FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 01-05-2010, 12:16   #2061
cabi
Xavi Hernández Creus

Ostrzeżenia: 3/2 (4)
Domyślnie

Wiesz, nie przesadzaj, nie wiem czy byłby taki pogrom. Z Siejewiczem nie chodziło mi konkretnie o karnego, bo ta ręka to taka trochę naciągana mimo wszystko i zaraz po akcji nikt z Korony się nie awanturował o nią więc nie była taka ewidentna.
Bardziej chodziło mi o to, że np. Głowacki ciągnął Kiełba za ręce po strzale Nikoli, a Siejewicz stał dokładnie na wprost i widział to, ale nie tylko na niekorzyść Korony się mylił, wydaje mi się, że gdy Maliszewski wychodził do tej sytuacji, gdzie była ręka to był spalony. Dwa razy też mi się wydawało, że nie gwizdnął a mógł.
Mijailović... choćbym bardzo chciał, żeby był gol, to mimo wszystko powtórki wykazały, że odbiła się piłka na linii. Ale mógł uznać, byłoby to zadość uczynienie za gol z połowy 'Świra' z Wisłą dwa lata temu, kiedy nie został uznany, a piłka metr za linią się odbiła.

Może patrzę na grę Korony nieobiektywnie, jako kibic tej drużyny, ale wydaje mi się, że to absolutnie nie jest zespół na spadek z Ekstraklasy. W meczach z Legią i GKSem zabrakło szczęścia, bo Korona była drużyną o wiele lepszą od tych wymienionych. Od jakiegoś czasu Korona po strzeleniu gola zaczyna dalej grać swoje, a nie jak bywało to jakiś czas temu - bronili wyniku 1-0 i chvja z tego było bo dostawali bramkę. Na moje oko grają na prawdę dobrą piłkę, co udowodnili min. wczoraj. Takie zespoły jak Arka, Piast czy Odra moim zdaniem o wiele bardziej 'zasługują' na wykop niż Korona. Ale tak jak mówiłem, to mimo wszystko chyba dość stronnicza opinia.

EDIT:
Cytat:
...wydaje mi się, że gdy Maliszewski wychodził do tej sytuacji, gdzie była ręka to był spalony...

Zwracam honor liniowemu. Swoją drogą to ten Maliszewski zaczyna przypominać mi swoją grą Cristiano Ronaldo, ale w pozytywnym sensie. Dość dobry, szybki drybling, biega taki napakowany

Ostatnio edytowane przez cabi ; 01-05-2010 o 12:35
cabi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2010, 12:59   #2062
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Za tydzień "przejechać się" po Lechii i jest Ekstraklasa na kolejny sezon w Kielcach

Bez cytowania tak dużych wypowiedzi osoby, której post jest tuż nad Twoim.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 02-05-2010 o 20:54
Michałos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 19:54   #2063
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Już prawie, prawie. W następnej kolejce- Legia <3
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 20:28   #2064
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Chciałbym przypomnieć o klubie, bez którego Ekstraklasa to nie Ekstraklasa. Odra, na zimę czerwona latarnia, a teraz wybroniła się i ma spore szanse na utrzymanie. Całą rundę wiosenną im kibicuję w walce o utrzymanie.

ODRA do boju! Ekstraklasa bez Odry? Nie ma mowy!

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 20:47   #2065
Michu 08
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Michu 08
Domyślnie

Z tego co dobrze pamiętam to Odra już jest chyba od 14 lat w Ekstraklasie i jak narazie nie ma zamiaru spadać niżej. A tak nawiasem to w tym sezonie mistrza będzie miał Lech Poznań - moim skromnym zdaniem.
stare 02-05-2010, 20:51   #2066
Domino
Gość

Domyślnie

Odrze to i ja kibicuje, swego czasu prowadził ją gość z mojego miasteczka, czyt. Białek, który z tego co wiem spuszcza Stalówkę do II ligi Ale Odrze krzywdy nie dał zrobić

Lech to powinien żałować, że nie wygrał bezpośredniego meczu z Wisłą ostatnio, bo gdyby wygrał i sytuacja by była taka jak po tej kolejce, nie był by 1pkt za plecami Wisły, a byłby na 1 miejscu przed nią No jedno małe potknięcie Wisełki, wygrane Lecha do końca i pozamiatane

I mała uwaga do Michałosa, nie cytuj całej wypowiedzi, jak nie ma takiej potrzeby, tym bardziej jeśli piszesz pod postem osoby, do której się zwracasz...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 02-05-2010 o 20:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 21:25   #2067
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Ja trzymam kciuki za utrzymanie Odry. Podjęte ryzyko, spora liczba transferów i zmian, sporo osób wątpiło czy to wypali. I jak narazie to ryzyko się opłaca, Odra gra sporo lepiej niż w poprzedniej rundzie.
stare 02-05-2010, 21:35   #2068
Michu 08
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Michu 08
Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
No jedno małe potknięcie Wisełki, wygrane Lecha do końca i pozamiatane
Wisła ma jeszcze mecz z Legią i Cracovią, a Lech z Ruchem. Walka do ostatniej kolejki, stawiam na Lecha.
stare 03-05-2010, 00:12   #2069
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

A ja mam głęboką nadzieję, że ta Odra w końcu spadnie :/
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 00:23   #2070
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

No ja właśnie nie jestem w stanie ogarnąć jak można chcieć żeby Odra jeszcze grała w Ekstraklasie o_O Nic nie wnoszą piłkarsko, z małej mieściny, z 2-3 ligowymi kibicami, 50 raz z rzędu walczą o utrzymanie. Po co to to? Naprawdę marzę żeby w końcu spadli i długo nie wrócili.
stare 03-05-2010, 00:37   #2071
Domino
Gość

Domyślnie

Z jednej strony można tak powiedzieć, ale te słowa nie tylko do Odry pasują Takim gadaniem to pół ligi można wypjeprzyć o klasę albo i dwie niżej A jak pokazały ostatnie kolejki, mecze drużyn na szczycie przyćmiły właśnie te, które walczą o utrzymanie A to co Piechniak strzelił z Arką, to palce lizać Dlatego lubię i chcę Odrę w Ekstraklasie, większe emocje są, a w tym sezonie wybitne wręcz, bo pół ligi jest właśnie zagrożone spadkiem (no teraz może aż tak tego nie widać, ale i tak jest ścisk na dole ) A i zawsze jakaś niespodzianka się trafi w meczach outsidera z faworytem.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 03-05-2010 o 00:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 00:45   #2072
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Z jednej strony można tak powiedzieć, ale te słowa nie tylko do Odry pasują Takim gadaniem to pół ligi można wypjeprzyć o klasę albo i dwie niżej
Przykłady, bo ja nijak nie potrafię znaleźć w Ekstraklasie zespołu poza Odrą do którego te słowa pasują o_O
stare 03-05-2010, 00:46   #2073
seann

Domyślnie

Cytat:
Z jednej strony można tak powiedzieć, ale te słowa nie tylko do Odry pasują Takim gadaniem to pół ligi można wypjeprzyć o klasę albo i dwie niżej
Otóż to! Już dawno powinno to być zrobione. Zmniejszyć ligę do 10 drużyn, i niech napierdzielają ze sobą po cztery razy w sezonie, jak w Szkocji czy Szwajcarii.

A Odrze, podobnie jak sanszajn i Paolo, również życzę rychłego spadku.
seann jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 00:47   #2074
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Oni w ogóle mają kibiców?
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 00:52   #2075
Yeti
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
Oni w ogóle mają kibiców?
Rodzinę aktualnego trenera, bo bezrobocie to nic fajnego.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 01:11   #2076
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Kibicem Odry jest administrator forum CM/FM Jakby się dowiedział co piszecie, to wszyscy byście dostali dożywotnie bany.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 09:57   #2077
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Utrzymają się mimo niewielu kibiców I bardzo dobrze. Od lat gracze Odry udowadniają, że zasługują na Ekstraklasę wciąż utrzymując się w niej. W międzyczasie takie marki jak, och!, ach!, Górnik, Ruch czy Widzew spadały na zaplecze.

Gorąco życzę Odrze pozostania w Ekstraklasie.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 10:09   #2078
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ja też. Przez ostatnie kilka lat nabrałem sympatii do tego klubu. Jeśli spadną, nie będę płakał, ale szkoda by było.
A co do Lecha, to trzeba wygrać wszystko do końca, bo jest duża szansa, że Wisła wtopi. Boję się tylko, że po zdobyciu mistrzostwa zostanie Jacek "jest mi przykro przez to, co skandowali kibice*" Zieliński. Niestety, w przypadku pierwszego miejsca ma to obiecane. :/

* "Hej, Zieliński, walcz o mistrza. To jest Poznań, nie Wodzisław." Kibice odśpiewali to przed meczem z Lechią, po tym jak Lech zagrał z Wisłą jedno wielkie gówno, zamiast walczyć o zwycięstwo. Na dodatek wuefista wypomniał na konferencji, że przyjechał do Poznania z Odrą i prawie wygrał.
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-05-2010, 11:20   #2079
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

moje typy: Arka-out! Odra-out! Piast-Out! Poziom jaki obecnie prezentują te drużyny odstaje wyraźnie od poziomu Ekstraklasy
stare 03-05-2010, 17:08   #2080
Domino
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_ Zobacz post
Przykłady, bo ja nijak nie potrafię znaleźć w Ekstraklasie zespołu poza Odrą do którego te słowa pasują o_O
Może trochę przesadziłem, ale patrząc na obecny sezon, to przecież pół ligi spadkiem zagrożone, poziom polskiej piłki żenujący, więc mówienie że któryś zespół piłkarsko nic nie wnosi, to jest mało powiedziane, bo cała Ekstraklasa piłkarsko nic nie wnosi. I znowu wielkie nadzieje, że wreszcie coś zdziałamy na europejskiej arenie, a znowu się zatrzymamy na Levadii :/ Także łudźmy się dalej, że będzie lepiej
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania