napinka kibiców Lecha na tym meczu kretyńska i tyle.
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-03-2008, 21:24   #232
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Trochę zdjęć z meczu Wisła Płock - Motor Lublin ...

http://i29.tinypic.com/2itsgn6.jpg
http://images31.fotosik.pl/171/83ea3e0024e8c194.jpg
http://i28.tinypic.com/frya1.jpg
http://images24.fotosik.pl/173/92695def1eeac7e7.jpg
http://images24.fotosik.pl/173/79bfe13ebef90679.jpg

Motorzyści (napinacze)
http://images33.fotosik.pl/171/bb5f50fce9932191.jpg
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-03-2008, 14:22   #233
baski18
Corner

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=chT7iOrEXZA - doping Lecha na meczu Widzew Łódź - Lech Poznań.
stare 09-03-2008, 19:07   #234
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Ile Razy Można Pisać To Nie Jest Temat Do Napinania!!!
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2008, 18:53   #235
El Siete
Weteran

Domyślnie

Jedna z opraw na ostatnim meczu Tura z Wartą.
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2008, 20:05   #236
Masicar
Stały bywalec

Domyślnie

Szczerze powiedziawszy, w Polsce jest lepszy doping niż np. w Hiszpanii.
Tam 80 tyś. kibiców nie dorównuje 10 tyś. kibiców w Polsce.
Innymi słowy, u nas przy mniejszej widowni jest głośniej niż tam przy widowni 6 razy większej.
Masicar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-03-2008, 20:20   #237
baski18
Corner

Domyślnie

Tak nie jest ... Jeśli krzyknie 80 tyś to 10 nie ma szans. Chodzi raczej o intensywność, długość dopingu. W Polsce doping zaczyna stawać się na najwyższym poziomie, na prawdę nie mamy się czego wstydzić. Hiszpańscy kibice reagują tylko podczas sytuacji podbramkowej czy samej bramce. Wydaje się, że tam nie ma przywiązania do klubu jego barw tylko do samych zawodników. To sprawia, że nie ma tej energii. Kibicujemy dla klubu bo to jest świętość, zawodnicy się zmieniają, a klub jest ten sam. Aczkolwiek w Hiszpanii na pewno są ekipy które dobrze dopingują, aczkolwiek właśnie zespoły nie są takie jak Real czy Barcelona. Jeśli oprawy na meczach Barcy są organizowane przez klub, a nie jego kibiców to to pokazuje jak są oni przywiązani do klubu, a raczej brak tego przywiązania.

Nie od dziś wiadomo, że najwięcej kibiców takie kluby jak Juventus, Barca czy Real mają poza granicami kraju ...
stare 17-03-2008, 20:18   #238
322
Gość

Domyślnie

http://www.legialive.pl/news/25282_P...ie_Krytej.html

Oczywiscie...to kibice prowokuja...
ja pierdole, oni mowia o Wilnie, ze my to hólygany i bandyci a oni sa w tym wszystkim najbardziej zalosni...
nie chce mi sie tego dalej komentowac, teraz to cala Polska jest za nami
ITI Spierd*laj!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2008, 20:22   #239
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Co racja to racja. Mimo, że Legia jakoś zbyt wielką sympatią się nie cieszy, to nikt by nie chciał, żeby w jego klubie był taki kabaret czy cyrk jak kto woli...
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-03-2008, 21:04   #240
Judzio
:Maroko zawsze spoko:

Wyślij wiadomość na gg do Judzio
Domyślnie

Cytat:
Nie od dziś wiadomo, że najwięcej kibiców takie kluby jak Juventus.
Pozwól, że sprostuję W przypadku Juventusu jest to poza granicami Turynu, w całym kraju jest ich w trzy dupy

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania