FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 4 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 30-06-2016, 08:50   #1001
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

koalicja

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 30-06-2016, 09:58   #1002
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

żeby to choć koalicja była.... ale nie, to po prostu skrajnie niekorzystny układ sojuszy naokoło mnie + nieudolność moich wielce zajebistych sojuszników, Francji i Austrii. Czechy koło 1480 czy kiedy tam, nie pamiętam bo nie patrzyłem, wzięli sojusz z kebabami (!) i byli nie do tknięcia. ja spróbowałem coś zadziałać w tej kwestii, wypodbijałem wszystkie mniejsze kraje naokoło mnie i zrobiłem coś w rodzaju TKWP (Trzej Królowie Wielkich Państw - Polska, Austria i Francja), dzięki czemu, wydawało mi się, mogłem być pewny, że przynajmniej nikt mnie nie zaatakuje. gdzieś wtedy Czesi zostali cesarzem, zaraz potem dostali w chvj terenów po Burgundii, więc mieli już w chvj więcej pieniędzy i manpowera. potem Francja, mając 700 dukatów długu, woła mającą też duże kłopoty Austrię (a mnie nie, w sumie to i dobrze) do wojny z Lotaryngią - która była w cesarstwie, więc w jej obronie ruszyli się Czesi i ich sojusznicy, w tym Turcy. łatwo domyślić się rezultatu - knedliki i kebaby zrobili moim super zajebistym sojusznikom z dupy jesień dopiero co minionego średniowiecza, pogłębiając ich kłopoty. gdy po zrobieniu Rzeczpospolitej myślałem, że będę mógł choć na wschód, na Moskwę uderzyć i odzyskać Inflanty (które zakosili prawie całe od Zakonu Liwońskiego, gdy nie odpowiedział na wezwanie do wojny ze mną po stronie Krzyżaków i został sam), mimo ich sojuszu z Danią (+ Norwegią i Szwecją, unia personalna nad nimi), to patrzę - NO DO KVRWY NĘDZY, SOJUSZ Z CZECHAMI. no to co, pozostało zjadanie swoich wasali i oprócz tego wegetacja. aż w końcu nadszedł długo oczekiwany moment *fanfary* - przepakowana Moskwa wypowiada mi wojnę, mając po swojej stronie przepakowane Czechy i Danię ze swoimi przydupasami. Francja i Austria zachowują się niczym Śląsk i Lechia tydzień temu i nie stając do wojny po mej stronie zrywają ze mną sojusz. może się telepatycznie dowiedzieli, że chciałem sojuszu z Ru... yyy, Anglią. chvj tam, nieważne. oczywiście nabiłem te 33% warscore'a na wygranych bitwach (casusem belli była walka z herezją, więc bitwy miały dużą wartość w przeciwieństwie do normalnej wojny), miałem jeszcze nadzieję że jakoś ich odgonię, ale w tym czasie Turcy korzystają z tego że jestem zajęty na trzech stronach i jakieś 90 tysięcy ich żołnierzy wpierdala się na południe kraju.

no i to już jest kvrwa koniec. nie warto było robić nic.
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
Mączyński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-07-2016, 15:39   #1003
Mietek
POKA CYCE !

Wyślij wiadomość na gg do Mietek
Domyślnie

w którą wersję Europy Universalis gracie, i ewentualnie które dodatki czy coś w ten deseń są najbardziej aktualne/najlepsze/pozbawione bugów?
Mietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-07-2016, 15:53   #1004
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Najnowszą (trza było szukać). Jeżeli chcesz kupić DLC na oryginalce to z must have Common Sense i Art of War. Polecam El Dorado (chociażby funkcja tworzenia swojego państwa) czy The Cossacks (Frakcje w państwie, mechaniki dla hord). Reszta opcjonalnie.

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
stare 08-07-2016, 14:41   #1005
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

Testował ktoś Pokemon GO na androida?
stare 08-07-2016, 22:16   #1006
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Ja, a co?
stare 08-07-2016, 23:08   #1007
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

i jak wrażenia?
stare 09-07-2016, 08:54   #1008
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Całkiem spoko zabawa do spacerów itp, idziesz sobie a tu nagle Snorlax przed tobą Jednak jeszcze serwery są niestabilne i często nie można pograć. Oficjalna premiera w Europie planowana jest na przyszły tydzień, więc zobaczymy, może coś się poprawi.
stare 09-07-2016, 20:47   #1009
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

jeszcze tego mi było trza
Czesław Mączyński - dowódca obrony Lwowa przed protoplastami banderowców w 1918 roku, oficer artylerii Wojska Polskiego, poseł na Sejm z ramienia Chrześcijańskiego Związku Jedności Narodowej, zmarł w 1935 r.
stare 09-07-2016, 21:57   #1010
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Biednemu zawsze wiatr w oczy

W czasie pierwszej rozgrywki gdy grałem Polską jakoś szczęśliwie nie dostało mi się reformacją - oczywiście zdarzały się prowincje gdzie zmieniała się religia ale to raczej jednostkowe przypadki i głównie nawracałem prawosławnych. Gorzej było w czasie drugiej rozgrywki gdy grałem Papal Statem i w państwie miałem kilka centrów i nie kurvica trafiała z misjonarzami Ale ostatecznie nawet Jerozolima się nawróciła

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-07-2016, 22:21   #1011
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Ja na tych nowych paczach w ogóle nie daję rady grać 'tą kvrwą Polską' Po 1500 zawsze musi się coś spierdolić, albo to co wcześniej że ułożyli rozbiór Polski, albo się sam (bo moi sojusznicy mają wyjebane) rzucam na Turków/Austrię/Czechy po czym dostaję wpierdol bo mają w chvj menpałera/najemników/wojsk sojuszniczych i idzie ino skończyć grę, albo jak teraz - to centrum kalwinizmu, które na szczęście póki co nawróciło mi jedynie prowincje wkoło Krakowa i poszło w inne kraje. Ale gra tu zadbała o jeszcze inne rozrywki - mianowicie po utworzeniu RP memu wasalowi Estonii odjebało się jakimś cudem 100% Liberty Desire (całe 3 tysiące wojska wobec moich 60 tysięcy - tak, rozjebią mnie bez masła), jej niepodległość wsparli Turcy i na razie ni chvja nie wiem co dalej, a to dopiero 1530 rok. Bo pójdę zaatakować Ruskich ze Szwedami, a tymczasem Estończycy odwalą mi wojnę o niepodległość no :< Jeszcze rozpierdol z tą religią.

Ostatnio edytowane przez Mączyński ; 09-07-2016 o 22:32
stare 10-07-2016, 08:10   #1012
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

przez tą churwe polskę gram italiom i koalicja policyjna mnie wkvrwia no i j3bac ta gre

stare 10-07-2016, 18:57   #1013
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

podobno w niektórych apkach do pokemonów był złośliwy kod
stare 12-07-2016, 16:14   #1014
Dvnielzrw
Nowicjusz

Domyślnie

Adriano, co ta za gierka w którą gracie?
Dvnielzrw jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-07-2016, 19:12   #1015
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

Europa Universalis IV. Wystarczyło przewinąć stronę w tył
stare 12-07-2016, 22:27   #1016
groch876
Senior

Ostrzeżenia: 0/1 (3)
Domyślnie

Bloodborne i nawet całkiem dobrze idzie :p

groch876 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2016, 18:01   #1017
AXELION
Made in Heaven

Domyślnie

Pokemon GO, świetna zabawa, mogę spełnić swoje dziecięce marzenie i zostać trenerem Pokemon :
AXELION jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-07-2016, 18:33   #1018
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

ustawie sobie userbar z Android 4.2 user i bede sie smiał jak tracicie czas na te pokemony
stare 01-08-2016, 12:29   #1019
Mączyński
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Domyślnie

mamuty na Grenlandii nie wyginęły, dobrze wiedzieć
stare 01-08-2016, 13:22   #1020
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

Że też chciało Ci się za kolonizację zabierać

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania