FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 16-04-2011, 16:40   #41
Lex
Weteran

Domyślnie

Casillas; Sergio Ramos, Albiol, Carvalho, Marcelo; Pepe, Xabi, Khedira; Di María, Benzema y Cristiano Ronaldo.

O_O Trivote z Pepe, Ozil na ławce.
stare 16-04-2011, 16:43   #42
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Mówiłem.
stare 16-04-2011, 16:50   #43
yebany
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Wyślij wiadomość na gg do yebany Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do yebany
Domyślnie

Cytat:
Napisał NAWED_BEKA Zobacz post

Szczerze mówiąc - jesteś idiotą.
Nieumiesz uzasadnić to najeżdżasz???
yebany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 17:04   #44
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał yebany Zobacz post
Nieumiesz uzasadnić to najeżdżasz???
Nieumiesz? A co to znaczy? Chyba, że chodziło ci o "nie umiesz".

Umiem, umiem. Zrobiłem to w 2 postach tutaj, ale ty jak widać jesteś mało ogarnięty i to przeoczyłeś, albo nie zrozumiałeś. Tak więc albo się ogarnij, albo się nie udzielaj na forum dyskusyjnym, bo po prostu trollujesz.

EOT. Proszę wszelakiego rodzaju dzieciaków, debili, świeżaków i wynalazków o nie wdawanie się ze mną w dysputę i nie komentowanie moich postów, szkoda mi nerwów.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 17:17   #45
yebany
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (5)
Wyślij wiadomość na gg do yebany Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do yebany
Cool

Cytat:
Nieumiesz? A co to znaczy? Chyba, że chodziło ci o "nie umiesz".
no właśnie o to mi chodziło

ale dobra już pisszmy na temat a nie jakieś śmieszne napinki przez neta
yebany jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 17:19   #46
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Derby Podkarpacia dla Stalowej, Derby Polski dla Lecha jeszcze tylko Derby Europy dla Realu i będzie git

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 17:35   #47
cwezu
Banned

Wyślij wiadomość na gg do cwezu
Domyślnie

Przykro mi, na to ostatnie nie ma szans :/
cwezu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 17:36   #48
Przemoo3211
Banned

Domyślnie

Jest szansa, jest. Jeden mały błąd Barcelony, i wszystko może się zdarzyć.
Przemoo3211 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 17:41   #49
DominiQ99
Jest spoko!

Domyślnie

@Przemoo3211
Co da jeden mały błąd ? W poprzednim meczu Barca rozgromiła real 5:0 ! Więc co tu po stracie 1 bramki ...
stare 16-04-2011, 17:43   #50
Przemoo3211
Banned

Domyślnie

Jeśli Real będzie się skutecznie bronił i korzystał z tych błędów, to kto wie...
Przemoo3211 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 18:25   #51
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Napisał Przemoo3211 Zobacz post
Szansa Realu na wygranie: 5/10
Szansa Barcelony na wygranie: 8/10
Prawdopodobieństwo remisu wynosi w takim wypadku -3/10, nie mówiąc o tym, że w trzech spotkaniach na dziesięć wygrywa zarówno Barcelona, jak i Real. Analiza - doprawdy - wyśmienita.

@stormik
Valdes, owszem, statystycznie wyprzedza Casillasa, niemniej jest od niego bramkarzem o klasę gorszym. Jedyną jego przewagą jest gra nogami (tzn. umiejętność kopania piłki, a nie bronienia nogami - jakby kto pytał). Oczywiście, że Valdes w ostatnich latach ogromnie zyskał na przewidywalności i na klasie sportowej, ale do Ikera wciąż mu jeszcze brakuje tyle, że określenie 'o klasę gorszy' charakteryzuje tę różnicę w sam raz

Nie bagatelizujmy dzisiejszego meczu! - Real, przegrawszy wysoko, straci, jak sądzę, szansę na pokonanie rywala w pozostałych meczach.
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 18:35   #52
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Cytat:
Napisał carmel Zobacz post
@stormik
Valdes, owszem, statystycznie wyprzedza Casillasa, niemniej jest od niego bramkarzem o klasę gorszym. Jedyną jego przewagą jest gra nogami (tzn. umiejętność kopania piłki, a nie bronienia nogami - jakby kto pytał). Oczywiście, że Valdes w ostatnich latach ogromnie zyskał na przewidywalności i na klasie sportowej, ale do Ikera wciąż mu jeszcze brakuje tyle, że określenie 'o klasę gorszy' charakteryzuje tę różnicę w sam raz
Lol, no jeszcze ty?

Dla mnie to puste gadanie. Rozumiem, że oglądasz wszystkie mecze Barcy i widzisz jak gra Valdes? Dla mnie Valdes obecnie to absolutna czołówka światowa jeśli chodzi o bramkę. Nie popełnia głupich błędów, jest bardzo pewny i nieraz w tym sezonie ratował nam dupsko. I to przecież nie od tego sezonu, Victor cały czas poprawia swe umiejętności. Ze statystyk jasno wynika, że ma większą skuteczność obrony strzałów od Casillasa i mniej straconych bramek. Do tego z tego co pamiętam - jesienią Casillas parę głupich błędów zrobił. O dużo lepszej obronie FCB od Realu mówić nie możemy, więc sorry, ale samo stwierdzenie, że Casillas jest jakoś dużo lepszy od Valdesa jest już niejako kontrowersyjne, a mówienie, że Valdes jest "o klasę gorszy" jest po prostu niepoważne i śmieszne.
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 18:36   #53
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Cytat:
Prawdopodobieństwo remisu wynosi w takim wypadku -3/10, nie mówiąc o tym, że w trzech spotkaniach na dziesięć wygrywa zarówno Barcelona, jak i Real. Analiza - doprawdy - wyśmienita.

@stormik
Też mogę napisać takim językiem. Cassilas jest lepszy tylko w grze na linii. Na przedpolu to 5 klas różnicy na korzyść Valdesa. Tak możemy pyskować w kółko, ale ejdno jest pewne. To Valdes traci mniej bramek.

A co do błędu z Arsenalem bramkarz Barcy tak po prostu gra, że musi zakładać możliwość dośrodkowania, a nie pilnować się,żeby nie dostać w krótki róg a w razie wrzutki liczyć na obrońców. Z Szachtarem Valdes ten błąd powtórzył co najmniej dwukrotnie ale nikt jakoś uwagi nie zwrócił...

PS: Pisanie, że Valdes gra tylko dlatego, że jest wychowankiem jest ogromnym debilizmem plus jeśli ktoś nie jest dzieckiem brakiem pamięci.
stare 16-04-2011, 19:00   #54
carmel
Oberschlesien!

Domyślnie

Cytat:
Dla mnie to puste gadanie. Rozumiem, że oglądasz wszystkie mecze Barcy i widzisz jak gra Valdes?
Nie - ale cóż to za niemądry argument? Nie czytałem wszystkich książek Sienkiewicza ani Gombrowicza, a mogę porównywać ich literaturę.
(czy może nie?)

I piękną dałeś charakterystykę stylu gry Valdesa, tylko nie rozumiem, dlaczego określenie 'o klasę gorszy' uważasz za mocniejsze (po odwróceniu) niż 'dużo lepszy'; wagony klasy pierwszej nie są 'dużo lepsze' od pozostałych. Wiem - to spór o słowa i nie mam z tego tytułu do ciebie pretensji, natomiast ja, pisząc o klasie różnicy, miałem na myśli, że Casillas jest zauważalnie lepszy i wybór tego, kto ma stać w bramce np. reprezentacji Hiszpanii, nie ma jedynie nimbu niewiele znaczącej kosmetyki, lecz z punktu widzenia obrony lepiej by było, żeby między słupkami stał wychowanek Realu.

'Valdes traci mniej bramek' - to zalatuje schizofrenią. Bramkarz Barcelony, ze względu na styl gry swojego zespołu, jest niepokojony o wiele rzadziej i rzadziej musi np. stawać oko w oko z rywalem. Si vis pacem - para bellum Barcelony sprawia, że doprawdy nieczęsto interwencje Valdesa decydują o losie meczu (w przypadku Casillasa jest inaczej). Gdyby Casillas grał w Almerii, to również gorliwie powoływałbyś się na statystyki? Otóż to nie Valdes traci mniej bramek od Ikera, tylko Barcelona od Realu - o!
carmel jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 19:12   #55
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Remis biorę dziś w sumie w ciemno.. wynik jest kompletnie nieistotny - grunt, żeby NIE PRZEGRAĆ. Liga i tak już się jebie w kącie, bardziej chodzi o aspekt psychologiczny przed kolejnymi meczami. No bo jak znów nie pokonają Barcy to jakie niby są przesłanki do tego, że w CdR i LM będzie inaczej. Wóz albo przewóz.
stare 16-04-2011, 19:19   #56
wisien
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do wisien
Domyślnie

Cytat:
Otóż to nie Valdes traci mniej bramek od Ikera, tylko Barcelona od Realu - o!
To napisz o ile klas macie gorszych obrońców? 3 czy 4?
stare 16-04-2011, 19:21   #57
Trolu
Kujawski Dzik #1

Wyślij wiadomość na gg do Trolu Origin: Poldomir
Domyślnie

Historyczna chwila. Obejrzę GD przez internet (choć nie lubię oglądać meczów siedząc przy kompie). Liczę na efektowną grę, Real w lidze nie ma nic do stracenia. Jak przegrają to po ptakach. Stawiam na remis 2-2.

Wątroba i , styl , przedsiębiorczość , charakter , analiza , blyskotliwość to właśnie
Trolu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 19:24   #58
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Cytat:
Napisał makak Zobacz post
Derby Polski dla Lecha
Sory, ale rozjebuje mnie to określenie meczów Lecha z Legią... Derby Polski

Co do dzisiejszych GD myślę, że będzie remis bądź jednobramkowa wygrana którejś z drużyn... IMO z tych 4 meczów, które nas czekają w ciągu następnych 3 tygodni, to mecz najmniej ważny dla Barcelony, bo mają prawie zapewnioną wygraną w lidze.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 19:33   #59
Yeti
Gość

Domyślnie

Do pasjonującej dyskusji powyżej o bramkarzach (serio, nawet ciekawa, jak na to forum) dodam jeszcze tylko, że jest też ktoś taki jak Pepe Reina - wobec czego czynienie z bramki kadry hiszpańskiej rywalizacji Valdesa z Ikerem jest krótkowzroczne, bo Reina w formie to bramkarz przynajmniej na poziomie tego z Madrytu, też w formie. Mam nadzieję, że to uproszczenie wynikało z tej kiepskiej analizy świeżaka, a nie Waszego spojrzenia i - zasadniczo - ograniczenia. Ale mniejsza o to.
Cytat:
To napisz o ile klas macie gorszych obrońców? 3 czy 4?
Odpowiem za carmela - choć on sobie świetnie zapewne poradzi: jakie to słabe, jakie to słabe. Weź, nie wiem, wróć do piaskownicy czy coś, bo robisz to samo, co świeżaki u góry, tylko że podpierając się w sposób wątpliwy merytorycznie statystykami.

Jest najzupełniej oczywiste, że Barcelona, która trzyma piłkę dłużej od Realu, niekiedy przez 70 czy 80% czasu gry, będzie traciła mniej bramek od Królewskich, których życiowym celem nie jest posiadanie piłki. To elementarz - nawet nie tyle piłki nożnej, co w ogóle logiki - że jeśli ja mam piłkę, to ty jej nie masz, wobec czego nie zagrozisz mojej bramce dopóki jej nie odbierzesz. Naprawdę trzeba to tłumaczyć? Wobec tego Real traci więcej goli, niekoniecznie przez różnicę w klasie formacji defensywnej, ale przez różnicę stylu gry. Sprowadzanie statystyk do funkcji rozstrzygającej kto jest lepszy i o ile klas należy do żałosnych manipulacji; serio sądzę, że to nie jest Twój poziom, dlatego polecam się ogarnąć.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16-04-2011, 19:37   #60
woltywolty
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do woltywolty
Domyślnie

Weźcie przestancie że Barca to Barca tamto to będzie ważny mecz dla obu ekip ale nie tak ważny jak półfinały Champions League,ja czekam na tamte mecze
woltywolty jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania