FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 31-08-2007, 15:29   #61
x_adam
Banned

Ostrzeżenia: 0/1 (10)
Domyślnie

http://sport.onet.pl/0,1248675,1597560,wiadomosc.html

Naważył sobie piwa, to teraz będzie musiał je wypić .
Chociaż w/g mnie pomoże Lechowi uzyskać korzystny wynik .
x_adam jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-09-2007, 19:24   #62
baski18
Corner

Wyślij wiadomość na gg do baski18
Domyślnie

http://pl.youtube.com/watch?v=WZAnTHn0nD8 - nowa przyśpiewka

Edit:
http://pl.youtube.com/watch?v=aw7DRuXSsiY
http://pl.youtube.com/watch?v=l9SjHYuZ-IA

Edit2: Najlepsza wersja:
http://pl.youtube.com/watch?v=gOtoQF...elated&search=

Pozdro

Ostatnio edytowane przez baski18 ; 04-09-2007 o 14:18
baski18 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2007, 15:22   #63
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

http://legialive.pl/news.php?id=23329
Wrrr, aż mi się w żołądku przewraca, na myśl, że nie będziemy działać, a cały stadion będzie huczał od dopingu Widzewa . Naprawdę zajebiście mi szkoda, bo mecze z Widzewem, miały zawsze to "coś". W tym roku raczej z tego nici...
Koki' jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2007, 15:42   #64
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

A ja trochę z innej beczki:

Projekt stadionu Wisły wrzesień 2007:

http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=15644

Mi się podoba, tylko to oświetlenie niech trochę lepiej rozwiążą.
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2007, 16:27   #65
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał o2

Oni chyba co miesiąc zmieniają te projekty Ten jest taki hmm "specyficzny". Osobiście wolałem wcześniejsze pomysły
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2007, 16:39   #66
Lex
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał o2

Hmmm. Całkiem nieżłe.Tylko to oświetlenie wygląda jednak głupio

W Warszawie też zmieniają te projekty.Na coraz gorsze wg mnie.Pierwszy (ten co jajo przypominał ) był chyba najlepszy.A teraz widzę coś takiego
http://stadiony.net/project.php?p=71
stare 05-09-2007, 19:47   #67
o2
supermod, dzifko.

Domyślnie

Jednym z głównych plusów nowego projektu stadionu Wisły są piętrowe trybuny AB i C co zapewnia trwalszą konstrukcję więc odciągniki wystarczą, że będą pionowe, dlatego zmieszczą się przed ulicą Reymana.

Minusem jest oczywiście znany już "okrąglak" którego istnienie przestaje teraz mieć jakikolwiek sens, ponieważ skybox'y będą umieszczone na najwyższych punktach trybuny AB oraz (chyba) C.

Niezbyt udane są jeszcze narożniki, no i oczywiście oświetlenie. Najprawdopodobniej jest to tak rozwiązane, ponieważ zbyt duża waga oświetlenia (?) mogłaby zagrozić dachom trybun, dlatego też trzeba by było dobudowywać odciągniki dla oświetlenia, co nie wygląda zbyt świetnie.

Pożyjemy, zobaczymy
o2 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-09-2007, 20:43   #68
baski18
Corner

Wyślij wiadomość na gg do baski18
Domyślnie

Jeśli chodzi o stadiony to tak prezentuje się ostateczny projekt Lecha z zewnątrz. Wnętrza jeszcze nie przedstawiono. Jedyne co wiemy to to, że stadion będzie posiadał trzy trzypoziomowe trybuny (I,II,III) oraz jedną dwupoziomową (IV). II trybuna (która jest na starym miejscu "Kotła") zostanie rozbudowana do trzypoziomowej. Stadion nie będzie zamknięty.

Prezentuje się prześlicznie :p

Pozdro
stare 05-09-2007, 22:58   #69
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Szczerze powiedziawszy poprzednie projekty bardziej mi się podobały. Na tym projekcie ten stadion wygląda jak taki "balono-namiot" Taki ten stadion mało stadionowy z zewnątrz (bardziej hale przypomina). Pozatym więcej takich bajerów to dłużej będą go budować
Paolo_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2007, 19:00   #70
Sinner
ociekajacy zajebistością

Domyślnie

Cytat:
Napisał Paolo_
Szczerze powiedziawszy poprzednie projekty bardziej mi się podobały. Na tym projekcie ten stadion wygląda jak taki "balono-namiot" Taki ten stadion mało stadionowy z zewnątrz (bardziej hale przypomina). Pozatym więcej takich bajerów to dłużej będą go budować

a we wroclawiu robota juz wrze prawda?

o poznan bym sie nei bal z tego co ostatnio mowili w tv i czytalem z gazet z nowym projektem skoncza jeszcze przed 2011 ciekawe co bedzie z reszta polskich miast...
Sinner jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 06-09-2007, 19:28   #71
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Napisał stforek
a we wroclawiu robota juz wrze prawda?
A co ma piernik do wiatraka? Wyraził opinie na temat stadionu Lecha, bo o nim toczy się dyskusja...

Po za tym to oceniał projekt, a nie zaawansowanie prac...
stare 06-09-2007, 19:46   #72
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

WD PZPN ukarał GKS Jastrzębie

Wydział Dyscypliny PZPN po zapoznaniu się z raportem delegata Krzysztofa Smulskiego ze Śląskiego ZPN z meczu z Motorem Lublin postanowił wymierzyć klubowi z Jastrzębia karę dwóch tysięcy złotych za wywieszenie przez kibiców transparentu "Hooligans Jastrzębie".

__________________________________________________ _______________

Stadion jak komisariat

Imię, nazwisko, PESEL, adres zamieszkania - to wszystko trzeba teraz podać, aby wejść na stadion piłkarski. Stanowi tak uchwalona przez rząd poprawka do ustawy o organizacji imprez masowego ryzyka.
- Ta ustawa zabije futbol - mówią działacze piłkarscy, komentując nowe przepisy ustawy o organizacji imprez masowego ryzyka. Kibic nie tylko musi zostać spisany z imienia, nazwiska i PESEL-u, lecz też klub ma obowiązek archiwizować te dane przez trzy miesiące.

Efekt? Wpuszczanie kibiców na mecz trwa niemiłosiernie długo. - Robiliśmy eksperyment i jeśli wszystko przebiega sprawnie, to jeden kibic jest spisywany przez trzydzieści sekund. A jak takich kibiców jest tysiąc albo i więcej, to tworzą się kolejki - tłumaczy Józef Drabicki, prezes Piłkarskiej Ligi Polskiej.

Co gorsza, niektóre kluby wolą zaoszczędzić sobie kłopotu i zaczęły rozgrywać mecze... przy pustych trybunach. - Mamy poważne sygnały z terenu, że mecze trzeciej i niższych lig już są rozgrywane bez kibiców. A ja się pytam, jaki to ma sens? - mówi Drabicki.

Tymczasem rozwiązanie to wcale może nie rozwiązać problemu chuligaństwa na stadionach. - Trzeba też zmodyfikować przepis o obowiązku zgłaszania się chuliganów na policję w dniu organizowania imprezy masowej - mówi Paweł Zalewski z Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. - Teraz jest tak, że osoba, co do której są zastrzeżenia, ma się zameldować w trakcie trwania imprezy. Ale to pojęcie bardzo pojemne, bo impreza rozpoczyna się 3-4 godziny przed otwarciem bram. Cwany chuligan zamelduje się na komisariacie, a prosto stamtąd pójdzie na stadion - mówi Zalewski.

Rozważane są też inne rozwiązania, między innymi wprowadzenie dla kibiców kart chipowych. - Ale to nie jest pomysł dla biednych. Wkrótce mecz piłkarski może stać się towarem luksusowym, a przez to niedostępnym dla ogółu

źródło: TVN24
__________________________________________________ ______________

Komisja Ligi nałożyła na klub KKS Lech Poznań karę dyscyplinarną w związku z zajściami podczas meczu 6. kolejki Orange Ekstraklasy Wisła Kraków – Lech Poznań.

Podczas tego spotkania, w 81. minucie z sektora zorganizowanej grupy kibiców Lecha Poznań na część sektora rodzinnego na trybunie A wrzucono kilkadziesiąt zimnych ogni. Według informacji, które dotarły do Komisji Ligi osoby przebywające w sektorze rodzinnym zostały narażone na utratę zdrowia - zapalone zimne ognie trafiały między innymi w kilkuletnie dzieci. KKS Lech Poznań został pozbawiony możliwości zamawiania biletów dla zorganizowanych grup kibiców na najbliższe dwa mecze wyjazdowe Orange Ekstraklasy. Decyzji Komisji Ligi nadano rygor natychmiastowej wykonalności. Komisja Ligi nałożyła też na klub KKS Lech Poznań dodatkową karę pieniężną w wysokości dwudziestu tysięcy złotych.

Komisja Ligi podjęła takie decyzje w związku ze stworzonym niebezpieczeństwem dla uczestników imprezy masowej, w szczególności zaś dla widzów zasiadających w sektorze rodzinnym Wisły Kraków.

źródło: Ekstraklasa SA
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-09-2007, 10:35   #73
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

Teledysk hiphopowego kawałka Jagi:
http://pl.youtube.com/watch?v=eRK0roUw7IA
I Czarni Jasło
http://video.tinypic.com/player.php?v=63u75g0
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-09-2007, 13:18   #74
El Siete
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał kibic Śląska
Szacunek dla kibiców Tura ! Doping praktycznie cały mecz kilka flag w tym jedna bardzo fajna "Pikniki on Tour"
Może nie był to liczny wyjazd, jednak jak słyszę nasi nie spisali się źle Ja niestety nie byłem.

Kibiców Tura zapewne było więcej, ale najwyraxniej tych indywidualnych zadowalało miejsce na sektorze gospodarzy.
El Siete jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-09-2007, 17:58   #75
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Cytat:
Kibice protestują przeciwko Ekstraklasie

Taki banner codziennie będą czytali pracownicy Ekstraklasy przed wejściem do biur - fot. Woytek Podczas najbliższej kolejki kibice na wszystkich ligowych stadionach będą protestowali przeciwko decyzjom Ekstraklasy SA, każącym kluby finansowo i kibiców zakazami wyjazdowymi za używanie pirotechniki. W 35 minucie fani zamierzają opuścić trybuny na 10 minut. Na części stadionów będą zdejmowane flagi i nie będzie również dopingu. Dziś przy siedzibie Ekstraklasy został wywieszony wielki transparent o treści "To my nadajemy kolorytu szarej, polskiej piłce nożnej. Nie ma kibiców, nie ma kasy, nie ma Ekstraklasy". Powierzchnia bannerowa została wynajęta przez Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców (OZSK).
W siedzibie spółki odbyło się spotkanie, na którym poruszano kwestie bezpieczeństwa, ale na konferencję nie zaproszono samych zainteresowanych czyli przedstawicieli kibiców. Według polskiego prawa środki pirotechniczne nie mogą być wnoszone na stadiony i nie ma od tego żadnych wyjątków. Komisja Ligi każdorazowo każe kluby gdy zostaną odpalone race.

"Znajdujemy się między młotem a kowadłem. Z jednej strony kibice naciskają i przedstawiają swoje racje, a z drugiej słyszymy głosy organów wydających zgodę na organizację imprez masowych, że może dojść do zamykania stadionów. Problemem jest też fakt, że w różnych miastach jest odmienne podejście do tych zagadnień. Kluby nie są przeciwne efektownym oprawom spotkań, ale nie ma możliwości zalegalizowania środków pirotechnicznych. Największym problemem nie jest jednak samo odpalanie rac, ale ich rzucanie na boisko i w trybuny" - powiedział PAP szef Departamentu Logistyki Rozgrywek Marcin Stefański.

Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu dojdzie do spotkania prezesa Ekstraklasy Andrzeja Rusko z przedstawicielami OZSK. Planowane jest wdrożenie ujednoliconej karty kibica dla wszystkich klubów.

źródło: legialive.pl
stare 15-09-2007, 12:49   #76
322
Gość

Domyślnie

http://www.youtube.com/watch?v=WvFZRdVChmY

Doping na Zylecie od dawna. Poprzedzilismy to: Zobacz walter! Jak byc moze!

Jak ryknelismy Moja jedyna milosc, to az mialem lzy w oczach! Niesamowita byla ta zabawa na koncu meczu, potem w autobusie i w metrze! Cos niesamowitego...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2007, 12:57   #77
lewy
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał tmx_322
http://www.youtube.com/watch?v=WvFZRdVChmY

Doping na Zylecie od dawna. Poprzedzilismy to: Zobacz walter! Jak byc moze!

Jak ryknelismy Moja jedyna milosc, to az mialem lzy w oczach! Niesamowita byla ta zabawa na koncu meczu, potem w autobusie i w metrze! Cos niesamowitego...
Czemu słychać Ruch, Ruch HKS?
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2007, 12:57   #78
Koki'
ding ding ding

Domyślnie

Nom zajebista sprawa z tą końcówka była. Aż ciarki mi przeszły po plecach w momencie gdy ryknęliśmy. Na filmiku to 2:58 jest, więc trzeba trochę poczekać...

@verbaT- bo to zgoda Widzewa ?
stare 15-09-2007, 13:13   #79
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Prawda to, że pozdrawialiście na żylecie łks?
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 15-09-2007, 14:34   #80
lewy
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Koki'
Nom zajebista sprawa z tą końcówka była. Aż ciarki mi przeszły po plecach w momencie gdy ryknęliśmy. Na filmiku to 2:58 jest, więc trzeba trochę poczekać...

@verbaT- bo to zgoda Widzewa ?
Wiem, że to zgoda Widzewa . Ale nie chodzi mi o to. Nieważne.
lewy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania