FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Piłka Nożna

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 19-11-2016, 11:54   #16521
Falnin
Senior

Domyślnie

Man Utd XI:
De Gea - Darmian, Rojo, Jones, Valencia - Carrick, Herrera - Martial, Pogba, Mata - Rashford

Arsenal XI:
Cech - Monreal, Koscielny, Mustafi, Jenkinson - Coquelin, El Neny - Walcott, Ozil, Ramsey - A. Sanchez

Rojo, Jones, Jenkinson
Falnin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2016, 13:51   #16522
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Jak na razie to Rojo zamyka mordę wszystkim co na niego narzekali.
stare 19-11-2016, 14:28   #16523
przebos
Legenda

Domyślnie

Fajnie grali, ale co z tego jak jedyny strzał celny Arsenalu wpada w koncowce do bramki i remis....

Ręce opadają, bo naprawdę popracowali w tym meczu pilkarze United, Arsenal nie grał nic, Ozil nie mogl nawet pierdnąć, zupelnie schowany w kieszeni Pogby i spółki, Sanchez tez nie mial łatwo. Ale jak sie zaczyna bronic 1-0 to tak niestety to sie konczy :(

edit: no i sedzia w kolejnym klasyku nie dyktuje zasłuzonego karnego dla United, brawo
przebos jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2016, 14:29   #16524
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Marriner ty kurwo.
stare 19-11-2016, 14:32   #16525
przebos
Legenda

Domyślnie

stare 19-11-2016, 14:49   #16526
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

ten sam komentarz miałem

mega pech United, bo Arsenal z przekroju całego spotkania nie zasłużył na punkt. strasznie blado imho Ozil, tracił piłkę, słabo bronił, w ataku przyćmił go i Alexis i Walcott. mam nadzieję, że im Liverpool odjedzie dziś
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2016, 14:59   #16527
Falnin
Senior

Domyślnie

Stoke, Burnley, Arsenal - z przebiegu spotkań powinny być trzy bezproblemowe wygrane, a są trzy remisy. Frustrujące. Jak Liverpool dzisiaj wygra, to będzie już 10 punktów do lidera...
Falnin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2016, 16:13   #16528
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

tymczasem Yaya od pierwszej minut w meczu City z Crystal Palace i w dodatku strzela gola
stare 19-11-2016, 16:15   #16529
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Ale yaya

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-11-2016, 17:11   #16530
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

dramat *****, Malaga urywa punkt na Camp Nou. Neymar to jest jakieś nieporozumienie. a i chyba się potwierdza, że Lucho to co najwyżej Celtę może prowadzić... kompletnie bezjajeczna ta Barca bez Messiego
stare 19-11-2016, 18:30   #16531
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Malaga w 9 konczyła XD
stare 19-11-2016, 18:34   #16532
Liam
El Crack Total

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Wyślij wiadomość na gg do Liam
Domyślnie

Kiedyś to pisałem już: Neymar do póki nie wydorośleje, nie będzie liderem tej ekipy pod nieobecność Leo. Boiskowy egoista. Do tego same złe wybory, Digne chyba biegał po to żeby biegać bo Ney i tak unikał z nim gry. W ogóle bez tego błysku Leo jesteśmy przewidywalni, Lucho bazuje nadal na tym samym sposobie gry i rozwiązaniu taktycznym więc jesteśmy łatwi do rozszyfrowania... Nie umie wymyśleć niczego konstruktywnego gd nie idzie, bazuje na genieszu pojedynczych piłkarzy... Każdy większy pressing i zaczynamy się gubić. Do tego Busquets w najgorszej formie ever i jest obecny obraz FCB..... Ciężko widzę Anoetę i klasyk.... Oby Leo nadal był w formie, to może do końca roku jakoś przetrwamy. Ale już w styczniu musi być ogień. Swoją drogą Lucho chyba wie, gdzie to zmierza nie przedłużając kontraktu. Nasze nabytki za wyjątkiem Umtitiego to na razie niewypały. Dość powiedzieć że dziś Alcacer zaliczył 31(!) minut bez kontaktu z piłką.

Sędziowie też dziś formie, nieuznany gol Pique, przynajmniej jeden karny... Liga dobrych błędów mode on ;-)
stare 19-11-2016, 20:46   #16533
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

oj nie wiem czy karny powinien być. Faul na Pique owszem, przed polem karnym. Ale na Turanie raczej nie. poza tym ja tam wolę ogień na koniec marca i końcówkę, niż na styczeń aczkolwiek na razie jest dramat
stare 19-11-2016, 21:38   #16534
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Jak to jest, że dorośli ludzie na tym forum zachowują sie tak:
*dzień 1 "ale ten Neymar jest boski ohhh tak serio to on powinien być drugi w konkursie o złotą piłke, ofc zaraz po Messim, te bramki przeciwko Levante ahh piekne strzały po prostu cudo świata"
dzien 20 "nie no fatalny Messi w tym spotkaniu snuje sie po boisku zero radości nie wiem co zrobić"
dzien 30 "nie no fatalny Ronaldo snuje sie po boisku on powinien na ławie siedzieć a nie zajmować miejsce w składzie"
dzien 40 "Messi ficzado geniusz po prostu geniusz ronaldo mu moze korki czyścić po prostu krem de la krem"
dzien 50 "nie no teraz luzik moja barka same zwyciestwa oprocz anojeta ale tak to nie ma szans na strate punktow a real jeszcze derbiki hihih chyba ronaldo bedzie płakał bo mróz w madrycie nastanie nie majom szans tyle kontuzji bedzie bk max
dzien 80 "nie no fatalny Neymar niech on dorośnie w koncu bo padaka max ale oczywiscie perez posmarowal 50 karnych dla catalonhi nie ogwizdane w tym meczu a malaga powinna chyba w 5 konczyc bo w 9 to gruba przesada"
dzien 80 "oj ronaldo strzela 3 bramki atletiko jak to sie stalo strzela teraz slabym a mocnym jusz nie"
dzien 80 "nie no w sumie to tam wyjebongo na to 0-0 wazne zeby dotrwac do przerwy a po przerwie barka odpali silniki bo ja wole walke pod koniec sezonu a nie ze w styczniu wiadomo kto bedzie miszczem "

*losowe nazwy, wiadomcia o co chodzi i jakie to ma przesłanie

A tak serio to jutro Hoffenheim zaora sobie outsidera HSV i tylko punkt straty do Bayernu
stare 19-11-2016, 22:15   #16535
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Piękny mecz. Nie ma się chyba czego przyczepić. Świetny Isco, nawet te jego kółeczka dziś tak nie irytowały. Szczerze mówiąc obawiałem się tego spotkania, zwłaszcza przy nieobecnościach, które dotknęły Real. Bałem się zwłaszcza o brak Casemiro ale Luka i Kova świetnie go zastąpili. Właśnie Kova - jeśli za coś trzeba dziękować Benitezowi to właśnie za transfer Mateo. Szkoda jedynie, że taką intensywność w grze można oglądać jedynie od święta - więc mam nadzieje, że to samo będzie za 2 tygodnie

Cytat:
Napisał React Zobacz post
A tak serio to jutro Hoffenheim zaora sobie outsidera HSV i tylko punkt straty do Bayernu
A teraz to mogą sobie orać, jak już inni kupon popsuli

stare 20-11-2016, 08:56   #16536
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

Cytat:
Jak to jest, że dorośli ludzie na tym forum zachowują sie tak:
*dzień 1 "ale ten Neymar jest boski ohhh tak serio to on powinien być drugi w konkursie o złotą piłke, ofc zaraz po Messim, te bramki przeciwko Levante ahh piekne strzały po prostu cudo świata"
dzien 20 "nie no fatalny Messi w tym spotkaniu snuje sie po boisku zero radości nie wiem co zrobić"
dzien 30 "nie no fatalny Ronaldo snuje sie po boisku on powinien na ławie siedzieć a nie zajmować miejsce w składzie"
dzien 40 "Messi ficzado geniusz po prostu geniusz ronaldo mu moze korki czyścić po prostu krem de la krem"
dzien 50 "nie no teraz luzik moja barka same zwyciestwa oprocz anojeta ale tak to nie ma szans na strate punktow a real jeszcze derbiki hihih chyba ronaldo bedzie płakał bo mróz w madrycie nastanie nie majom szans tyle kontuzji bedzie bk max
dzien 80 "nie no fatalny Neymar niech on dorośnie w koncu bo padaka max ale oczywiscie perez posmarowal 50 karnych dla catalonhi nie ogwizdane w tym meczu a malaga powinna chyba w 5 konczyc bo w 9 to gruba przesada"
dzien 80 "oj ronaldo strzela 3 bramki atletiko jak to sie stalo strzela teraz slabym a mocnym jusz nie"
dzien 80 "nie no w sumie to tam wyjebongo na to 0-0 wazne zeby dotrwac do przerwy a po przerwie barka odpali silniki bo ja wole walke pod koniec sezonu a nie ze w styczniu wiadomo kto bedzie miszczem "

*losowe nazwy, wiadomcia o co chodzi i jakie to ma przesłanie

to czekaj... mamy głaskać się po jajkach choćby zawodnik/drużyna zagrali największe dno, a narzekać, gdy grają dobrze? nie rób kurwy z logiki chłopie
stare 20-11-2016, 10:01   #16537
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Chodzi raczej o to, że raz Neymar jest zawodnikiem kompletnym, faworytem do Złotej Piłki etc., a po słabszym spotkaniu jest właśnie jak wczoraj- dzieciak, niedojrzały, niepotrzebne dryblingi... Jak dzieci po prostu, niczym sinusoida ze zmiennym okresem.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 20-11-2016, 10:10   #16538
Mietek
POKA CYCE !

Domyślnie

no ja nie wiem gdzie takie zachwyty były, bo w tym sezonie Neymar zagrał mniej dobrych meczów niż CR. mało tego, kompletnie przestał się rozwijać już na początku ubiegłego sezonu, bez Messiego jest cieniem piłkarza z sezonu 14/15. inna sprawa, że pierwiastek magii, który daje ten drużynie Leo jest nie do przecenienia. bez niego tej drużyny po prostu nie ma.

za tydzień mecz na Anoeta. nie chcę być złym prorokiem, ale od 2011 Barca nie zdobyła tam punktu. natomiast pełną pulę zgarnęła... dziewięć lat temu.

Ostatnio edytowane przez Mietek ; 20-11-2016 o 10:14
stare 20-11-2016, 20:19   #16539
przebos
Legenda

Domyślnie

Cytat:

stare 20-11-2016, 20:33   #16540
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

@up
Widziałem dziś gdzieś na tt taką przeróbkę Ronaldo w grupie z przykucami ale nie mogę teraz znaleźć xD

Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania