FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > RÓŻNOŚCI > Giercowanie na Ekranie

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 4 głosów, 5.00 średnia. Wygląd
stare 21-02-2016, 20:04   #981
Falnin
Senior

Domyślnie

W meczu towarzyskim wybór drużyn jest mocno ograniczony i nie można grać po sieci, jedynie vs CPU i lokalny multiplayer.
MyClub używa pełnej bazy danych. W trybach gry jest łudząco podobny do Ultimate Team. Taką główną część stanowią Dywizje - analogiczne do Sezonów z FUT. Różnica jest taka, że dostępny jest również tryb SIM. SIM to symulacja, w której AI rozgrywa mecz pomiędzy drużynami dwóch graczy. Nasza władza ogranicza się do robienia zmian i dostosowywania taktyki (czyt. wyboru jednej spośród trzech predefiniowanych taktyk). Nic ciekawego. Są też Puchary (Offline i Online) i pojedynczy mecz vs CPU.
Ciekawie zrobiony jest matchmaking. W dywizjach wyszukuje on przeciwników na podstawie trzech parametrów: siły drużyny - zależnej od ratingu piłkarzy w składzie, Courtesy Rating - który maleje wraz z rage quitami i rankingu - który rośnie wzrasta po zwycięstwach, a spada po porażkach. Kompletnie nie uwzględniana jest dywizja, w której się znajdujesz.
Falnin jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2016, 20:20   #982
Gerrard
#JURGENKURWAMUSISZ

Wyślij wiadomość na gg do Gerrard
Domyślnie

Cytat:
Napisał Falnin Zobacz post
AI zdecydowanie lepsze niż w FIFIE - gra offline jest mniej schematyczna i daje więcej frajdy. Czuć różnice pomiędzy zespołami, jedni grają dzidy na napastników, inni starają się powoli budować akcje od obrony.
+1

Miałem grane w 16 od wujaszka i całkiem przyjemnie się śmigało na padzie.
Gerrard jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-02-2016, 20:37   #983
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Znaczy ja w FIFE nie gram od 11 (pojedyńcze wglądy na 14 i 16) ale nie kiedy gra tak się zachowuje. Chociaż może kupię PESA ale narazie budżet na niskim poziomie.
Piast jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-02-2016, 00:06   #984
erold
Nowicjusz

Domyślnie

Risen 2
stare 25-03-2016, 11:30   #985
dees.
nowicjusz

Wyślij wiadomość na gg do dees.
Domyślnie

Medal of Honor: Pacific Assault na Originie za darmo

dees. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2016, 20:32   #986
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

Te wyspy na północ od Wielkiej Brytanii tyż moje, jakby co.

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 19-05-2016 o 20:47
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2016, 20:44   #987
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

Kurde, zostało mi sto lat do endu gry w EU4 (Polska oczywiście). Jeszcze zostało mi przenieść stolice do Smoleńska i troche europy popodbijać (głównie atakowałem Azje centralną)
skriny dom potym

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
stare 19-05-2016, 21:04   #988
Lucas.
Banned

Ostrzeżenia: 999/999 (999)
Domyślnie

Nabyłem drogą kupna Origin Access i pykam sobie w FIFĘ. Jak za dobrych gimbusiarskich lat.

soy madridista de corazón, blanco hasta la muerte
Lucas. jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2016, 22:09   #989
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Wyślij wiadomość na gg do React
Domyślnie

nie polecam tej fify, zbiorowisko wszelakiej maści chorób wenerycznych i przypadków z onkologii #believeinfifa17 #playbeautiful
stare 19-05-2016, 22:14   #990
Lucas.
Banned

Domyślnie

a odnosisz się do jakiego aspektu? kariera, fut, ogólnie model gry?

stare 19-05-2016, 22:21   #991
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

ogólnie kompletnie spievdolona mechanika i fizyka gry. w kariere mało co gram, offline jeszcze jakoś da sie ogarnąć. ale poziom losowości w grach przez neta osiąga niebotyczne wartości. każdy lubi co innego i wiadomo, że niedzielni gracze radzą sobie lepiej ( ) ale to juz troszke przesada
stare 19-05-2016, 22:41   #992
Lucas.
Banned

Domyślnie

ja w karierę pograłem jeden sezon i odrzuciła mnie raczej rozrzut pomiędzy poziomami (na jednym klepię frajerów, na następnym mnie klepią). fut wygląda spoko, choć kompletnie nie wspiera się graczy, którzy korzystają z gry, tylko raczej tych grających prostą piłkę. niemniej troszeczkę irytujący jest fakt, że grając w 6 lidze spotykam gościa z dwójką w ataku Benzema- Griezmann i na 5 strzałów strzela sześć goli i to z każdego miejsca. taki minus. reszta o dziwo spoko.

mój składzik

stare 19-05-2016, 22:47   #993
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

jak na początek to składzik nie najgorszy w tej fifie nie ma korzystania z piłki, mają akcje lecisz do przodu, najlepsze są właśnie formacje (oczywiście to ocena subiektywna, każdy woli grac inaczej, jednak to jest najbardziej oklepany scenariusz) z trójką na przodzie (czyli wszystkie formacje 4-3-3 + 4321 [podobno bardzo op, osobiscie nie lubie] oraz 4312), gdzie dajesz na środkowych pomocników zostawaj z tyłu a reszcie zostawaj z przodu + wybiegaj za plecy obrońców (oczywiście kolejna fifa na pace, troche mniej na siłe). Na farcie dobiłem do div1 na pc i w tym momencie gra staje sie niegrywalna, bo znajdujesz tam 1 normalnego gracza na 10/15 prób, reszta to boty wychodzace w 3 minucie i zabierające kontrakty.............

// tak czytając jeszcze o twoich historiach ze skutecznością rywala to wkleje skrinki, które zostały gdzieś zrobione pod koniec stycznia, kiedy miałem rozegrany ok. miesiąc w tą gre i nie miałem ani funduszy na jakieś fajne składziki ani pojęcia o działaniu tej gry

Ostatnio edytowane przez React ; 19-05-2016 o 22:55
React jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 19-05-2016, 23:09   #994
Lucas.
Banned

Domyślnie

Ta, reddit też huczy o tym, że wszelkie 4-3-3 są OP, może następny skład siądzie w tej formacji. Ogólnie nie umiem wielu skilli, ale Giuliano i jego 5* się przydaje. W gruncie rzeczy to żeby wygrać trzeba mieć niezły przegląd pola i po prostu spokojnie rozgrywać piłkę. Do tej pory klepałem wszystkich, bo tak naprawdę po to są div 10 do 5, zobaczymy jak dalej pójdzie, bo nigdy w fut nie grałem, więc nie miałem jak umiejętności zweryfikować.

Odnośnie składu- mam go od 9 ligi i w gruncie rzeczy do tej pory za Bernarda wszedł Oscar a za Sobisa Pato, na razie starcza. Odkładam kasę na jakiś nowy składzik, na zmianę, a jako, że lubię coś ciekawego złożyć, to myślę nad Meksykiem, USA lub Rosją, bo z tego co patrzyłem to można niezłe składy ułożyć za grosze.

stare 19-05-2016, 23:16   #995
React
#EinTeamEinWegEinmalig

Domyślnie

teraz 95% kart chodzi po grosze, bo zaczyna sie koniec futa, czyli totsy i akurat trafiles w sam środek transferowego młynu. najbardziej efektywne 2 zwody dla mnie (oprócz podstawowych fake shotów, fake shotów z obrotem albo body faintów, ktorych nie umiem ogarnąć) najlepsze zwodu to 4* piruet/pivot (??, 2x prawa gałka 45* w przeciwnym kierunku biegu) oraz berba spin (puszczasz sprint, tapnięcie gałki w strone biegu i od razu kierunek o 90*) i tak to sie kula... jeszcze tylko przypominam o 2 op strzałach - w polu karnym bomba na krótki słupek oraz strzały z 25m+ po puszczeniu sprintu i naładowaniu "efektownego/mocnego" strzału na 3 paski, nic wiecej nie jest potrzebne aby wbić div1, która i tak kończy twoją przygode z tym trybem.

Ja osobiście proponuje Ci złożyć jakieś hybrydki z kilku lig, mnie nudzi granie zawodnikami z jednego kraju, dodatkowo 0 wyzwania odnośnie kompletacji ich pełnego zgrania (które i tak jest gówno warte tak samo jak cała ta lewacka gra)
stare 20-05-2016, 15:39   #996
Piast
1948 & 1964

Domyślnie

pozdrawiam

http://i.imgur.com/EYrmjAU.png (daje tak bo stronę rozkurvi)

"Jakoś cołki świat w tym gro i nikt niy narzeko, ale kibic Ruchu to musi meczówka z tureckiej bawełny mieć zbiyranyj bez praworęcznych murzyńskich eunuchów z okolic jeziora Tanganika."
Kopalnia Węgla Kamiennego Piast (początkowo Bieruń Nowy) – polska kopalnia węgla kamiennego znajdująca się w Bieruniu, działająca samodzielnie od 1972 do 1 lipca 2016 roku, obecnie ruch Kopalni Węgla Kamiennego Piast-Ziemowit.
stare 20-05-2016, 15:55   #997
makak
Como no te voy a querer!

Domyślnie

W pewnym momencie zacząłem bawić się w odbudowę Imperium Rzymskiego Papal State'em. Wrzucę może później screena

makak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-05-2016, 13:30   #998
Ponton.
Weteran

Wyślij wiadomość na gg do Ponton.
Domyślnie

Chętny ktoś popykać w PokeMMO? Dopiero co zacząłem i lepiej by było pograć z kimś niż samemu
stare 27-06-2016, 16:55   #999
daga119
Nowicjusz

Domyślnie

w pegazusa na laptopie;p
daga119 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 29-06-2016, 23:20   #1000
Adriano_
NEMA ANTE, AZEMA I TITE

Ostrzeżenia: 0/1 (2)
Domyślnie

no to kvrwa pograne

może jutro wyjaśnię, jak kto ciekawy, ale teraz idę jebnąć sie spać bo to mi odebrało smak życia

Ostatnio edytowane przez Adriano_ ; 29-06-2016 o 23:30
Adriano_ jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania