FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 7 głosów, 4.43 średnia. Wygląd
stare 26-04-2010, 21:26   #2061
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Szkoda, na szczęście Ruch gra przy Cichej, więc spodziewam się trzech punktów, raczej nie stracimy dystansu. A tak grająca Legia jeszcze - mam nadzieję - potknie się.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 21:29   #2062
cabi
Xavi Hernández Creus

Ostrzeżenia: 3/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
I co? i chvj 3 punkty do Wawy
Gratuluję, ale daleko z tą grą nie zajedziecie.

Pozdrawiam

cabi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 21:40   #2063
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał cabi Zobacz post
Pozdrawiam
Lata lecą, a ty jak byłeś rozwydrzonym dzieciakiem z jakimś chorym kompleksem, tak nim dalej jesteś Jeśli myślisz że jesteś fajny będąc na każdym kroku złośliwy i arogancki (umówmy się, arogancja z klasą to świetna sprawa, niestety tobie do Housa trochę brakuje) to cię rozczaruje- nie jesteś .
EDIT:
down

Dobra, przyznaje jesteś zajebisty...

Ostatnio edytowane przez Koki' ; 26-04-2010 o 21:50
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-04-2010, 21:46   #2064
cabi
Xavi Hernández Creus

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki' Zobacz post
Lata lecą, a ty jak byłeś rozwydrzonym dzieciakiem z jakimś chorym kompleksem, tak nim dalej jesteś Jeśli myślisz że jesteś fajny będąc na każdym kroku złośliwy i arogancki (umówmy się, arogancja z klasą to świetna sprawa, niestety tobie do Housa trochę brakuje) to cię rozczaruje- nie jesteś .

stare 27-04-2010, 21:54   #2065
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Faaart, ale jest niezły wynik 1:1 w derbach Dolnego Śląska Mila co zayebał

Gra beznadziejna, wynik dobry, kibicowsko na plus, sumując jest dobrze Zawsze nad wami!
stare 27-04-2010, 23:17   #2066
cabi
Xavi Hernández Creus

Domyślnie

Bramka Mili jak za dawnych czasów. A swoją drogą Jeden z tych komentatorów w C+ w meczu Zagłębie - Śląsk przyprawiał mnie o wybuchy śmiechu swoimi krzykami w podbramkowych sytuacjach

Ostatnio edytowane przez cabi ; 28-04-2010 o 10:56
stare 27-04-2010, 23:20   #2067
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał cabi Zobacz post
A swoją drogą Jeden z tych komentatorów w C+ w meczu Zagłębie - Śląsk przyprawiał mnie o wybuchy śmiechu swoimi krzykami w podbramkowych sytuacjach
Żurek - były trener Śląska. Mało orgazmu nie dostał jak Zagłębie bramkę strzeliło... Wspomnień miłych z Wrocławia raczej nie ma (kibice za nim też nie tęsknią delikatnie powiedziawszy).
stare 30-04-2010, 21:05   #2068
M!cha15
:)

Wyślij wiadomość na gg do M!cha15
Domyślnie

No to w niedziele Lech prawdopodobnie przegra... Dziś Wisła umoczyła, więc zbyt duża szansa na odrobienie 3 pkt do Wisły jest, więc trzeba w niedziele uwalić. Oby to co teraz pisze się nie sprawdziło, jednak znając umiejętności Lecha tak się właśnie może stać. Póki co mam nadzieje, że Lech w niedziele wygra a w meczu Wisła - Legia padnie remis
M!cha15 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2010, 22:01   #2069
cabi
Xavi Hernández Creus

Domyślnie

FUCK YEAH

Wiedziałem, że Siejewicz jest chvjowy, ale że aż tak - to nie.

stare 30-04-2010, 22:26   #2070
322
Gość

Domyślnie

Mistrz, mistrz, mistrz, Legia mistrz!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30-04-2010, 23:05   #2071
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Ah, zajebiście
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-05-2010, 10:28   #2072
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Cytat:
Napisał cabi Zobacz post
FUCK YEAH

Wiedziałem, że Siejewicz jest chvjowy, ale że aż tak - to nie.
Racja w 100%. Brożek czerwona kartka i rzut karny dla korony, Mijailović gol !!!
(przynajmniej każdy inny normalny sędzia by to uznał), Głowacki faul na rzut karny Ale w sumie niech zostanie to 1-0 bo i tak jest to świetny wynik. Po prsotu Pan Siejewicz chciał oszczedzić Wisle pogromu
stare 01-05-2010, 11:16   #2073
cabi
Xavi Hernández Creus

Domyślnie

Wiesz, nie przesadzaj, nie wiem czy byłby taki pogrom. Z Siejewiczem nie chodziło mi konkretnie o karnego, bo ta ręka to taka trochę naciągana mimo wszystko i zaraz po akcji nikt z Korony się nie awanturował o nią więc nie była taka ewidentna.
Bardziej chodziło mi o to, że np. Głowacki ciągnął Kiełba za ręce po strzale Nikoli, a Siejewicz stał dokładnie na wprost i widział to, ale nie tylko na niekorzyść Korony się mylił, wydaje mi się, że gdy Maliszewski wychodził do tej sytuacji, gdzie była ręka to był spalony. Dwa razy też mi się wydawało, że nie gwizdnął a mógł.
Mijailović... choćbym bardzo chciał, żeby był gol, to mimo wszystko powtórki wykazały, że odbiła się piłka na linii. Ale mógł uznać, byłoby to zadość uczynienie za gol z połowy 'Świra' z Wisłą dwa lata temu, kiedy nie został uznany, a piłka metr za linią się odbiła.

Może patrzę na grę Korony nieobiektywnie, jako kibic tej drużyny, ale wydaje mi się, że to absolutnie nie jest zespół na spadek z Ekstraklasy. W meczach z Legią i GKSem zabrakło szczęścia, bo Korona była drużyną o wiele lepszą od tych wymienionych. Od jakiegoś czasu Korona po strzeleniu gola zaczyna dalej grać swoje, a nie jak bywało to jakiś czas temu - bronili wyniku 1-0 i chvja z tego było bo dostawali bramkę. Na moje oko grają na prawdę dobrą piłkę, co udowodnili min. wczoraj. Takie zespoły jak Arka, Piast czy Odra moim zdaniem o wiele bardziej 'zasługują' na wykop niż Korona. Ale tak jak mówiłem, to mimo wszystko chyba dość stronnicza opinia.

EDIT:
Cytat:
...wydaje mi się, że gdy Maliszewski wychodził do tej sytuacji, gdzie była ręka to był spalony...

Zwracam honor liniowemu. Swoją drogą to ten Maliszewski zaczyna przypominać mi swoją grą Cristiano Ronaldo, ale w pozytywnym sensie. Dość dobry, szybki drybling, biega taki napakowany

Ostatnio edytowane przez cabi ; 01-05-2010 o 11:35
stare 01-05-2010, 11:59   #2074
Michałos
Senior

Wyślij wiadomość na gg do Michałos
Domyślnie

Za tydzień "przejechać się" po Lechii i jest Ekstraklasa na kolejny sezon w Kielcach

Bez cytowania tak dużych wypowiedzi osoby, której post jest tuż nad Twoim.

Ostatnio edytowane przez Domino ; 02-05-2010 o 19:54
Michałos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 18:54   #2075
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Już prawie, prawie. W następnej kolejce- Legia <3
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 19:28   #2076
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Chciałbym przypomnieć o klubie, bez którego Ekstraklasa to nie Ekstraklasa. Odra, na zimę czerwona latarnia, a teraz wybroniła się i ma spore szanse na utrzymanie. Całą rundę wiosenną im kibicuję w walce o utrzymanie.

ODRA do boju! Ekstraklasa bez Odry? Nie ma mowy!

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 19:47   #2077
Michu 08
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Michu 08
Domyślnie

Z tego co dobrze pamiętam to Odra już jest chyba od 14 lat w Ekstraklasie i jak narazie nie ma zamiaru spadać niżej. A tak nawiasem to w tym sezonie mistrza będzie miał Lech Poznań - moim skromnym zdaniem.
stare 02-05-2010, 19:51   #2078
Domino
Gość

Domyślnie

Odrze to i ja kibicuje, swego czasu prowadził ją gość z mojego miasteczka, czyt. Białek, który z tego co wiem spuszcza Stalówkę do II ligi Ale Odrze krzywdy nie dał zrobić

Lech to powinien żałować, że nie wygrał bezpośredniego meczu z Wisłą ostatnio, bo gdyby wygrał i sytuacja by była taka jak po tej kolejce, nie był by 1pkt za plecami Wisły, a byłby na 1 miejscu przed nią No jedno małe potknięcie Wisełki, wygrane Lecha do końca i pozamiatane

I mała uwaga do Michałosa, nie cytuj całej wypowiedzi, jak nie ma takiej potrzeby, tym bardziej jeśli piszesz pod postem osoby, do której się zwracasz...

Ostatnio edytowane przez Domino ; 02-05-2010 o 19:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-05-2010, 20:25   #2079
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Ja trzymam kciuki za utrzymanie Odry. Podjęte ryzyko, spora liczba transferów i zmian, sporo osób wątpiło czy to wypali. I jak narazie to ryzyko się opłaca, Odra gra sporo lepiej niż w poprzedniej rundzie.
stare 02-05-2010, 20:35   #2080
Michu 08
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do Michu 08
Domyślnie

Cytat:
Napisał Domino Zobacz post
No jedno małe potknięcie Wisełki, wygrane Lecha do końca i pozamiatane
Wisła ma jeszcze mecz z Legią i Cracovią, a Lech z Ruchem. Walka do ostatniej kolejki, stawiam na Lecha.
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania