FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 14 głosów, 4.79 średnia. Wygląd
stare 25-04-2018, 21:30   #8781
mac
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Domyślnie

Dawaj szybko, historie z madkami to jeden z lepszych kontentów w internecie.
stare 27-04-2018, 20:57   #8782
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

w każdym roku kalendarzowym muszę coś odjebać w pozornie błahej sytuacji - tym razem wybicie/skręcenie stawu skokowego podczas mocniejszego stanięcia na nodze przy próbie obrony, muszę o kulach popierdalać i nijak nie mogę stanąć na prawej stopie (znaczy mogę na palcach, ale mam nie stawać bo nie i chvj). nie żeby coś, ale to był mój pierwszy WF w semestrze, wcześniej unikałem ze względu na problemy z lewą ręką, musiałem w końcu iść bo groził warunek z WFu i efekty jak już wcześniej wspomniałem.

a Wy jak, wszyscy zdrowi?
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 26-05-2018, 18:01   #8783
przebos
Legenda

Domyślnie

Może nie dziś [co dzisiaj u Ciebie], ale ogólnie to tydzień temu byłem na koncercie Krawczyka w ramach wrocławskich juwenaliów i mogę powiedzieć, że czuję się spełnionym człowiekiem

A dzisiaj odpoczywam po wczorajszej zabawie na występie Łąki Łan.
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-06-2018, 18:51   #8784
kaka.16
Markiza de La Fotél

Domyślnie

Cytat:
Napisał przebos Zobacz post
Może nie dziś [co dzisiaj u Ciebie], ale ogólnie to tydzień temu byłem na koncercie Krawczyka w ramach wrocławskich juwenaliów i mogę powiedzieć, że czuję się spełnionym człowiekiem

A dzisiaj odpoczywam po wczorajszej zabawie na występie Łąki Łan.
Krzysiu, Łąki... Za rok tam jadę!
W Bydgoszczy największą gwiazdą był MIG

Patryś aka GIMBUS600 słucha Rihanny
kaka.16 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 17:50   #8785
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

w Tarnowie był za to Mesajah. wiadomo, Juwenalia w tej mieścinie wiały chvjem, no ale on akurat całkiem dał radę widownia złożona jednak w połowie lub większości nie ze studentów (którzy wyjebali do Krakowa), tylko 25-30letni ludzie z dziećmi xD

ten uczuć, gdy myślałeś, że ominie cię większa część roboty przy prezentacji na jutro (bo wesele było w sobotę + monitor się wtedy zjebał), a wyszło tak, że będąc w 4-osobowej grupie zapierdalasz praktycznie sam
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 04-06-2018 o 17:54
stare 04-06-2018, 21:40   #8786
sionko.
Capo di tutti capi

Domyślnie

Te, koleżko, masz coś do ludzi w wieku 25-30?! Że co, że my się bawimy gorzej niż wy, studenciki?!
sionko. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 04-06-2018, 23:41   #8787
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

nic takiego nie mówię, luz po prostu dziwne jest, że studenci nie byli tam w tak dużym procencie, jak mogłoby się wydawać, zwłaszcza że impreza (Juwenalia) była adresowana szczególnie do nich. a ciul wie, może dlatego, że tuż przed koncertem była masakryczna ulewa, choć to też zbytnio nie tłumaczy. ogólnie - praktycznie pełen przekrój wiekowy społeczeństwa tam był.

a co do bawienia to prawie wszyscy bawili się lepiej ode mnie, ja tam tylko po piwo byłem
stare 05-06-2018, 00:41   #8788
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

To w Katowicach był bodajże TEDE i Grubson, a w Gliwicach Bracia Figo Fagot. Feels like its 2014
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2018, 10:21   #8789
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

czas chyba sprawdzić czy są przyjęcia na JSW abo PGG

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 23-06-2018, 14:21   #8790
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

ale se dzisiaj wungiel poznosiłem hmm

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania