FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA  

Wróć   FORUM.FIFASERWIS.COM - Encyklopedia wiedzy o grach FIFA > SERIA FIFA > Starsze FIFY > FIFA 09

Odpowiedz

Narzędzia wątku Ocena: Ocena wątku: 10 głosów, 4.40 średnia. Wygląd
stare 09-10-2008, 15:34   #241
Rebowski
Zorientowany

Domyślnie koszulki

cytat: Panowie, jak sie zmienia koszulki w karierze? wogole jak sie zmienia... EA bardzo sprytnie ukrylo to przede mną...

A po co zmieniac koszulki? Przepocily sie? Pobrudzily? Przeciez to wirtualny pot, wiec nie capi...

A na powaznie - chodzi o numerki na koszulkach, czy kolory? Kolory przeciez przed meczem w ustawieniach na dolnym pasku... Jesli Ci chodzi o koszulki alternatywne np. dla Barcelony czy Chelsea, trzeba pozdobywac punkty i wykupic w sklepiku fana (tam tez lista koszulek do odblokowania).
Rebowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 16:01   #242
luksus1916
Nowicjusz

Domyślnie

a ja mam problem z grą online, zainstalowałem fife EADM, loguje sie do eadm odpalam fife wyskakuje mi info o tym że aby grać online musze sciągnąć nowe uaktualnienie ... tak więc klikam "tak" odpala mi sie eadm i ... nic ... zupełnie nic sie nie dzieje ... istnieje 2 możliwość ... wciskam "nie" odpalam fife biore Online i wyskakuje mi okno że aby grać online musze odpalić EADM i sciagnąć najnowszą aktualizację, błędne koło a o grze online moge zapomnieć ... ma ktoś jakąś rade ?
luksus1916 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 16:30   #243
roma
Senior

Domyślnie

Mam problem sterowaniem otóż mam przepiasny wyjście brmakrzem lewy shift oraz lewy shift jest ustawione na Mod.umiejętności w grze nie działa wyjście bramkarzem lewym shiftem a działa prawym.
roma jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 16:35   #244
melesjo
Nowy użytkownik

Domyślnie

siema.mam problem z padem Srike2 SL-6535-SBK w FIFIE 09,nie dzialaja mi niektóre przyciski.mam wielka prozbe czy ktos wie jak ten problem rozwiazac zeby pad dzialal idealnie?
melesjo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 17:17   #245
grusio
Master of Disharmony

Wyślij wiadomość na gg do grusio
Domyślnie

Ja mam inne pytanie. Jak zmienić kapitana w teamie, podczas kariery? Niestety nie znalazłem tej opcji. :/

I drugie. Jak radzicie sobie z tragiczną grą własnego bramkarza? Denerwują mnie 2 rzeczy:
1. Tragiczne ustawianie się i brak wychodzenia na przedpole.
2. Wolna reakcja bramkarza po wciśnięciu W. Zamiast od razu skoczyć do nóg przeciwnika, on zastanawia się, cholera wie, nad czym, w czasie czego pada strzał - gol.

W sytuacjach sam na sam sam steruję bramkarzem i ze sprintem ładuję się napastnikowi pod kopyta i zazwyczaj jest ok. Ale przy zwykłej akcji. Napastnik jest kryty, mimo to, z trudem oddaje lekki strzał, z pozoru nietrudny do obrony. A co się dzieje? Uruchamia się animacja, że akurat piłka wpada tuż pod ręką mojego bramkarza. :/ Frustrujące to trochę. W 08 na xboxie zupełnie inaczej reagowali. Sami wychodzili na przedpole i grali naprawdę dobrze.

Bramkarze przeciwnika.. Hm. Tu jestem w miarę zadowolony. Czasem udaje im się wyciągnąć strzał niemożliwy do obrony (bomba z 30 metrów w samo okno), ale generalnie jest ok.
Cały gameplay jest naprawdę Ok. Tylko ci bramkarze usera... :/ Jest coś na to?

Cytat:
Napisał luksus1916 Zobacz post
a ja mam problem z grą online, zainstalowałem fife EADM, loguje sie do eadm odpalam fife wyskakuje mi info o tym że aby grać online musze sciągnąć nowe uaktualnienie ... tak więc klikam "tak" odpala mi sie eadm i ... nic ... zupełnie nic sie nie dzieje ... istnieje 2 możliwość ... wciskam "nie" odpalam fife biore Online i wyskakuje mi okno że aby grać online musze odpalić EADM i sciagnąć najnowszą aktualizację, błędne koło a o grze online moge zapomnieć ... ma ktoś jakąś rade ?
Jest na to sposób. :
1. Odpal EADM
2. Odpal FIFĘ. Jak pokaże Ci się okno dotyczące tej aktualizacji NIE RÓB NIC.
3. Otwórz Mój Komputer. Przejdź do " C:\ProgramData\Electronic Arts\EADM\cache\{ Anonymous } "
4. Powinien znajdować się tutaj plik " fifa_2009_ukplczhuru_patch1.exe ". Skopiuj go gdzieś. Np do "Moich Dokumentów"
5. Jak już skopiujesz. W oknie dialogowym dot. aktualizacji wybierz "nie". Jak gra Ci się odpali, po prostu ją wyłącz.
6. Odpal plik " fifa_2009_ukplczhuru_patch1.exe " stamtąd, dokąd go skopiowałeś.
7. Po spatchowaniu odpal grę. VOLIA. Masz grę online. Mówisz bajla wszelkim problemom.

ALBO

Poproś mnie ładnie, to wrzucę gdzieś patcha.

Z własnych uwag dot. patcha. Nie zmienia on gameplaya, tylko niedoróbki techniczne i dodaje grę online.
Musisz mieć oryginał. Inaczej wywali Ci błąd z plikiem exe.
To na tyle.

Ostatnio edytowane przez grusio ; 09-10-2008 o 17:25 Powód: odp na posta
grusio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 18:27   #246
luksus1916
Nowicjusz

Domyślnie

dzięki bardzo pomogło już się cieszę grą online

ps. nie wiecie może dlaczego nie da grać się z każdym? w większości przypadków nie da się odpalić " gotowy do gry " ...

Ostatnio edytowane przez luksus1916 ; 09-10-2008 o 18:56
luksus1916 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 19:40   #247
roma
Senior

Domyślnie Problem ze Sterowaniem

Mam problem z sterowaniem otóż mam przepiasny wyjście bramakrzem lewy shift oraz lewy shift jest ustawione na Mod.umiejętności w grze nie działa wyjście bramkarzem lewym shiftem a działa prawym.
stare 09-10-2008, 19:54   #248
huzar
Nowy użytkownik

Domyślnie Prędkość gry

Witam
Mam może trochę dziwne pytanie ale może będziecie coś o tym wiedzieć. W ustawieniach można zmieniać prędkość gry na wolną, normalną i szybką. Czy istnieje możliwość ustawienia sobie swojej prędkości ? Może trochę przesadzam, ale najbardziej pasowałaby mi prędkość miedzy normalną a szybką ... Może jest za to odpowiedzialny jakiś plik, w którym zmienia się wartości ?
huzar jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 19:59   #249
makss99
Banned

Domyślnie

Cytat:
Napisał damian_91 Zobacz post
Lol, a wiecie że FIFA 09 działa bez płyty? xD bez żadnych no-dvd itp. Ameryki nie odkryłem ale nie powiem że nie jestem zaskoczony iż oryginał chodzi bez płyty

Co do tych cieni (post powyżej) jedyny problem na rozwiązanie to ściągnięcie nowych sterowników do karty. No bo inaczej co można zrobić... reinstal gry dużo nie pomoże, a pewnie nic. No albo masz za słabą grafę?
naprawdę? bo mi FIFA 08 działała tylko z płytą.
makss99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 20:01   #250
makss99
Banned

Domyślnie Odp

Cytat:
Napisał damian_91 Zobacz post
Lol, a wiecie że FIFA 09 działa bez płyty? xD bez żadnych no-dvd itp. Ameryki nie odkryłem ale nie powiem że nie jestem zaskoczony iż oryginał chodzi bez płyty

Co do tych cieni (post powyżej) jedyny problem na rozwiązanie to ściągnięcie nowych sterowników do karty. No bo inaczej co można zrobić... reinstal gry dużo nie pomoże, a pewnie nic. No albo masz za słabą grafę?
Tak? każda FIFA działa z płytą.
makss99 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 20:31   #251
chico *
Nowy użytkownik

Domyślnie

Witam, mam problem z pewnymi "cieniami" zawodników i innych niekształtnych plam w FIFIE 09. Gram już 2 dni i dopiero dzisiaj pojawił się mój problem. Screen do problemu to: http://i37.tinypic.com/2qdcu84.jpg .
chico * jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 20:34   #252
CreamDealer
Nowy użytkownik

Question Jak się nazywa Q?

Witam mam błahy problem... Mianowicie: kupiłem sobie Pada i za bardzo nie wiem jak nazwane jest w ustawieniu przyciskow w fifie Q z klawiatury, czyli klawisz odpowiadajacy za wychodzenie zawodnikow przed pole (na pozycje).
Z góry dziękuję za pomoc
CreamDealer jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 21:29   #253
damian_91
Stały bywalec

Domyślnie

Cytat:
Napisał makss99 Zobacz post
Tak? każda FIFA działa z płytą.
To wyjmij płytę z DVD i odpal grę... Ja mam wersję PC DVD i oprócz oficjalnej aktualizacji do online nic nie wgrywałem, a patrz chodzi mi bez płyty.
kompania braci
damian_91 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 21:58   #254
grusio
Master of Disharmony

Wyślij wiadomość na gg do grusio
Domyślnie

Jak się wybiera kapitana w trybie menedżerskim?
grusio jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 22:19   #255
Suchy_tcz
Maniak

Domyślnie

to ustaw taki klawisz na wyjście bramkarza takim jak ci pasuje.
co to za problem ?
Suchy_tcz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-10-2008, 23:18   #256
.maka
Początkujący

Domyślnie

Witam. Kumpel nagrał mi dzisiaj fifę09, sprawdzał czy chodzi i wszystko jest ok, jak włączam u mnie to wszystko ładnie się wczytuje ale gdy dochodzi do głównego menu to nie da się nic zrobić. Co Wy na to?
.maka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2008, 06:54   #257
James
---------

Domyślnie

@roma
Wyjście bramkarza to jest przycisk Anuluj/Zwód

@huzar
nie da się

Ostatnio edytowane przez James ; 10-10-2008 o 09:05
James jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2008, 07:56   #258
aninimm
Nowy użytkownik

Domyślnie Od czego ????

Wie ktoś moze od czego moze to być uruchamiam Gre a tu zamiast obrazu mam paski nic nie mogę zrobić ... Pomóżcie jak wiecie allbo odpiszcie przynajmniej ze nie wiecie...Pozdro
aninimm jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2008, 08:45   #259
Rebowski
Zorientowany

Domyślnie hardware

Aninimm, najprawdopodobniej masz za slaba karte; podaj konfiguracje kompa.
Rebowski jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 10-10-2008, 11:24   #260
roma
Senior

Domyślnie

[quote=James;500040]@roma
Wyjście bramkarza to jest przycisk Anuluj/Zwód

/QUOTE]

Prawy shift umnie
Odpowiedz

Bookmarks

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd Oceń ten temat
Oceń ten temat:

Zasady postowania