FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 10-02-2018, 22:26   #1801
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

No bo gdyby to sam Stoch skończył na 4. miejscu to by tak nie bolało, najbardziej szkoda biedaka Huli. Wróci z medalem Stefan, jak nie indywidualnie, to w drużynie A jak tam się nie uda, to dopiero będą mogły kukle swędzieć.

Nie pamiętam kiedy miałem największego kaca, ale na pewno spory był po tym pogromie z Chorwacją w ręczną, po tym jak Hartingi zabrały Małachowskiemu złoty medal (w Berlinie na MŚ, a potem w Rio na IO), Euro 2012 (tam to podwójny ), no i teraz Hula dołącza do galerii sław

EDIT: A, przypomniał mi się ten największy kac. Po meczu Polska - Katar w 2015. Gdzieś czytałem "czuję się, jakby ktoś mnie wyruchał i nie zapłacił" - i to chyba dobrze oddaje to uczucie po tych wszystkich rozczarowaniach

Ostatnio edytowane przez mac ; 10-02-2018 o 23:01
mac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 11-02-2018, 10:00   #1802
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ale opowiadacie, nie uwierzę, że nie mieliście większego kaca po ćwierćfinale Euro, gdy realny był półfinał z Walią, a kasztan Nawałka nie wiedzieć czemu wolał bronić bezpiecznego 1:1 (jak i ze Szwajcarią zresztą) i liczyć na loterię. wtedy byłem tak nieziemsko wkurwiony jak podczas odpadania Barcy z LM z Atletico i Chelsea
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-02-2018, 22:09   #1803
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Jeszcze ja, jeszcze ja chcę się wypowiedzieć!

Miałem dużo większe kace w swoim kibicowskim życiu, że przypomnę Cracovia - Wisła 1:1 z 11 maja 2010 roku, czy APOEL - Wisła 3:1 z 23 sierpnia 2011 roku (widzicie, tak się wryło w pamięć, że bez kłopotu umiem datę wymienić), albo kolejna przepamiętna data - 27 stycznia 2016, Polska - Chorwacja w ręczną ale szczerze - nawet po Polska - Czechy na EURO 2012, gdy repra mnie tak bardzo nie obchodziła, miałem większy wkvrw, a nad skoczkami przeszedłem do porządku dziennego nomen omen tego samego dnia, mimo że sytuacja wprost kvrwa niesamowita, a po wyświetleniu '5' przy nazwisku 'Stefan Hula' to mnie uciszyło i wbiło w krzesło niepomiernie. Może dlatego, że przy tamtych porażkach byłem niepewny lub nawet bardzo niepewny, czy w ogóle kiedykolwiek będzie szansa podźwignięcia się, a tutaj wiem, że skoczkowie mają konkursy indywidualny i drużynowy na dużej skoczni, żeby się odpłacić z nawiązką i jest jakieś 80% szans, że to zrobią. Albo po prostu przyjąłem już tyle niepowodzeń na klatę, że mnie to jakoś mniej angażuje

PS. Właśnie sobie przypomniałem, że bardziej rozpaczałem po 4. miejscu Małysza na MŚ 2007 w Sapporo na dużej skoczni. Autentycznie

PS2. https://www.youtube.com/watch?v=W3wcs7SYJMk pasowało w sam raz po konkursie. tylko ja se przypomniałem oczywiście o tym filmiku 2 dni po fakcie ^^
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 17-02-2018, 21:06   #1804
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

ta kvrwa audi

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 18-02-2018, 23:55   #1805
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Cytat:
Napisał mac Zobacz post
Jeszcze będzie powód do radości, spokojnie Forma nie uleci z dnia na dzień. Nasi najebią Niemcom i Norwegom na dużej skoczni.
Pięknie przewidziane, mam nadzieję że sprawdzi się również dzisiaj!
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-02-2018, 18:19   #1806
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

no i po nadziei
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 22-02-2018, 21:30   #1807
krecik.
Pisarski Oldboy

Domyślnie

Cztery dni się tutaj dobijałem by przywrócić hasło. :/ Dzięki admini za pomoc na fb!
stare 24-02-2018, 09:34   #1808
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

ślunska wersyjo fejsbuka dalij je niykompletno i musza czytoć po angielsku
stare 24-02-2018, 21:12   #1809
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

moj instytut był tak biedny, ze na absolutorium tylko 3 osoby dostały wyróżnienia za oceny... oczywiście ja byłem czwartym...
stare 27-02-2018, 13:07   #1810
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Ta nowa muzyczka w intro cafe futbol to tak na stałe? To już nie to samo CF.

Tak w ogóle to oglądam sobie powtórkę z ostatniego odcinka a tu ojciec koleżki z gimnazjum wypowiada się podczas reportażu o Chojniczance
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-05-2018, 21:43   #1811
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

z niecierpliwością oczekuję na alternatywę fejsbuka, czy chociaż na serwis, na którym będą wszyscy lub duża większość. gdyby nie sprawy uczelniane, dawno wyjebałbym ten szajs w pizdu

piszę to, bo nie zgodziłem się na jakąś kolejną aktualizację messengera, przez co dziś zablokowało mi go.

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 07-05-2018 o 21:50
stare 07-05-2018, 22:03   #1812
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Szczerze to i ja juz bym usunal to w pizdziec bo juz mnie wkurvia ile tam syfu sie narobilo.. Gdzies mi sie o uszy obilo ze cos tam jest albo dopiero jest tworzone?

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-05-2018, 19:27   #1813
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

od dzisiaj stawiam piwoszy-neofitów na równi z glutenowcami i feministkami

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
stare 18-05-2018, 16:15   #1814
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

a cóż to się stało?
stare 18-05-2018, 18:02   #1815
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

No bo wkvrwiają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kvrwa całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hvjowych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:
- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, jebie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!
Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad perło export, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.
Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:
- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guwnem pizner urkłel chco otruć!
Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu 'atomowy morświn', 'natarcie pszenicy' albo o nazwach na zasadzie 'w chvj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar'
-pacz, to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm'
I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pierdolo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze
stare 19-05-2018, 08:04   #1816
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

dzięki panie kapitanie, jakbym chciał przeczytać pastę, to bym sobie ją znalazł

o ile fakt jest niezaprzeczalny- piwo kraftowe (może nie dowolne, ale jednak)>>>>>> każde inne piwo, o tyle stawianie tego na równi z feminaziolstwem i bezglutenowcami jest, he he, śmieszne.

chyba, że chodzi o takich pajaców, o których mówi pasta, ale jak takich spotykam na piwie, to mówię- zamknij ryj i pij
stare 18-06-2018, 19:27   #1817
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

u mnie zadyma w rodzinie, może później napiszę dokładniej (część 1: groźba wpierdolu od kuzyna chudego jak patyk xD)

stare 18-06-2018, 22:17   #1818
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

dawaj za hale
stare 19-06-2018, 18:08   #1819
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Dawno nie miałem takiego wkurwiającego dnia, jeszcze mecz (a właściwie druga połowa) na dokładkę.

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-06-2018, 18:36   #1820
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Domyślnie

tyle ***** czekania, nawet miałem w piździe wczorajszy egzamin który ojeebałem, a tu taka niespodzianka
Odpowiedz

Bookmarks

Tagi
żale lamusów

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania