FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > CENTRUM FIFY :: fifaserwis.com > Forum & Serwis

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 2 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 25-05-2009, 20:14   #21
Mlody
Antypolonista CF

Wyślij wiadomość na gg do Mlody
Domyślnie

A zauważyłeś ze chciałem pomóc to tak jest za pomoc albo za podpowiedz?Nie wydaje mi się.
Mlody jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:19   #22
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

Cytat:
Napisał mlody113a Zobacz post
Jednak jest a przyznam się mam dysleksje, i co teraz? Będziecie mnie, karać za to?Jak mi nie wierzysz proszę bardzo, poradnia psychologiczno-prdagogiczna w Ostzreszowie.Może nie zauważyłeś, ale staram się i to bardzo piszę poprawnie teraz lub staram się. A i nie dla każdego, wszystko jest jasne.
Ja też mam dysleksję i co z tego? Naprawdę, zainstaluj sobie wtyczkę ze słownikiem, bo to na prawdę dużo pomaga. Może to śmiesznie zabrzmi, ale dzięki FireFoxowi ze słownikiem nauczyłem się ortografii.

Co do postu wyżej: Był nie na temat, więc i tak bym go skasował. Miałeś pecha, że w tym czasie na podforum był James, a nie ja, bo ja niestety bym Ci nic nie mógł zrobić.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:20   #23
Domino
Gość

Domyślnie

A nie uważasz, że można edytować posty lub przenieść się na PW? Bo znowu pojawiały się posty w których były 1-2 słowa. Co do dysleksji, wierzę, że możesz ją mieć, ale chociażby w mozilli podkreśla wszelakie błędy, klikasz PPM i masz kilka opcji do wyboru. Zawsze może być jeszcze lepiej

Edit: SimonS mnie wyprzedził
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:21   #24
Mlody
Antypolonista CF

Domyślnie

Google Chrome także ma i go używam.A i jak dałem tego linka to dałem bo ktoś może go użyje.
stare 25-05-2009, 20:23   #25
cleavage
naughty moderatorista.

Wyślij wiadomość na gg do cleavage
Domyślnie

Po naszych rozmowach na pw parę wypowiedzi stało już na ludzkim poziomie, staraj się to utrzymać. Przestań tylko offtopować i nabijać, bo jak widzę twój licznik punkcików jest już bardzo pokaźny.
stare 25-05-2009, 20:25   #26
Grzechu
Barcelomaniak

Wyślij wiadomość na gg do Grzechu
Domyślnie

O szit, ten cały mlody mieszka odemnie jakieś 30 km mlody, i nie w Ostzreszowie, tylko w Ostrzeszowie Z chęcią sprawdzę, czy taka poradnia w Ostrzeszowie jest, bo tak się składa, że na codzień pracuje w tej mieścinie.

a my chyba już pisaliśmy kilkakrotnie, że w tym temacie mogą się wypowiadać tylko osoby, które się odwołują i modzi/admini , za kolejne polecą punkty
Grzechu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:26   #27
Domino
Gość

Domyślnie

Gwoli ścisłości, chciałem też mlodego113a ostrzec, że ma 4 pkt, jeszcze jeden i 2 m-ce sobie odpoczniesz. Dlatego zastosuj się do tego napisał srna i zakończmy ten temat.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:32   #28
Mlody
Antypolonista CF

Domyślnie

tak napisze jakiegoś głupiego posta i 2 miesiące przerwy ale ja tyle nie wytrzymam max wytrzymam tydzień bo lubię tutaj być.A i mam mała prośbę przymykajcie na mnie modowie zamiast 1 pkt. dajcie ostrzeżenie a jeśli będę robił to powierzcie ze jeśli jeszcze raz to zrobisz to masz bana na 2 miesiące.
stare 25-05-2009, 20:34   #29
Domino
Gość

Domyślnie

To się pilnuj i zastosuj do tego co napisał srna, bo jak otrzymasz jeszcze jeden punkt, dostaniesz bana na 2 m-ce i tyle. Masz się tylko pilnować, uważać na to co piszesz i nie nabijać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:38   #30
Mlody
Antypolonista CF

Domyślnie

a możecie patrzeć na mnie nieco inaczej?Bo będę zdenerwowany po np. zerwaniu z dziewczyna i napisze posta np. wkurzyła mnie moja laska w dziale co cię wkur.... i dostane 1 pkt.:(
stare 25-05-2009, 20:40   #31
James
---------

Domyślnie

Skończ już, bo wylecisz stąd szybciej niż Ci się wydaje. Naprawdę nie interesuje nas to, że nie umiesz przetrwać bez logowania się. Jakbyś nie zauważył, to ostrzegany w SAMYM tym temacie byłeś wiele razy.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 25-05-2009, 20:41   #32
Domino
Gość

Domyślnie

Proszę Cię, skończ, bo nie widzę potrzeby, żeby inaczej Ciebie traktować, to nie fair wobec innych użytkowników. Masz nie nabijać, offtopować. W CCDW jak napiszesz że laska Cię zdenerwowała to się nic nie stanie, tylko żebyś nie ciągnął o dziewczynie w CCDW tylko potem jak masz ochotę coś dopisać, to wyjazd do tematu "Miłość". Tyle. Proste zasady, masz nie robić tego, co robiłeś do tej pory.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 11:27   #33
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Proszę o wyjebanie mi punkcika, który szpeci moje konto i w przeciwieństwie do o2, któremu dobrze jest z jego dwoma punktami, ja bardzo źle czuję się z jednym swoim. Myślę, że na tym forum zdjęcie punkta to nic ponad zasadami tu panującymi, dlatego jestem przekonany, że procedura będzie wyglądać jak prośba o zmianę nicka.
Pozdrawiam wszystkich Administratorów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 12:31   #34
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Dudi, zmień dilera albo bierz połowę
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 13:34   #35
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał dudson Zobacz post
w przeciwieństwie do o2, któremu dobrze jest z jego dwoma punktami, ja bardzo źle czuję się z jednym swoim.
To dostaniesz drugiego

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 13:54   #36
dudson
Banned

Ostrzeżenia: 1/2 (4)
Wyślij wiadomość na gg do dudson
Domyślnie

Wolę uczciwie przekazać tego punkta komuś innemu niczym znicz olimpijski! Chyba, że nikt go nie chce to proszę mi go wyrzucić bo jestem userem z długim stażem i mam do tego prawo. Zdecydowałem, że jest on mi nie potrzebny dlatego go nie chcę.
dudson jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 18:16   #37
James
---------

Domyślnie

Rozważamy tylko odwołania od punktów, które w ostatnich dniach zostały przez któregoś z nas dane, jeśli są kontrowersyjne (user uważa, że otrzymał go niesprawiedliwie itp) i robimy małą ankietę, po czym jest decyzja, ale nie punktów które dane zostały tak dawno... w Twoim przypadku rok 2008, i Ci się nagle przypomniało, że jest Ci źle z tym punktem...

bujarski, chyba już 5 razy w tym temacie pisaliśmy kto ma prawo się w nim udzielać, proszę się tego trzymać.
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-07-2009, 19:24   #38
jq
Gość

Domyślnie

Cytat:
Napisał James Zobacz post
Rozważamy tylko odwołania od punktów, które w ostatnich dniach zostały przez któregoś z nas dane, jeśli są kontrowersyjne (user uważa, że otrzymał go niesprawiedliwie itp) i robimy małą ankietę, po czym jest decyzja, ale nie punktów które dane zostały tak dawno... w Twoim przypadku rok 2008, i Ci się nagle przypomniało, że jest Ci źle z tym punktem...
Nie zajarzył.

Powiem krótko- gdzie jest ten punkt którego kiedyś miałeś?

ostrzegałem

Ale dalej nie uzyskałem odpowiedzi

Ostatnio edytowane przez jq ; 30-07-2009 o 12:44
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30-07-2009, 16:10   #39
Sid
Banned

Ostrzeżenia: 0/3 (9)
Domyślnie

James, chyba Ci się coś pomyliło. Ten punkt który właśnie dałeś Jacqowi powinien trafić na Twoje konto.
Sid jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 31-07-2009, 00:04   #40
jq
Gość

Domyślnie

Chciałbym odwołać się od punkta którego dostałem 2 posty wyżej.
Ja dostałem punkcik za offtop, a np. bujarski i o2 nie (oczywiście nie chcę, żeby również dostali ). Na forum są równi i równiejsi? Czy np. im nie wypada wlepić punkta, a mi tak, bo jestem na forum dopiero rok?
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania