FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 17-07-2019, 22:26   #8841
Perejra
1948 & 1964

Domyślnie

przez zamknięcie DW921 przy przejeździe kolejowym w Zabrzu-Makoszowach przeprosiłem się z rowerem, polecam jazde do roboty o 23:30 przez las

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Perejra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2019, 00:01   #8842
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Grań/szczyt Rohaczy zdobyta Dwudniowy wyjazd na Słowację i debiut w Tatrach Zachodnich jak najbardziej udany, ale zrobiliśmy odcinek od Smutnej Przełęczy do Wołowca.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2019, 19:44   #8843
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
Grań/szczyt Rohaczy zdobyta Dwudniowy wyjazd na Słowację i debiut w Tatrach Zachodnich jak najbardziej udany, ale zrobiliśmy odcinek od Smutnej Przełęczy do Wołowca.
Wooow, ładnie. Część "Słowackiej Orlej Perci" zaliczona Polecam też drugi odcinek Smutna Przełęcz - Banikowska Przełęcz, zwłaszcza grań Banówki - emocje gwarantowane Jak Ci się podobał Rohacki Koń?

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-07-2019, 14:30   #8844
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

pięknie było, fajna wymagająca trasa zaczęła się od momentu rohacza, chociaz jak nigdy nie byłem fanem schodzenia z gór (nie ważne czy po skałach czy asfalcie), więc ciężko było mi zejść w niektórych fragmentach. Odcinek o którym mówisz super. Trochę się ponaciągałem za mocno, wyszło jaki jestem elastyczny

Pierwotnie planowaliśmy zrobić całość, ale mielismy zaledwie dwa dni na to. I tak udało nam się z pogodą, wstrzeliliśmy się idealnie w okno, bo ostatnie 10 min zejścia do schroniska zacząl padac deszcz, a na drugi dzien (niedziela) zdazylismy uleczyć kaca, zjeść, zejść na parking i zaczęła się burza
stare 06-08-2019, 18:12   #8845
mac
Weteran

Domyślnie

siemka co tam
stare 06-08-2019, 20:49   #8846
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

W sobotę pierwszy (i pewnie ostatni) tatrzański offroad. Kończysta zdobyta, Kowadło widziane z bliska ale to 12h dało ostro w kość

stare 06-08-2019, 22:42   #8847
Perejra
1948 & 1964

Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
siemka co tam
dzień jak co dzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud

@makak - szacun, ja z kilka lat temu wlazłem na Hawrań, i to był max moich możliwości

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Perejra jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-08-2019, 21:31   #8848
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

Elo chvje

by Tosiek
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2019, 00:03   #8849
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

hej : )
stare 11-08-2019, 18:52   #8850
Sebcio
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Sebcio
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mlody Zobacz post
Elo chvje
Kogo my tu mamy?!
Sebcio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2019, 19:17   #8851
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Mlody cioto
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-08-2019, 22:51   #8852
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

tydzien temu bylem na Orlej (Zawrat -> Kozi) i przezyłem jeszcze nas na czubach grad złapał XD gurwa hardcore zycia, kilka razy bylem naprawde na krawedzi.... lekki niedosyt, bo w planach była calosc az do Krzyżnych, ale jednak warunki były mega ciezkie i ciesze się z tego fragmentu i z tego, że nikomu nic się nie stało, bo bylo naprawde slisko.

po 11 dniach w Zakopcu wrocilem do domu, jestem juz mega zmęczony. Oprocz Orlej odwiedziłem swoje stare zdobycze w postaci Swinicy i Rysów oraz zanotowałem debiut na Przeleczy pod Chłopakiem i Malolaczniaku

Ostatnio edytowane przez przebos ; 11-08-2019 o 22:55
stare 12-08-2019, 17:19   #8853
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
tydzien temu bylem na Orlej (Zawrat -> Kozi) i przezyłem jeszcze nas na czubach grad złapał XD gurwa hardcore zycia, kilka razy bylem naprawde na krawedzi.... lekki niedosyt, bo w planach była calosc az do Krzyżnych, ale jednak warunki były mega ciezkie i ciesze się z tego fragmentu i z tego, że nikomu nic się nie stało, bo bylo naprawde slisko.

po 11 dniach w Zakopcu wrocilem do domu, jestem juz mega zmęczony. Oprocz Orlej odwiedziłem swoje stare zdobycze w postaci Swinicy i Rysów oraz zanotowałem debiut na Przeleczy pod Chłopakiem i Malolaczniaku
Chłopkiem Super szlak swoją drogą.
No to panie ładnie pochodziłeś. Szacun że Ci sił starczyło na 11 dni bo u mnie koło tygodnia jest optymalnie, potem to już masakra . Jak słynna drabinka się podobała? Mnie z kolei czeka właśnie ten pierwszy odcinek Orlej do przejścia. Żleb Kulczyńskiego - Krzyżne zaliczony (a do Granatów nawet dwa razy) no i kiedyś wypada od naszej strony wejść na Rysy bo słowacki wariant to jednak nie to samo

stare 14-08-2019, 19:51   #8854
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

drabinka to pikuś, najgorszy fragment był gdy trzeba było trzymać się sliskiego łancucha odpychając się nogami o śliską i gładką skałę (bez jakichkolwiek nawet najdrobniejszych dziur w skale by zaczepić buta... a za plecami dół na kilkadziesiat metrów XD). Fragement miał jakieś 2 metr, ale mimo to ciężko było zaufać okolicznościom.

Co do kondycji, to sam byłem pozytywnie zaskoczony bo dotąd najwięcej w górach byłem pięć dni. Jeszcze dosyć mocno dojebaliśmy te dni od wtorku do czwartu gdy dwie noce spędzilismy w starym MOku. Raz udało mi się zbiec z Czarnego Stawku do Moka w 15 minut

Ostatnio edytowane przez przebos ; 14-08-2019 o 20:15
stare 16-08-2019, 23:35   #8855
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Pierwszy raz w Zakopanem od bodajże 2010 roku zaliczone. Przyjazd w poniedziałek około 10, o dziwo staliśmy tylko od Poronina, na powrocie bez korków, ale w drugą stronę armagedon Wracaliśmy około 15 i korek sięgał do węzła Rabka-Zdrój, ale później czytałem, że było aż pod Myślenice XD
Były plany na Giewont, ale przeliczyłem się z kondycją i w sumie pogoda była taka sobie, i zaliczone skromne: Nosal, Gubałówka no i oczywiście Morskie Oko. Na początek myślę, że starczy
Nad Morskim cud normalnie. Wchodziliśmy to cały czas padało, doszliśmy, wyszło słońce, więc zdjęcia wyszły ładne no i już powoli się zbieramy, a tu jeb, w ciągu 3 minut dookoła biało, że nawet Oka nie widać
Następnym razem trochę lepiej się przygotuję i będę celował m.in w Giewont. Do zobaczenia jest naprawdę jeszcze sporo

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-08-2019, 16:27   #8856
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Kozak! https://youtu.be/Og-d_bwMuqQ

Byłem tam
stare 20-10-2019, 11:06   #8857
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Wczorajszy dzień fajnie spędzony w Tatrach. W planach była Świnica ale warunki pogodowe nie pozwoliły i skończyło się na Świnickiej Przełęczy i potem na Kasprowy (po drodze mały offroad na Pośrednią Turnię). Na Świnickiej Przełęczy były takie podmuchy, że z nóg momentami zwalało - myślę że spokojnie z 80-90 km/h momentami)

stare Wczoraj, 23:10   #8858
przebos
SIC MUNDUS CREATUS EST

Domyślnie

Ja dzisiaj wrociłem z weekendu w Tatrach, ale pogoda była tak FATALNA, że tylko w sobotę wyszliśmy na szlak, ale z drogi na Giewont udało nam się dojść zaledwie do Hali Kondratowej.... A tak czekałem na tej wyjazd :(
stare Dzisiaj, 00:08   #8859
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

No ja miałem tak ekscytujący dzień, że najważniejszymi wydarzeniami są przejście gierki i zjedzenie burgera z biedry
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania