FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 10

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 19 głosów, 4.58 średnia. Wygląd
stare 01-10-2009, 20:46   #61
adam4991
Nowicjusz

Domyślnie

ej mam powazny problem jak gram w trybie online masz tzw opoznienie czyli gry gram naciskam strzalke i dopiero po 1 sec 2 sec zawdonik mi skreca.. komputer mam bardzo dobry.. co zrobic prosze o odp...?
adam4991 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 20:59   #62
Lysina
Nowicjusz

Domyślnie

Jest pare opcji, jaką masz prędkość łącza? Spróbuj zmniejszyć rozdzielczość, powyłączaj programy które obciążają Ci łącze, typu GG, przeglądarka internetowa, i programy ściągające pliki...

Wie ktoś może czy jest możliwość gry online na Windows 7? Widzę, że nie tylko u mnie nie działa.
Lysina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 21:29   #63
Ryu
Nowicjusz

Domyślnie

to co przez windows 7 tryb online nie dziala ???
Ryu jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 21:48   #64
Lysina
Nowicjusz

Domyślnie

No wychodzi na to, że nie.
stare 01-10-2009, 22:03   #65
paulcastellano6
Zorientowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał adam4991 Zobacz post
ej mam powazny problem jak gram w trybie online masz tzw opoznienie czyli gry gram naciskam strzalke i dopiero po 1 sec 2 sec zawdonik mi skreca.. komputer mam bardzo dobry.. co zrobic prosze o odp...?
to nie zalezy od kompa tylko od tego jaki masz internet jak masz mniej niz 1,5mbps to nie wchoc na siec bo bedzie gra muliła jak masz szypszy to moze dlatego ze nawłączałes jakies programy co zamulaja gre przez siec np gg skype czy winamp
paulcastellano6 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 22:08   #66
Lysina
Nowicjusz

Domyślnie

Dokładnie... Czy ktoś zna może przyczynę błędu gry online w Windows 7?
stare 01-10-2009, 22:31   #67
Ryu
Nowicjusz

Domyślnie

a dziala juz my season live ???
stare 01-10-2009, 22:38   #68
damian_91
Stały bywalec

Domyślnie

Działa, już wszystko wrzucili, przynajmniej ja na PS3 mogę już ściągnąć Santiago Benrabeu itd. Jedna liga do tego Season Live 2.0 kosztuje 18 zł, a pakiet wszystkich (?) 36 zł. Nie wiem jak to na PC wygląda ale tak to jest na konsolkach.

Przy okazji mam pytanko do posiadaczy FIFY 10 na PS3, mianowicie:
stworzyłem tą wirtualną gwiazdę i chciałbym ją usunąć. I pytanie czy ktoś wie jak? bo ja szukałem i nigdzie nie znalazłem.
kompania braci
damian_91 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 22:40   #69
Ryu
Nowicjusz

Domyślnie

ja nic nie moge wlaczyc oprocz tego ze mi sciagnelo aktualke na sklady stara z 09.09 jak gdzie to sie uruchamia na PC ? w season live jest tylko info o tym a w trybie online nic nie ma
stare 01-10-2009, 22:57   #70
Jaguar
Nowicjusz

Domyślnie

James, mam pytanie.. jakiego systemu windows używasz? Bo ja mam vistę i po raz kolejny tryb online w ogóle mi nie chodzi.
Jaguar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 23:01   #71
mckefir
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jaguar Zobacz post
McKefir -> jeśli nadal nie możesz grać online i wyskakuje Ci błąd, to włóż płytkę do napędu bo zapewne przez to nie mogłeś śmigać. Ja miałem to samo, płyty używałem tylko do uruchomienia, jednak żeby w online grać musi być cały czas w napędzie.

Swoją drogą grać online, to zupełnie inna bajka. Jest jakaś rywalizacja, bo w karierze jest zdecydowanie za łatwo = nudno. Wkurza prędkość gry, bo nie wiem jak u Was, ale ja gram na szybkiej. W online oczywiście musi być normal. Jest absolutnie za wolno i mulato

Plyte mam w napedzie caly czas wiec naepwno nie od tego. Pozatym widze ze inni tez maja ten problem z blad fifa exe.
mckefir jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 01-10-2009, 23:14   #72
Jay-D
Senior

Origin: Jay-D_pl
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ryu Zobacz post
ja nic nie moge wlaczyc oprocz tego ze mi sciagnelo aktualke na sklady stara z 09.09 jak gdzie to sie uruchamia na PC ? w season live jest tylko info o tym a w trybie online nic nie ma
Ale byłyby jaja, gdyby okazało się, że na PC nie ma Season Live. Uhuhu...
Jay-D jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2009, 00:00   #73
Ryu
Nowicjusz

Domyślnie

a jeszcze mam pytanie da sie strzelic z rzutu wolnego mocno po ziemi? sama klawiatura o ile normalnie z akcji przy odpowiedniej sile da sie tak strzelic..to jak to jest z rzutami wolnymi? wiem ze w jakiejs czesci byla kombinacja..tak samo jak z lobami..pamietam ze kiedys tez mozna bylo podawac prostopadle gora...***** mam nadzieje ze zrobisz jakis patch na ten tryb online porazka kupowac oryginal specjalniedo do gry w necie a polowa nie moge korzystac z tej opcji..zaloze sie ze tylko pl wersja jest taka zjebana jak komentarz ;] ;p
stare 02-10-2009, 00:35   #74
gornek
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał gornek Zobacz post
Kupiłem właśnie PS3 i fifkę. Mam pytanie do grających na PS3, na jaką rozdzielczość przełącza Wam się telewizor podczas odpalenia FIFY? Mi ustawia się 1280x720. Czy to jest normalne? Mam pierwszy raz do czynienia z konsolami, dlatego nie bardzo się orientuję. Z góry dzięki za info
Ponawiam pytanie do posiadaczy PS3. Czy Fifę można uruchomić tylko w rozdzielczości 720p (1280x720), czy może na wyższej się komuś udało?
gornek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2009, 02:44   #75
12misiek1
Nowicjusz

Domyślnie co z liga mistrzow w fifa 10

Witam, nie wiem czy ktoś z Was zauważył, ale w trybie menedżerskim już 5 sezon gram drużyną CSKA Moskwa, a mimo to nie gram w żadnej lidze mistrzów, w ogóle nie ma tej opcji. Czy to zlikwidowali ? Czy może ja mam coś źle ustawione. Proszę o odpowiedź.
12misiek1 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2009, 06:52   #76
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

czy to prawda że nie działa tryb gry online? Mam zamiar kupić już dzisiaj fife i nie wiem czy sie oplaca jak nie bede mogł grac online
makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2009, 07:55   #77
Jay-D
Senior

Origin: Jay-D_pl
Domyślnie

Cytat:
Napisał gornek Zobacz post
Ponawiam pytanie do posiadaczy PS3. Czy Fifę można uruchomić tylko w rozdzielczości 720p (1280x720), czy może na wyższej się komuś udało?

Wszystko zależy od telewizora. Ile jest w stanie wyciągnąć. Konsola PS3 sama dopasowuje optymalną rozdziałkę przy pierwszym włączeniu. Oczywiście możesz też ręcznie się pobawić, wszystko masz w instrukcji PS3.
Jay-D jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2009, 09:42   #78
Rebowski
Zorientowany

Domyślnie

Pytania, wersja PC, Panowie, może znacie rozwiązania:

1. Czy jest jakaś możliwość zmiany koloru wskaźnika nad kontrolowanym zawodnikiem? Niebieski mnie strasznie wkurza, wolałbym np. żółty, do którego się przyzwyczaiłem w Fifie 09. Jest gdzieś taka opcja? Nie mogę znaleźć.

2. Gdzie jest możliwość wyboru piłki?! Gram jakimiś beznadziejnymi kulami, gdzie ukryli tę opcję?

3. Jak strzelić np. z wolnego czy karnego po ziemi (klawiatura), kiedyś q + d?

4. Jak podciąć piłkę np. przy karnym? Czy można już tylko walić na siłę?

5. Jak lobować bramkarza w sytuacji sam na sam?

edit: dzięki, Ryu.

Tak debilnie ustawili klawisze, że potem przestawiając sterowanie klawiszami jak w fifie 08 czy 07, brakuje tych opcji (albo ja nie wiem, gdzie są).

Komentarz jest dziwny: Szpakowski do jednej sytuacji dorzuca 5 uwag, a każda ma inną głośność. Pozlepiali te wstawki komentatora z różnych FIF, ale brzmi śmiesznie... Wkurza też komentarz Szpakowskiego na początku meczu, gdy zaczyna chrzanić o słabej formie w poprzednich meczach - podczas pierwszego meczu w ogóle :-) Są też błędy: przenikający się zawodnicy... Ech, dlatego cena to 70 dych, choć dla posiadaczy FIFY 09 powinno być maks. 20 zł - za aktualizację składów. Gra się jakby...łatwiej, niż wcześniej, co prawda grałem na Klasie Światowej Realem Madryd, ale nie miałem problemów z pokonaniem Barcelony. Raul nawet popisał się piękną brameczką z przewrotki. Łatwiej też przejąć od obrońców w polu karnym piłkę i strzelić łatwego babola.

Ostatnio edytowane przez Rebowski ; 02-10-2009 o 12:04
Rebowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-10-2009, 10:01   #79
Ryu
Nowicjusz

Domyślnie

nie da sie po ziemi z wolnego...lob to anuluj zwod+d u mnie, x+d, o kurde ja tez gram CSKA MOSKWA ale narazie tylko sezon chcialem kariere a tu mi kolega mowic ze europejskich pucharow nie ma w rosyjskiej..? tryb online u niektorych dziala nie wiem od czego to zalezy bo chyba nie od windowsa skoro ktos na viscie tez nie moze grac.. btw misiek jak mozesz grac juz 5 sezon? ;p chyba ze wiekszosc meczy na symuluj jedziesz

rzeczywiscie w rosyjskiej nie ma pucharow.. przejechalem szybko 1 sezon na symulacji zajalem 4 miejsce i powinna byc Europe League a tu zonk :(

Edytuj posty!

Ostatnio edytowane przez Domino ; 02-10-2009 o 10:41
stare 02-10-2009, 11:15   #80
gornek
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Napisał Jay-D Zobacz post
Wszystko zależy od telewizora. Ile jest w stanie wyciągnąć. Konsola PS3 sama dopasowuje optymalną rozdziałkę przy pierwszym włączeniu. Oczywiście możesz też ręcznie się pobawić, wszystko masz w instrukcji PS3.
Mam telewizor full HD 1920x1080 i w menu konsoli taka rozdzielczość jest. Natomiast po odpaleniu gry przełącza się na 1280x720 i pytam czy to normalne? Jak jest u Ciebie?
gornek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania