FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Luzik ;)

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.60 średnia. Wygląd
stare 12-08-2006, 11:53   #41
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Mnie wkurwia jedno w działaniu PiSu. Robią te niby edukacyjne inscenizacje z Powstania, po ulicach jeżdża wozy opancerzone i trzeba znów później zrywać asfalt żeby nowy położyć, poza tym te inscenizacje są do dupy i wolę poczytać książkę niż iść na kolejną propagandę i zniechęcanie do Niemców. Byłem 2 lata temu na inscenizacji na Woli, po prostu tak sie zanudziłem, że głowa mała. Zamiast tego mogliby ludziom, ktorzy uczestniczyli w Powstaniu dać jakieś wysokie emerytury na ostatnie chwile życia żeby godnie pożyli jeszcze skoro nie mogli przez całe życie.

btw. Na tej inscenizacji ostatniej o walkach o Mennicę biegali polscy żołnierze w płaszczach. Lol, napewno przy upale 30 stopniowym biegali 62 lata temu w płaszczach .. n/c

Ostatnio edytowane przez Elektryczne Nożyce ; 12-08-2006 o 11:57
Elektryczne Nożyce jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2006, 14:38   #42
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

PiS zawiązał niestety koalicję z LPR i dlatego, ministrem edukacji jest wesoły Romek (LPR przyjał koalicję tylko dlatego, że PiS obiecał Romkowi posadę)
Wogóle LPR ma same głupie pomysły (kara śmierci, amnestia dla maturzystów)
A PiS najlepszy
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2006, 17:02   #43
Ljungberg
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ljungberg
Domyślnie

Cytat:
Napisał Michal
Dokładnie, wszyscy marudzą co jest źle itp. , a nie potrafią zrozumieć że ONI sami mogą to zmienić. Wystarczy nie być pokoleniem brawo, dobrze sie uczyć , skończyć studiia i olityka stoi otworem , a wtedy już wszystko zależy od danego osobnika, ale ludzie będą go lubić albo oczerniać na każdym kroku.

Myslisz ze jak masz papiery (tzn. dobre wyniki, skonczone studia itd itp) to juz jest wszystko ladnie pieknie?! Zycie pokazuje ze taki PAPIEREK JEST ****A WARTY!Owszem, lepiej go miec niz go nie miec ale wyksztalcenie to nie wszystko
Ljungberg jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-08-2006, 17:56   #44
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Jeszcze zależy gdzie się ukończyło studia. Jak na UW to znajdziesz pracę, jak na wyższej uczelni w Pułtusku to raczej nie ..
stare 12-08-2006, 20:32   #45
NAWED_BEKA
Banned

Ostrzeżenia: 0/2 (4)
Domyślnie

Jestem obywatelem IV RP.
Zgroza..

PO - jako chyba jedyna partia stawia na 1 miejscu gospodarke i ma dobre pomysly. PiS to tylko krzycza o jakichs cba, lustracji itp.. Nie mowiac juz o zalosnej polityce zagranicznej. Wywolywac IV wojne sw z powodu artykulu brzmi jak groteska..
NAWED_BEKA jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2006, 10:43   #46
Swordfish
postożerca

Domyślnie

UPR jedyna prawicowa jak ktoś juz napisał
Swordfish jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2006, 11:55   #47
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elektryczne Nożyce
Jeszcze zależy gdzie się ukończyło studia. Jak na UW to znajdziesz pracę, jak na wyższej uczelni w Pułtusku to raczej nie ..

Nawet jak bedziesz mial ten papierek to bez kontaktow nie znajdziesz dobrej pracy.A co do uczelni w Pultusku to jeszcze bys sie zdziwil jak duzo osob znalazlo prace po skonczeniu Dziennikarstwa albo Politologii.
Zreszta jezeli w tej szkole wykladaja Daria i Tomasz Nałęczowie oraz Amb. Akos Engelmayer, gdy w konferencjach organizowanych przez Wydzial Nauk Politycznych w Pultusku biora udzial bracia Kaczynscy, Donald Tusk oraz Giertych i inni znani politycy w kraju, to raczej nie jest przypadkowa szkola.
I absolutnie nie zaluje ze studiuje akurat tam.

Aaa i klopotow ze znalezieniem pracy nie mialem.
stare 13-08-2006, 12:03   #48
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał pkar
Nikt nie zauważa że gospodarka idzie do przodu, ruszyło wiele inwestycji, zaczęto walczyć z korupcją (patrz ilu było złapanych sędziów oskarżonych o korupcję w tym roku a ilu w poprzednich latach).
Gospodarka idzie do przodu nie dlatego, że PiS rządzi od dziesięciu miesięcy.

Przynajmniej nie tylko dlatego. Bo co PiS zrobił dla gospodarki?

Cytat:
Napisał pkar
PO stało się maxymalnie bezbarwne, praktycznie nie wiadomo jaki mają w tej chwili program, od dawna nie słyszałem żeby krytykowali jakieś pomysły koalicji więc wygląda na to że wg nich wszystko funkcjonuje w porządku.
Cały czas krytykują Chyba nawet za dużo Chociaż czasami się zgodzą, jak np. w sprawie CBA czy ustawy lustracyjnej... Wprawdzie nie do końca, ale chcą swoje pomysły przedstawiać.

Cytat:
Napisał ass paper
Michał - aby zostać politykiem wcale nie trzeba się dobrze uczyć
Beger, Hojarska ;]

PS. Chopaki, zakładamy partię?

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 13-08-2006, 12:34   #49
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

No jasne ze zakladamy a jak bedziemy sie nazywac?
stare 13-08-2006, 13:06   #50
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Ljungberg mylisz się co do kontaktów. Znam wiele osób, które po skończeniu studiów i w czasie studiów tak jak mój prywatny nauczyciel angielskiego, który zarabia kilka K miesiecznie znajdują swietną pracę bez łapówek i kontaktowania sie ze znajomymi. Jesli chodzi o te uczelnię to raczej mi chodziło, że cięzej jest dostać pracę jak się studiuje nie na jednej z tych najlepszych czyli UW, Politechnika, UJ, SGH ..
stare 13-08-2006, 13:36   #51
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

Majkel owszem, to prawda co piszesz.Lepiej miec ten papierek niz go nie miec.Jak skonczysz np. WAT to robote tez zapewne bez problemu sobie znajdziesz ale mimo wszystko ja pozostane przy zdaniu ze bez kontaktow ciezko znalesc prace.
Ja na przyklad mam prace tylko i wylacznie dzieki mojemu bratu ale wcale sie tego nie wstydze.Bylem na kilku rozmowach kwalifikacyjnych w roznych firmach ale niestety ladnie mi podziekowali.A jak poszedlem do pracy tam gdzie moj brat pracuje to nawet nie musialem z szefem rozmowy kwalifikacyjnej przeprowadzac.

A najciekawsze jest to ze w budownictwie jest teraz ogromne zapotrzebowanie na sile robocza.Mi na przyklad mamy podpisane umowy z 8 ekipami dekarskimi i to jest za malo.
Dajemy ogloszenia do roznych gazet ze potrzebujemy ludzi na stanowisko handlowca oraz potrzebujemy ekip dekarskich to kurde pare osob sie odezwalo.Wszystko do Anglii, Irlandii spierdzielilo.

Bo prawda jest taka ze w Polsce ROBOTA JEST ale robic nie ma komu Bo taki bezrobotny mowi ze jemu sie nie oplaca pracowac za 1000 zeta miesiecznie Paranoja.
stare 13-08-2006, 14:52   #52
Elektryczne Nożyce
Weteran

Domyślnie

Bo tyle samo dostanie zasiłku więc po co ma się wysliać ?
stare 13-08-2006, 15:57   #53
Ljungberg
Weteran

Domyślnie

No ale pracujac zawsze ma jakies perspektywy, moze sie rozwijac, moze awansowac na jakies inne, lepsze stanowisko, a co za tym idzie moze zarabiac wiecej kasy.
No ale najlepiej powiedziec "nie chce mi sie pracowac za 1000 zeta".
Przeciez wiadomo ze po pewnym czasie stala pensja moze rosnac, do tego zawsze moga dojsc jakies premie.
stare 13-08-2006, 16:29   #54
Michal
... ojczysta ziemio

Domyślnie

Cytat:
Napisał Elektryczne Nożyce
Bo tyle samo dostanie zasiłku więc po co ma się wysliać ?
Dlatego bym te zasiłki wypierdolił wpizdu, bo takie ciecie i tak na lewo gdzies pracują, odrazu by dziura budżetowa była zamknięta.
stare 13-08-2006, 18:37   #55
Paolo_
Ave Silesia

Domyślnie

Cytat:
Napisał bujarek
Gospodarka idzie do przodu nie dlatego, że PiS rządzi od dziesięciu miesięcy.

Przynajmniej nie tylko dlatego. Bo co PiS zrobił dla gospodarki?
Jak coś jest źle to wszystko PiS, jak coś wyjdzie dobrze to nie PiS tylko wszyscy inni

Ljungberg bardzo dobrze mówi, problemem albo kto woli zaletą Polaków jest to że mają strasznie wygórowane ambicje. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego np. w Anglii, Irlandii jest aż tylu Polaków a tak mało Czechów,Słowaków,Chorwatów,Węgrów,Litwinów itd? Nie dlatego że w swoim kraju mają raj na ziemi i w pizdu roboty. Nie dlatego ze nie mają możliwości wyjazdu. Oni poprostu mają taką mentalność że wolą spokojnie żyć, pracować we własnym kraju za te 800-1000zł (w przeliczeniu ) niż tułać się po świecie żeby zarabiać troszke więcej (może nie troszke ale ceny w Anglii/Irlandii są na pewno wyższe a coś jeść trzeba ). Też nie jest na 100% pewne że tam się znajdzie prace. Nie oceniam czy to dobrze czy źle, ja w każdym razie jakbym nawet miał gdzieś wyjechać pracować za granice to raz na wakacje, przegłodować żeby nazbierać troche kasy na samochód I to nie na Wyspy Brytyjskie robić na zmywaku albo sprzątać ulice, już wole zbierać jabłka w Holandii albo inne winogrona w Hiszpanii A po 21 roku życia nie ruszam się z Wrocławia, praca jakaś się znajdzie
stare 13-08-2006, 19:46   #56
bujarek
RZECZNIK PRAW ŚWIEŻAKA

Wyślij wiadomośc poprzez AIM do bujarek Wyślij wiadomość na gg do bujarek
Domyślnie

Cytat:
Napisał pkar
Jak coś jest źle to wszystko PiS, jak coś wyjdzie dobrze to nie PiS tylko wszyscy inni
No nie, nie mów mi, że wzrost gospodarczy to zasługa PiSu Wzrost zaczął się już wcześniej...

Sami eksperci od gospodarki powiadają, że to, co PiS zrobił w reklamie przedwyborczej (która zresztą oficjalnie nie jest reklamą przedwyborczą, bo kampania - zgodnie z prawem - nie jest jeszcze rozpoczęta), tzn. chwalenie się wzrostem gospodarczym, to nie zasługa rządów Marcinkiewicza, bo to zaczęło się już wcześniej (czy też był znaczący wtedy, gdy PiS rządził od bardzo niedawna), a tak w ogóle to nasza gospodarka rozwija się sama, bez pomocy rządu i najlepiej w ogóle by było, gdyby władza miała jak najmniejszy wpływ na gospodarkę

Cytat:
Napisał Michal
Dlatego bym te zasiłki wypierdolił wpizdu, bo takie ciecie i tak na lewo gdzies pracują, odrazu by dziura budżetowa była zamknięta.
Ale nie wszyscy są tacy, że nie chcą pracować. To też nie jest dobre rozwiązanie.

PS. Ja chciałbym w przyszłości pracować w Polsce.

Jerzy Waszyngton wysysający brud z uszu Czesława Niemena
bujarek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2006, 01:22   #57
ass paper
staruch

Wyślij wiadomość na gg do ass paper
Domyślnie

Niestety tak to już jest w Polsce po 89, że lewica zrobi wzrost gospodarczy, przyjdzie prawica i sie zrobi kupa, choc moze teraz bedzie inaczej.
stare 14-08-2006, 12:51   #58
Jay W.
KONTO OFICJALNE

Domyślnie

Ja bym chciał by narodził się ktoś taki jak Piłsudski. Przydałoby się pozamykać albo wywieźć połowę polityków z kraju. Polakiem ktoś musi rządzić, bo sami widzimy jak wygląda nasza "wolność" jak do władzy dochodzą "wielcy" rodacy...
Zgadzam się z tym co napisał Majkel. Starsi ludzie powinni dostać na koniec życia wyższe emerytury. A skąd pieniądze? Zabrać te wysokie emeryturki trepom i agentom SB, MO i jej pochodnych.

PS.Witajcie po przerwie.
stare 14-08-2006, 13:18   #59
Krasnal
Weteran wojny w Wietnamie

Wyślij wiadomość na gg do Krasnal
Domyślnie

"Dziennik"
W Polsce produkty tanieją szczególnie żywność, ubrania. Nastąpił spadek bezrobocia z 18 % do 16 %.

Coś takiego czytałem nie mogłem sobie przypomnieć.
Chociaż śmieją się z nas, idziemy powolutku do przodu.
Krasnal jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 14-08-2006, 21:15   #60
karol_1989
Fanatyk

Wyślij wiadomość na gg do karol_1989
Domyślnie

Tylko ten spadek głównie zawdzięczamy temu że bardzo dużo ilość ludzi wyjechała do Irlandi lub Wielkiej Brytani bo miejsc pracy u nas zbytnio nie przybywa

Bookmarks

Tagi
coś się popsuło, nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania