FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Oceń temat Wygląd
stare 02-09-2009, 22:03   #1
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie Szkoła

Ktoś już kiedyś zalożył tak temat, który został skasowany bo "są CCD" teraz ich nie ma więc tu możecie pisać co działo sie w w szkole (ciekawego,wyjatkowego!;]).

Ja przezywam strasznie pierwsze dni w LO. Nowi ludzie, nauczyciele wszystko nowe;p
skrobne cos wiecej jak ogarne tą wiare;p
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:14   #2
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

Ja także pierwsza klasa liceum. Ludzi już ogarniam mniej więcej. Nauczycieli jeszcze wszystkich nie poznałem a jedna fajna koleżanka przeniosła się do innej klasy. Ale nie narzekam. Klasa jest w porządku
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:17   #3
jq
Gość

Domyślnie

Ja jestem mega szczęśliwy, bo będę miał hiszpański w szkole. Jakby tego było mało, mamy klasę podzieloną na grupy ze względu na języki i tak oto jestem w 16-osobowej grupie w której jest 4 chłopaków i 12 dziewczyn, i to tych najlepszych, brzydkie poszły na niemca
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:19   #4
t-muss
Banned

Ostrzeżenia: 1/1 (5)
Domyślnie

Ja tam wcale nie jestem zadowolony. Znów ta sama klasa, która jest mało zgrana i mało się wszyscy lubią, co mnie strasznie wkvrwia, ale nikt nie potrafi się z niektórymi polubić i tak już jest.
t-muss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:20   #5
maybac
Weteran

Ostrzeżenia: 1/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do maybac Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do maybac
Domyślnie

Cytat:
Napisał Shaberts Zobacz post
Ja tam wcale nie jestem zadowolony. Znów ta sama klasa, która jest mało zgrana i mało się wszyscy lubią, co mnie strasznie wkvrwia, ale nikt nie potrafi się z niektórymi polubić i tak już jest.
Ja gdybym miał jeszcze rok spedzic w moim gim to bym sie zabił. Wszystko mnie juz pod koniec mega wkurzało;s
maybac jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:26   #6
d3v
BB

Wyślij wiadomość na gg do d3v
Domyślnie

Druga klasa LO wita ;d W sumie nie ma najgorzej póki co, plan lekcji aż taki tragiczny nie jest

d3v jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:26   #7
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jacq Zobacz post
Ja jestem mega szczęśliwy, bo będę miał hiszpański w szkole. Jakby tego było mało, mamy klasę podzieloną na grupy ze względu na języki i tak oto jestem w 16-osobowej grupie w której jest 4 chłopaków i 12 dziewczyn, i to tych najlepszych, brzydkie poszły na niemca
I z czego tu się cieszyć? Duża ilość dziewczyn, na małą ilość chłopaków to najgorsza rzecz jaka może spotkać mężczyznę w życiu klasowym. Mówi Ci to człowiek, który przeżył 3 lata w klasie w której było 4 chłopaków i 27 dziewczyn. Makabra.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:27   #8
Dreyes
Roth

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Dreyes
Domyślnie

Takiego pierwszaka widziałem
stare 02-09-2009, 22:51   #9
jq
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał SimonS Zobacz post
I z czego tu się cieszyć?
Jak będą nudy na lekcjach, to przynajmniej będzie na co patrzeć
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 22:55   #10
Sid
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jacq Zobacz post
Jak będą nudy na lekcjach, to przynajmniej będzie na co patrzeć
Ta, to poczekaj jak się podzielą na 7 grupek i potem każda będzie każdą obgadywała. A potem będą z żalem do Ciebie przychodziły i mówiły, że tak na prawdę to tylko mężczyźni są szczerzy i prawdziwi i jak coś myślą to mówią to szczerze. A jak potem jedna zauważy, że ta druga z Tobą gada to foch, bo jak się możesz się zadawać z tą idiotką, przecież ona jest ble, głupia i w ogóle. Tak przez 3 lata. A najlepsza było, jak nauczycielki mówiły, że nasza klasa jest najbardziej zintegrowana.
stare 02-09-2009, 22:56   #11
misjurg
I just had sex

Domyślnie

Ja mam ostatni rok gimnazjum. Jak mówiłem, że będę się teraz na bieżąco uczył, tak już czuję, że nie wyrobię. Wolałbym się skupić np. tylko na angielskim, żeby mieć 6, a z reszty minimum 3, ale mama oczekuje dobrych ocen ze wszystkiego (tak, tak, mamusia ).
Oprócz tego, że doszły dwie dziewczyny, klasa się nie zmieniła. Nadal tak samo mnie wkurza. Ech, czuję, że to będzie ciężki, nerwowy i nudny rok. :/
misjurg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 23:41   #12
Domino
Gość

Domyślnie

Ech, miała być fajna klasa, ale dwóch debili zdało komisa w sierpniu, poza tym doszło dwóch takich typów co nie zdali, zastanawiam się też co za idiota plan lekcji układał(nasza wspaniała, kochana pani vice dyrektor) żebym ja w szkole średniej w II klasie chodził na 11 do budy i wracał ok 16 czy po 16 to jakaś paranoja Poniedziałek tak mi zjebali, reszta taka sobie, bo mam albo na pierwszą lekcję, albo na drugą. Nauczyciele się nie pozmieniali i została ta nieszczęsna polonistka, co już od kilku lat odchodzi, ale stwierdziła że jeszcze ten rok z nami posiedzi a potem idzie odpocząć, no niech ja to zobaczę... Za dużo gówniarzy w I klasach się narobiło, pootwierali po dwa oddziały w geodezyjce czy żywieniówce, do tego jeszcze kolo od zawodowych informatycznych nas poinformował że mu się skończyła licencja na Windowsa i kompy nie działają, dziękuję siedzieć po 3-4 godziny pod rząd bezczynnie przed wyłączonym komputerem No to tak w skrócie, ogólnie słabo, dobrze że chociaż fajne koleżanki są w równoległej klasie na wydziale geodezji
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02-09-2009, 23:53   #13
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
A najlepsza było, jak nauczycielki mówiły, że nasza klasa jest najbardziej zintegrowana.
Taa, a z nami wychowawczyni i niektórzy nauczyciele nie mogli sobie poradzić, to nam ciągle wmawiali, że nie możemy się dogadać jako klasa i średnio co 2 miesiące jakieś spotkania z psychologiem na wychowawczej Tak naprawdę to byliśmy zintegrowani aż za bardzo, takich ludzi z takim luźnym podejściem nie było w żadnej innej klasie, u nas był "dream team" w tym trzech odrzutowców ktorzy byli jeszcze bardziej wyjebani od reszty. Co za akcje szły to sam nie mogę teraz uwierzyć, będzie mi tego brakowało, oczywiście oprócz matmy, gdzie jako jedyna potrafiła nas ogarnąć i zmuszała do wysiłku chociażby na 2-. Oj tam nie było już żartów
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 00:31   #14
igus
A Thousand Suns

Wyślij wiadomość na gg do igus Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do igus
Domyślnie

o boże... nie wyobrażam sobie jak mógłbym dziś mieć za sobą pierwszy dzień szkoły. chyba bym to po prostu pierdolił już.
igus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 01:09   #15
cez
Womanizer

Wyślij wiadomośc poprzez MSN do cez Wyślij wiadomość na gg do cez
Domyślnie

ja za 2 tygodnie dopiero ide 2gi rok studenckiego zycia
cez jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2009, 09:41   #16
KacpereKSG
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do KacpereKSG
Domyślnie

Ja też się obawiałem ... nowa szkoła, nowi nauczyciele, a po 1 dniu lekcji jest kvrwa odjazdowo ziomki z klasy w miare normalnie sami podeszli i zagadali laski zresztą też a klasa liczy 43 osoby hehe
stare 03-09-2009, 10:31   #17
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Cytat:
I z czego tu się cieszyć? Duża ilość dziewczyn, na małą ilość chłopaków to najgorsza rzecz jaka może spotkać mężczyznę w życiu klasowym. Mówi Ci to człowiek, który przeżył 3 lata w klasie w której było 4 chłopaków i 27 dziewczyn. Makabra.
Potwierdzam, miałem przez 3 lata gimnazjum w klasie 24 dziewczyny i 7 chłopa.
stare 03-09-2009, 11:19   #18
Sid
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał KacpereKSG Zobacz post
Ja też się obawiałem ... nowa szkoła, nowi nauczyciele, a po 1 dniu lekcji jest kvrwa odjazdowo ziomki z klasy w miare normalnie sami podeszli i zagadali laski zresztą też a klasa liczy 43 osoby hehe
43? To w mojej klasie było 33 i było za dużo osób, jak Wy się mieścicie?
stare 03-09-2009, 11:26   #19
KacpereKSG
Stały bywalec

Wyślij wiadomość na gg do KacpereKSG
Domyślnie

Coś tam gadka była że na dwie grupy nas podzielą czy coś do klasy to pchać sie trzeba...jak nie wejdziesz pierwszy to na oknie sobie posiedzisz ewentualnie pod scianą postoisz z resztą ekipy hehe
stare 03-09-2009, 11:31   #20
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Ja zbyt wylewny w tym remacie nie będę. Zahaczę o roczne liceum i skończę je, ale bez matury
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania